- Reklama -

Vikingové: Valhalla 3. řada: Natáčení začalo v červnu, příběh ještě nemusí končit

Fanoušci akčního seriálu Vikingové: Valhalla zhltli nové epizody hned, jak byly k dispozici. A dočkají se i dalších - Netflix totiž původně objednal 24 epizod rozdělených do tří sezón. Takže nás čeká i Vikingové: Valhalla 3. řada a ještě (minimálně) osm dalších dílů.

- Reklama -

Vikingové: Valhalla, oblíbený seriál Netflixu, se v současné době připravují na svou třetí sezónu. Datum vydání nadcházejícího série ale ještě není známé. Fanoušci ovšem přesto netrpělivě očekávají osm epizod, které se natáčely v irském hrabství Wicklow, informuje cosmopolitan.com.

Natáčení třetí série totiž začalo již v červnu, píší radiotimes.com. A vzhledem k tomu, že první série byla uvedena v únoru minulého roku a druhá série se dočkala premiéry v půlce letošního února, se dá očekávat příchod dalších dílů někdy v lednu nebo únoru přístího roku.

Plánovat dopředu se vyplatilo, pochvaluje si tvůrce

Tvůrce seriálu Vikingové: Valhalla Jeb Stuart během nedávného rozhovoru (psal o tom Collider.com) uvedl, že objednávka 24 epizod od Netflixu byla užitečné pro plánování epických příběhových oblouků napříč sezónami.

„Od začátku jsem věděl, jaká bude třetí sezóna,“ vysvětlil. „Věděl jsem, kde bude 3. sezóna kvůli té změně kultury, věděl jsem, že se nakonec musíme dostat do Nového světa.“

- Reklama -

„Jak naplníme Leifovu skříňku s nářadím a co přinese Freydis, aby tyto lidi, kteří jsou posledním držákem pohanské víry, dostala ven? A víme, co se v té době děje v Evropě,“ ptal se před fanoušky. „Je to pro nás vzrušující.“

Vikingové: Valhalla 3. řada představí novou hvězdu

Oficiálně zatím obsazení 3. řady seriálu Vikingové: Valhalla známé není. Nicméně na základě událostí 2. série lze spekulovat o tom, kdo se v nadcházející sezóně vrátí.

Zdá se pravděpodobné, že se do 3. série vrátí základní trojice Sam Corlett jako Leif Eriksson, Frida Gustavsson jako Freydís Eiríksdóttir a Leo Suter jako Harald Sigurdsson. Tyto tři postavy byly nedílnou součástí seriálu a hrály významnou roli v ději. Očekává se, že v nadcházející sezóně budou pokračovat ve své cestě a přinesou nové výzvy a dobrodružství.

Bylo také potvrzeno, že jednu z hlavních rolí ve třetí sérii Vikingů bude hrát Goran Visnjic, hvězda seriálu The Boys od Amazonu. Ztvární postavu Erika Rudého, vikingského otce Leifa a Freydis. Fanoušci mohou očekávat, že dějová linie jeho postavy se bude zabývat jeho vyhnanstvím do Grónska za páchání zločinů v Norsku a na Islandu. Bude zajímavé sledovat, jak cesta jeho postavy ovlivní příběh Leifa a Freydis a jak se tím rozvine celkový příběh seriálu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -