- Reklama -

Kdy bude seriál Vikingové: Valhalla na Netflixu?

Nový seriál Vikingové: Valhalla, jehož děj je zasazen o 100 let později než končili Vikingové, bude mít už brzy premiéru.

- Reklama -

Kdo by neznal a nemiloval seriál Vikingové? Drsné prostředí severských mořeplavců, kteří chtějí stále něco dobývat si získalo srdce milionů fanoušků po celém světě. Původní seriál skončil v roce 2020 a fanoušci trpělivě čekali na zprávy o možném pokračování.A tak není příliš překvapivé, že ho Netflix nakonec i přichystal – příchází Vikingové: Valhalla. Co se o seriálu zatím ví?

V seriálu, který se odehrává sto let po závěrečných událostech původních Vikingů, se objeví Sam Corlett jako Leif Eriksson, Frida Gustavsson (známá ze seriálu Zaklínač) jako Freydis Eriksdotter a Leo Suter jako Harald Sigurdsson.

Seriál sleduje tyto tři legendární Vikingy na jejich cestách po světě v době, kdy se konflikty mezi Vikingy a anglickými královskými rodinami – stejně jako mezi pohanskými Vikingy a křesťanskými Vikingy – stupňují směrem k bodu, z něhož není návratu. Vše nakonec povede až ke konci éry Vikingů.

Zatímco Vikingové se zabývali počátkem vikingského věku, Valhalla se zaměří se na různé příběhy z konce této výjimečné éry. Vše ale začne tím, že si po smrti krále Eduarda Vyznavače tři lordi dělají nárok na anglický trůn. A mezitím Leif Erikson (Sam Corlett) vede Gróňany přes severní Atlantik.

Kdo bude v obsazení nových Vikingů?

vikingové valhalla
Frida Gustavsson jako Freyda v seriálu Vikingové: Valhalla Foto: BERNARD WALSH/NETFLIX © 2021

V seriálu Vikingové: Valhalla se kromě výše zmíněných hvězd objeví ještě Laura Berlinová jako ambiciózní Emma Normandská, Bradley Freegard jako dánský král Kanut, Johannes Haukur Jóhannesson jako Haraldův nevlastní bratr Olaf, David Oakes jako anglický rádce hrabě Godwin, Caroline Hendersonová jako kattegatský jarl Haakon, Pollyanna McIntoshová jako dánská královna Ælfgifu a Asbjorn Krogh Nissen jako jarl Kåre.

Vikingové: Valhalla – datum premiéry

Netflix už konečně zveřejnil datum vydání seriálu Vikingové: Valhalla. Vřele očekávaný spin-off seriálu Vikingové má premiéru v pátek 25. února.

Oficiální trailer se pravděpodobně objeví pár týdnů před datem vydání. Prozatím se můžete podívat na níže uvedený teaser, který vám přiblíží, o čem tento seriál bude.

Podklady k článu: Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -