- Reklama -

Caitriona Balfe z Cizinky reaguje na „šílené“ drby o chození se Samem Heughanem

Herci Sam Heughan a Caitriona Balfeová působí na obrazovkách jako Jamie a Claire Fraserovi v populárním seriálu Cizinka tak přesvědčivě, že si někteří fanoušci myslí, že tvoří pár i ve skutečném životě.

- Reklama -

A někteří fanoušci zachází ve svém přesvědčení, že herci spolu chodí i ve reálném životě, znepokojivě daleko.

V novém rozhovoru pro Vanity Fair se Caitriona Balfe nad těmito fámami zamyslela a svěřila se, že existuje malá skupina fanoušků seriálu Cizinka, kteří si myslí, že její manželství s hudebním producentem Tonym McGillem je zinscenované. Někteří dokonce zašli tak daleko, že volali do kostela, kde se Balfe s McGilem v roce 2019 vzali, a hledali důkaz.

Otcem jejího dítěte Heughan? Za hranou

Mezi další pochybnosti patří spekulace o otcovství hereččina dítěte, informuje dailyrecord.co.uk. Fanoušci si raději jako otce představují Sama Heughana než jejího manžela, což už je podle Caitriony Balfe docela přes čáru.

„Když máte dítě, začnete ho opravdu chránit,“ řekla Balfeová pro Vanity Fair. „Nechci, aby ti blázni – protože takoví jsou – prostě nechci, aby o něm mluvili.“

„Je to smutné, protože potkáte při natáčení ty nejmilejší lidi, kteří jsou fanoušky seriálu a jsou super podporující a dělají ty nejhezčí věci – a pak se stane taková maličkost, která to všechno prostě zkazí,“ dodala.

Syna chce Caitriona Balfe schovávat

Caitriona Balfe se rozhodla, že svého syna, který se narodil loni, bude držet mimo pozornost veřejnosti. Fanouškům zatím neprozradila ani jeho jméno. Když oznámila jeho narození, sdílela na sociálních sítích fotku jeho ruky.

„Na chvíli jsem se odmlčela ze sociálních sítí, protože jsem si chtěla užít čas, abych si užila tohoto malého člověka ….. Jsme tak vděční za tuhle malou dušičku ….že si nás vybrala za své rodiče,“ napsala k fotce Balfeová.

„Všichni jsme se těšili, až se staneme rodinou: „Už teď ho obdivuji a nemohu se ubránit pohledu a údivu nad všemi možnostmi, kým se stane, kam půjde a co bude dělat na velkém dobrodružství svého života,“ dodala seriálová Claire.

Seriál Cizinka se mezitím chystá na svou 6. řadu. Nedávno dokonce ukázal první trailer, který trochu napovídá, co se bude dít.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -