- Reklama -

Steven Seagal je „tragédie Hollywoodu“, tvrdí jeho exmanželka a lituje ho

Steven Seagal je dnes jen stínem slavného akčního hrdiny 90. let. Lituje ho už i jeho exmanželka Kelly LeBrocková, se kterou se v roce 1996 Seagal rozvedl po téměř deseti letech manželství a třech společných dětech.

- Reklama -

Steven Seagal nezažil zrovna krásný konec roku, řádně mu ho totiž opepřila jeho exmanželka Kelly LeBrocková. Ta o bývalé hollywoodské hvězdě prohlásila, že je jen smutnou „hollywoodskou tragédií“!

Šikanovaný kluk, co se ztratil v životě

„Myslím, že byl v dětství velmi šikanovaný, velmi nemocný, velmi slabý, a myslím, že lidé, se kterými se tak zachází v dětství, se nakonec s věkem v životě úplně ztratí. Myslím, že je to velmi smutný člověk,“ řekla LeBrocková pro web pagesix.com o bývalém mistrovi bojových umění.

Kelly v minulosti pro web Dailymail.co.uk uvedla, že v roce 1988 zažila incident, který kompletně změnil její vztah se Seagalem.

Údajný incident podrobně popsala v pamětech, na kterých v té době pracovala, což, jak přiznala, bylo „neuvěřitelně bolestivé“ a zároveň úlevné, protože „pravda konečně vyšla najevo“.

Steven Seagal, velvyslanec Ruska

LeBrocková se také nechala slyšet, že kvůli vysoce medializované a bouřlivé povaze jejich rozvodu se chtěla před světem skrýt. Dnes už ale vůči Seagalovi žádnou zlou krev necítí, jen lítost.

„Přeji mu to nejlepší,“ uzavřela své vyprávění o exmanželovi.

LeBrocková se Seagalem dala dohromady v Japonsku v roce 1987. Po nějaké době se vzali a pořídili si za devět let manželství tři děti. Rozešli se v době Seagalovy největší slávy v 90. letech.

To už je ale hodně dávná minulost. Dnes je stárnoucí herec spíše terčem posměchu kvůli filmům, které točí, a kamarádskému vztahu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Sexuální násilník, který nebere ohledy?

Prezident Ruska dokonce jmenoval svého korpulentního kamaráda, který se stal i ruským občanem, „zvláštním vyslancem“ na podporu „kulturních a humanitárních vazeb“ mezi jeho zemí a USA.

Seagal přitom není žádné neviňátko. Devětašedesátiletý bývalý instruktor bojových umění, který se stal hvězdou akčních filmů, se už léta zmítá v kontroverzích. V roce 2018 obvinily herce dvě ženy ze sexuálního napadení – k jednomu mělo dojít v roce 1993 a ke druhému v roce 2002 -, oba případy však byly promlčeny a proti herci nebylo vzneseno žádné obvinění. Ze sexuálního zneužití přitom herce obvinilo jedenáct dalších žen, včetně hereček Jenny McCarthy, Portii de Rossi a Julianny Margulies.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -