- Reklama -

Chystá se spin-off seriálu Stranger Things. Na co se můžeme těšit?

Další díly seriálu Stranger Things se objeví až v roce 2022, ale přesto je už teď na co se těšit. Boss Netlfixu Ted Sarandos totiž oznámil, že společnost chystá k jednomu ze svých nejúspěšnějších seriálů spin-off.

- Reklama -

Generální ředitel Netflixu Ted Sarandos je připraven rozšířit svět, který vytvořili bratři Dufferovi. Podle serveru Deadline Sarandos prozradil, že Stranger Things jsou „rodící se franšízou“, a naznačil možnost „spin-offů“, na kterých se pracuje.

Čtvrtá série seriálového hitu nedávno ukázala nový trailer v rámci fanouškovské akce TUDUM společnosti Netflix minulý víkend, má mít na streamovací platformě aktuálně premiéru v roce 2022.

V hlavní roli znovu Millie Bobby Brown?

Cosmopolitan.com píše o tom, že by se hlavní role ve spin-offu mohla ujmout herečka Millie Bobby Brownová z Eleven, a to na základě podmínek její vlastní smlouvy s Netflixem.

Vzhledem k hereckému ansámblu a nekonečným možnostem kudy se vydat existuje spousta možností, jak může seriál Stranger Things pokračovat po skončení hlavní série.

- Reklama -

Rozhodně existuje potenciál jak pro prequel, tak pro sequel, což by otevřelo dveře pro zcela nové postavy i pro návrat těch současných. Vzhledem ke kolosálnímu úspěchu, který Stranger Things mají od své premiéry v roce 2016, bude cokoli, s čím tvůrci a Netflix přijdou, nepochybně hitem.

Čekání, které bude stát za to

Výkonný producent seriálu Shawn Levy ve vlastním rozhovoru pro Collider poskytl další důkaz, který podporuje skutečnost, že kolem případných spin-offů Stranger Things rozhodně probíhají rozhovory, ačkoli k ničemu konkrétnímu zatím nedošlo.

„Jasně se ukázalo, že existuje zájem a skutečný hlad po jakékoli odnoži, jakémkoli dalším formátu iterace nebo rozšíření franšízy, postav a mytologie. Jistě, zatím tyhle plány nejsou nijak daleko, ale také nejde říct, že by neexistovaly,“ řekl Levy.

Až se Stranger Things v roce 2022 vrátí, uplynou od premiéry finále třetí série na Netflixu tři roky. Výkonný producent Shawn Levy však nedávno slíbil, že čekání se fanouškům vyplatí.

„Řeknu jen, že jsme dlouho otáleli a že se s Duffers chceme o čtvrtou sezónu podělit se světem tak moc, jak moc ji svět chce,“ řekl pro Hollywood Reporter.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -