- Reklama -

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

- Reklama -

V lednu letošního roku HBO oznámila, že se chystá třetí série černočerného komediálního krimi seriálu Dannyho McBridea Ve jménu našeho pána, informoval Newsweek. Pokračování potvrdila Amy Gravittová, výkonná viceprezidentka HBO. Ta v tiskové zprávě uvedla, že „rodina Gemstoneových rozesmívá jako nikdo jiný.“ Ve jménu našeho pána 3. série ale kromě šéfíků z HBO a milionů fanoušků potěšila nejvíc právě scénáristu a tvůrce Dannyho McBridea. Ten v seriálu exceluje v roli Jesseho Gemstona, nejstaršího syna rodiny z titulní megacírkve.

Musíme být kreativní, říká o natáčení McBride

McBride má radost, že se mu díky dalším epizodám podaří dotáhnout rodinu Gemstoneových tak daleko, jak jen to bude možné. „Rád pracuji s těmito lidmi a rád píšu tento seriál, takže pokud v tom můžeme pokračovat, jsem pro,“ řekl.

Herec oceňuje, že HBO jemu a týmu důvěřuje, že dělají „tvůrčí rozhodnutí“, a podporuje serál potřebnými zdroji. Přitom prý není snadné „uprostřed léta“ v Charlestonu v USA, kde se seriál natáčí, točit konec na Aljašce.

„Pokaždé, když jste postaveni před nějaké omezení, je to příležitost pro lidi, aby se kreativně posílili,“ prozradil McBride magazínu Variety. „A to je velká zábava.“

- Reklama -

Herec přiznává, že se snaží o to, aby každá řada seriálu byla nejlepší možná. „Ke každé sezóně seriálu, který jsem natočil, přistupuji, jako by byla poslední. Nikdy nevíte, co se stane,“ řekl McBride. „Nechci, aby se diváci cítili ošizení, pokud se seriál nevrátí.“

O čem je seriál Ve jménu našeho pána

Ve jménu našeho pána sleduje rodinu pokryteckých televizních evangelistů. Tu tvoří prestižní doktor Eli Gemstone (John Goodman) a jeho tři nemotorné a arogantní dospělé děti zhýčkané luxusem – Jesse (Danny McBride), Judy (Edi Patterson) a Kelvin (Adam Devine). Seriál nahlíží do zákulisí Gemstonova impéria a odhaluje, jak rodina využívá Boha, aby skryla své zločinné aktivity.

První série sledovala chování rodiny poté, co se Jesse musel vypořádat s existencí videa, na kterém šňupe kokain a užívá si s prostitutkami. To se pochopitelně neobešlo bez komplikací. Málem došlo i k vraždě, aby se nakonec ukázalo, že vyděračem rodiny je Jessieho vlastní syn.

Druhá řada pak výrazně prozkoumala rod Gemstoneových a minulost hlavy rdoiny – Eliho Gemstonea. Gemstoneovi se protot museli tentokrát poprat se zabijáckými promotéry wrestlingu, motonindži a převratem, který provede parta nabušených křesťanů.

Ve jménu našeho pána 3. série: Kdy se objeví nové díly?

První série měla premiéru 18. srpna 2019 a druhá série 9. ledna 2022. Zprávu o prodloužení na další řadu přišla jen několik týdnů po premiéře druhé série.

Obě řady měly dvouletý časový rámec. Pokud by to samé platilo i pro třetí sezónu, mohli bychom očekávat premiéru třetí série někdy v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -