- Reklama -

Noah Schnapp promluvil o tom, jesli je Will ze Stranger Things gay

V mnoha náznacích se v poslední řadě ukazovala „jinakost“ Willa Byera víc než kdy předtím. Jak to ale je ve skutečnosti s jeho sexualitou? Opravdu je gay, jak se říká? A dojde vůbec k jeho coming outu? O celé věci konečně promluvil jeho představitel Noah Schnapp.

- Reklama -

Od roku 2016, kdy seriál Stranger Things začal vysílat na Netflixu, se fanoušci fanoušci dohadují, zda je Will Byers opravdu gay. Poprvé na tohle téma narazila v první řadě jeho matka Joyce, která říkala, že Will byl před svým zmizením šikanován.

„Je to citlivý kluk. Lonnie o něm říkával, že je teplý,“ vysvětlovala.

Poté už se o Willově sexualitě nikdo nezmiňoval, ve 2. a 3. sérii se ale objevilo několik scén s dalšími náznaky, které fanoušky vedly k domněnce, že Will je gay.

Ale je tomu skutečně tak?

Podle Noaha Schnappa a jeho hereckých kolegů je naprosto v pořadku, že je Willova sexualita zatím probírána jen v náznacích. „To je na tom to krásné,“ řekl Schnapp v rozhovoru pro Variety. „Záleží jen na interpretaci diváků, jestli je to Will, který tak trochu odmítá dospět a dospívá pomaleji než jeho kamarádi, nebo jestli je opravdu gay.“

Dlouho očekávané dvoudílné zakončení 4. série přineslo v tomto směru určitýt zlom, když se Will o vnitřních pocitech lidí, co „to mají jinak“ rozpovídal ve scéně s Mikem Wheelerem (Finn Wolfhard). Fanoušci si podle webu screenrant.com myslí, že Willův monolog z důvěrné konverzace s jeho nejbližším kamarádem potvrzuje spekulace o tom, že Will je gay.

Will totiž s Mikem mluvil ve skutečnosti o El, ale snadno se do jeho útěšných slov schovalo i jakého vlastní poselství: „Někdy si myslím, že je to příliš děsivé, takhle se otevřít – říct ostatním to, co opravdu cítíš, zvlášť lidem, na kterých ti nejvíc záleží,“ říkal Will. „Protože co když – co když se jim pravda nebude líbit?“

Jiná doba, jiný přístup

Vzhledem ke skutečnosti, že se seriál odehrává v 80. letech je možná Willova opatrnost s probíráním vlastních sklonů na místě. Že není s Willovým coming outem kam spěchat, si ostatně myslí i Millie Bobby Brownová, která hraje Jedenáctku.

„Je rok 2022 a my už nemusíme věci škatulkovat,“ řekla herečka. „Na Willově postavě je opravdu hezké, že je to jen lidská bytost, která bojuje se svými osobními démony a problémy. Tolik dětí tam venku se v sobě nevyzná stejně, a to je v pořádku… A je v pořádku, abychom věci neoznačovali.“

Herečka dodala, že Noah Schnapp může být díky roli Willa „vzorem pro děti, které nevědí, čím si procházejí, když vyrůstají“.

Lásku s Mikem potvrdil Hopper

A jak je to s Willovou náklonností k Mikeovi? Tu ještě před vydáním posledních dílů 4. série de facto povrdil David Harbour, který hraje fanoušky oblíbeného Jima Hoppera. Promluvil totiž o tom, jestli spolu nezačnou chodit Will a El, jak se domnívali někteří fanoušci. „Pokud jste seriál sledovali, měli byste vědět, že Will nemá o El zájem. Zajímá se o někoho jiného ze skupiny,“ řekl Harbour podle bustle.com. „Will chce být do konce života ve sklepě s Mikem a hrát dungeons and dragons.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -