- Reklama -

Caitriona Balfe z Cizinky reaguje na „šílené“ drby o chození se Samem Heughanem

Herci Sam Heughan a Caitriona Balfeová působí na obrazovkách jako Jamie a Claire Fraserovi v populárním seriálu Cizinka tak přesvědčivě, že si někteří fanoušci myslí, že tvoří pár i ve skutečném životě.

- Reklama -

A někteří fanoušci zachází ve svém přesvědčení, že herci spolu chodí i ve reálném životě, znepokojivě daleko.

V novém rozhovoru pro Vanity Fair se Caitriona Balfe nad těmito fámami zamyslela a svěřila se, že existuje malá skupina fanoušků seriálu Cizinka, kteří si myslí, že její manželství s hudebním producentem Tonym McGillem je zinscenované. Někteří dokonce zašli tak daleko, že volali do kostela, kde se Balfe s McGilem v roce 2019 vzali, a hledali důkaz.

Otcem jejího dítěte Heughan? Za hranou

Mezi další pochybnosti patří spekulace o otcovství hereččina dítěte, informuje dailyrecord.co.uk. Fanoušci si raději jako otce představují Sama Heughana než jejího manžela, což už je podle Caitriony Balfe docela přes čáru.

„Když máte dítě, začnete ho opravdu chránit,“ řekla Balfeová pro Vanity Fair. „Nechci, aby ti blázni – protože takoví jsou – prostě nechci, aby o něm mluvili.“

„Je to smutné, protože potkáte při natáčení ty nejmilejší lidi, kteří jsou fanoušky seriálu a jsou super podporující a dělají ty nejhezčí věci – a pak se stane taková maličkost, která to všechno prostě zkazí,“ dodala.

Syna chce Caitriona Balfe schovávat

Caitriona Balfe se rozhodla, že svého syna, který se narodil loni, bude držet mimo pozornost veřejnosti. Fanouškům zatím neprozradila ani jeho jméno. Když oznámila jeho narození, sdílela na sociálních sítích fotku jeho ruky.

„Na chvíli jsem se odmlčela ze sociálních sítí, protože jsem si chtěla užít čas, abych si užila tohoto malého člověka ….. Jsme tak vděční za tuhle malou dušičku ….že si nás vybrala za své rodiče,“ napsala k fotce Balfeová.

„Všichni jsme se těšili, až se staneme rodinou: „Už teď ho obdivuji a nemohu se ubránit pohledu a údivu nad všemi možnostmi, kým se stane, kam půjde a co bude dělat na velkém dobrodružství svého života,“ dodala seriálová Claire.

Seriál Cizinka se mezitím chystá na svou 6. řadu. Nedávno dokonce ukázal první trailer, který trochu napovídá, co se bude dít.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -