- Reklama -

Stranger Things 4: Nové díly přijdou v květnu a červenci. Konec se blíží, lákájí tvůrci

Stranger Things 4 by Netflix měl premiérově uvést někdy v roce 2022. Produkce 4. řady už skončila, oznámil Shawn Levy. I Noah Schnapp už dávno prozradil, že už má dotočeno.

- Reklama -

Stranger Things 4 se neodvratně blíží. Sci-fi seriál Netflixu se vrátí v další sezóně šílenství a chaosu ve fiktivním městečku Hawkins v Indianě. A pravděpodobně také v Rusku! Seriál bratrů Matta a Rosse Dufferových bude jako obvykle spoléhat především na postavy známé z předchozích sérií.

První tři sezóny trhaly na Netflixu rekordy sledovanosti a setkaly se s velkým ohlasem. Co zatím víme o připravované sezóně 4? V článku Světohledu najdete vše. Od nových postav až po podrobnosti týkající se návratu oblíbeného šerifa Jima Hoppera (hraje ho David Harbour).

Jaké nové postavy se objeví?

Sezóna 4 slibuje spoustu nových postav. Včetně tří, které poměrně výrazně zasáhnou do děje: Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco a Joseph Quinn.

Bower hraje Petera Ballarda, „starostlivého muže, který pracuje jako sanitář v psychiatrické léčebně.“ Franco hraje Argylea, „zábavného playboye, který je hrdým poslíčkem chutné pizzy u Surfer Boy Pizza“ v Hawkinsu. A Quinn hraje Eddieho Munsona, který provozuje oficiální klub Dračího doupěte na Hawkinské střední.

- Reklama -

Navíc se k obsazení přidávají dvě nové ruské postavy: Nikola Djuricko hraje ruského pašeráka Jurije. A Tom Wlaschiha ruského vězeňského strážce, který se spřátelí s Hopperem. Ten totiž podle zatím jediného teaseru 4. série překvapivě nezemřel.

O čem budou Stranger Things 4?

Ačkoli víme, že premiérový díl má název „The Hellfire Club“, není překvapením, že samotný děj zůstal v podstatě neznámý. Vzhledem k návratu Hoppera a začlenění dvou nových ruských postav se očekává, že část děje se bude odehrávat v Rusku.

V nedávném rozhovoru pro magazín PEOPLE Harbour škádlil fanoušky. V nové sezóně prý diváci „uvidí spoustu oblíbených postav dělat věci, pro které je máte rádi. Ale také je uvidíte, jak se změní a vše bude jinak, než byste čekali. “

Harbour také uvedl, že fanoušci v další sezóně „uvidí úplně jiného“ Hoppera.

„Tato sezóna je moje oblíbená, protože vám opravdu ukážeme některé nové odstíny Hoppera. To, z čeho je ve skutečnosti vytvořený,“ řekl.

Kdy vyjde Stranger Things 4

Stranger Things

Stranger Things 4. série bude nakonec rozdělená do dvou částí. Oznámili to dopisem tvůrci seriálu bratři Duffové. „Před sedmi lety jsme naplánovali celý příběh Stranger Things,“ vysvětlili bratři. „Tehdy jsme předpokládali, že příběh potrvá až pět sezón. Ukázalo se, že je příliš rozsáhlý na to, abychom ho odvyprávěli ve čtyřech, ale – jak se brzy sami přesvědčíte – nyní se řítíme do finále.“

Natáčení skončilo už před mnoha měsíci, jak serveru digitalspy.com prozradil Noah Schnapp. „Konečně je to za námí, trvalo to celou věčnost,“ svěřil se herec. Tomu se stejně jako fanouškům ani trochu nelíbilo, jak moc se nakonec čekání na dokončení natáčení protáhlo.

A podle všeho se čekat bude dál. Vzhledem k náročnosti natáčení a době čekání se další várka epizod rozdělí do dvou částí. „S devíti scénáři, více než 800 stranami, téměř dvěma lety natáčení, tisíci záběry vizuálních efektů a téměř dvojnásobnou délkou oproti předchozím sezónám byla čtvrtá sezóna seriálu Stranger Things zatím nejnáročnější, ale také nejpřínosnější. Všichni zúčastnění jsou na výsledek neuvěřitelně hrdí a nemůžeme se dočkat, až se o něj s vámi podělíme,“ napsali bratři Dufferové.

„Vzhledem k nebývalé délce a abychom se k vám dostali co nejdříve, vyjde 4. série ve dvou částech. První díl vyjde 27. května, druhý díl vyjde o pět týdnů později, 1. července.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -