- Reklama -

Film Warcraft 2: Plánuje se další snímek podle slavné hry!

Protože film Warcraft: Počátek propadl v pokladnách kin, plánovaná filmová série se zrušila. Alespoň to tak vypadalo.

- Reklama -

Nyní se ale zdá, že společnost Legendary projevuje výrazný zájem o natočení Warcraft 2.

Pro režii prvních Warcraft producenti oslovili artového režiséra Duncana Jonese, syna hudební legendy Davida Bowieho. Fanoušci po celém světě doufali, že vytvoří něco výjimečného. Monumentální fantasy epos nejméně ve stylu Pána prstenů. To se ale nestalo…

Jakkoli byl film úspěšný a dokázal diváka bavit, téměř dvouhodinová podívaná plná CGI triků s hvězdou seriálu Vikingové Travisem Fimmelem nesplnila očekávání. I to byl důvod, proč se nakonec snímek Warcraft: Počátek nestal prvním stavebním kamenem rozsáhlé trilogie režiséra Jonese. Z plánů Universalu a společnosti Legendary kvůli zdánlivě neúspěšné odezvě brzy sešlo.

Jsou slavné online hry nezfilmovatelné?

Jenže zpravodajové z Moviewebu informují, že plány na Warcraft 2 jsou opět na stole a Legendary pokračování nakonec chystá. Studio se prý v současné době snaží rozjet Warcraft 2 a dát plánovanému pokračování další šanci. Od vydání prvního filmu přitom uběhlo už více než pět let.

Co přimělo producenty změnit názor? Důvodem obnovení je podle všeho obrovská popularita online hry v době pandemie. Zapomenout přitom nesmíme ani úspěch prvního filmu. V zámoří „Warcraft: Počátek“ vydělal 47 milionů amerických dolarů, ale celosvětově utržil téměř 440 milionů. Finanční propadák rozhodně vypadá jinak.

Zůstává otázkou, zda bude pokračování skutečně sledovat děj prvního filmu, nebo zda celá série začne nanovo. Vzhledem k obrovskému časovému odstupu mezi oběma projekty se druhá možnost zdá být reálnější. V současné době ale na tohle konto zatím nepřišlo žádné oficiální prohlášení studia.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -