- Reklama -

Sadie Sink tvrdí, že rozsah nové řady Stranger Things „je nadpozemský“

Čtvrtá série Stranger Things za pár dní dorazí na Netflix a podle toho, co prozradila Sadie Sink, která hraje Max, se můžeme těšit na „nejbizarnější řadu, jaká zatím byla“.

- Reklama -

V prvních třech řadách seriálu Stranger Things se parta dětí z Hawkinsu v Indianě dostala do temných dimenzí, spřátelila se s dívkou s nadpřirozenými schopnostmi a zažila svůj první školní ples. Ale to všechno byl jen předkrm toho, co nás čeká, naznačila podle metro.co.uk herečka Sadie Sink.

Nejenže už se objevily zprávy, že nová řada Stranger Things byla nejdražší v historii, ale každý z lidí, co se na seriálu podílí, slibuje divokou podívanou, včetně tvůrců bratrů Dufferových.

Napínavý sci-fi seriál se v nových epizodách zaměří na novou „válku“ o Eleven (Millie Bobby Brown) a zbytek party z Hawkinsu. A po téměř třech letech od poslední série to vypadá, že ta nová bude nakonec mnohem děsivější, než bychom očekávali.

Zažijeme rozsah z jiného světa, slibuje Sadie Sink

„Je to ta nejbizarnější sezóna, jakou jsme kdy měli,“ řekla Sadie Sink webu people.com. „Už jen ten rozsah je jako z jiného světa.“

- Reklama -

Čtvrtá sezóna opravdu vypadá, že se svět Stranger Things hodně rozšíří. Děj se nebude odehrávat jen v Hawkinsu. Některé postavy tam sice zůstanou, ale Eleven (Mille Bobby Brown) a rodina Byersových začnou v Kalifornii. A Hopper (David Harbour) je jakýmsi vězněm v sovětském Rusku.

„Prozkoumáme spoustu různých témat a různých stránek postav, které všichni znají a milují. Takže se na to těším,“ slibuje Sadie Sink.

Získá Max schopnosti El?

V upoutávce na 4. sérii vidíme postavu postavu Sadie, Max Mayfieldovou, jak truchlí nad ztrátou svého bratra Billyho Hargrova, kterého ve 3. sérii zabil Mind Flayer. A levituje přitom u jeho hrobu! Podle všeho tak alespoň v některých dílech bude mít Max schopnosti Jedenáctky. Trailer také představuje nového zlověstného padoucha – Vecnu.

Podle Sadie Sink je Vecna, který se objeví v posledních okamžicích traileru a hrozivě se dívá do kamery, „opravdu děsivý“. „Nemůžu o tom moc říct,“ uzavřela Sink. „Ale čeká nás divoká řada.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -