- Reklama -

Cizinka 7. série: Sam Heughan očekává problémy kvůli návratu známých tváří

Před sedmou sérií populárního seriálu Cizinka promluvil představitel Jamieho Frasera Sam Heughan o tom, co se bude dít s horalským válečníkem. A přiznal, že očekává problémy kvůli návratu některých staronových tváří.

- Reklama -

Sam Heughan, který v seriálu Cizinka hraje Jamieho Frasera, naznačil, že rodina Fraserů bude v nadcházející 7. řadě seriálu čelit dalším potížím. Dlouholetí diváci pořadu přitom zajásají z návratu některých oblíbených postav, které se v příští sezóně vrátí k Jamiemu a Claire (v podání Caitriony Balfe). Navíc se ke slavnému fantasy seriálu stanice Starz připojí i řada nováčků, píše deadline.com.

Sedmé série, která slibuje vzrušující dobrodružství, se už natáčí ve Skotsku.

Nejočekávanější je návrat Jamieho strýce Dougala MacKenzieho

Nejzajímavějším z hereckých comebacků je rozhodně návrat Grahama McTavishe, který si znovu zahraje Jamieho strýce Dougala MacKenzieho. Vrátí se také Steven Cree jako Fraserův spojenec Ian Murray. Kromě toho se objeví Claiřina závistivá rivalka Laoghaire (hraje ji Nell Hudsonová) a neoblíbená záporačka Geillis Duncanová (Lotte Verbeeková), která ze seriálu zmizela po druhé řadě. Layla Burnsová si zopakuje roli Laogharovy dcery Joan.

Vedlejší herecké obsazení doplní nováčci jako Chris Fulton, Diarmaid Murtagh, Gloria Obianyo a Rod Hallett. V neposlední řadě se připojí také Andrew Whipp jako Jamieho otec Brian, který se má objevit i v seriálovém prequelu vyprávějícím o životě rodičů Jamieho Frasera.

Příchody známých tváří přinesou Jamiemu a Claire problémy, myslí si Heughan

Představitel hlavní role Sam Heughan v reakci na oznámení hereckých návratů a nových příchodů naznačil, že pokud se Laoghaire a Geillis dozvědí, kde se Fraserovi nacházejí, situace pro ně nebude vůbec dobrá. „Uf, vidím potíže… v mnoha podobách,“ napsal na Twitteru. „Vítejte všichni!“

Skotský herec také naznačil, že jeho postava v seriálu možná brzy projde výraznou proměnou. Šestá série totiž skončila nečekaným zvratem, když byla neprávem uvězněna manželka Jamieho Frasera, Claire Fraserová (Caitriona Balfeová), což na Jamieho může mít velký vliv.

Čeká nás nový Jamie Fraser?

„Jsou spolu už dlouho, znají se tak dobře a to, že ona před ním má tajemství, i v této sezóně před ním něco tají, je těžké,“ řekl Heughan stránkám edinburghnews.scotsman.com. „Jamie je teď také křehčí, myslím, že jak stárne, má víc co ztratit.“

Podle herce se tak v nové řadě dočkáme citlivějšího Jamieho. „Za starých časů byl dost bouřlivý, dost aktivní člověk, dvakrát by se nerozmýšlel, než by někoho praštil nebo se pustil do bitky.“

Ale časy se pro Jamieho musely změnit. „Teď už ano, nezáleží mu na jeho těle jako takovém, ale záleží mu na tom, aby neztratil ostatní,“ řekl herec. „Má toho mnohem víc, co může ztratit, má teď celou svou rodinu, svou širší rodinu. A další věc je Claire, nemůže bez ní žít.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -