- Reklama -

Vstane Billy ve Stranger Things z mrtvých? Fanoušci si všimli náznaku v ději

Vrátí se Billy ve 4. řadě Stranger Things zpátky mezi živé?

- Reklama -

Fanoušci seriálu Stranger Things napjatě čekají, až se tahle hitovka od Netflixu vrátí. A při čekání na čtvrtou sérii se vracejí k už odvysílaným dílům. Jeden z fanoušků si přitom všiml překvapivého rozporu v hlavní dějové linii. A jeho zjištění naznačuje možný návrat Billyho Hargrova z druhé řady.

Kdo je Billy Hargrove?

Montgomery hrál Billyho Hargrova v hitovém seriálu Netflixu ve druhé a třetí sérii. Billyho bohužel potkal ve finále třetí série konec. Když Eleven vyčerpá všechny své síly a nedokáže už déle zadržovat Mindflayera, aby se pokusila zachránit své přátele, Billy se pro ostatní obětuje.

Billy nikdy nebyl příliš sympatická postava. Ve druhé sérii Stranger Things šikanoval Max a Lucase. Navíc Billy zmlátil Steva Harringtona. Ve 3. sérii se příliš nezlepšil a dělal si zálusk na Karen Wheelerovou.

Vrátí se Billy zpátky?

Jeden z fanoušků si všiml velké dějové díry z druhé série.

- Reklama -

„Vzpomínáte si na druhou sérii, kde museli z Willova těla vytlačit Mind Flayer, aby nezemřel, když zavřeli bránu? Jo, to. A Billy zemřel, když se obětoval, aby zachránil Eleven?“ ptá se jeden fanoušek na redditu. „Teď jsou tu dvě možnosti. Varianta 1: Jejich předpoklad byl správný a Will by skutečně zemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj donutili Mind Flayera,“ dodal.

„Jde ale o to, že by nakonec zemřel, až by zavřeli bránu. Takže tak jako tak by Billy zemřel,“ teoretizovali další fanoušci.

Původce teorie však navrhl i druhou možnost a uvedl: „Jejich předpoklad byl nesprávný a Will by nezemřel, kdyby zavřeli bránu předtím, než z něj dostali mindflyera. Pravděpodobně proto, že podle mé teorie Mind Flayer ve skutečnosti lidi nevlastní, ale nějakým způsobem je ovládá.“

V tom případě by se Billyho smrti dalo nějak zabránit. A možná se tak v dalších dílech dočkáme jednoho nečekaného návratu.- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -