- Reklama -

Ve jménu našeho pána: Jak dopadne druhá série oblíbeného seriálu?

Mít Boha na své straně nezaručuje snadnou cestu, jak zjišťují nejskandálnější televizní evangelisté ze seriálu Ve jménu našeho pána, kteří se na HBO vrátili s druhou sérií.

- Reklama -

HBO láká na pokračování devítidílné série Ve jménu našeho pána, která vypráví o dysfunkčním a hašteřivém klanu Gemstoneových, televizních evangelíků, co se snaží svůj lukrativní rodinný podnik rozšířit do světa streamingu. Jenže povede se to? První díly druhé řady naznačují, že mohou nastat problémy. A to hlavně z toho důvodu, že sebestředný nejstarší syn Jesse, kterého hraje Danny McBride, stále více touží převzít otěže po tátovi Elim (John Goodman).

Zatímco se však Jesse s manželkou Amber (Cassidy Freemanová) spřátelí s dalším „megahvězdným“ párem, Lylem a Lindy Lissonovými (Eric André a Jessica Loweová), Eli dostane záblesk ze své temné minulosti v podobě záhadného starého kamaráda Juniora (Eric Roberts). ‚Vždycky jsem měl v plánu, že Eli bude mít drsnější minulost,“ svěřil se herec, který je i tvůrcem seriálu, v posledním vydání magazínu TV&Satellite week.

Problémy se zvídavým novinářem

„Jeho zesnulá manželka byla morálním kompasem, ale teď Eli vede rodinu sám a má tuhle minulost, která není zrovna skvostná.“

Rodinu navíc začne sledovat novinář Thaniel Block (Jason Schwartzman), který má v plánu odhalit všechny skandály Gemstoneových.

- Reklama -

„Právě zlikvidoval další velkou rodinu z mega-církve a teď čmuchá u zadních dveří Gemstonových,“ komentuje to McBride. „A v rodinné skříni je spousta kostlivců.“

Doplatí rodina na svoji velikost?

Podle všeho se i v pokračování úspěšného komediálního seriálu můžeme těšit na podobně kvalitní zábavu, kterou předvedla první řada. McBride slibuje, že jakmile se život Grimestoneových začne vymykat kontrole, přijde opět nespočet úsměvných momentů. Seriál prý ale bude dál těžit i z Jesseho ohnivé sestry Judy a citlivého mladšího bratra Kelvina.

„Jde o to, abychom se snažili přinést smích, ale zároveň ho dostatečně opřít o realitu, aby lidé něco cítili. Všechny ty vulgární věci jsou jen kamufláž, která má lidi překvapit, když se pod ní skrývá něco hlubšího,“ vysvětluje McBride. „Mají ambice, které začaly na dobrém místě. Ale růst tohoto impéria zpochybňuje, kde je jejich morálka. Nezastíní nakonec snaha stát se největším pastorem megacírkve jejich duši?“

To můžete sledovat na stanici HBO, kde se každý týden objevují nové díly 2. série seriálu Ve jménu našeho pána.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -