- Reklama -

Chystá se spin-off seriálu Stranger Things. Na co se můžeme těšit?

Další díly seriálu Stranger Things se objeví až v roce 2022, ale přesto je už teď na co se těšit. Boss Netlfixu Ted Sarandos totiž oznámil, že společnost chystá k jednomu ze svých nejúspěšnějších seriálů spin-off.

- Reklama -

Generální ředitel Netflixu Ted Sarandos je připraven rozšířit svět, který vytvořili bratři Dufferovi. Podle serveru Deadline Sarandos prozradil, že Stranger Things jsou „rodící se franšízou“, a naznačil možnost „spin-offů“, na kterých se pracuje.

Čtvrtá série seriálového hitu nedávno ukázala nový trailer v rámci fanouškovské akce TUDUM společnosti Netflix minulý víkend, má mít na streamovací platformě aktuálně premiéru v roce 2022.

V hlavní roli znovu Millie Bobby Brown?

Cosmopolitan.com píše o tom, že by se hlavní role ve spin-offu mohla ujmout herečka Millie Bobby Brownová z Eleven, a to na základě podmínek její vlastní smlouvy s Netflixem.

Vzhledem k hereckému ansámblu a nekonečným možnostem kudy se vydat existuje spousta možností, jak může seriál Stranger Things pokračovat po skončení hlavní série.

Rozhodně existuje potenciál jak pro prequel, tak pro sequel, což by otevřelo dveře pro zcela nové postavy i pro návrat těch současných. Vzhledem ke kolosálnímu úspěchu, který Stranger Things mají od své premiéry v roce 2016, bude cokoli, s čím tvůrci a Netflix přijdou, nepochybně hitem.

Čekání, které bude stát za to

Výkonný producent seriálu Shawn Levy ve vlastním rozhovoru pro Collider poskytl další důkaz, který podporuje skutečnost, že kolem případných spin-offů Stranger Things rozhodně probíhají rozhovory, ačkoli k ničemu konkrétnímu zatím nedošlo.

„Jasně se ukázalo, že existuje zájem a skutečný hlad po jakékoli odnoži, jakémkoli dalším formátu iterace nebo rozšíření franšízy, postav a mytologie. Jistě, zatím tyhle plány nejsou nijak daleko, ale také nejde říct, že by neexistovaly,“ řekl Levy.

Až se Stranger Things v roce 2022 vrátí, uplynou od premiéry finále třetí série na Netflixu tři roky. Výkonný producent Shawn Levy však nedávno slíbil, že čekání se fanouškům vyplatí.

„Řeknu jen, že jsme dlouho otáleli a že se s Duffers chceme o čtvrtou sezónu podělit se světem tak moc, jak moc ji svět chce,“ řekl pro Hollywood Reporter.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -