- Reklama -

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

- Reklama -

Podle serveru Deadline už začali scenáristé pracovat na prvních epizodách k novému projektu spojenému s úspěšným seriálem Cizinka. Prequel nazvaný Cizinka: Krev mé krve, o kterém se mluví už nějakou dobu, společnost Starz potvrdila teprve v únoru 2022.

A ačkoli z toho důvodu seriál „Cizinka: Krev mé krve“ logicky bude ještě nějakou dobu zahalen tajemstvím, fanoušci původní knižní série Diany Gabaldonové vědí, že existuje obrovské množství novel a povídek Gabaldonové, které doplňují romány Outlander – ale pouze jedna z nich dějem předchází příběh seriálového hitu a mohla by možná leccos naznačit. Je to novela Panny, která sleduje devatenáctiletého Jamieho Frasera jako žoldáka ve Francii 18. století, upozornil web townandcountrymag.com.

Podle všeho ale bohužel tato kniha nebude příběhem, který čeká diváky prequelu. Gabaldonová v únoru ve facebookovém statusu prozradila, že kromě toho, že začala pracovat na desátém (a potenciálně posledním) románu Cizinky, je také v rané fázi přípravy prequelové knihy. V příspěvku na Facebooku uvedla, že děj se v této knize zaměří na Ellen MacKenzieovou, matku Jamieho Frasera. To naznačuje, že se příběh seriálu nakonec odehraje spoustu let před Pannami.

Sam Heughen svou účast v seriálu vyloučil

Zatím je otázkou, zda se na Ellen opravdu prequelový seriál zaměří. Je ale rozhodně snadné představit si, že celý příběh začne její výchovou na Skotské vysočině a popíše námluvy s Brianem Fraserem nebo narození Jamieho a dalších dětí.

- Reklama -

V červnovém rozhovoru pro britský Esquire ostatně tento příběhový směr naznačil i Sam Heughan. „Jediné, co vám můžu říct, je, že v tom nehraju, stejně jako v tom nehraje Jamie,“ řekl. „Věřím, že je to prequel se zaměří na Jamieho rodiče, když byli mladší, takže hádám, že v určitém okamžiku byste mohli vidět jeho mladou verzi.“

Prequel prozradí, jak všechno začalo

Rozhodnutí pokračovat ve vyprávění příběhu ze skotské vysočiny oceňuje programová ředitelka ze Starz. „Cizinka je strhující seriál, který si od úvodní sezóny získal srdce fanoušků po celém světě,“ komentuje novinky Kathryn Busby, která má ve společnosti Starz na starosti původní tvorbu.

„Jsme nadšeni, že můžeme odkrýt další vrstvy tohoto živoucího světa a přiblížit našim divákům, jak to všechno začalo. Už se nemůžeme dočkat, co bude dál,“ dodala.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -