- Reklama -

Ve jménu našeho pána: Jak dopadne druhá série oblíbeného seriálu?

Mít Boha na své straně nezaručuje snadnou cestu, jak zjišťují nejskandálnější televizní evangelisté ze seriálu Ve jménu našeho pána, kteří se na HBO vrátili s druhou sérií.

- Reklama -

HBO láká na pokračování devítidílné série Ve jménu našeho pána, která vypráví o dysfunkčním a hašteřivém klanu Gemstoneových, televizních evangelíků, co se snaží svůj lukrativní rodinný podnik rozšířit do světa streamingu. Jenže povede se to? První díly druhé řady naznačují, že mohou nastat problémy. A to hlavně z toho důvodu, že sebestředný nejstarší syn Jesse, kterého hraje Danny McBride, stále více touží převzít otěže po tátovi Elim (John Goodman).

Zatímco se však Jesse s manželkou Amber (Cassidy Freemanová) spřátelí s dalším „megahvězdným“ párem, Lylem a Lindy Lissonovými (Eric André a Jessica Loweová), Eli dostane záblesk ze své temné minulosti v podobě záhadného starého kamaráda Juniora (Eric Roberts). ‚Vždycky jsem měl v plánu, že Eli bude mít drsnější minulost,“ svěřil se herec, který je i tvůrcem seriálu, v posledním vydání magazínu TV&Satellite week.

Problémy se zvídavým novinářem

„Jeho zesnulá manželka byla morálním kompasem, ale teď Eli vede rodinu sám a má tuhle minulost, která není zrovna skvostná.“

Rodinu navíc začne sledovat novinář Thaniel Block (Jason Schwartzman), který má v plánu odhalit všechny skandály Gemstoneových.

- Reklama -

„Právě zlikvidoval další velkou rodinu z mega-církve a teď čmuchá u zadních dveří Gemstonových,“ komentuje to McBride. „A v rodinné skříni je spousta kostlivců.“

Doplatí rodina na svoji velikost?

Podle všeho se i v pokračování úspěšného komediálního seriálu můžeme těšit na podobně kvalitní zábavu, kterou předvedla první řada. McBride slibuje, že jakmile se život Grimestoneových začne vymykat kontrole, přijde opět nespočet úsměvných momentů. Seriál prý ale bude dál těžit i z Jesseho ohnivé sestry Judy a citlivého mladšího bratra Kelvina.

„Jde o to, abychom se snažili přinést smích, ale zároveň ho dostatečně opřít o realitu, aby lidé něco cítili. Všechny ty vulgární věci jsou jen kamufláž, která má lidi překvapit, když se pod ní skrývá něco hlubšího,“ vysvětluje McBride. „Mají ambice, které začaly na dobrém místě. Ale růst tohoto impéria zpochybňuje, kde je jejich morálka. Nezastíní nakonec snaha stát se největším pastorem megacírkve jejich duši?“

To můžete sledovat na stanici HBO, kde se každý týden objevují nové díly 2. série seriálu Ve jménu našeho pána.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -