- Reklama -

Vikings: Valhalla 2. série se už dotočila. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

Vikings: Valhalla 2. série se už natočená. Kdy by se mohla objevit na Netflixu?

- Reklama -

Seriál Vikings: Valhalla od Netflixu, očekávaný spin-off seriálu Vikingové, stále uchvacuje diváky svými epickými vikinskými dobrodružstvími. A dobrou zprávou je, že to tak bude i nadále. Chystá se totiž Vikings: Valhalla 2. série.

Vikingové: Valhalla 2. série nejen, že jsou v plánu, už se na nich dávno pracuje. Co víc, pokračování severského seriálu od Netflixu, už má dokonce po natáčení. To je jistě dobrá zpráva pro ty, kteří se těší, až zjistí, co se dělo – když to nevědí z učebnice dějepisu – po epickém závěru první série.

Seriál se odehrává na počátku 11. století a popisuje hrdinská dobrodružství některých z nejlegendárnějších Vikingů, včetně objevitele Leifa Erikssona (Sam Corlett), jeho svéhlavé sestry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) a severského prince Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Vikings: Valhalla 2. série – info o natáčení a dohady o premiéře

Vikings: Valhalla 2. série se natáčela v roce 2021 – a ještě téhož roku se dotočila. Jak píše gamesaradar.com, kaskadérka Caroline Simmonetová v nyní již smazaném příspěvku na Instagramu z 2. listopadu napsala, že „2. série se právě dotočila“.

- Reklama -

Oficiální datum premiéry Vikings: Vallhala 2. série je stanoveno na 12. ledna 2023, oznámil Netflix. Ve druhé sérii se podle webu digitalspy.com nejprve dozvíme, že král Harald a zbytek vikingské bandy hledají odplatu za události z konce první sezóny. První obrázky z druhé řady pak ukazují postavy na cestách. Po upálení Kattegatu jsou totiž Vikingové nuceni prozkoumat širší zeměkouli.

„Celá koncepce druhé série spočívá v tom, že vezmeme tři hrdiny, kteří jsou ve Skandinávii, a vyvedeme je z jejich komfortní zóny,“ řekl tvůrce seriálu Jeb Stuart pro Netflix.com. „Druhá sezóna je pro Haralda a Leifa výletem: Jsou z nich Thelma a Louisa na Dněpru. Oni dva se vydají na tuto neuvěřitelnou cestu. Freydís se musí vydat do Pomořan, což je velmi náročné prostředí.“

Už se pracuje i na 3. řadě vikinských dobrodružství

Dobrou zprávou také rozhodně je, že už se počítá i s natáčením 3. série. O té už promluvil scénárista seriálu Jeb Stuart. „Třetí sezóna bude velmi vzrušující. Moji Vikingové se dostanou ze Skandinávie, takže nás čeká spousta skvělých překvapení a příběhů,“ řekl pro digitalspy.com s tím, že natáčení bude zase v Irsku.

Každá sezóna seriálu Vikingové: Valhalla se podle plánu skládá z osmi epizod. Celkem tak bude 24 epizod seriálu Vikingové: Valhalla.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -