- Reklama -

Stranger Things 5: Bratři Dufferové popisem finále seriálu rozplakali šéfy Netflixu

Pátá a závěrečná série seriálu Stranger Things se právě natáčí, prozradili tvůrci seriálu Ross a Matt Dufferovi během panelové diskuse v Tudum Theatre společnosti Netflix v Los Angeles.

- Reklama -

Tvůrci populárního seriálu Stranger Things Matt a Ross Dufferovi založili novou produkční společnost Upside Down Pictures, informuje CNN. Tato společnost bude v rámci dohody bratrů s Netflixem vyvíjet filmové a televizní projekty, včetně chystaného spin-offu seriálu Stranger Things.

Nejvíc se ale na konferenci s bratry Dufferovými řešila nadcházející závěrečná řada seriálu Stranger Things. Dufferové uvedli, že strávili dvě hodiny popisováním páté a poslední série šéfům Netflixu. A dočkali se nečekané reakce. „Přiměli jsme naše vedoucí pracovníky k pláči, což mi přišlo jako dobré znamení,“ řekl Matt Duffer podle webu collider.com. „Jediné jiné případy, kdy jsem je viděl brečet, byly schůzky o rozpočtu.“

Pláč šéfů Netflixu obvykle startuje rozpočet…

„Tohle byly jiné slzy,“ rozplýval se spokojeně seriálový režisér Shawn Levy. „I když se seriál stal tak slavným a postavy tak ikonickými a je v něm tolik o 80. letech, nadpřirozenu a žánru, je to o lidech, o těchto postavách. Pátá sezóna se už tak zřetelně stará o tyto příběhy postav, protože to byla vždycky životní síla Stranger Things.“

Tvůrci Stranger Things také prozradili, že už je hotový scénář premiérového dílu nové sezóny s názvem „The Crawl“, napsal tvinsider.com.

- Reklama -

Stranger Things 5 celý příběh uzavřou

Podle Rosse Duffera nyní scénáristé pracují na druhé epizodě. Práci na závěrečné sezóně seriálu označil Ross Duffer za „balancování“, protože musí podpořit početný herecký ansámbl seriálu a zároveň uzavřít Upside Down a nadpřirozené prvky seriálu.

„Máme teď dost postav, z nichž většina stále žije,“ řekl Ross Duffer. „Je důležité jejich příběhové oblouky uzavřít, protože spousta těch postav se vyvíjela od první série. Takže je to balancování mezi tím, abychom jim dali čas dokončit jejich charakterové oblouky, a také tím, abychom svázali volné konce a udělali naše závěrečná odhalení.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -