- Reklama -

Vikings: Valhalla 2. série se už dotočila. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

Vikings: Valhalla 2. série se už natočená. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

- Reklama -

Seriál Vikings: Valhalla od Netflixu, očekávaný spin-off seriálu Vikingové, stále uchvacuje diváky svými epickými vikinskými dobrodružstvími. A dobrou zprávou je, že to tak bude i nadále. Chystá se totiž Vikings: Valhalla 2. série.

Vikingové: Valhalla 2. série nejen, že jsou v plánu, už se na nich dávno pracuje. Co víc, pokračování severského seriálu od Netflixu, už má dokonce po natáčení. To je jistě dobrá zpráva pro ty, kteří se těší, až zjistí, co se dělo – když to nevědí z učebnice dějepisu – po epickém závěru první série.

Seriál se odehrává na počátku 11. století a popisuje hrdinská dobrodružství některých z nejlegendárnějších Vikingů, včetně objevitele Leifa Erikssona (Sam Corlett), jeho svéhlavé sestry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) a severského prince Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Vikings: Valhalla 2. série – info o natáčení a dohady o premiéře

V době publikování Netflix ještě neoznámil datum premiéry další řady Vikings: Valhalla. Můžeme však odhadnout, kdy můžeme příchod druhé série zhruba očekávat.

Vikings: Valhalla 2. série se natáčela v roce 2021 – a ještě téhož roku se dotočila. Jak píše gamesaradar.com, kaskadérka Caroline Simmonetová v nyní již smazaném příspěvku na Instagramu z 2. listopadu napsala, že „2. série se právě dotočila“.

A vzhledem k tomu, že produkce druhé sezóny skončila v listopadu 2021, s největší pravděpodobností se druhé sezóny dočkáme na Netflixu ještě před koncem roku 2022. Nejoptimističtější odhady mluví o tom, že dalších dílu se možná dočkáme už v létě 2022.

Oficiální datum zatím nezveřejnil, takže tento článek doplníme o aktuálnější informace, jakmile se nějaké objeví. Je totiž nutné počítat s tím, že podle některých odhadů se seriál vrátí možná až na začátku roku 2023.

Už se pracuje i na 3. řadě vikinských dobrodružství

Dobrou zprávou ale rozhodně je, že už se počítá i s natáčením 3. série. O té už promluvil scénárista seriálu Jeb Stuart. „Třetí sezóna bude velmi vzrušující. Moji Vikingové se dostanou ze Skandinávie, takže nás čeká spousta skvělých překvapení a příběhů,“ řekl pro digitalspy.com s tím, že natáčení bude zase v Irsku.

Každá sezóna seriálu Vikingové: Valhalla se podle plánu skládá z osmi epizod. Celkem tak bude 24 epizod seriálu Vikingové: Valhalla.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -