- Reklama -

Caitriona Balfe z Cizinky reaguje na „šílené“ drby o chození se Samem Heughanem

Herci Sam Heughan a Caitriona Balfeová působí na obrazovkách jako Jamie a Claire Fraserovi v populárním seriálu Cizinka tak přesvědčivě, že si někteří fanoušci myslí, že tvoří pár i ve skutečném životě.

- Reklama -

A někteří fanoušci zachází ve svém přesvědčení, že herci spolu chodí i ve reálném životě, znepokojivě daleko.

V novém rozhovoru pro Vanity Fair se Caitriona Balfe nad těmito fámami zamyslela a svěřila se, že existuje malá skupina fanoušků seriálu Cizinka, kteří si myslí, že její manželství s hudebním producentem Tonym McGillem je zinscenované. Někteří dokonce zašli tak daleko, že volali do kostela, kde se Balfe s McGilem v roce 2019 vzali, a hledali důkaz.

Otcem jejího dítěte Heughan? Za hranou

Mezi další pochybnosti patří spekulace o otcovství hereččina dítěte, informuje dailyrecord.co.uk. Fanoušci si raději jako otce představují Sama Heughana než jejího manžela, což už je podle Caitriony Balfe docela přes čáru.

„Když máte dítě, začnete ho opravdu chránit,“ řekla Balfeová pro Vanity Fair. „Nechci, aby ti blázni – protože takoví jsou – prostě nechci, aby o něm mluvili.“

- Reklama -

„Je to smutné, protože potkáte při natáčení ty nejmilejší lidi, kteří jsou fanoušky seriálu a jsou super podporující a dělají ty nejhezčí věci – a pak se stane taková maličkost, která to všechno prostě zkazí,“ dodala.

Syna chce Caitriona Balfe schovávat

Caitriona Balfe se rozhodla, že svého syna, který se narodil loni, bude držet mimo pozornost veřejnosti. Fanouškům zatím neprozradila ani jeho jméno. Když oznámila jeho narození, sdílela na sociálních sítích fotku jeho ruky.

„Na chvíli jsem se odmlčela ze sociálních sítí, protože jsem si chtěla užít čas, abych si užila tohoto malého člověka ….. Jsme tak vděční za tuhle malou dušičku ….že si nás vybrala za své rodiče,“ napsala k fotce Balfeová.

„Všichni jsme se těšili, až se staneme rodinou: „Už teď ho obdivuji a nemohu se ubránit pohledu a údivu nad všemi možnostmi, kým se stane, kam půjde a co bude dělat na velkém dobrodružství svého života,“ dodala seriálová Claire.

Seriál Cizinka se mezitím chystá na svou 6. řadu. Nedávno dokonce ukázal první trailer, který trochu napovídá, co se bude dít.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -