- Reklama -

Sam Heughan z Cizinky přiznal, že trpěl poruchou příjmu potravy

Sam Heughan se ve své nové knize rozpovídal o tom, jak se při snaze uspět jako herec potýkal s poruchou příjmu potravy.

- Reklama -

Sam Heughan, hvězda seriálu Cizinka, se ve svých nových pamětech Waypoints svěřil se svou strastiplnou cestou ke slávě. Bojoval dokonce s poruchou příjmu potravy, upozornil web prevention.com. Skotský představitel horala Jamieho Frasera v populárním seriálu Cizinka se s problémy potýkal několik let, sbíral vedlejší a malé role, než prorazil na světovou scénu díky velmi populárnímu fantasy seriálu o cestování v čase.

Sam přiznal, že během prvních let své kariéry televizní hvězdy většinu doby držel přísné diety, aby si udržel hezkou postavu před kamerou. To se mu ale pořádně vyplatilo až v roce 2014, kdy ho obsadili do role Jamieho Frasera v populárním fantasy dramatu.

O tlaku na muže se mluví méně, myslí si Heughan

V knize Heughan popsal i svůj „mírný případ“ poruchy příjmu potravy. „Myslím, že v době, kdy jsem začínal [s herectvím], byl na mě vyvíjen velký tlak, abych vypadal určitým způsobem,“ řekl pro web dailyrecord.co.uk. „A u mužů se o tomhle mluví méně. A určitě jsem se jako mladý herec snažil přizpůsobit tomu, co se vyžadovalo.“

Herec přitom nijak neskrývá, že jeho jídelníček měl k dokonalosti daleko. „To, co jsem jedl, jsem si dával na příděl. Často jsem konzumoval jen salát a okurky, protože jsem věděl, že mají málo kalorií. Rozhodně jsem nepřijímal dostatek paliva na všechno to běhání, kterému jsem se věnoval, natož na dlouhý den na place,“ prozradil seriálový Jamie.

Na konkurzy jezdil autobusem. Často zbytečně

Heughan si myslí, že by se o tom, co musí herci podstupovat, mělo víc mluvit. Má za to, že zatím se řeší především tlak, kterému čelí něžnější polovina lidstva. „Často mluvíme o tlaku na ženy, aby se přizpůsobily,“ řekl. „Určitě jsem toto očekávání na sobě cítil také, a proto jsem reagoval tím, že jsem dodržoval disciplinovaný stravovací a cvičební režim. Byla to forma kontroly, když jsem se snažil prosadit v branži, v níž jsou herci v podstatě bezmocní.“

Sám neskrývá, že jeho začátky byly více než složité. „Když se ohlédnu zpět, vidím roky, které jsem strávil tím, že jsem jezdil do Ameriky na konkurzy, na kterých jsem svým způsobem zůstal schovaný za dveřmi. Jezdil jsem po Los Angeles autobusem. Bylo to těžké. Ale myslím, že to k tomu patří, každý z nás má své vlastní těžkosti,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -