- Reklama -

Utrpení na natáčení Cizinky: Sam Heughan bojoval s mrazem humorem

Sam Heughan z Cizinky se rozpovídal o natáčení šesté série a prozradil, proč ho tentokrát lehce znepokojovalo hrát Jamieho Frasera.

- Reklama -

Romantický seriál Cizinka se v březnu vrátil na Netflix s očekávanou šestou sérií. Pro fanoušky jde o skvělou zprávu. Na další epizody museli totiž čekat necelé dva roky. Přestože je nová řada výrazně kratší než minulé sezóny, Sam Heughan prozradil, že pro něj natáčení nebylo snadné. Tentokrát mu dokonce dalo docela zabrat.

Během rozhovoru pro Men’s Health Heughan přiznal, že chvílemi bylo natáčení až nečekaně intenzivní. „Je to velmi těžké, ale opravdu velmi těžké. Cizinka je dost intenzivní, dramatický seriál, takže natáčení stojí síly. Ale v zákulisí se opravdu dobře bavíme.“

Nové díly se natáčely během pandemie, což, jak herec řekl, všichni pocítili naplno: „Člověk se ale aspoň sblíží s ostatními členy štábu a herci, pořád se smějeme a užíváme si společnost jeden druhého,“ komentoval ztížené podmínky Sam Heughan. „Je to semknutá rodina. Musíme být, obzvlášť kvůli pandemii.“

Natáčení v postapokalyptickém světě

Protože natáčení probíhalo ve Skotsku, musel Heughan čelit při některých scénách poryvům prudkého studeného větru, což bylo extrémně nepříjemné. „Natáčeli jsme v zimě ve Skotsku, kde mrzne až praští, takže to bylo dost náročné, ale opravdu dobrý smysl pro humor vám to pomůže překonat,“ řekl s tím, že prvních pár dní natáčení ho počasí výrazně zneklidňovalo.

„Připadal jsem si jako v postapokalyptickém světě. Ale upřímně řečeno, jakmile se dostanu na plac, jsem jen šťastný, že můžu pracovat, že jsem v bezpečí a že se snad postarám o nějakou zábavu,“ nenechal se herec rozhodit počasím. „Abych byl upřímný, práce na seriálu Cizinka mi pomohla překonat pandemii.“

Šestá sezóna Cizinky má v důsledku pandemie pouze osm epizod. Tvůrce ale nedostatek dílů hodlá fanouškům vynahradit. Oznámil, že má v plánu „příští rok natočit prodlouženou sedmou sezónu o 16 epizodách, až se život vrátí do normálu“, informuje elle.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -