- Reklama -

Ve jménu našeho pána: Jak dopadne druhá série oblíbeného seriálu?

Mít Boha na své straně nezaručuje snadnou cestu, jak zjišťují nejskandálnější televizní evangelisté ze seriálu Ve jménu našeho pána, kteří se na HBO vrátili s druhou sérií.

- Reklama -

HBO láká na pokračování devítidílné série Ve jménu našeho pána, která vypráví o dysfunkčním a hašteřivém klanu Gemstoneových, televizních evangelíků, co se snaží svůj lukrativní rodinný podnik rozšířit do světa streamingu. Jenže povede se to? První díly druhé řady naznačují, že mohou nastat problémy. A to hlavně z toho důvodu, že sebestředný nejstarší syn Jesse, kterého hraje Danny McBride, stále více touží převzít otěže po tátovi Elim (John Goodman).

Zatímco se však Jesse s manželkou Amber (Cassidy Freemanová) spřátelí s dalším „megahvězdným“ párem, Lylem a Lindy Lissonovými (Eric André a Jessica Loweová), Eli dostane záblesk ze své temné minulosti v podobě záhadného starého kamaráda Juniora (Eric Roberts). ‚Vždycky jsem měl v plánu, že Eli bude mít drsnější minulost,“ svěřil se herec, který je i tvůrcem seriálu, v posledním vydání magazínu TV&Satellite week.

Problémy se zvídavým novinářem

„Jeho zesnulá manželka byla morálním kompasem, ale teď Eli vede rodinu sám a má tuhle minulost, která není zrovna skvostná.“

Rodinu navíc začne sledovat novinář Thaniel Block (Jason Schwartzman), který má v plánu odhalit všechny skandály Gemstoneových.

„Právě zlikvidoval další velkou rodinu z mega-církve a teď čmuchá u zadních dveří Gemstonových,“ komentuje to McBride. „A v rodinné skříni je spousta kostlivců.“

Doplatí rodina na svoji velikost?

Podle všeho se i v pokračování úspěšného komediálního seriálu můžeme těšit na podobně kvalitní zábavu, kterou předvedla první řada. McBride slibuje, že jakmile se život Grimestoneových začne vymykat kontrole, přijde opět nespočet úsměvných momentů. Seriál prý ale bude dál těžit i z Jesseho ohnivé sestry Judy a citlivého mladšího bratra Kelvina.

„Jde o to, abychom se snažili přinést smích, ale zároveň ho dostatečně opřít o realitu, aby lidé něco cítili. Všechny ty vulgární věci jsou jen kamufláž, která má lidi překvapit, když se pod ní skrývá něco hlubšího,“ vysvětluje McBride. „Mají ambice, které začaly na dobrém místě. Ale růst tohoto impéria zpochybňuje, kde je jejich morálka. Nezastíní nakonec snaha stát se největším pastorem megacírkve jejich duši?“

To můžete sledovat na stanici HBO, kde se každý týden objevují nové díly 2. série seriálu Ve jménu našeho pána.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -