- Reklama -

Bratři Dufferové promluvili o alternativním konci Eddieho Munsona ve Stranger Things

Mnoho fanoušků se jen těžko smiřuje s tím, jak skončil Eddie Munson, nová postava seriálu Stranger Things. Bratři Dufferové promluvili o tom, že nový oblíbenec fanoušků mohl dopadnout úplně jinak.

- Reklama -

V poslední řadě seriálu Stranger Things se fanouškům mimo jiných představil Eddie Munson (hraje ho Joseph Quinn), šéfík Helfire klubu, ve kterém někteří hrdinové seriálu hrají dračí doupě. Jeho osud není fanouškům lhostejný a mnoho z nich nemůže smířit s tím, jak postava v seriálu dopadla.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery poslední řady seriálu Stranger Things)

Eddie Munson na konci sezóny zemřel, když se snažil získat svým přátelům více času na poražení Vecny (Jamie Campbell Bower), hlavního záporáka poslední řady. A diváci z toho jsou až nebývale zklamaní. Fanoušci dokonce vytvořili online petici, ve které žádají tvůrce seriálu Stranger Things Matta a Rosse Dufferovy, aby po tragické smrti postavy ve finále 4. série znovu Eddiho vzkřísili, píše cbr.com.

Jenže tvůrci seriálu mají s dějem vlastní plány. A vysvětlují, že Eddiho smrt byla vlastně tím nejlepším, co mohlo postavu potkat. „Svým způsobem jsme Eddieho viděli jako postavu odsouzenou k zániku,“ řekl Matt Duffer v podcastu Happy Sad Confused. „Dokonce i když si představíme odvrácenou stranu, kdy přežije bitvu, tak ani Eddieho nečeká skvělý život zpátky v pravé straně nahoru. Od začátku byl opravdu koncipován jako postava odsouzená k zániku.“

- Reklama -

Podle tvůrců tak Eddieho příběh nemohl skončit jinak než jeho smrtí, protože vždy měl být „tragickou postavou“. „Nikdy pro něj neexistoval žádný další oblouk a žádné ‚jak to přežije‘,“ dodal Ross Duffer.

„Na samém konci jsme viděli, jak mu lidé stále kreslí na hlavu ďáblovy rohy – nikdo v Hawkinsu nepřijmul nějaké nadpřirozené vysvětlení toho, co se stalo. Skončil by ve vězení, takže nějaká představa, že by byl schopen fungovat normálně a vystudovat, pro něj bohužel nikdy nebyla reálná,“ vysvětlil tvůrce oblíbeného seriálového hitu.

Jasná slova. Bohužel je ale jejich obsah více než zdrcující: Eddie už se do seriálu Stranger Things nevrátí. Bez ohledu na to, kolik podpisů se objeví ve fanouškovské petici žádající jeho návrat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -