- Reklama -

Steven Seagal je „tragédie Hollywoodu“, tvrdí jeho exmanželka a lituje ho

Steven Seagal je dnes jen stínem slavného akčního hrdiny 90. let. Lituje ho už i jeho exmanželka Kelly LeBrocková, se kterou se v roce 1996 Seagal rozvedl po téměř deseti letech manželství a třech společných dětech.

- Reklama -

Steven Seagal nezažil zrovna krásný konec roku, řádně mu ho totiž opepřila jeho exmanželka Kelly LeBrocková. Ta o bývalé hollywoodské hvězdě prohlásila, že je jen smutnou „hollywoodskou tragédií“!

Šikanovaný kluk, co se ztratil v životě

„Myslím, že byl v dětství velmi šikanovaný, velmi nemocný, velmi slabý, a myslím, že lidé, se kterými se tak zachází v dětství, se nakonec s věkem v životě úplně ztratí. Myslím, že je to velmi smutný člověk,“ řekla LeBrocková pro web pagesix.com o bývalém mistrovi bojových umění.

Kelly v minulosti pro web Dailymail.co.uk uvedla, že v roce 1988 zažila incident, který kompletně změnil její vztah se Seagalem.

Údajný incident podrobně popsala v pamětech, na kterých v té době pracovala, což, jak přiznala, bylo „neuvěřitelně bolestivé“ a zároveň úlevné, protože „pravda konečně vyšla najevo“.

Steven Seagal, velvyslanec Ruska

LeBrocková se také nechala slyšet, že kvůli vysoce medializované a bouřlivé povaze jejich rozvodu se chtěla před světem skrýt. Dnes už ale vůči Seagalovi žádnou zlou krev necítí, jen lítost.

„Přeji mu to nejlepší,“ uzavřela své vyprávění o exmanželovi.

LeBrocková se Seagalem dala dohromady v Japonsku v roce 1987. Po nějaké době se vzali a pořídili si za devět let manželství tři děti. Rozešli se v době Seagalovy největší slávy v 90. letech.

To už je ale hodně dávná minulost. Dnes je stárnoucí herec spíše terčem posměchu kvůli filmům, které točí, a kamarádskému vztahu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Sexuální násilník, který nebere ohledy?

Prezident Ruska dokonce jmenoval svého korpulentního kamaráda, který se stal i ruským občanem, „zvláštním vyslancem“ na podporu „kulturních a humanitárních vazeb“ mezi jeho zemí a USA.

Seagal přitom není žádné neviňátko. Devětašedesátiletý bývalý instruktor bojových umění, který se stal hvězdou akčních filmů, se už léta zmítá v kontroverzích. V roce 2018 obvinily herce dvě ženy ze sexuálního napadení – k jednomu mělo dojít v roce 1993 a ke druhému v roce 2002 -, oba případy však byly promlčeny a proti herci nebylo vzneseno žádné obvinění. Ze sexuálního zneužití přitom herce obvinilo jedenáct dalších žen, včetně hereček Jenny McCarthy, Portii de Rossi a Julianny Margulies.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -