- Reklama -

Stranger Things 5: Bratři Dufferové popisem finále seriálu rozplakali šéfy Netflixu

Pátá a závěrečná série seriálu Stranger Things se právě natáčí, prozradili tvůrci seriálu Ross a Matt Dufferovi během panelové diskuse v Tudum Theatre společnosti Netflix v Los Angeles.

- Reklama -

Tvůrci populárního seriálu Stranger Things Matt a Ross Dufferovi založili novou produkční společnost Upside Down Pictures, informuje CNN. Tato společnost bude v rámci dohody bratrů s Netflixem vyvíjet filmové a televizní projekty, včetně chystaného spin-offu seriálu Stranger Things.

Nejvíc se ale na konferenci s bratry Dufferovými řešila nadcházející závěrečná řada seriálu Stranger Things. Dufferové uvedli, že strávili dvě hodiny popisováním páté a poslední série šéfům Netflixu. A dočkali se nečekané reakce. „Přiměli jsme naše vedoucí pracovníky k pláči, což mi přišlo jako dobré znamení,“ řekl Matt Duffer podle webu collider.com. „Jediné jiné případy, kdy jsem je viděl brečet, byly schůzky o rozpočtu.“

Pláč šéfů Netflixu obvykle startuje rozpočet…

„Tohle byly jiné slzy,“ rozplýval se spokojeně seriálový režisér Shawn Levy. „I když se seriál stal tak slavným a postavy tak ikonickými a je v něm tolik o 80. letech, nadpřirozenu a žánru, je to o lidech, o těchto postavách. Pátá sezóna se už tak zřetelně stará o tyto příběhy postav, protože to byla vždycky životní síla Stranger Things.“

Tvůrci Stranger Things také prozradili, že už je hotový scénář premiérového dílu nové sezóny s názvem „The Crawl“, napsal tvinsider.com.

Stranger Things 5 celý příběh uzavřou

Podle Rosse Duffera nyní scénáristé pracují na druhé epizodě. Práci na závěrečné sezóně seriálu označil Ross Duffer za „balancování“, protože musí podpořit početný herecký ansámbl seriálu a zároveň uzavřít Upside Down a nadpřirozené prvky seriálu.

„Máme teď dost postav, z nichž většina stále žije,“ řekl Ross Duffer. „Je důležité jejich příběhové oblouky uzavřít, protože spousta těch postav se vyvíjela od první série. Takže je to balancování mezi tím, abychom jim dali čas dokončit jejich charakterové oblouky, a také tím, abychom svázali volné konce a udělali naše závěrečná odhalení.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -