- Reklama -

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

- Reklama -

Podle serveru Deadline už začali scenáristé pracovat na prvních epizodách k novému projektu spojenému s úspěšným seriálem Cizinka. Prequel nazvaný Cizinka: Krev mé krve, o kterém se mluví už nějakou dobu, společnost Starz potvrdila teprve v únoru 2022.

A ačkoli z toho důvodu seriál „Cizinka: Krev mé krve“ logicky bude ještě nějakou dobu zahalen tajemstvím, fanoušci původní knižní série Diany Gabaldonové vědí, že existuje obrovské množství novel a povídek Gabaldonové, které doplňují romány Outlander – ale pouze jedna z nich dějem předchází příběh seriálového hitu a mohla by možná leccos naznačit. Je to novela Panny, která sleduje devatenáctiletého Jamieho Frasera jako žoldáka ve Francii 18. století, upozornil web townandcountrymag.com.

Podle všeho ale bohužel tato kniha nebude příběhem, který čeká diváky prequelu. Gabaldonová v únoru ve facebookovém statusu prozradila, že kromě toho, že začala pracovat na desátém (a potenciálně posledním) románu Cizinky, je také v rané fázi přípravy prequelové knihy. V příspěvku na Facebooku uvedla, že děj se v této knize zaměří na Ellen MacKenzieovou, matku Jamieho Frasera. To naznačuje, že se příběh seriálu nakonec odehraje spoustu let před Pannami.

Sam Heughen svou účast v seriálu vyloučil

Zatím je otázkou, zda se na Ellen opravdu prequelový seriál zaměří. Je ale rozhodně snadné představit si, že celý příběh začne její výchovou na Skotské vysočině a popíše námluvy s Brianem Fraserem nebo narození Jamieho a dalších dětí.

- Reklama -

V červnovém rozhovoru pro britský Esquire ostatně tento příběhový směr naznačil i Sam Heughan. „Jediné, co vám můžu říct, je, že v tom nehraju, stejně jako v tom nehraje Jamie,“ řekl. „Věřím, že je to prequel se zaměří na Jamieho rodiče, když byli mladší, takže hádám, že v určitém okamžiku byste mohli vidět jeho mladou verzi.“

Prequel prozradí, jak všechno začalo

Rozhodnutí pokračovat ve vyprávění příběhu ze skotské vysočiny oceňuje programová ředitelka ze Starz. „Cizinka je strhující seriál, který si od úvodní sezóny získal srdce fanoušků po celém světě,“ komentuje novinky Kathryn Busby, která má ve společnosti Starz na starosti původní tvorbu.

„Jsme nadšeni, že můžeme odkrýt další vrstvy tohoto živoucího světa a přiblížit našim divákům, jak to všechno začalo. Už se nemůžeme dočkat, co bude dál,“ dodala.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -