- Reklama -

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

- Reklama -

V lednu letošního roku HBO oznámila, že se chystá třetí série černočerného komediálního krimi seriálu Dannyho McBridea Ve jménu našeho pána, informoval Newsweek. Pokračování potvrdila Amy Gravittová, výkonná viceprezidentka HBO. Ta v tiskové zprávě uvedla, že „rodina Gemstoneových rozesmívá jako nikdo jiný.“ Ve jménu našeho pána 3. série ale kromě šéfíků z HBO a milionů fanoušků potěšila nejvíc právě scénáristu a tvůrce Dannyho McBridea. Ten v seriálu exceluje v roli Jesseho Gemstona, nejstaršího syna rodiny z titulní megacírkve.

Musíme být kreativní, říká o natáčení McBride

McBride má radost, že se mu díky dalším epizodám podaří dotáhnout rodinu Gemstoneových tak daleko, jak jen to bude možné. „Rád pracuji s těmito lidmi a rád píšu tento seriál, takže pokud v tom můžeme pokračovat, jsem pro,“ řekl.

Herec oceňuje, že HBO jemu a týmu důvěřuje, že dělají „tvůrčí rozhodnutí“, a podporuje serál potřebnými zdroji. Přitom prý není snadné „uprostřed léta“ v Charlestonu v USA, kde se seriál natáčí, točit konec na Aljašce.

„Pokaždé, když jste postaveni před nějaké omezení, je to příležitost pro lidi, aby se kreativně posílili,“ prozradil McBride magazínu Variety. „A to je velká zábava.“

Herec přiznává, že se snaží o to, aby každá řada seriálu byla nejlepší možná. „Ke každé sezóně seriálu, který jsem natočil, přistupuji, jako by byla poslední. Nikdy nevíte, co se stane,“ řekl McBride. „Nechci, aby se diváci cítili ošizení, pokud se seriál nevrátí.“

O čem je seriál Ve jménu našeho pána

Ve jménu našeho pána sleduje rodinu pokryteckých televizních evangelistů. Tu tvoří prestižní doktor Eli Gemstone (John Goodman) a jeho tři nemotorné a arogantní dospělé děti zhýčkané luxusem – Jesse (Danny McBride), Judy (Edi Patterson) a Kelvin (Adam Devine). Seriál nahlíží do zákulisí Gemstonova impéria a odhaluje, jak rodina využívá Boha, aby skryla své zločinné aktivity.

První série sledovala chování rodiny poté, co se Jesse musel vypořádat s existencí videa, na kterém šňupe kokain a užívá si s prostitutkami. To se pochopitelně neobešlo bez komplikací. Málem došlo i k vraždě, aby se nakonec ukázalo, že vyděračem rodiny je Jessieho vlastní syn.

Druhá řada pak výrazně prozkoumala rod Gemstoneových a minulost hlavy rdoiny – Eliho Gemstonea. Gemstoneovi se protot museli tentokrát poprat se zabijáckými promotéry wrestlingu, motonindži a převratem, který provede parta nabušených křesťanů.

Ve jménu našeho pána 3. série: Kdy se objeví nové díly?

První série měla premiéru 18. srpna 2019 a druhá série 9. ledna 2022. Zprávu o prodloužení na další řadu přišla jen několik týdnů po premiéře druhé série.

Obě řady měly dvouletý časový rámec. Pokud by to samé platilo i pro třetí sezónu, mohli bychom očekávat premiéru třetí série někdy v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -