- Reklama -

Vikings: Valhalla 2. série se už dotočila. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

Vikings: Valhalla 2. série se už natočená. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

- Reklama -

Seriál Vikings: Valhalla od Netflixu, očekávaný spin-off seriálu Vikingové, stále uchvacuje diváky svými epickými vikinskými dobrodružstvími. A dobrou zprávou je, že to tak bude i nadále. Chystá se totiž Vikings: Valhalla 2. série.

Vikingové: Valhalla 2. série nejen, že jsou v plánu, už se na nich dávno pracuje. Co víc, pokračování severského seriálu od Netflixu, už má dokonce po natáčení. To je jistě dobrá zpráva pro ty, kteří se těší, až zjistí, co se dělo – když to nevědí z učebnice dějepisu – po epickém závěru první série.

Seriál se odehrává na počátku 11. století a popisuje hrdinská dobrodružství některých z nejlegendárnějších Vikingů, včetně objevitele Leifa Erikssona (Sam Corlett), jeho svéhlavé sestry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) a severského prince Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Vikings: Valhalla 2. série – info o natáčení a dohady o premiéře

Vikings: Valhalla 2. série se natáčela v roce 2021 – a ještě téhož roku se dotočila. Jak píše gamesaradar.com, kaskadérka Caroline Simmonetová v nyní již smazaném příspěvku na Instagramu z 2. listopadu napsala, že „2. série se právě dotočila“.

- Reklama -

Oficiální datum premiéry Vikings: Vallhala 2. série je stanoveno na 12. ledna 2023, oznámil Netflix. Ve druhé sérii se podle webu digitalspy.com nejprve dozvíme, že král Harald a zbytek vikingské bandy hledají odplatu za události z konce první sezóny. První obrázky z druhé řady pak ukazují postavy na cestách. Po upálení Kattegatu jsou totiž Vikingové nuceni prozkoumat širší zeměkouli.

„Celá koncepce druhé série spočívá v tom, že vezmeme tři hrdiny, kteří jsou ve Skandinávii, a vyvedeme je z jejich komfortní zóny,“ řekl tvůrce seriálu Jeb Stuart pro Netflix.com. „Druhá sezóna je pro Haralda a Leifa výletem: Jsou z nich Thelma a Louisa na Dněpru. Oni dva se vydají na tuto neuvěřitelnou cestu. Freydís se musí vydat do Pomořan, což je velmi náročné prostředí.“

Už se pracuje i na 3. řadě vikinských dobrodružství

Dobrou zprávou také rozhodně je, že už se počítá i s natáčením 3. série. O té už promluvil scénárista seriálu Jeb Stuart. „Třetí sezóna bude velmi vzrušující. Moji Vikingové se dostanou ze Skandinávie, takže nás čeká spousta skvělých překvapení a příběhů,“ řekl pro digitalspy.com s tím, že natáčení bude zase v Irsku.

Každá sezóna seriálu Vikingové: Valhalla se podle plánu skládá z osmi epizod. Celkem tak bude 24 epizod seriálu Vikingové: Valhalla.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -