- Reklama -

Mp3 stahuj zdarma bez registrace: Poradíme, kde je to nejvýhodnější

Kde nejlépe najít hudbu ve formátu mp3 ke stažení?

- Reklama -

„Stahuj mp3,“ vám řekne asi každý, s kým budete probírat možnost, jak si pouštět hudbu offline. Jenže, kde na českém internetu je hudba ke stažení zdarma? Světohled vám přináší přehled webů, na kterých je stahování hudby snadné a lze provádět i bez registrace.

Stahování hudby se na dnešním internetu stalo jakousi samozřejmostí stejně jako sledování filmů online zdarma bez omezení. Hudba ke stažení zdarma je k dispozici na mnoha webech, a proto asi každý, kdo zatoužil poslouchat své oblíbené písně online, zadával do vyhledávače fráze jako „mp3 stahuj zdarma“, „mp3 ke stažení zdarma“ nebo třeba „stahuj mp3“.

Většinou se díky tomu každý z nás někdy dostal na velmi nedůvěryhodné weby, na kterých bylo jakékoli stahování čehokoli více než rizikové. U podobných webů totiž často hrozí, že místo oblíbených písniček pak člověk cosi jako hudbu poslouchá, jen když mu opravář počítače zpívá o všem, co se po stahování v jeho softwaru pokazilo…

Proto je mnohem lepší znát některé ze zavedených serverů, které se zabývají sdílením hudby. Mp3 zdarma na nich člověk také nalezne, a zadat povel stahuj mp3 je pak na nich výrazně bezpečnější než na nějakých nevyzkoušených webech.

Které servery tedy opravdu stojí za to? Na kterých toho hodně najdete? Kde je stahování hudby bezpečné?

Uloz.to – mp3 stahuj zdarma i bez registrace

Server, který už dobře zná většina Čechů. Uloz.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů a pokud si na webu uděláte registraci a zaplatíte si kredit, stahování probíhání velmi slušnou rychlostí. K tomu, abyste z uloz.to mohli stahovat soubory, ovšem registraci nepotřebujete. Spoustu mp3 ke stažení zdarma naleznete na největším českém online úložišti i bez registrace. Tím pádem jsou zde písničky ve formátu mp3 zdarma, celá alba i audioknihy a download lze pak uskutečnit bez nutnosti registrace.

Stahování hudby probíhá jednoduše, stačí požadovaný soubor najít přes vyhledávací okno, a pak podle instrukcí stáhnout, přičemž rozdíl ve stahovací rychlosti bez registrace je oproti stahování z placeného kreditu vcelku značný. V případě samostatných písniček ale i bez registrace netrvá stažení v podstatě jakéhokoli songu více než pár vteřin. Času tedy moc nezabere.

Ovšem ani při placení kreditu jsou všechny věci v podstatě „free“. Jak je to možné? Ceny kreditu jsou natolik nízké, že při stahování pouhých několika megabytů prostě platíte jen pár halířů.

Kolik stojí uloz.to?

340 GB 999 Kč

150 GB 499 Kč

70 GB od 249 Kč

40 GB od 149 Kč

25 GB od 99 Kč

10 GB od 49 Kč

Platnost nakoupených kreditů je společností Uloz.to stanovena na 24 měsíců. Takže máte celé dva roky na to, abyste nakoupený kredit dokázali využít. A vzhledem k tomu, že písnička má maximálně několik MB, tak je jasné, že si toho nastahujete k poslechu opravdu hodně.

Ovšem, když vám už někdo řekne: „Stahuj mp3 zdarma,“ nemusí tím myslet jen stahování ze serveru uloz.to. Protože platí: Mp3 stahuj zdarma nejen na uloz.to.

Webshare.cz – stahování hudby zdarma

Další z webů, na kterých snadno naleznete pomocí vyhledavače mp3 zdarma, protože stahovat lze pomalou rychlostí i bez registrace. Nabídka vyhledávaných titulů je o něco omezenější, než je tomu u uloz.to, ale i tak si průměrný uživatel nějakou svou hudbu na stahování jistě najde.

Jsou zde k nalezení i celá alba, najít se dají i audioknihy. Download probíhá více než jednoduše, vše se zvládne pomocí dobře popsaných kroků. Jako uživatel bez účtu prostě při stahování zvolíte možnost „stáhnout bez VIP“.

Webshare ceník

Webshare nabízí hned několik možností, jak si jeho služby zaplatit. Platit lze buď kartou, převodem, pomocí sms nebo díky webshare bodům.

Cena při placení kartou:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení přes sms

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa99 Kč

Cena při placení převodem

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa59.00 Kč
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa169.00 Kč
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa599.00 Kč

Cena při placení webshare body:

VIP Silver1 měsíc10 GB volného místa10000 B
VIP Gold3 měsíce20 GB volného místa30000 B
VIP Platinum1 rok50 GB volného místa120000 B
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -