- Reklama -

Mp3 stahuj zdarma bez registrace: Poradíme, kde je to nejvýhodnější

Kde nejlépe najít hudbu ve formátu mp3 ke stažení?

- Reklama -

„Stahuj mp3,“ vám řekne asi každý, s kým budete probírat možnost, jak si pouštět hudbu offline. Jenže, kde na českém internetu je hudba ke stažení zdarma? Světohled vám přináší přehled webů, na kterých je stahování hudby snadné a lze provádět i bez registrace.

Stahování hudby se na dnešním internetu stalo jakousi samozřejmostí stejně jako sledování filmů online zdarma bez omezení. Hudba ke stažení zdarma je k dispozici na mnoha webech, a proto asi každý, kdo zatoužil poslouchat své oblíbené písně online, zadával do vyhledávače fráze jako „mp3 stahuj zdarma“, „mp3 ke stažení zdarma“ nebo třeba „stahuj mp3“.

Většinou se díky tomu každý z nás někdy dostal na velmi nedůvěryhodné weby, na kterých bylo jakékoli stahování čehokoli více než rizikové. U podobných webů totiž často hrozí, že místo oblíbených písniček pak člověk cosi jako hudbu poslouchá, jen když mu opravář počítače zpívá o všem, co se po stahování v jeho softwaru pokazilo…

Proto je mnohem lepší znát některé ze zavedených serverů, které se zabývají sdílením hudby. Mp3 zdarma na nich člověk také nalezne, a zadat povel stahuj mp3 je pak na nich výrazně bezpečnější než na nějakých nevyzkoušených webech.

- Reklama -

Které servery tedy opravdu stojí za to? Na kterých toho hodně najdete? Kde je stahování hudby bezpečné?

Uloz.to – mp3 stahuj zdarma i bez registrace

Server, který už dobře zná většina Čechů. Uloz.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů a pokud si na webu uděláte registraci a zaplatíte si kredit, stahování probíhání velmi slušnou rychlostí. K tomu, abyste z uloz.to mohli stahovat soubory, ovšem registraci nepotřebujete. Spoustu mp3 ke stažení zdarma naleznete na největším českém online úložišti i bez registrace. Tím pádem jsou zde písničky ve formátu mp3 zdarma, celá alba i audioknihy a download lze pak uskutečnit bez nutnosti registrace.

Stahování hudby probíhá jednoduše, stačí požadovaný soubor najít přes vyhledávací okno, a pak podle instrukcí stáhnout, přičemž rozdíl ve stahovací rychlosti bez registrace je oproti stahování z placeného kreditu vcelku značný. V případě samostatných písniček ale i bez registrace netrvá stažení v podstatě jakéhokoli songu více než pár vteřin. Času tedy moc nezabere.

Ovšem ani při placení kreditu jsou všechny věci v podstatě „free“. Jak je to možné? Ceny kreditu jsou natolik nízké, že při stahování pouhých několika megabytů prostě platíte jen pár halířů.

Kolik stojí uloz.to?

340 GB 999 Kč

150 GB 499 Kč

70 GB od 249 Kč

40 GB od 149 Kč

25 GB od 99 Kč

10 GB od 49 Kč

Platnost nakoupených kreditů je společností Uloz.to stanovena na 24 měsíců. Takže máte celé dva roky na to, abyste nakoupený kredit dokázali využít. A vzhledem k tomu, že písnička má maximálně několik MB, tak je jasné, že si toho nastahujete k poslechu opravdu hodně.

Ovšem, když vám už někdo řekne: „Stahuj mp3 zdarma,“ nemusí tím myslet jen stahování ze serveru uloz.to. Protože platí: Mp3 stahuj zdarma nejen na uloz.to.

Webshare.cz – stahování hudby zdarma

Další z webů, na kterých snadno naleznete pomocí vyhledavače mp3 zdarma, protože stahovat lze pomalou rychlostí i bez registrace. Nabídka vyhledávaných titulů je o něco omezenější, než je tomu u uloz.to, ale i tak si průměrný uživatel nějakou svou hudbu na stahování jistě najde.

Jsou zde k nalezení i celá alba, najít se dají i audioknihy. Download probíhá více než jednoduše, vše se zvládne pomocí dobře popsaných kroků. Jako uživatel bez účtu prostě při stahování zvolíte možnost „stáhnout bez VIP“.

Webshare ceník

Webshare nabízí hned několik možností, jak si jeho služby zaplatit. Platit lze buď kartou, převodem, pomocí sms nebo díky webshare bodům.

Cena při placení kartou:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení přes sms

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa99 Kč

Cena při placení převodem

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení webshare body:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa10000 B
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa30000 B
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa120000 B
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -