- Reklama -

Sam Heughan z Cizinky přiznal, že trpěl poruchou příjmu potravy

Sam Heughan se ve své nové knize rozpovídal o tom, jak se při snaze uspět jako herec potýkal s poruchou příjmu potravy.

- Reklama -

Sam Heughan, hvězda seriálu Cizinka, se ve svých nových pamětech Waypoints svěřil se svou strastiplnou cestou ke slávě. Bojoval dokonce s poruchou příjmu potravy, upozornil web prevention.com. Skotský představitel horala Jamieho Frasera v populárním seriálu Cizinka se s problémy potýkal několik let, sbíral vedlejší a malé role, než prorazil na světovou scénu díky velmi populárnímu fantasy seriálu o cestování v čase.

Sam přiznal, že během prvních let své kariéry televizní hvězdy většinu doby držel přísné diety, aby si udržel hezkou postavu před kamerou. To se mu ale pořádně vyplatilo až v roce 2014, kdy ho obsadili do role Jamieho Frasera v populárním fantasy dramatu.

O tlaku na muže se mluví méně, myslí si Heughan

V knize Heughan popsal i svůj „mírný případ“ poruchy příjmu potravy. „Myslím, že v době, kdy jsem začínal [s herectvím], byl na mě vyvíjen velký tlak, abych vypadal určitým způsobem,“ řekl pro web dailyrecord.co.uk. „A u mužů se o tomhle mluví méně. A určitě jsem se jako mladý herec snažil přizpůsobit tomu, co se vyžadovalo.“

Herec přitom nijak neskrývá, že jeho jídelníček měl k dokonalosti daleko. „To, co jsem jedl, jsem si dával na příděl. Často jsem konzumoval jen salát a okurky, protože jsem věděl, že mají málo kalorií. Rozhodně jsem nepřijímal dostatek paliva na všechno to běhání, kterému jsem se věnoval, natož na dlouhý den na place,“ prozradil seriálový Jamie.

- Reklama -

Na konkurzy jezdil autobusem. Často zbytečně

Heughan si myslí, že by se o tom, co musí herci podstupovat, mělo víc mluvit. Má za to, že zatím se řeší především tlak, kterému čelí něžnější polovina lidstva. „Často mluvíme o tlaku na ženy, aby se přizpůsobily,“ řekl. „Určitě jsem toto očekávání na sobě cítil také, a proto jsem reagoval tím, že jsem dodržoval disciplinovaný stravovací a cvičební režim. Byla to forma kontroly, když jsem se snažil prosadit v branži, v níž jsou herci v podstatě bezmocní.“

Sám neskrývá, že jeho začátky byly více než složité. „Když se ohlédnu zpět, vidím roky, které jsem strávil tím, že jsem jezdil do Ameriky na konkurzy, na kterých jsem svým způsobem zůstal schovaný za dveřmi. Jezdil jsem po Los Angeles autobusem. Bylo to těžké. Ale myslím, že to k tomu patří, každý z nás má své vlastní těžkosti,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -