- Reklama -

Sadie Sink tvrdí, že rozsah nové řady Stranger Things „je nadpozemský“

Čtvrtá série Stranger Things za pár dní dorazí na Netflix a podle toho, co prozradila Sadie Sink, která hraje Max, se můžeme těšit na „nejbizarnější řadu, jaká zatím byla“.

- Reklama -

V prvních třech řadách seriálu Stranger Things se parta dětí z Hawkinsu v Indianě dostala do temných dimenzí, spřátelila se s dívkou s nadpřirozenými schopnostmi a zažila svůj první školní ples. Ale to všechno byl jen předkrm toho, co nás čeká, naznačila podle metro.co.uk herečka Sadie Sink.

Nejenže už se objevily zprávy, že nová řada Stranger Things byla nejdražší v historii, ale každý z lidí, co se na seriálu podílí, slibuje divokou podívanou, včetně tvůrců bratrů Dufferových.

Napínavý sci-fi seriál se v nových epizodách zaměří na novou „válku“ o Eleven (Millie Bobby Brown) a zbytek party z Hawkinsu. A po téměř třech letech od poslední série to vypadá, že ta nová bude nakonec mnohem děsivější, než bychom očekávali.

Zažijeme rozsah z jiného světa, slibuje Sadie Sink

„Je to ta nejbizarnější sezóna, jakou jsme kdy měli,“ řekla Sadie Sink webu people.com. „Už jen ten rozsah je jako z jiného světa.“

- Reklama -

Čtvrtá sezóna opravdu vypadá, že se svět Stranger Things hodně rozšíří. Děj se nebude odehrávat jen v Hawkinsu. Některé postavy tam sice zůstanou, ale Eleven (Mille Bobby Brown) a rodina Byersových začnou v Kalifornii. A Hopper (David Harbour) je jakýmsi vězněm v sovětském Rusku.

„Prozkoumáme spoustu různých témat a různých stránek postav, které všichni znají a milují. Takže se na to těším,“ slibuje Sadie Sink.

Získá Max schopnosti El?

V upoutávce na 4. sérii vidíme postavu postavu Sadie, Max Mayfieldovou, jak truchlí nad ztrátou svého bratra Billyho Hargrova, kterého ve 3. sérii zabil Mind Flayer. A levituje přitom u jeho hrobu! Podle všeho tak alespoň v některých dílech bude mít Max schopnosti Jedenáctky. Trailer také představuje nového zlověstného padoucha – Vecnu.

Podle Sadie Sink je Vecna, který se objeví v posledních okamžicích traileru a hrozivě se dívá do kamery, „opravdu děsivý“. „Nemůžu o tom moc říct,“ uzavřela Sink. „Ale čeká nás divoká řada.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -