- Reklama -

Noah Schnapp promluvil o tom, jesli je Will ze Stranger Things gay

V mnoha náznacích se v poslední řadě ukazovala „jinakost“ Willa Byera víc než kdy předtím. Jak to ale je ve skutečnosti s jeho sexualitou? Opravdu je gay, jak se říká? A dojde vůbec k jeho coming outu? O celé věci konečně promluvil jeho představitel Noah Schnapp.

- Reklama -

Od roku 2016, kdy seriál Stranger Things začal vysílat na Netflixu, se fanoušci fanoušci dohadují, zda je Will Byers opravdu gay. Poprvé na tohle téma narazila v první řadě jeho matka Joyce, která říkala, že Will byl před svým zmizením šikanován.

„Je to citlivý kluk. Lonnie o něm říkával, že je teplý,“ vysvětlovala.

Poté už se o Willově sexualitě nikdo nezmiňoval, ve 2. a 3. sérii se ale objevilo několik scén s dalšími náznaky, které fanoušky vedly k domněnce, že Will je gay.

Ale je tomu skutečně tak?

Podle Noaha Schnappa a jeho hereckých kolegů je naprosto v pořadku, že je Willova sexualita zatím probírána jen v náznacích. „To je na tom to krásné,“ řekl Schnapp v rozhovoru pro Variety. „Záleží jen na interpretaci diváků, jestli je to Will, který tak trochu odmítá dospět a dospívá pomaleji než jeho kamarádi, nebo jestli je opravdu gay.“

- Reklama -

Dlouho očekávané dvoudílné zakončení 4. série přineslo v tomto směru určitýt zlom, když se Will o vnitřních pocitech lidí, co „to mají jinak“ rozpovídal ve scéně s Mikem Wheelerem (Finn Wolfhard). Fanoušci si podle webu screenrant.com myslí, že Willův monolog z důvěrné konverzace s jeho nejbližším kamarádem potvrzuje spekulace o tom, že Will je gay.

Will totiž s Mikem mluvil ve skutečnosti o El, ale snadno se do jeho útěšných slov schovalo i jakého vlastní poselství: „Někdy si myslím, že je to příliš děsivé, takhle se otevřít – říct ostatním to, co opravdu cítíš, zvlášť lidem, na kterých ti nejvíc záleží,“ říkal Will. „Protože co když – co když se jim pravda nebude líbit?“

Jiná doba, jiný přístup

Vzhledem ke skutečnosti, že se seriál odehrává v 80. letech je možná Willova opatrnost s probíráním vlastních sklonů na místě. Že není s Willovým coming outem kam spěchat, si ostatně myslí i Millie Bobby Brownová, která hraje Jedenáctku.

„Je rok 2022 a my už nemusíme věci škatulkovat,“ řekla herečka. „Na Willově postavě je opravdu hezké, že je to jen lidská bytost, která bojuje se svými osobními démony a problémy. Tolik dětí tam venku se v sobě nevyzná stejně, a to je v pořádku… A je v pořádku, abychom věci neoznačovali.“

Herečka dodala, že Noah Schnapp může být díky roli Willa „vzorem pro děti, které nevědí, čím si procházejí, když vyrůstají“.

Lásku s Mikem potvrdil Hopper

A jak je to s Willovou náklonností k Mikeovi? Tu ještě před vydáním posledních dílů 4. série de facto povrdil David Harbour, který hraje fanoušky oblíbeného Jima Hoppera. Promluvil totiž o tom, jestli spolu nezačnou chodit Will a El, jak se domnívali někteří fanoušci. „Pokud jste seriál sledovali, měli byste vědět, že Will nemá o El zájem. Zajímá se o někoho jiného ze skupiny,“ řekl Harbour podle bustle.com. „Will chce být do konce života ve sklepě s Mikem a hrát dungeons and dragons.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -