- Reklama -

Mp3 stahuj zdarma bez registrace: Poradíme, kde je to nejvýhodnější

Kde nejlépe najít hudbu ve formátu mp3 ke stažení?

- Reklama -

„Stahuj mp3,“ vám řekne asi každý, s kým budete probírat možnost, jak si pouštět hudbu offline. Jenže, kde na českém internetu je hudba ke stažení zdarma? Světohled vám přináší přehled webů, na kterých je stahování hudby snadné a lze provádět i bez registrace.

Stahování hudby se na dnešním internetu stalo jakousi samozřejmostí stejně jako sledování filmů online zdarma bez omezení. Hudba ke stažení zdarma je k dispozici na mnoha webech, a proto asi každý, kdo zatoužil poslouchat své oblíbené písně online, zadával do vyhledávače fráze jako „mp3 stahuj zdarma“, „mp3 ke stažení zdarma“ nebo třeba „stahuj mp3“.

Většinou se díky tomu každý z nás někdy dostal na velmi nedůvěryhodné weby, na kterých bylo jakékoli stahování čehokoli více než rizikové. U podobných webů totiž často hrozí, že místo oblíbených písniček pak člověk cosi jako hudbu poslouchá, jen když mu opravář počítače zpívá o všem, co se po stahování v jeho softwaru pokazilo…

Proto je mnohem lepší znát některé ze zavedených serverů, které se zabývají sdílením hudby. Mp3 zdarma na nich člověk také nalezne, a zadat povel stahuj mp3 je pak na nich výrazně bezpečnější než na nějakých nevyzkoušených webech.

Které servery tedy opravdu stojí za to? Na kterých toho hodně najdete? Kde je stahování hudby bezpečné?

Uloz.to – mp3 stahuj zdarma i bez registrace

Server, který už dobře zná většina Čechů. Uloz.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů a pokud si na webu uděláte registraci a zaplatíte si kredit, stahování probíhání velmi slušnou rychlostí. K tomu, abyste z uloz.to mohli stahovat soubory, ovšem registraci nepotřebujete. Spoustu mp3 ke stažení zdarma naleznete na největším českém online úložišti i bez registrace. Tím pádem jsou zde písničky ve formátu mp3 zdarma, celá alba i audioknihy a download lze pak uskutečnit bez nutnosti registrace.

Stahování hudby probíhá jednoduše, stačí požadovaný soubor najít přes vyhledávací okno, a pak podle instrukcí stáhnout, přičemž rozdíl ve stahovací rychlosti bez registrace je oproti stahování z placeného kreditu vcelku značný. V případě samostatných písniček ale i bez registrace netrvá stažení v podstatě jakéhokoli songu více než pár vteřin. Času tedy moc nezabere.

Ovšem ani při placení kreditu jsou všechny věci v podstatě „free“. Jak je to možné? Ceny kreditu jsou natolik nízké, že při stahování pouhých několika megabytů prostě platíte jen pár halířů.

Kolik stojí uloz.to?

340 GB 999 Kč

150 GB 499 Kč

70 GB od 249 Kč

40 GB od 149 Kč

25 GB od 99 Kč

10 GB od 49 Kč

Platnost nakoupených kreditů je společností Uloz.to stanovena na 24 měsíců. Takže máte celé dva roky na to, abyste nakoupený kredit dokázali využít. A vzhledem k tomu, že písnička má maximálně několik MB, tak je jasné, že si toho nastahujete k poslechu opravdu hodně.

Ovšem, když vám už někdo řekne: „Stahuj mp3 zdarma,“ nemusí tím myslet jen stahování ze serveru uloz.to. Protože platí: Mp3 stahuj zdarma nejen na uloz.to.

Webshare.cz – stahování hudby zdarma

Další z webů, na kterých snadno naleznete pomocí vyhledavače mp3 zdarma, protože stahovat lze pomalou rychlostí i bez registrace. Nabídka vyhledávaných titulů je o něco omezenější, než je tomu u uloz.to, ale i tak si průměrný uživatel nějakou svou hudbu na stahování jistě najde.

Jsou zde k nalezení i celá alba, najít se dají i audioknihy. Download probíhá více než jednoduše, vše se zvládne pomocí dobře popsaných kroků. Jako uživatel bez účtu prostě při stahování zvolíte možnost „stáhnout bez VIP“.

Webshare ceník

Webshare nabízí hned několik možností, jak si jeho služby zaplatit. Platit lze buď kartou, převodem, pomocí sms nebo díky webshare bodům.

Cena při placení kartou:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení přes sms

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa99 Kč

Cena při placení převodem

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení webshare body:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa10000 B
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa30000 B
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa120000 B
- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -