- Reklama -

Vikingové: Valhalla 3. řada: Natáčení začalo v červnu, příběh ještě nemusí končit

Fanoušci akčního seriálu Vikingové: Valhalla zhltli nové epizody hned, jak byly k dispozici. A dočkají se i dalších - Netflix totiž původně objednal 24 epizod rozdělených do tří sezón. Takže nás čeká i Vikingové: Valhalla 3. řada a ještě (minimálně) osm dalších dílů.

- Reklama -

Vikingové: Valhalla, oblíbený seriál Netflixu, se v současné době připravují na svou třetí sezónu. Datum vydání nadcházejícího série ale ještě není známé. Fanoušci ovšem přesto netrpělivě očekávají osm epizod, které se natáčely v irském hrabství Wicklow, informuje cosmopolitan.com.

Natáčení třetí série totiž začalo již v červnu, píší radiotimes.com. A vzhledem k tomu, že první série byla uvedena v únoru minulého roku a druhá série se dočkala premiéry v půlce letošního února, se dá očekávat příchod dalších dílů někdy v lednu nebo únoru přístího roku.

Plánovat dopředu se vyplatilo, pochvaluje si tvůrce

Tvůrce seriálu Vikingové: Valhalla Jeb Stuart během nedávného rozhovoru (psal o tom Collider.com) uvedl, že objednávka 24 epizod od Netflixu byla užitečné pro plánování epických příběhových oblouků napříč sezónami.

„Od začátku jsem věděl, jaká bude třetí sezóna,“ vysvětlil. „Věděl jsem, kde bude 3. sezóna kvůli té změně kultury, věděl jsem, že se nakonec musíme dostat do Nového světa.“

- Reklama -

„Jak naplníme Leifovu skříňku s nářadím a co přinese Freydis, aby tyto lidi, kteří jsou posledním držákem pohanské víry, dostala ven? A víme, co se v té době děje v Evropě,“ ptal se před fanoušky. „Je to pro nás vzrušující.“

Vikingové: Valhalla 3. řada představí novou hvězdu

Oficiálně zatím obsazení 3. řady seriálu Vikingové: Valhalla známé není. Nicméně na základě událostí 2. série lze spekulovat o tom, kdo se v nadcházející sezóně vrátí.

Zdá se pravděpodobné, že se do 3. série vrátí základní trojice Sam Corlett jako Leif Eriksson, Frida Gustavsson jako Freydís Eiríksdóttir a Leo Suter jako Harald Sigurdsson. Tyto tři postavy byly nedílnou součástí seriálu a hrály významnou roli v ději. Očekává se, že v nadcházející sezóně budou pokračovat ve své cestě a přinesou nové výzvy a dobrodružství.

Bylo také potvrzeno, že jednu z hlavních rolí ve třetí sérii Vikingů bude hrát Goran Visnjic, hvězda seriálu The Boys od Amazonu. Ztvární postavu Erika Rudého, vikingského otce Leifa a Freydis. Fanoušci mohou očekávat, že dějová linie jeho postavy se bude zabývat jeho vyhnanstvím do Grónska za páchání zločinů v Norsku a na Islandu. Bude zajímavé sledovat, jak cesta jeho postavy ovlivní příběh Leifa a Freydis a jak se tím rozvine celkový příběh seriálu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -