- Reklama -

Stranger Things 4: Nové díly přijdou v květnu a červenci. Konec se blíží, lákájí tvůrci

Stranger Things 4 by Netflix měl premiérově uvést někdy v roce 2022. Produkce 4. řady už skončila, oznámil Shawn Levy. I Noah Schnapp už dávno prozradil, že už má dotočeno.

- Reklama -

Stranger Things 4 se neodvratně blíží. Sci-fi seriál Netflixu se vrátí v další sezóně šílenství a chaosu ve fiktivním městečku Hawkins v Indianě. A pravděpodobně také v Rusku! Seriál bratrů Matta a Rosse Dufferových bude jako obvykle spoléhat především na postavy známé z předchozích sérií.

První tři sezóny trhaly na Netflixu rekordy sledovanosti a setkaly se s velkým ohlasem. Co zatím víme o připravované sezóně 4? V článku Světohledu najdete vše. Od nových postav až po podrobnosti týkající se návratu oblíbeného šerifa Jima Hoppera (hraje ho David Harbour).

Jaké nové postavy se objeví?

Sezóna 4 slibuje spoustu nových postav. Včetně tří, které poměrně výrazně zasáhnou do děje: Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco a Joseph Quinn.

Bower hraje Petera Ballarda, „starostlivého muže, který pracuje jako sanitář v psychiatrické léčebně.“ Franco hraje Argylea, „zábavného playboye, který je hrdým poslíčkem chutné pizzy u Surfer Boy Pizza“ v Hawkinsu. A Quinn hraje Eddieho Munsona, který provozuje oficiální klub Dračího doupěte na Hawkinské střední.

- Reklama -

Navíc se k obsazení přidávají dvě nové ruské postavy: Nikola Djuricko hraje ruského pašeráka Jurije. A Tom Wlaschiha ruského vězeňského strážce, který se spřátelí s Hopperem. Ten totiž podle zatím jediného teaseru 4. série překvapivě nezemřel.

O čem budou Stranger Things 4?

Ačkoli víme, že premiérový díl má název „The Hellfire Club“, není překvapením, že samotný děj zůstal v podstatě neznámý. Vzhledem k návratu Hoppera a začlenění dvou nových ruských postav se očekává, že část děje se bude odehrávat v Rusku.

V nedávném rozhovoru pro magazín PEOPLE Harbour škádlil fanoušky. V nové sezóně prý diváci „uvidí spoustu oblíbených postav dělat věci, pro které je máte rádi. Ale také je uvidíte, jak se změní a vše bude jinak, než byste čekali. “

Harbour také uvedl, že fanoušci v další sezóně „uvidí úplně jiného“ Hoppera.

„Tato sezóna je moje oblíbená, protože vám opravdu ukážeme některé nové odstíny Hoppera. To, z čeho je ve skutečnosti vytvořený,“ řekl.

Kdy vyjde Stranger Things 4

Stranger Things

Stranger Things 4. série bude nakonec rozdělená do dvou částí. Oznámili to dopisem tvůrci seriálu bratři Duffové. „Před sedmi lety jsme naplánovali celý příběh Stranger Things,“ vysvětlili bratři. „Tehdy jsme předpokládali, že příběh potrvá až pět sezón. Ukázalo se, že je příliš rozsáhlý na to, abychom ho odvyprávěli ve čtyřech, ale – jak se brzy sami přesvědčíte – nyní se řítíme do finále.“

Natáčení skončilo už před mnoha měsíci, jak serveru digitalspy.com prozradil Noah Schnapp. „Konečně je to za námí, trvalo to celou věčnost,“ svěřil se herec. Tomu se stejně jako fanouškům ani trochu nelíbilo, jak moc se nakonec čekání na dokončení natáčení protáhlo.

A podle všeho se čekat bude dál. Vzhledem k náročnosti natáčení a době čekání se další várka epizod rozdělí do dvou částí. „S devíti scénáři, více než 800 stranami, téměř dvěma lety natáčení, tisíci záběry vizuálních efektů a téměř dvojnásobnou délkou oproti předchozím sezónám byla čtvrtá sezóna seriálu Stranger Things zatím nejnáročnější, ale také nejpřínosnější. Všichni zúčastnění jsou na výsledek neuvěřitelně hrdí a nemůžeme se dočkat, až se o něj s vámi podělíme,“ napsali bratři Dufferové.

„Vzhledem k nebývalé délce a abychom se k vám dostali co nejdříve, vyjde 4. série ve dvou částech. První díl vyjde 27. května, druhý díl vyjde o pět týdnů později, 1. července.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -