- Reklama -

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

- Reklama -

Je to oficiální: Fanoušci seriálu Cizinka, připravte se na konec jedné éry. Oficiální twitterový účet seriálu 19. ledna vypustil bombastické oznámení, které fanouškům přivodilo šok, upozornil web variety.com. Ve videu, na němž se podílely hvězdy Sam Heughan (Jamie Fraser) a Caitriona Balfe (Claire Fraser), herci prozradili, že se oblíbené drama o cestování v čase vrátí v osmé sérii. Která ale bude tou úplně poslední!

„Byla to neuvěřitelná cesta,“ řekl Heughan a Balfeová dodala: „Moc vám děkujeme, že jste s námi byli od prvního dne.“

Osmá řada Cizinky bude mít jen 10 epizod

Když se však v pozadí přehrávala montáž záběrů od fanoušků, zpráva se jen zhoršila. Nejenže to bude poslední sezóna Cizinky, ale bude se skládat pouze z deseti epizod. A aby toho nebylo málo, fanoušci se také dozvěděli, že prequelový seriál Krev mé krve dostal na stanici Starz zelenou a bude mít stejně jako závěrečná řada Cizinky 10 epizod.

- Reklama -

„Milujeme vás, fanoušci Outlanderu,“ vzkázal na konci videa Heughan.

Tahle láska ale bohužel nestačila na to, aby seriál zachránila před blížícím se koncem…

Fanoušci se kvůli konci bouří

Fanoušci na sociálních sítích neskrývají své zklamání a frustraci. Mnoho z nich rozčílilo, že seriál končí ještě před vydáním poslední knihy série. Další podle stránek cheatsheet.com zase štve, že seriál končí dřív, než se mohli rozloučit se svými oblíbenými postavami.

„Nemůžu uvěřit, že seriál končí ještě před vydáním poslední knihy,“ napsal jeden z fanoušků na oficiálním Twitteru seriálu. „Bez Outlandera budu ztracená,“ napsala další fanynka.

Navzdory zklamání se ale fanoušci mohou utěšovat tím, že Cizinka byla po celou dobu svého vysílání velmi úspěšná. Seriál získal různé nominace na Emmy a Zlaté glóby a několikrát vyhrál People’s Choice Awards, Critics Awards a Saturn Awards. V seriálu září hlavně Caitriona Balfeová jako Claire Fraserová a Sam Heughan jako Jamie Fraser, ale npřehlédnutelní jsou i Sophie Skeltonová jako Brianna MacKenzieová a Richard Rankin jako Roger MacKenzie.

S blížící se závěrečnou řadou seriálu Cizinka se tak fanoušci budou muset připravit na konec jedné éry. Prozatím však můžeme všichni pozvednout sklenku whisky na Fraserovi a neuvěřitelnou cestu, na kterou nás vzali.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -