- Reklama -

Cizinka 7. série: Sam Heughan očekává problémy kvůli návratu známých tváří

Před sedmou sérií populárního seriálu Cizinka promluvil představitel Jamieho Frasera Sam Heughan o tom, co se bude dít s horalským válečníkem. A přiznal, že očekává problémy kvůli návratu některých staronových tváří.

- Reklama -

Sam Heughan, který v seriálu Cizinka hraje Jamieho Frasera, naznačil, že rodina Fraserů bude v nadcházející 7. řadě seriálu čelit dalším potížím. Dlouholetí diváci pořadu přitom zajásají z návratu některých oblíbených postav, které se v příští sezóně vrátí k Jamiemu a Claire (v podání Caitriony Balfe). Navíc se ke slavnému fantasy seriálu stanice Starz připojí i řada nováčků, píše deadline.com.

Sedmé série, která slibuje vzrušující dobrodružství, se už natáčí ve Skotsku.

Nejočekávanější je návrat Jamieho strýce Dougala MacKenzieho

Nejzajímavějším z hereckých comebacků je rozhodně návrat Grahama McTavishe, který si znovu zahraje Jamieho strýce Dougala MacKenzieho. Vrátí se také Steven Cree jako Fraserův spojenec Ian Murray. Kromě toho se objeví Claiřina závistivá rivalka Laoghaire (hraje ji Nell Hudsonová) a neoblíbená záporačka Geillis Duncanová (Lotte Verbeeková), která ze seriálu zmizela po druhé řadě. Layla Burnsová si zopakuje roli Laogharovy dcery Joan.

Vedlejší herecké obsazení doplní nováčci jako Chris Fulton, Diarmaid Murtagh, Gloria Obianyo a Rod Hallett. V neposlední řadě se připojí také Andrew Whipp jako Jamieho otec Brian, který se má objevit i v seriálovém prequelu vyprávějícím o životě rodičů Jamieho Frasera.

- Reklama -

Příchody známých tváří přinesou Jamiemu a Claire problémy, myslí si Heughan

Představitel hlavní role Sam Heughan v reakci na oznámení hereckých návratů a nových příchodů naznačil, že pokud se Laoghaire a Geillis dozvědí, kde se Fraserovi nacházejí, situace pro ně nebude vůbec dobrá. „Uf, vidím potíže… v mnoha podobách,“ napsal na Twitteru. „Vítejte všichni!“

Skotský herec také naznačil, že jeho postava v seriálu možná brzy projde výraznou proměnou. Šestá série totiž skončila nečekaným zvratem, když byla neprávem uvězněna manželka Jamieho Frasera, Claire Fraserová (Caitriona Balfeová), což na Jamieho může mít velký vliv.

Čeká nás nový Jamie Fraser?

„Jsou spolu už dlouho, znají se tak dobře a to, že ona před ním má tajemství, i v této sezóně před ním něco tají, je těžké,“ řekl Heughan stránkám edinburghnews.scotsman.com. „Jamie je teď také křehčí, myslím, že jak stárne, má víc co ztratit.“

Podle herce se tak v nové řadě dočkáme citlivějšího Jamieho. „Za starých časů byl dost bouřlivý, dost aktivní člověk, dvakrát by se nerozmýšlel, než by někoho praštil nebo se pustil do bitky.“

Ale časy se pro Jamieho musely změnit. „Teď už ano, nezáleží mu na jeho těle jako takovém, ale záleží mu na tom, aby neztratil ostatní,“ řekl herec. „Má toho mnohem víc, co může ztratit, má teď celou svou rodinu, svou širší rodinu. A další věc je Claire, nemůže bez ní žít.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -