- Reklama -

Bratři Dufferové promluvili o alternativním konci Eddieho Munsona ve Stranger Things

Mnoho fanoušků se jen těžko smiřuje s tím, jak skončil Eddie Munson, nová postava seriálu Stranger Things. Bratři Dufferové promluvili o tom, že nový oblíbenec fanoušků mohl dopadnout úplně jinak.

- Reklama -

V poslední řadě seriálu Stranger Things se fanouškům mimo jiných představil Eddie Munson (hraje ho Joseph Quinn), šéfík Helfire klubu, ve kterém někteří hrdinové seriálu hrají dračí doupě. Jeho osud není fanouškům lhostejný a mnoho z nich nemůže smířit s tím, jak postava v seriálu dopadla.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery poslední řady seriálu Stranger Things)

Eddie Munson na konci sezóny zemřel, když se snažil získat svým přátelům více času na poražení Vecny (Jamie Campbell Bower), hlavního záporáka poslední řady. A diváci z toho jsou až nebývale zklamaní. Fanoušci dokonce vytvořili online petici, ve které žádají tvůrce seriálu Stranger Things Matta a Rosse Dufferovy, aby po tragické smrti postavy ve finále 4. série znovu Eddiho vzkřísili, píše cbr.com.

Jenže tvůrci seriálu mají s dějem vlastní plány. A vysvětlují, že Eddiho smrt byla vlastně tím nejlepším, co mohlo postavu potkat. „Svým způsobem jsme Eddieho viděli jako postavu odsouzenou k zániku,“ řekl Matt Duffer v podcastu Happy Sad Confused. „Dokonce i když si představíme odvrácenou stranu, kdy přežije bitvu, tak ani Eddieho nečeká skvělý život zpátky v pravé straně nahoru. Od začátku byl opravdu koncipován jako postava odsouzená k zániku.“

- Reklama -

Podle tvůrců tak Eddieho příběh nemohl skončit jinak než jeho smrtí, protože vždy měl být „tragickou postavou“. „Nikdy pro něj neexistoval žádný další oblouk a žádné ‚jak to přežije‘,“ dodal Ross Duffer.

„Na samém konci jsme viděli, jak mu lidé stále kreslí na hlavu ďáblovy rohy – nikdo v Hawkinsu nepřijmul nějaké nadpřirozené vysvětlení toho, co se stalo. Skončil by ve vězení, takže nějaká představa, že by byl schopen fungovat normálně a vystudovat, pro něj bohužel nikdy nebyla reálná,“ vysvětlil tvůrce oblíbeného seriálového hitu.

Jasná slova. Bohužel je ale jejich obsah více než zdrcující: Eddie už se do seriálu Stranger Things nevrátí. Bez ohledu na to, kolik podpisů se objeví ve fanouškovské petici žádající jeho návrat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -