- Reklama -

Vikingové: Valhalla 3. řada: Natáčení začalo v červnu, příběh ještě nemusí končit

Fanoušci akčního seriálu Vikingové: Valhalla zhltli nové epizody hned, jak byly k dispozici. A dočkají se i dalších - Netflix totiž původně objednal 24 epizod rozdělených do tří sezón. Takže nás čeká i Vikingové: Valhalla 3. řada a ještě (minimálně) osm dalších dílů.

- Reklama -

Vikingové: Valhalla, oblíbený seriál Netflixu, se v současné době připravují na svou třetí sezónu. Datum vydání nadcházejícího série ale ještě není známé. Fanoušci ovšem přesto netrpělivě očekávají osm epizod, které se natáčely v irském hrabství Wicklow, informuje cosmopolitan.com.

Natáčení třetí série totiž začalo již v červnu, píší radiotimes.com. A vzhledem k tomu, že první série byla uvedena v únoru minulého roku a druhá série se dočkala premiéry v půlce letošního února, se dá očekávat příchod dalších dílů někdy v lednu nebo únoru přístího roku.

Plánovat dopředu se vyplatilo, pochvaluje si tvůrce

Tvůrce seriálu Vikingové: Valhalla Jeb Stuart během nedávného rozhovoru (psal o tom Collider.com) uvedl, že objednávka 24 epizod od Netflixu byla užitečné pro plánování epických příběhových oblouků napříč sezónami.

„Od začátku jsem věděl, jaká bude třetí sezóna,“ vysvětlil. „Věděl jsem, kde bude 3. sezóna kvůli té změně kultury, věděl jsem, že se nakonec musíme dostat do Nového světa.“

„Jak naplníme Leifovu skříňku s nářadím a co přinese Freydis, aby tyto lidi, kteří jsou posledním držákem pohanské víry, dostala ven? A víme, co se v té době děje v Evropě,“ ptal se před fanoušky. „Je to pro nás vzrušující.“

Vikingové: Valhalla 3. řada představí novou hvězdu

Oficiálně zatím obsazení 3. řady seriálu Vikingové: Valhalla známé není. Nicméně na základě událostí 2. série lze spekulovat o tom, kdo se v nadcházející sezóně vrátí.

Zdá se pravděpodobné, že se do 3. série vrátí základní trojice Sam Corlett jako Leif Eriksson, Frida Gustavsson jako Freydís Eiríksdóttir a Leo Suter jako Harald Sigurdsson. Tyto tři postavy byly nedílnou součástí seriálu a hrály významnou roli v ději. Očekává se, že v nadcházející sezóně budou pokračovat ve své cestě a přinesou nové výzvy a dobrodružství.

Bylo také potvrzeno, že jednu z hlavních rolí ve třetí sérii Vikingů bude hrát Goran Visnjic, hvězda seriálu The Boys od Amazonu. Ztvární postavu Erika Rudého, vikingského otce Leifa a Freydis. Fanoušci mohou očekávat, že dějová linie jeho postavy se bude zabývat jeho vyhnanstvím do Grónska za páchání zločinů v Norsku a na Islandu. Bude zajímavé sledovat, jak cesta jeho postavy ovlivní příběh Leifa a Freydis a jak se tím rozvine celkový příběh seriálu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -