- Reklama -

Steven Seagal je „tragédie Hollywoodu“, tvrdí jeho exmanželka a lituje ho

Steven Seagal je dnes jen stínem slavného akčního hrdiny 90. let. Lituje ho už i jeho exmanželka Kelly LeBrocková, se kterou se v roce 1996 Seagal rozvedl po téměř deseti letech manželství a třech společných dětech.

- Reklama -

Steven Seagal nezažil zrovna krásný konec roku, řádně mu ho totiž opepřila jeho exmanželka Kelly LeBrocková. Ta o bývalé hollywoodské hvězdě prohlásila, že je jen smutnou „hollywoodskou tragédií“!

Šikanovaný kluk, co se ztratil v životě

„Myslím, že byl v dětství velmi šikanovaný, velmi nemocný, velmi slabý, a myslím, že lidé, se kterými se tak zachází v dětství, se nakonec s věkem v životě úplně ztratí. Myslím, že je to velmi smutný člověk,“ řekla LeBrocková pro web pagesix.com o bývalém mistrovi bojových umění.

Kelly v minulosti pro web Dailymail.co.uk uvedla, že v roce 1988 zažila incident, který kompletně změnil její vztah se Seagalem.

Údajný incident podrobně popsala v pamětech, na kterých v té době pracovala, což, jak přiznala, bylo „neuvěřitelně bolestivé“ a zároveň úlevné, protože „pravda konečně vyšla najevo“.

Steven Seagal, velvyslanec Ruska

- Reklama -

LeBrocková se také nechala slyšet, že kvůli vysoce medializované a bouřlivé povaze jejich rozvodu se chtěla před světem skrýt. Dnes už ale vůči Seagalovi žádnou zlou krev necítí, jen lítost.

„Přeji mu to nejlepší,“ uzavřela své vyprávění o exmanželovi.

LeBrocková se Seagalem dala dohromady v Japonsku v roce 1987. Po nějaké době se vzali a pořídili si za devět let manželství tři děti. Rozešli se v době Seagalovy největší slávy v 90. letech.

To už je ale hodně dávná minulost. Dnes je stárnoucí herec spíše terčem posměchu kvůli filmům, které točí, a kamarádskému vztahu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Sexuální násilník, který nebere ohledy?

Prezident Ruska dokonce jmenoval svého korpulentního kamaráda, který se stal i ruským občanem, „zvláštním vyslancem“ na podporu „kulturních a humanitárních vazeb“ mezi jeho zemí a USA.

Seagal přitom není žádné neviňátko. Devětašedesátiletý bývalý instruktor bojových umění, který se stal hvězdou akčních filmů, se už léta zmítá v kontroverzích. V roce 2018 obvinily herce dvě ženy ze sexuálního napadení – k jednomu mělo dojít v roce 1993 a ke druhému v roce 2002 -, oba případy však byly promlčeny a proti herci nebylo vzneseno žádné obvinění. Ze sexuálního zneužití přitom herce obvinilo jedenáct dalších žen, včetně hereček Jenny McCarthy, Portii de Rossi a Julianny Margulies.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -