- Reklama -

Ve jménu našeho pána: Jak dopadne druhá série oblíbeného seriálu?

Mít Boha na své straně nezaručuje snadnou cestu, jak zjišťují nejskandálnější televizní evangelisté ze seriálu Ve jménu našeho pána, kteří se na HBO vrátili s druhou sérií.

- Reklama -

HBO láká na pokračování devítidílné série Ve jménu našeho pána, která vypráví o dysfunkčním a hašteřivém klanu Gemstoneových, televizních evangelíků, co se snaží svůj lukrativní rodinný podnik rozšířit do světa streamingu. Jenže povede se to? První díly druhé řady naznačují, že mohou nastat problémy. A to hlavně z toho důvodu, že sebestředný nejstarší syn Jesse, kterého hraje Danny McBride, stále více touží převzít otěže po tátovi Elim (John Goodman).

Zatímco se však Jesse s manželkou Amber (Cassidy Freemanová) spřátelí s dalším „megahvězdným“ párem, Lylem a Lindy Lissonovými (Eric André a Jessica Loweová), Eli dostane záblesk ze své temné minulosti v podobě záhadného starého kamaráda Juniora (Eric Roberts). ‚Vždycky jsem měl v plánu, že Eli bude mít drsnější minulost,“ svěřil se herec, který je i tvůrcem seriálu, v posledním vydání magazínu TV&Satellite week.

Problémy se zvídavým novinářem

„Jeho zesnulá manželka byla morálním kompasem, ale teď Eli vede rodinu sám a má tuhle minulost, která není zrovna skvostná.“

Rodinu navíc začne sledovat novinář Thaniel Block (Jason Schwartzman), který má v plánu odhalit všechny skandály Gemstoneových.

„Právě zlikvidoval další velkou rodinu z mega-církve a teď čmuchá u zadních dveří Gemstonových,“ komentuje to McBride. „A v rodinné skříni je spousta kostlivců.“

Doplatí rodina na svoji velikost?

Podle všeho se i v pokračování úspěšného komediálního seriálu můžeme těšit na podobně kvalitní zábavu, kterou předvedla první řada. McBride slibuje, že jakmile se život Grimestoneových začne vymykat kontrole, přijde opět nespočet úsměvných momentů. Seriál prý ale bude dál těžit i z Jesseho ohnivé sestry Judy a citlivého mladšího bratra Kelvina.

„Jde o to, abychom se snažili přinést smích, ale zároveň ho dostatečně opřít o realitu, aby lidé něco cítili. Všechny ty vulgární věci jsou jen kamufláž, která má lidi překvapit, když se pod ní skrývá něco hlubšího,“ vysvětluje McBride. „Mají ambice, které začaly na dobrém místě. Ale růst tohoto impéria zpochybňuje, kde je jejich morálka. Nezastíní nakonec snaha stát se největším pastorem megacírkve jejich duši?“

To můžete sledovat na stanici HBO, kde se každý týden objevují nové díly 2. série seriálu Ve jménu našeho pána.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -