- Reklama -

Noah Schnapp promluvil o tom, jesli je Will ze Stranger Things gay

V mnoha náznacích se v poslední řadě ukazovala „jinakost“ Willa Byera víc než kdy předtím. Jak to ale je ve skutečnosti s jeho sexualitou? Opravdu je gay, jak se říká? A dojde vůbec k jeho coming outu? O celé věci konečně promluvil jeho představitel Noah Schnapp.

- Reklama -

Od roku 2016, kdy seriál Stranger Things začal vysílat na Netflixu, se fanoušci fanoušci dohadují, zda je Will Byers opravdu gay. Poprvé na tohle téma narazila v první řadě jeho matka Joyce, která říkala, že Will byl před svým zmizením šikanován.

„Je to citlivý kluk. Lonnie o něm říkával, že je teplý,“ vysvětlovala.

Poté už se o Willově sexualitě nikdo nezmiňoval, ve 2. a 3. sérii se ale objevilo několik scén s dalšími náznaky, které fanoušky vedly k domněnce, že Will je gay.

Ale je tomu skutečně tak?

Podle Noaha Schnappa a jeho hereckých kolegů je naprosto v pořadku, že je Willova sexualita zatím probírána jen v náznacích. „To je na tom to krásné,“ řekl Schnapp v rozhovoru pro Variety. „Záleží jen na interpretaci diváků, jestli je to Will, který tak trochu odmítá dospět a dospívá pomaleji než jeho kamarádi, nebo jestli je opravdu gay.“

- Reklama -

Dlouho očekávané dvoudílné zakončení 4. série přineslo v tomto směru určitýt zlom, když se Will o vnitřních pocitech lidí, co „to mají jinak“ rozpovídal ve scéně s Mikem Wheelerem (Finn Wolfhard). Fanoušci si podle webu screenrant.com myslí, že Willův monolog z důvěrné konverzace s jeho nejbližším kamarádem potvrzuje spekulace o tom, že Will je gay.

Will totiž s Mikem mluvil ve skutečnosti o El, ale snadno se do jeho útěšných slov schovalo i jakého vlastní poselství: „Někdy si myslím, že je to příliš děsivé, takhle se otevřít – říct ostatním to, co opravdu cítíš, zvlášť lidem, na kterých ti nejvíc záleží,“ říkal Will. „Protože co když – co když se jim pravda nebude líbit?“

Jiná doba, jiný přístup

Vzhledem ke skutečnosti, že se seriál odehrává v 80. letech je možná Willova opatrnost s probíráním vlastních sklonů na místě. Že není s Willovým coming outem kam spěchat, si ostatně myslí i Millie Bobby Brownová, která hraje Jedenáctku.

„Je rok 2022 a my už nemusíme věci škatulkovat,“ řekla herečka. „Na Willově postavě je opravdu hezké, že je to jen lidská bytost, která bojuje se svými osobními démony a problémy. Tolik dětí tam venku se v sobě nevyzná stejně, a to je v pořádku… A je v pořádku, abychom věci neoznačovali.“

Herečka dodala, že Noah Schnapp může být díky roli Willa „vzorem pro děti, které nevědí, čím si procházejí, když vyrůstají“.

Lásku s Mikem potvrdil Hopper

A jak je to s Willovou náklonností k Mikeovi? Tu ještě před vydáním posledních dílů 4. série de facto povrdil David Harbour, který hraje fanoušky oblíbeného Jima Hoppera. Promluvil totiž o tom, jestli spolu nezačnou chodit Will a El, jak se domnívali někteří fanoušci. „Pokud jste seriál sledovali, měli byste vědět, že Will nemá o El zájem. Zajímá se o někoho jiného ze skupiny,“ řekl Harbour podle bustle.com. „Will chce být do konce života ve sklepě s Mikem a hrát dungeons and dragons.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -