- Reklama -

Bratři Dufferové promluvili o alternativním konci Eddieho Munsona ve Stranger Things

Mnoho fanoušků se jen těžko smiřuje s tím, jak skončil Eddie Munson, nová postava seriálu Stranger Things. Bratři Dufferové promluvili o tom, že nový oblíbenec fanoušků mohl dopadnout úplně jinak.

- Reklama -

V poslední řadě seriálu Stranger Things se fanouškům mimo jiných představil Eddie Munson (hraje ho Joseph Quinn), šéfík Helfire klubu, ve kterém někteří hrdinové seriálu hrají dračí doupě. Jeho osud není fanouškům lhostejný a mnoho z nich nemůže smířit s tím, jak postava v seriálu dopadla.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery poslední řady seriálu Stranger Things)

Eddie Munson na konci sezóny zemřel, když se snažil získat svým přátelům více času na poražení Vecny (Jamie Campbell Bower), hlavního záporáka poslední řady. A diváci z toho jsou až nebývale zklamaní. Fanoušci dokonce vytvořili online petici, ve které žádají tvůrce seriálu Stranger Things Matta a Rosse Dufferovy, aby po tragické smrti postavy ve finále 4. série znovu Eddiho vzkřísili, píše cbr.com.

Jenže tvůrci seriálu mají s dějem vlastní plány. A vysvětlují, že Eddiho smrt byla vlastně tím nejlepším, co mohlo postavu potkat. „Svým způsobem jsme Eddieho viděli jako postavu odsouzenou k zániku,“ řekl Matt Duffer v podcastu Happy Sad Confused. „Dokonce i když si představíme odvrácenou stranu, kdy přežije bitvu, tak ani Eddieho nečeká skvělý život zpátky v pravé straně nahoru. Od začátku byl opravdu koncipován jako postava odsouzená k zániku.“

Podle tvůrců tak Eddieho příběh nemohl skončit jinak než jeho smrtí, protože vždy měl být „tragickou postavou“. „Nikdy pro něj neexistoval žádný další oblouk a žádné ‚jak to přežije‘,“ dodal Ross Duffer.

„Na samém konci jsme viděli, jak mu lidé stále kreslí na hlavu ďáblovy rohy – nikdo v Hawkinsu nepřijmul nějaké nadpřirozené vysvětlení toho, co se stalo. Skončil by ve vězení, takže nějaká představa, že by byl schopen fungovat normálně a vystudovat, pro něj bohužel nikdy nebyla reálná,“ vysvětlil tvůrce oblíbeného seriálového hitu.

Jasná slova. Bohužel je ale jejich obsah více než zdrcující: Eddie už se do seriálu Stranger Things nevrátí. Bez ohledu na to, kolik podpisů se objeví ve fanouškovské petici žádající jeho návrat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -