- Reklama -

Caitriona Balfe z Cizinky reaguje na „šílené“ drby o chození se Samem Heughanem

Herci Sam Heughan a Caitriona Balfeová působí na obrazovkách jako Jamie a Claire Fraserovi v populárním seriálu Cizinka tak přesvědčivě, že si někteří fanoušci myslí, že tvoří pár i ve skutečném životě.

- Reklama -

A někteří fanoušci zachází ve svém přesvědčení, že herci spolu chodí i ve reálném životě, znepokojivě daleko.

V novém rozhovoru pro Vanity Fair se Caitriona Balfe nad těmito fámami zamyslela a svěřila se, že existuje malá skupina fanoušků seriálu Cizinka, kteří si myslí, že její manželství s hudebním producentem Tonym McGillem je zinscenované. Někteří dokonce zašli tak daleko, že volali do kostela, kde se Balfe s McGilem v roce 2019 vzali, a hledali důkaz.

Otcem jejího dítěte Heughan? Za hranou

Mezi další pochybnosti patří spekulace o otcovství hereččina dítěte, informuje dailyrecord.co.uk. Fanoušci si raději jako otce představují Sama Heughana než jejího manžela, což už je podle Caitriony Balfe docela přes čáru.

„Když máte dítě, začnete ho opravdu chránit,“ řekla Balfeová pro Vanity Fair. „Nechci, aby ti blázni – protože takoví jsou – prostě nechci, aby o něm mluvili.“

- Reklama -

„Je to smutné, protože potkáte při natáčení ty nejmilejší lidi, kteří jsou fanoušky seriálu a jsou super podporující a dělají ty nejhezčí věci – a pak se stane taková maličkost, která to všechno prostě zkazí,“ dodala.

Syna chce Caitriona Balfe schovávat

Caitriona Balfe se rozhodla, že svého syna, který se narodil loni, bude držet mimo pozornost veřejnosti. Fanouškům zatím neprozradila ani jeho jméno. Když oznámila jeho narození, sdílela na sociálních sítích fotku jeho ruky.

„Na chvíli jsem se odmlčela ze sociálních sítí, protože jsem si chtěla užít čas, abych si užila tohoto malého člověka ….. Jsme tak vděční za tuhle malou dušičku ….že si nás vybrala za své rodiče,“ napsala k fotce Balfeová.

„Všichni jsme se těšili, až se staneme rodinou: „Už teď ho obdivuji a nemohu se ubránit pohledu a údivu nad všemi možnostmi, kým se stane, kam půjde a co bude dělat na velkém dobrodružství svého života,“ dodala seriálová Claire.

Seriál Cizinka se mezitím chystá na svou 6. řadu. Nedávno dokonce ukázal první trailer, který trochu napovídá, co se bude dít.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -