- Reklama -

Utrpení na natáčení Cizinky: Sam Heughan bojoval s mrazem humorem

Sam Heughan z Cizinky se rozpovídal o natáčení šesté série a prozradil, proč ho tentokrát lehce znepokojovalo hrát Jamieho Frasera.

- Reklama -

Romantický seriál Cizinka se v březnu vrátil na Netflix s očekávanou šestou sérií. Pro fanoušky jde o skvělou zprávu. Na další epizody museli totiž čekat necelé dva roky. Přestože je nová řada výrazně kratší než minulé sezóny, Sam Heughan prozradil, že pro něj natáčení nebylo snadné. Tentokrát mu dokonce dalo docela zabrat.

Během rozhovoru pro Men’s Health Heughan přiznal, že chvílemi bylo natáčení až nečekaně intenzivní. „Je to velmi těžké, ale opravdu velmi těžké. Cizinka je dost intenzivní, dramatický seriál, takže natáčení stojí síly. Ale v zákulisí se opravdu dobře bavíme.“

Nové díly se natáčely během pandemie, což, jak herec řekl, všichni pocítili naplno: „Člověk se ale aspoň sblíží s ostatními členy štábu a herci, pořád se smějeme a užíváme si společnost jeden druhého,“ komentoval ztížené podmínky Sam Heughan. „Je to semknutá rodina. Musíme být, obzvlášť kvůli pandemii.“

Natáčení v postapokalyptickém světě

Protože natáčení probíhalo ve Skotsku, musel Heughan čelit při některých scénách poryvům prudkého studeného větru, což bylo extrémně nepříjemné. „Natáčeli jsme v zimě ve Skotsku, kde mrzne až praští, takže to bylo dost náročné, ale opravdu dobrý smysl pro humor vám to pomůže překonat,“ řekl s tím, že prvních pár dní natáčení ho počasí výrazně zneklidňovalo.

„Připadal jsem si jako v postapokalyptickém světě. Ale upřímně řečeno, jakmile se dostanu na plac, jsem jen šťastný, že můžu pracovat, že jsem v bezpečí a že se snad postarám o nějakou zábavu,“ nenechal se herec rozhodit počasím. „Abych byl upřímný, práce na seriálu Cizinka mi pomohla překonat pandemii.“

Šestá sezóna Cizinky má v důsledku pandemie pouze osm epizod. Tvůrce ale nedostatek dílů hodlá fanouškům vynahradit. Oznámil, že má v plánu „příští rok natočit prodlouženou sedmou sezónu o 16 epizodách, až se život vrátí do normálu“, informuje elle.com.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -