- Reklama -

Caitriona Balfe z Cizinky reaguje na „šílené“ drby o chození se Samem Heughanem

Herci Sam Heughan a Caitriona Balfeová působí na obrazovkách jako Jamie a Claire Fraserovi v populárním seriálu Cizinka tak přesvědčivě, že si někteří fanoušci myslí, že tvoří pár i ve skutečném životě.

- Reklama -

A někteří fanoušci zachází ve svém přesvědčení, že herci spolu chodí i ve reálném životě, znepokojivě daleko.

V novém rozhovoru pro Vanity Fair se Caitriona Balfe nad těmito fámami zamyslela a svěřila se, že existuje malá skupina fanoušků seriálu Cizinka, kteří si myslí, že její manželství s hudebním producentem Tonym McGillem je zinscenované. Někteří dokonce zašli tak daleko, že volali do kostela, kde se Balfe s McGilem v roce 2019 vzali, a hledali důkaz.

Otcem jejího dítěte Heughan? Za hranou

Mezi další pochybnosti patří spekulace o otcovství hereččina dítěte, informuje dailyrecord.co.uk. Fanoušci si raději jako otce představují Sama Heughana než jejího manžela, což už je podle Caitriony Balfe docela přes čáru.

„Když máte dítě, začnete ho opravdu chránit,“ řekla Balfeová pro Vanity Fair. „Nechci, aby ti blázni – protože takoví jsou – prostě nechci, aby o něm mluvili.“

- Reklama -

„Je to smutné, protože potkáte při natáčení ty nejmilejší lidi, kteří jsou fanoušky seriálu a jsou super podporující a dělají ty nejhezčí věci – a pak se stane taková maličkost, která to všechno prostě zkazí,“ dodala.

Syna chce Caitriona Balfe schovávat

Caitriona Balfe se rozhodla, že svého syna, který se narodil loni, bude držet mimo pozornost veřejnosti. Fanouškům zatím neprozradila ani jeho jméno. Když oznámila jeho narození, sdílela na sociálních sítích fotku jeho ruky.

„Na chvíli jsem se odmlčela ze sociálních sítí, protože jsem si chtěla užít čas, abych si užila tohoto malého člověka ….. Jsme tak vděční za tuhle malou dušičku ….že si nás vybrala za své rodiče,“ napsala k fotce Balfeová.

„Všichni jsme se těšili, až se staneme rodinou: „Už teď ho obdivuji a nemohu se ubránit pohledu a údivu nad všemi možnostmi, kým se stane, kam půjde a co bude dělat na velkém dobrodružství svého života,“ dodala seriálová Claire.

Seriál Cizinka se mezitím chystá na svou 6. řadu. Nedávno dokonce ukázal první trailer, který trochu napovídá, co se bude dít.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -