- Reklama -

Film Warcraft 2: Plánuje se další snímek podle slavné hry!

Protože film Warcraft: Počátek propadl v pokladnách kin, plánovaná filmová série se zrušila. Alespoň to tak vypadalo.

- Reklama -

Nyní se ale zdá, že společnost Legendary projevuje výrazný zájem o natočení Warcraft 2.

Pro režii prvních Warcraft producenti oslovili artového režiséra Duncana Jonese, syna hudební legendy Davida Bowieho. Fanoušci po celém světě doufali, že vytvoří něco výjimečného. Monumentální fantasy epos nejméně ve stylu Pána prstenů. To se ale nestalo…

Jakkoli byl film úspěšný a dokázal diváka bavit, téměř dvouhodinová podívaná plná CGI triků s hvězdou seriálu Vikingové Travisem Fimmelem nesplnila očekávání. I to byl důvod, proč se nakonec snímek Warcraft: Počátek nestal prvním stavebním kamenem rozsáhlé trilogie režiséra Jonese. Z plánů Universalu a společnosti Legendary kvůli zdánlivě neúspěšné odezvě brzy sešlo.

Jsou slavné online hry nezfilmovatelné?

Jenže zpravodajové z Moviewebu informují, že plány na Warcraft 2 jsou opět na stole a Legendary pokračování nakonec chystá. Studio se prý v současné době snaží rozjet Warcraft 2 a dát plánovanému pokračování další šanci. Od vydání prvního filmu přitom uběhlo už více než pět let.

Co přimělo producenty změnit názor? Důvodem obnovení je podle všeho obrovská popularita online hry v době pandemie. Zapomenout přitom nesmíme ani úspěch prvního filmu. V zámoří „Warcraft: Počátek“ vydělal 47 milionů amerických dolarů, ale celosvětově utržil téměř 440 milionů. Finanční propadák rozhodně vypadá jinak.

Zůstává otázkou, zda bude pokračování skutečně sledovat děj prvního filmu, nebo zda celá série začne nanovo. Vzhledem k obrovskému časovému odstupu mezi oběma projekty se druhá možnost zdá být reálnější. V současné době ale na tohle konto zatím nepřišlo žádné oficiální prohlášení studia.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -