- Reklama -

Steven Seagal je „tragédie Hollywoodu“, tvrdí jeho exmanželka a lituje ho

Steven Seagal je dnes jen stínem slavného akčního hrdiny 90. let. Lituje ho už i jeho exmanželka Kelly LeBrocková, se kterou se v roce 1996 Seagal rozvedl po téměř deseti letech manželství a třech společných dětech.

- Reklama -

Steven Seagal nezažil zrovna krásný konec roku, řádně mu ho totiž opepřila jeho exmanželka Kelly LeBrocková. Ta o bývalé hollywoodské hvězdě prohlásila, že je jen smutnou „hollywoodskou tragédií“!

Šikanovaný kluk, co se ztratil v životě

„Myslím, že byl v dětství velmi šikanovaný, velmi nemocný, velmi slabý, a myslím, že lidé, se kterými se tak zachází v dětství, se nakonec s věkem v životě úplně ztratí. Myslím, že je to velmi smutný člověk,“ řekla LeBrocková pro web pagesix.com o bývalém mistrovi bojových umění.

Kelly v minulosti pro web Dailymail.co.uk uvedla, že v roce 1988 zažila incident, který kompletně změnil její vztah se Seagalem.

Údajný incident podrobně popsala v pamětech, na kterých v té době pracovala, což, jak přiznala, bylo „neuvěřitelně bolestivé“ a zároveň úlevné, protože „pravda konečně vyšla najevo“.

Steven Seagal, velvyslanec Ruska

- Reklama -

LeBrocková se také nechala slyšet, že kvůli vysoce medializované a bouřlivé povaze jejich rozvodu se chtěla před světem skrýt. Dnes už ale vůči Seagalovi žádnou zlou krev necítí, jen lítost.

„Přeji mu to nejlepší,“ uzavřela své vyprávění o exmanželovi.

LeBrocková se Seagalem dala dohromady v Japonsku v roce 1987. Po nějaké době se vzali a pořídili si za devět let manželství tři děti. Rozešli se v době Seagalovy největší slávy v 90. letech.

To už je ale hodně dávná minulost. Dnes je stárnoucí herec spíše terčem posměchu kvůli filmům, které točí, a kamarádskému vztahu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Sexuální násilník, který nebere ohledy?

Prezident Ruska dokonce jmenoval svého korpulentního kamaráda, který se stal i ruským občanem, „zvláštním vyslancem“ na podporu „kulturních a humanitárních vazeb“ mezi jeho zemí a USA.

Seagal přitom není žádné neviňátko. Devětašedesátiletý bývalý instruktor bojových umění, který se stal hvězdou akčních filmů, se už léta zmítá v kontroverzích. V roce 2018 obvinily herce dvě ženy ze sexuálního napadení – k jednomu mělo dojít v roce 1993 a ke druhému v roce 2002 -, oba případy však byly promlčeny a proti herci nebylo vzneseno žádné obvinění. Ze sexuálního zneužití přitom herce obvinilo jedenáct dalších žen, včetně hereček Jenny McCarthy, Portii de Rossi a Julianny Margulies.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -