- Reklama -

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

- Reklama -

Seriál Sweet Tooth vypráví příběh Guse, mladého chlapce s parohy a jeleními rysy, který musí přežít v postapokalyptickém světě zpustošeném smrtícím virem. Ten se spolu se svými kamarády, kříženci dětí a zvířat, v 2. řadě vydal na misi, jejímž cílem bylo odhalit pravdu o svém původu a najít nový domov v prostředí, které je stále nebezpečnější.

Pokračování údajně schválili už před vydáním 2. řady

Přestože premiéra druhé řady přišla poměrně nedávno, stal se Sweet Tooth okamžitě jedním z nejsledovanějších seriálů na Netflixu. A ovládl seznam Top 10 této streamovací platformy. Vzhledem ke kvalitě seriálu už mnozí fanoušci spekulují o možnosti třetí série. A o tom, co by v ní mohlo být.

Netflix zatím oficiálně neoznámil, zda se Sweet Tooth dočká obnovení pro třetí sérii. Ale zvěsti naznačují, že v zákulisí již seriál dostal zelenou. Podle serveru What’s On Netflix několik zdrojů potvrdilo, že 3. série Sweet Tootha se v tichosti potvrdila ještě před vydáním druhé série.

Sweet Tooth 3. série? Dlouhé čekání na další díly

I když je případné natáčení třetí série vzrušující, fanoušci si na ni musí ještě nějakou dobu počkat. První sezóna se objevila na obrazovkách v červnu 2021. Druhá sezóna se natáčela po celou první polovinu roku 2022. A vyšla až v dubnu 2023. Vzhledem k tomuto časovému plánu, pokud se seriál vrátí se třetí sérií, stane se tak nejdřív na jaře nebo v létě roku 2025.

- Reklama -

Navzdory potenciálně dlouhému čekání už fanoušci odhadují, co asi třetí série Sweet Tootha přinese. Seriál je totiž předělávkou stejnojmenného komiksu DC, který sice vyšel ve 40 číslech, ale dějové linie, které se v seriálu dosud oobjevily, pokryly většinu materiálu z komiksu. Pokud tak přijde pokračování, je možné, že dějového materiálu zbylo dost už jen na jednu další sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -