- Reklama -

Cizinka 7. série: Sam Heughan očekává problémy kvůli návratu známých tváří

Před sedmou sérií populárního seriálu Cizinka promluvil představitel Jamieho Frasera Sam Heughan o tom, co se bude dít s horalským válečníkem. A přiznal, že očekává problémy kvůli návratu některých staronových tváří.

- Reklama -

Sam Heughan, který v seriálu Cizinka hraje Jamieho Frasera, naznačil, že rodina Fraserů bude v nadcházející 7. řadě seriálu čelit dalším potížím. Dlouholetí diváci pořadu přitom zajásají z návratu některých oblíbených postav, které se v příští sezóně vrátí k Jamiemu a Claire (v podání Caitriony Balfe). Navíc se ke slavnému fantasy seriálu stanice Starz připojí i řada nováčků, píše deadline.com.

Sedmé série, která slibuje vzrušující dobrodružství, se už natáčí ve Skotsku.

Nejočekávanější je návrat Jamieho strýce Dougala MacKenzieho

Nejzajímavějším z hereckých comebacků je rozhodně návrat Grahama McTavishe, který si znovu zahraje Jamieho strýce Dougala MacKenzieho. Vrátí se také Steven Cree jako Fraserův spojenec Ian Murray. Kromě toho se objeví Claiřina závistivá rivalka Laoghaire (hraje ji Nell Hudsonová) a neoblíbená záporačka Geillis Duncanová (Lotte Verbeeková), která ze seriálu zmizela po druhé řadě. Layla Burnsová si zopakuje roli Laogharovy dcery Joan.

Vedlejší herecké obsazení doplní nováčci jako Chris Fulton, Diarmaid Murtagh, Gloria Obianyo a Rod Hallett. V neposlední řadě se připojí také Andrew Whipp jako Jamieho otec Brian, který se má objevit i v seriálovém prequelu vyprávějícím o životě rodičů Jamieho Frasera.

- Reklama -

Příchody známých tváří přinesou Jamiemu a Claire problémy, myslí si Heughan

Představitel hlavní role Sam Heughan v reakci na oznámení hereckých návratů a nových příchodů naznačil, že pokud se Laoghaire a Geillis dozvědí, kde se Fraserovi nacházejí, situace pro ně nebude vůbec dobrá. „Uf, vidím potíže… v mnoha podobách,“ napsal na Twitteru. „Vítejte všichni!“

Skotský herec také naznačil, že jeho postava v seriálu možná brzy projde výraznou proměnou. Šestá série totiž skončila nečekaným zvratem, když byla neprávem uvězněna manželka Jamieho Frasera, Claire Fraserová (Caitriona Balfeová), což na Jamieho může mít velký vliv.

Čeká nás nový Jamie Fraser?

„Jsou spolu už dlouho, znají se tak dobře a to, že ona před ním má tajemství, i v této sezóně před ním něco tají, je těžké,“ řekl Heughan stránkám edinburghnews.scotsman.com. „Jamie je teď také křehčí, myslím, že jak stárne, má víc co ztratit.“

Podle herce se tak v nové řadě dočkáme citlivějšího Jamieho. „Za starých časů byl dost bouřlivý, dost aktivní člověk, dvakrát by se nerozmýšlel, než by někoho praštil nebo se pustil do bitky.“

Ale časy se pro Jamieho musely změnit. „Teď už ano, nezáleží mu na jeho těle jako takovém, ale záleží mu na tom, aby neztratil ostatní,“ řekl herec. „Má toho mnohem víc, co může ztratit, má teď celou svou rodinu, svou širší rodinu. A další věc je Claire, nemůže bez ní žít.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -