- Reklama -

Kdy bude seriál Vikingové: Valhalla na Netflixu?

Nový seriál Vikingové: Valhalla, jehož děj je zasazen o 100 let později než končili Vikingové, bude mít už brzy premiéru.

- Reklama -

Kdo by neznal a nemiloval seriál Vikingové? Drsné prostředí severských mořeplavců, kteří chtějí stále něco dobývat si získalo srdce milionů fanoušků po celém světě. Původní seriál skončil v roce 2020 a fanoušci trpělivě čekali na zprávy o možném pokračování.A tak není příliš překvapivé, že ho Netflix nakonec i přichystal – příchází Vikingové: Valhalla. Co se o seriálu zatím ví?

V seriálu, který se odehrává sto let po závěrečných událostech původních Vikingů, se objeví Sam Corlett jako Leif Eriksson, Frida Gustavsson (známá ze seriálu Zaklínač) jako Freydis Eriksdotter a Leo Suter jako Harald Sigurdsson.

Seriál sleduje tyto tři legendární Vikingy na jejich cestách po světě v době, kdy se konflikty mezi Vikingy a anglickými královskými rodinami – stejně jako mezi pohanskými Vikingy a křesťanskými Vikingy – stupňují směrem k bodu, z něhož není návratu. Vše nakonec povede až ke konci éry Vikingů.

Zatímco Vikingové se zabývali počátkem vikingského věku, Valhalla se zaměří se na různé příběhy z konce této výjimečné éry. Vše ale začne tím, že si po smrti krále Eduarda Vyznavače tři lordi dělají nárok na anglický trůn. A mezitím Leif Erikson (Sam Corlett) vede Gróňany přes severní Atlantik.

Kdo bude v obsazení nových Vikingů?

vikingové valhalla
Frida Gustavsson jako Freyda v seriálu Vikingové: Valhalla Foto: BERNARD WALSH/NETFLIX © 2021

V seriálu Vikingové: Valhalla se kromě výše zmíněných hvězd objeví ještě Laura Berlinová jako ambiciózní Emma Normandská, Bradley Freegard jako dánský král Kanut, Johannes Haukur Jóhannesson jako Haraldův nevlastní bratr Olaf, David Oakes jako anglický rádce hrabě Godwin, Caroline Hendersonová jako kattegatský jarl Haakon, Pollyanna McIntoshová jako dánská královna Ælfgifu a Asbjorn Krogh Nissen jako jarl Kåre.

Vikingové: Valhalla – datum premiéry

Netflix už konečně zveřejnil datum vydání seriálu Vikingové: Valhalla. Vřele očekávaný spin-off seriálu Vikingové má premiéru v pátek 25. února.

Oficiální trailer se pravděpodobně objeví pár týdnů před datem vydání. Prozatím se můžete podívat na níže uvedený teaser, který vám přiblíží, o čem tento seriál bude.

Podklady k článu: Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -