- Reklama -

Chystá se spin-off seriálu Stranger Things. Na co se můžeme těšit?

Další díly seriálu Stranger Things se objeví až v roce 2022, ale přesto je už teď na co se těšit. Boss Netlfixu Ted Sarandos totiž oznámil, že společnost chystá k jednomu ze svých nejúspěšnějších seriálů spin-off.

- Reklama -

Generální ředitel Netflixu Ted Sarandos je připraven rozšířit svět, který vytvořili bratři Dufferovi. Podle serveru Deadline Sarandos prozradil, že Stranger Things jsou „rodící se franšízou“, a naznačil možnost „spin-offů“, na kterých se pracuje.

Čtvrtá série seriálového hitu nedávno ukázala nový trailer v rámci fanouškovské akce TUDUM společnosti Netflix minulý víkend, má mít na streamovací platformě aktuálně premiéru v roce 2022.

V hlavní roli znovu Millie Bobby Brown?

Cosmopolitan.com píše o tom, že by se hlavní role ve spin-offu mohla ujmout herečka Millie Bobby Brownová z Eleven, a to na základě podmínek její vlastní smlouvy s Netflixem.

Vzhledem k hereckému ansámblu a nekonečným možnostem kudy se vydat existuje spousta možností, jak může seriál Stranger Things pokračovat po skončení hlavní série.

- Reklama -

Rozhodně existuje potenciál jak pro prequel, tak pro sequel, což by otevřelo dveře pro zcela nové postavy i pro návrat těch současných. Vzhledem ke kolosálnímu úspěchu, který Stranger Things mají od své premiéry v roce 2016, bude cokoli, s čím tvůrci a Netflix přijdou, nepochybně hitem.

Čekání, které bude stát za to

Výkonný producent seriálu Shawn Levy ve vlastním rozhovoru pro Collider poskytl další důkaz, který podporuje skutečnost, že kolem případných spin-offů Stranger Things rozhodně probíhají rozhovory, ačkoli k ničemu konkrétnímu zatím nedošlo.

„Jasně se ukázalo, že existuje zájem a skutečný hlad po jakékoli odnoži, jakémkoli dalším formátu iterace nebo rozšíření franšízy, postav a mytologie. Jistě, zatím tyhle plány nejsou nijak daleko, ale také nejde říct, že by neexistovaly,“ řekl Levy.

Až se Stranger Things v roce 2022 vrátí, uplynou od premiéry finále třetí série na Netflixu tři roky. Výkonný producent Shawn Levy však nedávno slíbil, že čekání se fanouškům vyplatí.

„Řeknu jen, že jsme dlouho otáleli a že se s Duffers chceme o čtvrtou sezónu podělit se světem tak moc, jak moc ji svět chce,“ řekl pro Hollywood Reporter.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -