- Reklama -

Vstane Billy ve Stranger Things z mrtvých? Fanoušci si všimli náznaku v ději

Vrátí se Billy ve 4. řadě Stranger Things zpátky mezi živé?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Stranger Things napjatě čekají, až se tahle hitovka od Netflixu vrátí. A při čekání na čtvrtou sérii se vracejí k už odvysílaným dílům. Jeden z fanoušků si přitom všiml překvapivého rozporu v hlavní dějové linii. A jeho zjištění naznačuje možný návrat Billyho Hargrova z druhé řady.

Kdo je Billy Hargrove?

Montgomery hrál Billyho Hargrova v hitovém seriálu Netflixu ve druhé a třetí sérii. Billyho bohužel potkal ve finále třetí série konec. Když Eleven vyčerpá všechny své síly a nedokáže už déle zadržovat Mindflayera, aby se pokusila zachránit své přátele, Billy se pro ostatní obětuje.

Billy nikdy nebyl příliš sympatická postava. Ve druhé sérii Stranger Things šikanoval Max a Lucase. Navíc Billy zmlátil Steva Harringtona. Ve 3. sérii se příliš nezlepšil a dělal si zálusk na Karen Wheelerovou.

Vrátí se Billy zpátky?

Jeden z fanoušků si všiml velké dějové díry z druhé série.

- Reklama -

„Vzpomínáte si na druhou sérii, kde museli z Willova těla vytlačit Mind Flayer, aby nezemřel, když zavřeli bránu? Jo, to. A Billy zemřel, když se obětoval, aby zachránil Eleven?“ ptá se jeden fanoušek na redditu. „Teď jsou tu dvě možnosti. Varianta 1: Jejich předpoklad byl správný a Will by skutečně zemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj donutili Mind Flayera,“ dodal.

„Jde ale o to, že by nakonec zemřel, až by zavřeli bránu. Takže tak jako tak by Billy zemřel,“ teoretizovali další fanoušci.

Původce teorie však navrhl i druhou možnost a uvedl: „Jejich předpoklad byl nesprávný a Will by nezemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj dostali mindflyera. Pravděpodobně proto, že podle mé teorie Mind Flayer ve skutečnosti lidi nevlastní, ale nějakým způsobem je ovládá.“

V tom případě by se Billyho smrti dalo nějak zabránit. A možná se tak v dalších dílech dočkáme jednoho nečekaného návratu.- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -