- Reklama -

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

- Reklama -

V lednu letošního roku HBO oznámila, že se chystá třetí série černočerného komediálního krimi seriálu Dannyho McBridea Ve jménu našeho pána, informoval Newsweek. Pokračování potvrdila Amy Gravittová, výkonná viceprezidentka HBO. Ta v tiskové zprávě uvedla, že „rodina Gemstoneových rozesmívá jako nikdo jiný.“ Ve jménu našeho pána 3. série ale kromě šéfíků z HBO a milionů fanoušků potěšila nejvíc právě scénáristu a tvůrce Dannyho McBridea. Ten v seriálu exceluje v roli Jesseho Gemstona, nejstaršího syna rodiny z titulní megacírkve.

Musíme být kreativní, říká o natáčení McBride

McBride má radost, že se mu díky dalším epizodám podaří dotáhnout rodinu Gemstoneových tak daleko, jak jen to bude možné. „Rád pracuji s těmito lidmi a rád píšu tento seriál, takže pokud v tom můžeme pokračovat, jsem pro,“ řekl.

Herec oceňuje, že HBO jemu a týmu důvěřuje, že dělají „tvůrčí rozhodnutí“, a podporuje serál potřebnými zdroji. Přitom prý není snadné „uprostřed léta“ v Charlestonu v USA, kde se seriál natáčí, točit konec na Aljašce.

„Pokaždé, když jste postaveni před nějaké omezení, je to příležitost pro lidi, aby se kreativně posílili,“ prozradil McBride magazínu Variety. „A to je velká zábava.“

Herec přiznává, že se snaží o to, aby každá řada seriálu byla nejlepší možná. „Ke každé sezóně seriálu, který jsem natočil, přistupuji, jako by byla poslední. Nikdy nevíte, co se stane,“ řekl McBride. „Nechci, aby se diváci cítili ošizení, pokud se seriál nevrátí.“

O čem je seriál Ve jménu našeho pána

Ve jménu našeho pána sleduje rodinu pokryteckých televizních evangelistů. Tu tvoří prestižní doktor Eli Gemstone (John Goodman) a jeho tři nemotorné a arogantní dospělé děti zhýčkané luxusem – Jesse (Danny McBride), Judy (Edi Patterson) a Kelvin (Adam Devine). Seriál nahlíží do zákulisí Gemstonova impéria a odhaluje, jak rodina využívá Boha, aby skryla své zločinné aktivity.

První série sledovala chování rodiny poté, co se Jesse musel vypořádat s existencí videa, na kterém šňupe kokain a užívá si s prostitutkami. To se pochopitelně neobešlo bez komplikací. Málem došlo i k vraždě, aby se nakonec ukázalo, že vyděračem rodiny je Jessieho vlastní syn.

Druhá řada pak výrazně prozkoumala rod Gemstoneových a minulost hlavy rdoiny – Eliho Gemstonea. Gemstoneovi se protot museli tentokrát poprat se zabijáckými promotéry wrestlingu, motonindži a převratem, který provede parta nabušených křesťanů.

Ve jménu našeho pána 3. série: Kdy se objeví nové díly?

První série měla premiéru 18. srpna 2019 a druhá série 9. ledna 2022. Zprávu o prodloužení na další řadu přišla jen několik týdnů po premiéře druhé série.

Obě řady měly dvouletý časový rámec. Pokud by to samé platilo i pro třetí sezónu, mohli bychom očekávat premiéru třetí série někdy v roce 2024.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama