- Reklama -

Utrpení na natáčení Cizinky: Sam Heughan bojoval s mrazem humorem

Sam Heughan z Cizinky se rozpovídal o natáčení šesté série a prozradil, proč ho tentokrát lehce znepokojovalo hrát Jamieho Frasera.

- Reklama -

Romantický seriál Cizinka se v březnu vrátil na Netflix s očekávanou šestou sérií. Pro fanoušky jde o skvělou zprávu. Na další epizody museli totiž čekat necelé dva roky. Přestože je nová řada výrazně kratší než minulé sezóny, Sam Heughan prozradil, že pro něj natáčení nebylo snadné. Tentokrát mu dokonce dalo docela zabrat.

Během rozhovoru pro Men’s Health Heughan přiznal, že chvílemi bylo natáčení až nečekaně intenzivní. „Je to velmi těžké, ale opravdu velmi těžké. Cizinka je dost intenzivní, dramatický seriál, takže natáčení stojí síly. Ale v zákulisí se opravdu dobře bavíme.“

Nové díly se natáčely během pandemie, což, jak herec řekl, všichni pocítili naplno: „Člověk se ale aspoň sblíží s ostatními členy štábu a herci, pořád se smějeme a užíváme si společnost jeden druhého,“ komentoval ztížené podmínky Sam Heughan. „Je to semknutá rodina. Musíme být, obzvlášť kvůli pandemii.“

Natáčení v postapokalyptickém světě

Protože natáčení probíhalo ve Skotsku, musel Heughan čelit při některých scénách poryvům prudkého studeného větru, což bylo extrémně nepříjemné. „Natáčeli jsme v zimě ve Skotsku, kde mrzne až praští, takže to bylo dost náročné, ale opravdu dobrý smysl pro humor vám to pomůže překonat,“ řekl s tím, že prvních pár dní natáčení ho počasí výrazně zneklidňovalo.

„Připadal jsem si jako v postapokalyptickém světě. Ale upřímně řečeno, jakmile se dostanu na plac, jsem jen šťastný, že můžu pracovat, že jsem v bezpečí a že se snad postarám o nějakou zábavu,“ nenechal se herec rozhodit počasím. „Abych byl upřímný, práce na seriálu Cizinka mi pomohla překonat pandemii.“

Šestá sezóna Cizinky má v důsledku pandemie pouze osm epizod. Tvůrce ale nedostatek dílů hodlá fanouškům vynahradit. Oznámil, že má v plánu „příští rok natočit prodlouženou sedmou sezónu o 16 epizodách, až se život vrátí do normálu“, informuje elle.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -