- Reklama -

Stranger Things 5: Bratři Dufferové popisem finále seriálu rozplakali šéfy Netflixu

Pátá a závěrečná série seriálu Stranger Things se právě natáčí, prozradili tvůrci seriálu Ross a Matt Dufferovi během panelové diskuse v Tudum Theatre společnosti Netflix v Los Angeles.

- Reklama -

Tvůrci populárního seriálu Stranger Things Matt a Ross Dufferovi založili novou produkční společnost Upside Down Pictures, informuje CNN. Tato společnost bude v rámci dohody bratrů s Netflixem vyvíjet filmové a televizní projekty, včetně chystaného spin-offu seriálu Stranger Things.

Nejvíc se ale na konferenci s bratry Dufferovými řešila nadcházející závěrečná řada seriálu Stranger Things. Dufferové uvedli, že strávili dvě hodiny popisováním páté a poslední série šéfům Netflixu. A dočkali se nečekané reakce. „Přiměli jsme naše vedoucí pracovníky k pláči, což mi přišlo jako dobré znamení,“ řekl Matt Duffer podle webu collider.com. „Jediné jiné případy, kdy jsem je viděl brečet, byly schůzky o rozpočtu.“

Pláč šéfů Netflixu obvykle startuje rozpočet…

„Tohle byly jiné slzy,“ rozplýval se spokojeně seriálový režisér Shawn Levy. „I když se seriál stal tak slavným a postavy tak ikonickými a je v něm tolik o 80. letech, nadpřirozenu a žánru, je to o lidech, o těchto postavách. Pátá sezóna se už tak zřetelně stará o tyto příběhy postav, protože to byla vždycky životní síla Stranger Things.“

Tvůrci Stranger Things také prozradili, že už je hotový scénář premiérového dílu nové sezóny s názvem „The Crawl“, napsal tvinsider.com.

Stranger Things 5 celý příběh uzavřou

Podle Rosse Duffera nyní scénáristé pracují na druhé epizodě. Práci na závěrečné sezóně seriálu označil Ross Duffer za „balancování“, protože musí podpořit početný herecký ansámbl seriálu a zároveň uzavřít Upside Down a nadpřirozené prvky seriálu.

„Máme teď dost postav, z nichž většina stále žije,“ řekl Ross Duffer. „Je důležité jejich příběhové oblouky uzavřít, protože spousta těch postav se vyvíjela od první série. Takže je to balancování mezi tím, abychom jim dali čas dokončit jejich charakterové oblouky, a také tím, abychom svázali volné konce a udělali naše závěrečná odhalení.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -