- Reklama -

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

- Reklama -

Je to oficiální: Fanoušci seriálu Cizinka, připravte se na konec jedné éry. Oficiální twitterový účet seriálu 19. ledna vypustil bombastické oznámení, které fanouškům přivodilo šok, upozornil web variety.com. Ve videu, na němž se podílely hvězdy Sam Heughan (Jamie Fraser) a Caitriona Balfe (Claire Fraser), herci prozradili, že se oblíbené drama o cestování v čase vrátí v osmé sérii. Která ale bude tou úplně poslední!

„Byla to neuvěřitelná cesta,“ řekl Heughan a Balfeová dodala: „Moc vám děkujeme, že jste s námi byli od prvního dne.“

Osmá řada Cizinky bude mít jen 10 epizod

Když se však v pozadí přehrávala montáž záběrů od fanoušků, zpráva se jen zhoršila. Nejenže to bude poslední sezóna Cizinky, ale bude se skládat pouze z deseti epizod. A aby toho nebylo málo, fanoušci se také dozvěděli, že prequelový seriál Krev mé krve dostal na stanici Starz zelenou a bude mít stejně jako závěrečná řada Cizinky 10 epizod.

- Reklama -

„Milujeme vás, fanoušci Outlanderu,“ vzkázal na konci videa Heughan.

Tahle láska ale bohužel nestačila na to, aby seriál zachránila před blížícím se koncem…

Fanoušci se kvůli konci bouří

Fanoušci na sociálních sítích neskrývají své zklamání a frustraci. Mnoho z nich rozčílilo, že seriál končí ještě před vydáním poslední knihy série. Další podle stránek cheatsheet.com zase štve, že seriál končí dřív, než se mohli rozloučit se svými oblíbenými postavami.

„Nemůžu uvěřit, že seriál končí ještě před vydáním poslední knihy,“ napsal jeden z fanoušků na oficiálním Twitteru seriálu. „Bez Outlandera budu ztracená,“ napsala další fanynka.

Navzdory zklamání se ale fanoušci mohou utěšovat tím, že Cizinka byla po celou dobu svého vysílání velmi úspěšná. Seriál získal různé nominace na Emmy a Zlaté glóby a několikrát vyhrál People’s Choice Awards, Critics Awards a Saturn Awards. V seriálu září hlavně Caitriona Balfeová jako Claire Fraserová a Sam Heughan jako Jamie Fraser, ale npřehlédnutelní jsou i Sophie Skeltonová jako Brianna MacKenzieová a Richard Rankin jako Roger MacKenzie.

S blížící se závěrečnou řadou seriálu Cizinka se tak fanoušci budou muset připravit na konec jedné éry. Prozatím však můžeme všichni pozvednout sklenku whisky na Fraserovi a neuvěřitelnou cestu, na kterou nás vzali.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -