- Reklama -

Steven Seagal je „tragédie Hollywoodu“, tvrdí jeho exmanželka a lituje ho

Steven Seagal je dnes jen stínem slavného akčního hrdiny 90. let. Lituje ho už i jeho exmanželka Kelly LeBrocková, se kterou se v roce 1996 Seagal rozvedl po téměř deseti letech manželství a třech společných dětech.

- Reklama -

Steven Seagal nezažil zrovna krásný konec roku, řádně mu ho totiž opepřila jeho exmanželka Kelly LeBrocková. Ta o bývalé hollywoodské hvězdě prohlásila, že je jen smutnou „hollywoodskou tragédií“!

Šikanovaný kluk, co se ztratil v životě

„Myslím, že byl v dětství velmi šikanovaný, velmi nemocný, velmi slabý, a myslím, že lidé, se kterými se tak zachází v dětství, se nakonec s věkem v životě úplně ztratí. Myslím, že je to velmi smutný člověk,“ řekla LeBrocková pro web pagesix.com o bývalém mistrovi bojových umění.

Kelly v minulosti pro web Dailymail.co.uk uvedla, že v roce 1988 zažila incident, který kompletně změnil její vztah se Seagalem.

Údajný incident podrobně popsala v pamětech, na kterých v té době pracovala, což, jak přiznala, bylo „neuvěřitelně bolestivé“ a zároveň úlevné, protože „pravda konečně vyšla najevo“.

Steven Seagal, velvyslanec Ruska

LeBrocková se také nechala slyšet, že kvůli vysoce medializované a bouřlivé povaze jejich rozvodu se chtěla před světem skrýt. Dnes už ale vůči Seagalovi žádnou zlou krev necítí, jen lítost.

„Přeji mu to nejlepší,“ uzavřela své vyprávění o exmanželovi.

LeBrocková se Seagalem dala dohromady v Japonsku v roce 1987. Po nějaké době se vzali a pořídili si za devět let manželství tři děti. Rozešli se v době Seagalovy největší slávy v 90. letech.

To už je ale hodně dávná minulost. Dnes je stárnoucí herec spíše terčem posměchu kvůli filmům, které točí, a kamarádskému vztahu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Sexuální násilník, který nebere ohledy?

Prezident Ruska dokonce jmenoval svého korpulentního kamaráda, který se stal i ruským občanem, „zvláštním vyslancem“ na podporu „kulturních a humanitárních vazeb“ mezi jeho zemí a USA.

Seagal přitom není žádné neviňátko. Devětašedesátiletý bývalý instruktor bojových umění, který se stal hvězdou akčních filmů, se už léta zmítá v kontroverzích. V roce 2018 obvinily herce dvě ženy ze sexuálního napadení – k jednomu mělo dojít v roce 1993 a ke druhému v roce 2002 -, oba případy však byly promlčeny a proti herci nebylo vzneseno žádné obvinění. Ze sexuálního zneužití přitom herce obvinilo jedenáct dalších žen, včetně hereček Jenny McCarthy, Portii de Rossi a Julianny Margulies.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -