- Reklama -

Bratři Dufferové promluvili o alternativním konci Eddieho Munsona ve Stranger Things

Mnoho fanoušků se jen těžko smiřuje s tím, jak skončil Eddie Munson, nová postava seriálu Stranger Things. Bratři Dufferové promluvili o tom, že nový oblíbenec fanoušků mohl dopadnout úplně jinak.

- Reklama -

V poslední řadě seriálu Stranger Things se fanouškům mimo jiných představil Eddie Munson (hraje ho Joseph Quinn), šéfík Helfire klubu, ve kterém někteří hrdinové seriálu hrají dračí doupě. Jeho osud není fanouškům lhostejný a mnoho z nich nemůže smířit s tím, jak postava v seriálu dopadla.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery poslední řady seriálu Stranger Things)

Eddie Munson na konci sezóny zemřel, když se snažil získat svým přátelům více času na poražení Vecny (Jamie Campbell Bower), hlavního záporáka poslední řady. A diváci z toho jsou až nebývale zklamaní. Fanoušci dokonce vytvořili online petici, ve které žádají tvůrce seriálu Stranger Things Matta a Rosse Dufferovy, aby po tragické smrti postavy ve finále 4. série znovu Eddiho vzkřísili, píše cbr.com.

Jenže tvůrci seriálu mají s dějem vlastní plány. A vysvětlují, že Eddiho smrt byla vlastně tím nejlepším, co mohlo postavu potkat. „Svým způsobem jsme Eddieho viděli jako postavu odsouzenou k zániku,“ řekl Matt Duffer v podcastu Happy Sad Confused. „Dokonce i když si představíme odvrácenou stranu, kdy přežije bitvu, tak ani Eddieho nečeká skvělý život zpátky v pravé straně nahoru. Od začátku byl opravdu koncipován jako postava odsouzená k zániku.“

- Reklama -

Podle tvůrců tak Eddieho příběh nemohl skončit jinak než jeho smrtí, protože vždy měl být „tragickou postavou“. „Nikdy pro něj neexistoval žádný další oblouk a žádné ‚jak to přežije‘,“ dodal Ross Duffer.

„Na samém konci jsme viděli, jak mu lidé stále kreslí na hlavu ďáblovy rohy – nikdo v Hawkinsu nepřijmul nějaké nadpřirozené vysvětlení toho, co se stalo. Skončil by ve vězení, takže nějaká představa, že by byl schopen fungovat normálně a vystudovat, pro něj bohužel nikdy nebyla reálná,“ vysvětlil tvůrce oblíbeného seriálového hitu.

Jasná slova. Bohužel je ale jejich obsah více než zdrcující: Eddie už se do seriálu Stranger Things nevrátí. Bez ohledu na to, kolik podpisů se objeví ve fanouškovské petici žádající jeho návrat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -