- Reklama -

Chystá se spin-off seriálu Stranger Things. Na co se můžeme těšit?

Další díly seriálu Stranger Things se objeví až v roce 2022, ale přesto je už teď na co se těšit. Boss Netlfixu Ted Sarandos totiž oznámil, že společnost chystá k jednomu ze svých nejúspěšnějších seriálů spin-off.

- Reklama -

Generální ředitel Netflixu Ted Sarandos je připraven rozšířit svět, který vytvořili bratři Dufferovi. Podle serveru Deadline Sarandos prozradil, že Stranger Things jsou „rodící se franšízou“, a naznačil možnost „spin-offů“, na kterých se pracuje.

Čtvrtá série seriálového hitu nedávno ukázala nový trailer v rámci fanouškovské akce TUDUM společnosti Netflix minulý víkend, má mít na streamovací platformě aktuálně premiéru v roce 2022.

V hlavní roli znovu Millie Bobby Brown?

Cosmopolitan.com píše o tom, že by se hlavní role ve spin-offu mohla ujmout herečka Millie Bobby Brownová z Eleven, a to na základě podmínek její vlastní smlouvy s Netflixem.

Vzhledem k hereckému ansámblu a nekonečným možnostem kudy se vydat existuje spousta možností, jak může seriál Stranger Things pokračovat po skončení hlavní série.

Rozhodně existuje potenciál jak pro prequel, tak pro sequel, což by otevřelo dveře pro zcela nové postavy i pro návrat těch současných. Vzhledem ke kolosálnímu úspěchu, který Stranger Things mají od své premiéry v roce 2016, bude cokoli, s čím tvůrci a Netflix přijdou, nepochybně hitem.

Čekání, které bude stát za to

Výkonný producent seriálu Shawn Levy ve vlastním rozhovoru pro Collider poskytl další důkaz, který podporuje skutečnost, že kolem případných spin-offů Stranger Things rozhodně probíhají rozhovory, ačkoli k ničemu konkrétnímu zatím nedošlo.

„Jasně se ukázalo, že existuje zájem a skutečný hlad po jakékoli odnoži, jakémkoli dalším formátu iterace nebo rozšíření franšízy, postav a mytologie. Jistě, zatím tyhle plány nejsou nijak daleko, ale také nejde říct, že by neexistovaly,“ řekl Levy.

Až se Stranger Things v roce 2022 vrátí, uplynou od premiéry finále třetí série na Netflixu tři roky. Výkonný producent Shawn Levy však nedávno slíbil, že čekání se fanouškům vyplatí.

„Řeknu jen, že jsme dlouho otáleli a že se s Duffers chceme o čtvrtou sezónu podělit se světem tak moc, jak moc ji svět chce,“ řekl pro Hollywood Reporter.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -