- Reklama -

Sadie Sink tvrdí, že rozsah nové řady Stranger Things „je nadpozemský“

Čtvrtá série Stranger Things za pár dní dorazí na Netflix a podle toho, co prozradila Sadie Sink, která hraje Max, se můžeme těšit na „nejbizarnější řadu, jaká zatím byla“.

- Reklama -

V prvních třech řadách seriálu Stranger Things se parta dětí z Hawkinsu v Indianě dostala do temných dimenzí, spřátelila se s dívkou s nadpřirozenými schopnostmi a zažila svůj první školní ples. Ale to všechno byl jen předkrm toho, co nás čeká, naznačila podle metro.co.uk herečka Sadie Sink.

Nejenže už se objevily zprávy, že nová řada Stranger Things byla nejdražší v historii, ale každý z lidí, co se na seriálu podílí, slibuje divokou podívanou, včetně tvůrců bratrů Dufferových.

Napínavý sci-fi seriál se v nových epizodách zaměří na novou „válku“ o Eleven (Millie Bobby Brown) a zbytek party z Hawkinsu. A po téměř třech letech od poslední série to vypadá, že ta nová bude nakonec mnohem děsivější, než bychom očekávali.

Zažijeme rozsah z jiného světa, slibuje Sadie Sink

„Je to ta nejbizarnější sezóna, jakou jsme kdy měli,“ řekla Sadie Sink webu people.com. „Už jen ten rozsah je jako z jiného světa.“

Čtvrtá sezóna opravdu vypadá, že se svět Stranger Things hodně rozšíří. Děj se nebude odehrávat jen v Hawkinsu. Některé postavy tam sice zůstanou, ale Eleven (Mille Bobby Brown) a rodina Byersových začnou v Kalifornii. A Hopper (David Harbour) je jakýmsi vězněm v sovětském Rusku.

„Prozkoumáme spoustu různých témat a různých stránek postav, které všichni znají a milují. Takže se na to těším,“ slibuje Sadie Sink.

Získá Max schopnosti El?

V upoutávce na 4. sérii vidíme postavu postavu Sadie, Max Mayfieldovou, jak truchlí nad ztrátou svého bratra Billyho Hargrova, kterého ve 3. sérii zabil Mind Flayer. A levituje přitom u jeho hrobu! Podle všeho tak alespoň v některých dílech bude mít Max schopnosti Jedenáctky. Trailer také představuje nového zlověstného padoucha – Vecnu.

Podle Sadie Sink je Vecna, který se objeví v posledních okamžicích traileru a hrozivě se dívá do kamery, „opravdu děsivý“. „Nemůžu o tom moc říct,“ uzavřela Sink. „Ale čeká nás divoká řada.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -