- Reklama -

Sadie Sink tvrdí, že rozsah nové řady Stranger Things „je nadpozemský“

Čtvrtá série Stranger Things za pár dní dorazí na Netflix a podle toho, co prozradila Sadie Sink, která hraje Max, se můžeme těšit na „nejbizarnější řadu, jaká zatím byla“.

- Reklama -

V prvních třech řadách seriálu Stranger Things se parta dětí z Hawkinsu v Indianě dostala do temných dimenzí, spřátelila se s dívkou s nadpřirozenými schopnostmi a zažila svůj první školní ples. Ale to všechno byl jen předkrm toho, co nás čeká, naznačila podle metro.co.uk herečka Sadie Sink.

Nejenže už se objevily zprávy, že nová řada Stranger Things byla nejdražší v historii, ale každý z lidí, co se na seriálu podílí, slibuje divokou podívanou, včetně tvůrců bratrů Dufferových.

Napínavý sci-fi seriál se v nových epizodách zaměří na novou „válku“ o Eleven (Millie Bobby Brown) a zbytek party z Hawkinsu. A po téměř třech letech od poslední série to vypadá, že ta nová bude nakonec mnohem děsivější, než bychom očekávali.

Zažijeme rozsah z jiného světa, slibuje Sadie Sink

„Je to ta nejbizarnější sezóna, jakou jsme kdy měli,“ řekla Sadie Sink webu people.com. „Už jen ten rozsah je jako z jiného světa.“

Čtvrtá sezóna opravdu vypadá, že se svět Stranger Things hodně rozšíří. Děj se nebude odehrávat jen v Hawkinsu. Některé postavy tam sice zůstanou, ale Eleven (Mille Bobby Brown) a rodina Byersových začnou v Kalifornii. A Hopper (David Harbour) je jakýmsi vězněm v sovětském Rusku.

„Prozkoumáme spoustu různých témat a různých stránek postav, které všichni znají a milují. Takže se na to těším,“ slibuje Sadie Sink.

Získá Max schopnosti El?

V upoutávce na 4. sérii vidíme postavu postavu Sadie, Max Mayfieldovou, jak truchlí nad ztrátou svého bratra Billyho Hargrova, kterého ve 3. sérii zabil Mind Flayer. A levituje přitom u jeho hrobu! Podle všeho tak alespoň v některých dílech bude mít Max schopnosti Jedenáctky. Trailer také představuje nového zlověstného padoucha – Vecnu.

Podle Sadie Sink je Vecna, který se objeví v posledních okamžicích traileru a hrozivě se dívá do kamery, „opravdu děsivý“. „Nemůžu o tom moc říct,“ uzavřela Sink. „Ale čeká nás divoká řada.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -