- Reklama -

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

- Reklama -

V lednu letošního roku HBO oznámila, že se chystá třetí série černočerného komediálního krimi seriálu Dannyho McBridea Ve jménu našeho pána, informoval Newsweek. Pokračování potvrdila Amy Gravittová, výkonná viceprezidentka HBO. Ta v tiskové zprávě uvedla, že „rodina Gemstoneových rozesmívá jako nikdo jiný.“ Ve jménu našeho pána 3. série ale kromě šéfíků z HBO a milionů fanoušků potěšila nejvíc právě scénáristu a tvůrce Dannyho McBridea. Ten v seriálu exceluje v roli Jesseho Gemstona, nejstaršího syna rodiny z titulní megacírkve.

Musíme být kreativní, říká o natáčení McBride

McBride má radost, že se mu díky dalším epizodám podaří dotáhnout rodinu Gemstoneových tak daleko, jak jen to bude možné. „Rád pracuji s těmito lidmi a rád píšu tento seriál, takže pokud v tom můžeme pokračovat, jsem pro,“ řekl.

Herec oceňuje, že HBO jemu a týmu důvěřuje, že dělají „tvůrčí rozhodnutí“, a podporuje serál potřebnými zdroji. Přitom prý není snadné „uprostřed léta“ v Charlestonu v USA, kde se seriál natáčí, točit konec na Aljašce.

„Pokaždé, když jste postaveni před nějaké omezení, je to příležitost pro lidi, aby se kreativně posílili,“ prozradil McBride magazínu Variety. „A to je velká zábava.“

- Reklama -

Herec přiznává, že se snaží o to, aby každá řada seriálu byla nejlepší možná. „Ke každé sezóně seriálu, který jsem natočil, přistupuji, jako by byla poslední. Nikdy nevíte, co se stane,“ řekl McBride. „Nechci, aby se diváci cítili ošizení, pokud se seriál nevrátí.“

O čem je seriál Ve jménu našeho pána

Ve jménu našeho pána sleduje rodinu pokryteckých televizních evangelistů. Tu tvoří prestižní doktor Eli Gemstone (John Goodman) a jeho tři nemotorné a arogantní dospělé děti zhýčkané luxusem – Jesse (Danny McBride), Judy (Edi Patterson) a Kelvin (Adam Devine). Seriál nahlíží do zákulisí Gemstonova impéria a odhaluje, jak rodina využívá Boha, aby skryla své zločinné aktivity.

První série sledovala chování rodiny poté, co se Jesse musel vypořádat s existencí videa, na kterém šňupe kokain a užívá si s prostitutkami. To se pochopitelně neobešlo bez komplikací. Málem došlo i k vraždě, aby se nakonec ukázalo, že vyděračem rodiny je Jessieho vlastní syn.

Druhá řada pak výrazně prozkoumala rod Gemstoneových a minulost hlavy rdoiny – Eliho Gemstonea. Gemstoneovi se protot museli tentokrát poprat se zabijáckými promotéry wrestlingu, motonindži a převratem, který provede parta nabušených křesťanů.

Ve jménu našeho pána 3. série: Kdy se objeví nové díly?

První série měla premiéru 18. srpna 2019 a druhá série 9. ledna 2022. Zprávu o prodloužení na další řadu přišla jen několik týdnů po premiéře druhé série.

Obě řady měly dvouletý časový rámec. Pokud by to samé platilo i pro třetí sezónu, mohli bychom očekávat premiéru třetí série někdy v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -