- Reklama -

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

- Reklama -

Seriál Sweet Tooth vypráví příběh Guse, mladého chlapce s parohy a jeleními rysy, který musí přežít v postapokalyptickém světě zpustošeném smrtícím virem. Ten se spolu se svými kamarády, kříženci dětí a zvířat, v 2. řadě vydal na misi, jejímž cílem bylo odhalit pravdu o svém původu a najít nový domov v prostředí, které je stále nebezpečnější.

Pokračování údajně schválili už před vydáním 2. řady

Přestože premiéra druhé řady přišla poměrně nedávno, stal se Sweet Tooth okamžitě jedním z nejsledovanějších seriálů na Netflixu. A ovládl seznam Top 10 této streamovací platformy. Vzhledem ke kvalitě seriálu už mnozí fanoušci spekulují o možnosti třetí série. A o tom, co by v ní mohlo být.

Netflix zatím oficiálně neoznámil, zda se Sweet Tooth dočká obnovení pro třetí sérii. Ale zvěsti naznačují, že v zákulisí již seriál dostal zelenou. Podle serveru What’s On Netflix několik zdrojů potvrdilo, že 3. série Sweet Tootha se v tichosti potvrdila ještě před vydáním druhé série.

Sweet Tooth 3. série? Dlouhé čekání na další díly

I když je případné natáčení třetí série vzrušující, fanoušci si na ni musí ještě nějakou dobu počkat. První sezóna se objevila na obrazovkách v červnu 2021. Druhá sezóna se natáčela po celou první polovinu roku 2022. A vyšla až v dubnu 2023. Vzhledem k tomuto časovému plánu, pokud se seriál vrátí se třetí sérií, stane se tak nejdřív na jaře nebo v létě roku 2025.

Navzdory potenciálně dlouhému čekání už fanoušci odhadují, co asi třetí série Sweet Tootha přinese. Seriál je totiž předělávkou stejnojmenného komiksu DC, který sice vyšel ve 40 číslech, ale dějové linie, které se v seriálu dosud oobjevily, pokryly většinu materiálu z komiksu. Pokud tak přijde pokračování, je možné, že dějového materiálu zbylo dost už jen na jednu další sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -