- Reklama -

Film Warcraft 2: Plánuje se další snímek podle slavné hry!

Protože film Warcraft: Počátek propadl v pokladnách kin, plánovaná filmová série se zrušila. Alespoň to tak vypadalo.

- Reklama -

Nyní se ale zdá, že společnost Legendary projevuje výrazný zájem o natočení Warcraft 2.

Pro režii prvních Warcraft producenti oslovili artového režiséra Duncana Jonese, syna hudební legendy Davida Bowieho. Fanoušci po celém světě doufali, že vytvoří něco výjimečného. Monumentální fantasy epos nejméně ve stylu Pána prstenů. To se ale nestalo…

Jakkoli byl film úspěšný a dokázal diváka bavit, téměř dvouhodinová podívaná plná CGI triků s hvězdou seriálu Vikingové Travisem Fimmelem nesplnila očekávání. I to byl důvod, proč se nakonec snímek Warcraft: Počátek nestal prvním stavebním kamenem rozsáhlé trilogie režiséra Jonese. Z plánů Universalu a společnosti Legendary kvůli zdánlivě neúspěšné odezvě brzy sešlo.

Jsou slavné online hry nezfilmovatelné?

Jenže zpravodajové z Moviewebu informují, že plány na Warcraft 2 jsou opět na stole a Legendary pokračování nakonec chystá. Studio se prý v současné době snaží rozjet Warcraft 2 a dát plánovanému pokračování další šanci. Od vydání prvního filmu přitom uběhlo už více než pět let.

- Reklama -

Co přimělo producenty změnit názor? Důvodem obnovení je podle všeho obrovská popularita online hry v době pandemie. Zapomenout přitom nesmíme ani úspěch prvního filmu. V zámoří „Warcraft: Počátek“ vydělal 47 milionů amerických dolarů, ale celosvětově utržil téměř 440 milionů. Finanční propadák rozhodně vypadá jinak.

Zůstává otázkou, zda bude pokračování skutečně sledovat děj prvního filmu, nebo zda celá série začne nanovo. Vzhledem k obrovskému časovému odstupu mezi oběma projekty se druhá možnost zdá být reálnější. V současné době ale na tohle konto zatím nepřišlo žádné oficiální prohlášení studia.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -