- Reklama -

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

- Reklama -

Podle serveru Deadline už začali scenáristé pracovat na prvních epizodách k novému projektu spojenému s úspěšným seriálem Cizinka. Prequel nazvaný Cizinka: Krev mé krve, o kterém se mluví už nějakou dobu, společnost Starz potvrdila teprve v únoru 2022.

A ačkoli z toho důvodu seriál „Cizinka: Krev mé krve“ logicky bude ještě nějakou dobu zahalen tajemstvím, fanoušci původní knižní série Diany Gabaldonové vědí, že existuje obrovské množství novel a povídek Gabaldonové, které doplňují romány Outlander – ale pouze jedna z nich dějem předchází příběh seriálového hitu a mohla by možná leccos naznačit. Je to novela Panny, která sleduje devatenáctiletého Jamieho Frasera jako žoldáka ve Francii 18. století, upozornil web townandcountrymag.com.

Podle všeho ale bohužel tato kniha nebude příběhem, který čeká diváky prequelu. Gabaldonová v únoru ve facebookovém statusu prozradila, že kromě toho, že začala pracovat na desátém (a potenciálně posledním) románu Cizinky, je také v rané fázi přípravy prequelové knihy. V příspěvku na Facebooku uvedla, že děj se v této knize zaměří na Ellen MacKenzieovou, matku Jamieho Frasera. To naznačuje, že se příběh seriálu nakonec odehraje spoustu let před Pannami.

Sam Heughen svou účast v seriálu vyloučil

Zatím je otázkou, zda se na Ellen opravdu prequelový seriál zaměří. Je ale rozhodně snadné představit si, že celý příběh začne její výchovou na Skotské vysočině a popíše námluvy s Brianem Fraserem nebo narození Jamieho a dalších dětí.

V červnovém rozhovoru pro britský Esquire ostatně tento příběhový směr naznačil i Sam Heughan. „Jediné, co vám můžu říct, je, že v tom nehraju, stejně jako v tom nehraje Jamie,“ řekl. „Věřím, že je to prequel se zaměří na Jamieho rodiče, když byli mladší, takže hádám, že v určitém okamžiku byste mohli vidět jeho mladou verzi.“

Prequel prozradí, jak všechno začalo

Rozhodnutí pokračovat ve vyprávění příběhu ze skotské vysočiny oceňuje programová ředitelka ze Starz. „Cizinka je strhující seriál, který si od úvodní sezóny získal srdce fanoušků po celém světě,“ komentuje novinky Kathryn Busby, která má ve společnosti Starz na starosti původní tvorbu.

„Jsme nadšeni, že můžeme odkrýt další vrstvy tohoto živoucího světa a přiblížit našim divákům, jak to všechno začalo. Už se nemůžeme dočkat, co bude dál,“ dodala.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -