- Reklama -

Mp3 stahuj zdarma bez registrace: Poradíme, kde je to nejvýhodnější

Kde nejlépe najít hudbu ve formátu mp3 ke stažení?

- Reklama -

„Stahuj mp3,“ vám řekne asi každý, s kým budete probírat možnost, jak si pouštět hudbu offline. Jenže, kde na českém internetu je hudba ke stažení zdarma? Světohled vám přináší přehled webů, na kterých je stahování hudby snadné a lze provádět i bez registrace.

Stahování hudby se na dnešním internetu stalo jakousi samozřejmostí stejně jako sledování filmů online zdarma bez omezení. Hudba ke stažení zdarma je k dispozici na mnoha webech, a proto asi každý, kdo zatoužil poslouchat své oblíbené písně online, zadával do vyhledávače fráze jako „mp3 stahuj zdarma“, „mp3 ke stažení zdarma“ nebo třeba „stahuj mp3“.

Většinou se díky tomu každý z nás někdy dostal na velmi nedůvěryhodné weby, na kterých bylo jakékoli stahování čehokoli více než rizikové. U podobných webů totiž často hrozí, že místo oblíbených písniček pak člověk cosi jako hudbu poslouchá, jen když mu opravář počítače zpívá o všem, co se po stahování v jeho softwaru pokazilo…

Proto je mnohem lepší znát některé ze zavedených serverů, které se zabývají sdílením hudby. Mp3 zdarma na nich člověk také nalezne, a zadat povel stahuj mp3 je pak na nich výrazně bezpečnější než na nějakých nevyzkoušených webech.

- Reklama -

Které servery tedy opravdu stojí za to? Na kterých toho hodně najdete? Kde je stahování hudby bezpečné?

Uloz.to – mp3 stahuj zdarma i bez registrace

Server, který už dobře zná většina Čechů. Uloz.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů a pokud si na webu uděláte registraci a zaplatíte si kredit, stahování probíhání velmi slušnou rychlostí. K tomu, abyste z uloz.to mohli stahovat soubory, ovšem registraci nepotřebujete. Spoustu mp3 ke stažení zdarma naleznete na největším českém online úložišti i bez registrace. Tím pádem jsou zde písničky ve formátu mp3 zdarma, celá alba i audioknihy a download lze pak uskutečnit bez nutnosti registrace.

Stahování hudby probíhá jednoduše, stačí požadovaný soubor najít přes vyhledávací okno, a pak podle instrukcí stáhnout, přičemž rozdíl ve stahovací rychlosti bez registrace je oproti stahování z placeného kreditu vcelku značný. V případě samostatných písniček ale i bez registrace netrvá stažení v podstatě jakéhokoli songu více než pár vteřin. Času tedy moc nezabere.

Ovšem ani při placení kreditu jsou všechny věci v podstatě „free“. Jak je to možné? Ceny kreditu jsou natolik nízké, že při stahování pouhých několika megabytů prostě platíte jen pár halířů.

Kolik stojí uloz.to?

340 GB 999 Kč

150 GB 499 Kč

70 GB od 249 Kč

40 GB od 149 Kč

25 GB od 99 Kč

10 GB od 49 Kč

Platnost nakoupených kreditů je společností Uloz.to stanovena na 24 měsíců. Takže máte celé dva roky na to, abyste nakoupený kredit dokázali využít. A vzhledem k tomu, že písnička má maximálně několik MB, tak je jasné, že si toho nastahujete k poslechu opravdu hodně.

Ovšem, když vám už někdo řekne: „Stahuj mp3 zdarma,“ nemusí tím myslet jen stahování ze serveru uloz.to. Protože platí: Mp3 stahuj zdarma nejen na uloz.to.

Webshare.cz – stahování hudby zdarma

Další z webů, na kterých snadno naleznete pomocí vyhledavače mp3 zdarma, protože stahovat lze pomalou rychlostí i bez registrace. Nabídka vyhledávaných titulů je o něco omezenější, než je tomu u uloz.to, ale i tak si průměrný uživatel nějakou svou hudbu na stahování jistě najde.

Jsou zde k nalezení i celá alba, najít se dají i audioknihy. Download probíhá více než jednoduše, vše se zvládne pomocí dobře popsaných kroků. Jako uživatel bez účtu prostě při stahování zvolíte možnost „stáhnout bez VIP“.

Webshare ceník

Webshare nabízí hned několik možností, jak si jeho služby zaplatit. Platit lze buď kartou, převodem, pomocí sms nebo díky webshare bodům.

Cena při placení kartou:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení přes sms

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa99 Kč

Cena při placení převodem

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení webshare body:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa10000 B
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa30000 B
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa120000 B
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -