- Reklama -

Vstane Billy ve Stranger Things z mrtvých? Fanoušci si všimli náznaku v ději

Vrátí se Billy ve 4. řadě Stranger Things zpátky mezi živé?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Stranger Things napjatě čekají, až se tahle hitovka od Netflixu vrátí. A při čekání na čtvrtou sérii se vracejí k už odvysílaným dílům. Jeden z fanoušků si přitom všiml překvapivého rozporu v hlavní dějové linii. A jeho zjištění naznačuje možný návrat Billyho Hargrova z druhé řady.

Kdo je Billy Hargrove?

Montgomery hrál Billyho Hargrova v hitovém seriálu Netflixu ve druhé a třetí sérii. Billyho bohužel potkal ve finále třetí série konec. Když Eleven vyčerpá všechny své síly a nedokáže už déle zadržovat Mindflayera, aby se pokusila zachránit své přátele, Billy se pro ostatní obětuje.

Billy nikdy nebyl příliš sympatická postava. Ve druhé sérii Stranger Things šikanoval Max a Lucase. Navíc Billy zmlátil Steva Harringtona. Ve 3. sérii se příliš nezlepšil a dělal si zálusk na Karen Wheelerovou.

Vrátí se Billy zpátky?

Jeden z fanoušků si všiml velké dějové díry z druhé série.

„Vzpomínáte si na druhou sérii, kde museli z Willova těla vytlačit Mind Flayer, aby nezemřel, když zavřeli bránu? Jo, to. A Billy zemřel, když se obětoval, aby zachránil Eleven?“ ptá se jeden fanoušek na redditu. „Teď jsou tu dvě možnosti. Varianta 1: Jejich předpoklad byl správný a Will by skutečně zemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj donutili Mind Flayera,“ dodal.

„Jde ale o to, že by nakonec zemřel, až by zavřeli bránu. Takže tak jako tak by Billy zemřel,“ teoretizovali další fanoušci.

Původce teorie však navrhl i druhou možnost a uvedl: „Jejich předpoklad byl nesprávný a Will by nezemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj dostali mindflyera. Pravděpodobně proto, že podle mé teorie Mind Flayer ve skutečnosti lidi nevlastní, ale nějakým způsobem je ovládá.“

V tom případě by se Billyho smrti dalo nějak zabránit. A možná se tak v dalších dílech dočkáme jednoho nečekaného návratu.- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -