- Reklama -

Vikings: Valhalla 2. série se už dotočila. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

Vikings: Valhalla 2. série se už natočená. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

- Reklama -

Seriál Vikings: Valhalla od Netflixu, očekávaný spin-off seriálu Vikingové, stále uchvacuje diváky svými epickými vikinskými dobrodružstvími. A dobrou zprávou je, že to tak bude i nadále. Chystá se totiž Vikings: Valhalla 2. série.

Vikingové: Valhalla 2. série nejen, že jsou v plánu, už se na nich dávno pracuje. Co víc, pokračování severského seriálu od Netflixu, už má dokonce po natáčení. To je jistě dobrá zpráva pro ty, kteří se těší, až zjistí, co se dělo – když to nevědí z učebnice dějepisu – po epickém závěru první série.

Seriál se odehrává na počátku 11. století a popisuje hrdinská dobrodružství některých z nejlegendárnějších Vikingů, včetně objevitele Leifa Erikssona (Sam Corlett), jeho svéhlavé sestry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) a severského prince Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Vikings: Valhalla 2. série – info o natáčení a dohady o premiéře

Vikings: Valhalla 2. série se natáčela v roce 2021 – a ještě téhož roku se dotočila. Jak píše gamesaradar.com, kaskadérka Caroline Simmonetová v nyní již smazaném příspěvku na Instagramu z 2. listopadu napsala, že „2. série se právě dotočila“.

Oficiální datum premiéry Vikings: Vallhala 2. série je stanoveno na 12. ledna 2023, oznámil Netflix. Ve druhé sérii se podle webu digitalspy.com nejprve dozvíme, že král Harald a zbytek vikingské bandy hledají odplatu za události z konce první sezóny. První obrázky z druhé řady pak ukazují postavy na cestách. Po upálení Kattegatu jsou totiž Vikingové nuceni prozkoumat širší zeměkouli.

„Celá koncepce druhé série spočívá v tom, že vezmeme tři hrdiny, kteří jsou ve Skandinávii, a vyvedeme je z jejich komfortní zóny,“ řekl tvůrce seriálu Jeb Stuart pro Netflix.com. „Druhá sezóna je pro Haralda a Leifa výletem: Jsou z nich Thelma a Louisa na Dněpru. Oni dva se vydají na tuto neuvěřitelnou cestu. Freydís se musí vydat do Pomořan, což je velmi náročné prostředí.“

Už se pracuje i na 3. řadě vikinských dobrodružství

Dobrou zprávou také rozhodně je, že už se počítá i s natáčením 3. série. O té už promluvil scénárista seriálu Jeb Stuart. „Třetí sezóna bude velmi vzrušující. Moji Vikingové se dostanou ze Skandinávie, takže nás čeká spousta skvělých překvapení a příběhů,“ řekl pro digitalspy.com s tím, že natáčení bude zase v Irsku.

Každá sezóna seriálu Vikingové: Valhalla se podle plánu skládá z osmi epizod. Celkem tak bude 24 epizod seriálu Vikingové: Valhalla.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -