- Reklama -

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

- Reklama -

Podle serveru Deadline už začali scenáristé pracovat na prvních epizodách k novému projektu spojenému s úspěšným seriálem Cizinka. Prequel nazvaný Cizinka: Krev mé krve, o kterém se mluví už nějakou dobu, společnost Starz potvrdila teprve v únoru 2022.

A ačkoli z toho důvodu seriál „Cizinka: Krev mé krve“ logicky bude ještě nějakou dobu zahalen tajemstvím, fanoušci původní knižní série Diany Gabaldonové vědí, že existuje obrovské množství novel a povídek Gabaldonové, které doplňují romány Outlander – ale pouze jedna z nich dějem předchází příběh seriálového hitu a mohla by možná leccos naznačit. Je to novela Panny, která sleduje devatenáctiletého Jamieho Frasera jako žoldáka ve Francii 18. století, upozornil web townandcountrymag.com.

Podle všeho ale bohužel tato kniha nebude příběhem, který čeká diváky prequelu. Gabaldonová v únoru ve facebookovém statusu prozradila, že kromě toho, že začala pracovat na desátém (a potenciálně posledním) románu Cizinky, je také v rané fázi přípravy prequelové knihy. V příspěvku na Facebooku uvedla, že děj se v této knize zaměří na Ellen MacKenzieovou, matku Jamieho Frasera. To naznačuje, že se příběh seriálu nakonec odehraje spoustu let před Pannami.

Sam Heughen svou účast v seriálu vyloučil

Zatím je otázkou, zda se na Ellen opravdu prequelový seriál zaměří. Je ale rozhodně snadné představit si, že celý příběh začne její výchovou na Skotské vysočině a popíše námluvy s Brianem Fraserem nebo narození Jamieho a dalších dětí.

V červnovém rozhovoru pro britský Esquire ostatně tento příběhový směr naznačil i Sam Heughan. „Jediné, co vám můžu říct, je, že v tom nehraju, stejně jako v tom nehraje Jamie,“ řekl. „Věřím, že je to prequel se zaměří na Jamieho rodiče, když byli mladší, takže hádám, že v určitém okamžiku byste mohli vidět jeho mladou verzi.“

Prequel prozradí, jak všechno začalo

Rozhodnutí pokračovat ve vyprávění příběhu ze skotské vysočiny oceňuje programová ředitelka ze Starz. „Cizinka je strhující seriál, který si od úvodní sezóny získal srdce fanoušků po celém světě,“ komentuje novinky Kathryn Busby, která má ve společnosti Starz na starosti původní tvorbu.

„Jsme nadšeni, že můžeme odkrýt další vrstvy tohoto živoucího světa a přiblížit našim divákům, jak to všechno začalo. Už se nemůžeme dočkat, co bude dál,“ dodala.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -