- Reklama -

Stranger Things 4: Nové díly přijdou v květnu a červenci. Konec se blíží, lákájí tvůrci

Stranger Things 4 by Netflix měl premiérově uvést někdy v roce 2022. Produkce 4. řady už skončila, oznámil Shawn Levy. I Noah Schnapp už dávno prozradil, že už má dotočeno.

- Reklama -

Stranger Things 4 se neodvratně blíží. Sci-fi seriál Netflixu se vrátí v další sezóně šílenství a chaosu ve fiktivním městečku Hawkins v Indianě. A pravděpodobně také v Rusku! Seriál bratrů Matta a Rosse Dufferových bude jako obvykle spoléhat především na postavy známé z předchozích sérií.

První tři sezóny trhaly na Netflixu rekordy sledovanosti a setkaly se s velkým ohlasem. Co zatím víme o připravované sezóně 4? V článku Světohledu najdete vše. Od nových postav až po podrobnosti týkající se návratu oblíbeného šerifa Jima Hoppera (hraje ho David Harbour).

Jaké nové postavy se objeví?

Sezóna 4 slibuje spoustu nových postav. Včetně tří, které poměrně výrazně zasáhnou do děje: Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco a Joseph Quinn.

Bower hraje Petera Ballarda, „starostlivého muže, který pracuje jako sanitář v psychiatrické léčebně.“ Franco hraje Argylea, „zábavného playboye, který je hrdým poslíčkem chutné pizzy u Surfer Boy Pizza“ v Hawkinsu. A Quinn hraje Eddieho Munsona, který provozuje oficiální klub Dračího doupěte na Hawkinské střední.

Navíc se k obsazení přidávají dvě nové ruské postavy: Nikola Djuricko hraje ruského pašeráka Jurije. A Tom Wlaschiha ruského vězeňského strážce, který se spřátelí s Hopperem. Ten totiž podle zatím jediného teaseru 4. série překvapivě nezemřel.

O čem budou Stranger Things 4?

Ačkoli víme, že premiérový díl má název „The Hellfire Club“, není překvapením, že samotný děj zůstal v podstatě neznámý. Vzhledem k návratu Hoppera a začlenění dvou nových ruských postav se očekává, že část děje se bude odehrávat v Rusku.

V nedávném rozhovoru pro magazín PEOPLE Harbour škádlil fanoušky. V nové sezóně prý diváci „uvidí spoustu oblíbených postav dělat věci, pro které je máte rádi. Ale také je uvidíte, jak se změní a vše bude jinak, než byste čekali. “

Harbour také uvedl, že fanoušci v další sezóně „uvidí úplně jiného“ Hoppera.

„Tato sezóna je moje oblíbená, protože vám opravdu ukážeme některé nové odstíny Hoppera. To, z čeho je ve skutečnosti vytvořený,“ řekl.

Kdy vyjde Stranger Things 4

Stranger Things

Stranger Things 4. série bude nakonec rozdělená do dvou částí. Oznámili to dopisem tvůrci seriálu bratři Duffové. „Před sedmi lety jsme naplánovali celý příběh Stranger Things,“ vysvětlili bratři. „Tehdy jsme předpokládali, že příběh potrvá až pět sezón. Ukázalo se, že je příliš rozsáhlý na to, abychom ho odvyprávěli ve čtyřech, ale – jak se brzy sami přesvědčíte – nyní se řítíme do finále.“

Natáčení skončilo už před mnoha měsíci, jak serveru digitalspy.com prozradil Noah Schnapp. „Konečně je to za námí, trvalo to celou věčnost,“ svěřil se herec. Tomu se stejně jako fanouškům ani trochu nelíbilo, jak moc se nakonec čekání na dokončení natáčení protáhlo.

A podle všeho se čekat bude dál. Vzhledem k náročnosti natáčení a době čekání se další várka epizod rozdělí do dvou částí. „S devíti scénáři, více než 800 stranami, téměř dvěma lety natáčení, tisíci záběry vizuálních efektů a téměř dvojnásobnou délkou oproti předchozím sezónám byla čtvrtá sezóna seriálu Stranger Things zatím nejnáročnější, ale také nejpřínosnější. Všichni zúčastnění jsou na výsledek neuvěřitelně hrdí a nemůžeme se dočkat, až se o něj s vámi podělíme,“ napsali bratři Dufferové.

„Vzhledem k nebývalé délce a abychom se k vám dostali co nejdříve, vyjde 4. série ve dvou částech. První díl vyjde 27. května, druhý díl vyjde o pět týdnů později, 1. července.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -