- Reklama -

Stranger Things 5: Bratři Dufferové popisem finále seriálu rozplakali šéfy Netflixu

Pátá a závěrečná série seriálu Stranger Things se právě natáčí, prozradili tvůrci seriálu Ross a Matt Dufferovi během panelové diskuse v Tudum Theatre společnosti Netflix v Los Angeles.

- Reklama -

Tvůrci populárního seriálu Stranger Things Matt a Ross Dufferovi založili novou produkční společnost Upside Down Pictures, informuje CNN. Tato společnost bude v rámci dohody bratrů s Netflixem vyvíjet filmové a televizní projekty, včetně chystaného spin-offu seriálu Stranger Things.

Nejvíc se ale na konferenci s bratry Dufferovými řešila nadcházející závěrečná řada seriálu Stranger Things. Dufferové uvedli, že strávili dvě hodiny popisováním páté a poslední série šéfům Netflixu. A dočkali se nečekané reakce. „Přiměli jsme naše vedoucí pracovníky k pláči, což mi přišlo jako dobré znamení,“ řekl Matt Duffer podle webu collider.com. „Jediné jiné případy, kdy jsem je viděl brečet, byly schůzky o rozpočtu.“

Pláč šéfů Netflixu obvykle startuje rozpočet…

„Tohle byly jiné slzy,“ rozplýval se spokojeně seriálový režisér Shawn Levy. „I když se seriál stal tak slavným a postavy tak ikonickými a je v něm tolik o 80. letech, nadpřirozenu a žánru, je to o lidech, o těchto postavách. Pátá sezóna se už tak zřetelně stará o tyto příběhy postav, protože to byla vždycky životní síla Stranger Things.“

Tvůrci Stranger Things také prozradili, že už je hotový scénář premiérového dílu nové sezóny s názvem „The Crawl“, napsal tvinsider.com.

- Reklama -

Stranger Things 5 celý příběh uzavřou

Podle Rosse Duffera nyní scénáristé pracují na druhé epizodě. Práci na závěrečné sezóně seriálu označil Ross Duffer za „balancování“, protože musí podpořit početný herecký ansámbl seriálu a zároveň uzavřít Upside Down a nadpřirozené prvky seriálu.

„Máme teď dost postav, z nichž většina stále žije,“ řekl Ross Duffer. „Je důležité jejich příběhové oblouky uzavřít, protože spousta těch postav se vyvíjela od první série. Takže je to balancování mezi tím, abychom jim dali čas dokončit jejich charakterové oblouky, a také tím, abychom svázali volné konce a udělali naše závěrečná odhalení.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -