- Reklama -

Kdy bude seriál Vikingové: Valhalla na Netflixu?

Nový seriál Vikingové: Valhalla, jehož děj je zasazen o 100 let později než končili Vikingové, bude mít už brzy premiéru.

- Reklama -

Kdo by neznal a nemiloval seriál Vikingové? Drsné prostředí severských mořeplavců, kteří chtějí stále něco dobývat si získalo srdce milionů fanoušků po celém světě. Původní seriál skončil v roce 2020 a fanoušci trpělivě čekali na zprávy o možném pokračování.A tak není příliš překvapivé, že ho Netflix nakonec i přichystal – příchází Vikingové: Valhalla. Co se o seriálu zatím ví?

V seriálu, který se odehrává sto let po závěrečných událostech původních Vikingů, se objeví Sam Corlett jako Leif Eriksson, Frida Gustavsson (známá ze seriálu Zaklínač) jako Freydis Eriksdotter a Leo Suter jako Harald Sigurdsson.

Seriál sleduje tyto tři legendární Vikingy na jejich cestách po světě v době, kdy se konflikty mezi Vikingy a anglickými královskými rodinami – stejně jako mezi pohanskými Vikingy a křesťanskými Vikingy – stupňují směrem k bodu, z něhož není návratu. Vše nakonec povede až ke konci éry Vikingů.

Zatímco Vikingové se zabývali počátkem vikingského věku, Valhalla se zaměří se na různé příběhy z konce této výjimečné éry. Vše ale začne tím, že si po smrti krále Eduarda Vyznavače tři lordi dělají nárok na anglický trůn. A mezitím Leif Erikson (Sam Corlett) vede Gróňany přes severní Atlantik.

- Reklama -

Kdo bude v obsazení nových Vikingů?

vikingové valhalla
Frida Gustavsson jako Freyda v seriálu Vikingové: Valhalla Foto: BERNARD WALSH/NETFLIX © 2021

V seriálu Vikingové: Valhalla se kromě výše zmíněných hvězd objeví ještě Laura Berlinová jako ambiciózní Emma Normandská, Bradley Freegard jako dánský král Kanut, Johannes Haukur Jóhannesson jako Haraldův nevlastní bratr Olaf, David Oakes jako anglický rádce hrabě Godwin, Caroline Hendersonová jako kattegatský jarl Haakon, Pollyanna McIntoshová jako dánská královna Ælfgifu a Asbjorn Krogh Nissen jako jarl Kåre.

Vikingové: Valhalla – datum premiéry

Netflix už konečně zveřejnil datum vydání seriálu Vikingové: Valhalla. Vřele očekávaný spin-off seriálu Vikingové má premiéru v pátek 25. února.

Oficiální trailer se pravděpodobně objeví pár týdnů před datem vydání. Prozatím se můžete podívat na níže uvedený teaser, který vám přiblíží, o čem tento seriál bude.

Podklady k článu: Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -