- Reklama -

Vstane Billy ve Stranger Things z mrtvých? Fanoušci si všimli náznaku v ději

Vrátí se Billy ve 4. řadě Stranger Things zpátky mezi živé?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Stranger Things napjatě čekají, až se tahle hitovka od Netflixu vrátí. A při čekání na čtvrtou sérii se vracejí k už odvysílaným dílům. Jeden z fanoušků si přitom všiml překvapivého rozporu v hlavní dějové linii. A jeho zjištění naznačuje možný návrat Billyho Hargrova z druhé řady.

Kdo je Billy Hargrove?

Montgomery hrál Billyho Hargrova v hitovém seriálu Netflixu ve druhé a třetí sérii. Billyho bohužel potkal ve finále třetí série konec. Když Eleven vyčerpá všechny své síly a nedokáže už déle zadržovat Mindflayera, aby se pokusila zachránit své přátele, Billy se pro ostatní obětuje.

Billy nikdy nebyl příliš sympatická postava. Ve druhé sérii Stranger Things šikanoval Max a Lucase. Navíc Billy zmlátil Steva Harringtona. Ve 3. sérii se příliš nezlepšil a dělal si zálusk na Karen Wheelerovou.

Vrátí se Billy zpátky?

Jeden z fanoušků si všiml velké dějové díry z druhé série.

„Vzpomínáte si na druhou sérii, kde museli z Willova těla vytlačit Mind Flayer, aby nezemřel, když zavřeli bránu? Jo, to. A Billy zemřel, když se obětoval, aby zachránil Eleven?“ ptá se jeden fanoušek na redditu. „Teď jsou tu dvě možnosti. Varianta 1: Jejich předpoklad byl správný a Will by skutečně zemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj donutili Mind Flayera,“ dodal.

„Jde ale o to, že by nakonec zemřel, až by zavřeli bránu. Takže tak jako tak by Billy zemřel,“ teoretizovali další fanoušci.

Původce teorie však navrhl i druhou možnost a uvedl: „Jejich předpoklad byl nesprávný a Will by nezemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj dostali mindflyera. Pravděpodobně proto, že podle mé teorie Mind Flayer ve skutečnosti lidi nevlastní, ale nějakým způsobem je ovládá.“

V tom případě by se Billyho smrti dalo nějak zabránit. A možná se tak v dalších dílech dočkáme jednoho nečekaného návratu.- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -