- Reklama -

Film Warcraft 2: Plánuje se další snímek podle slavné hry!

Protože film Warcraft: Počátek propadl v pokladnách kin, plánovaná filmová série se zrušila. Alespoň to tak vypadalo.

- Reklama -

Nyní se ale zdá, že společnost Legendary projevuje výrazný zájem o natočení Warcraft 2.

Pro režii prvních Warcraft producenti oslovili artového režiséra Duncana Jonese, syna hudební legendy Davida Bowieho. Fanoušci po celém světě doufali, že vytvoří něco výjimečného. Monumentální fantasy epos nejméně ve stylu Pána prstenů. To se ale nestalo…

Jakkoli byl film úspěšný a dokázal diváka bavit, téměř dvouhodinová podívaná plná CGI triků s hvězdou seriálu Vikingové Travisem Fimmelem nesplnila očekávání. I to byl důvod, proč se nakonec snímek Warcraft: Počátek nestal prvním stavebním kamenem rozsáhlé trilogie režiséra Jonese. Z plánů Universalu a společnosti Legendary kvůli zdánlivě neúspěšné odezvě brzy sešlo.

Jsou slavné online hry nezfilmovatelné?

Jenže zpravodajové z Moviewebu informují, že plány na Warcraft 2 jsou opět na stole a Legendary pokračování nakonec chystá. Studio se prý v současné době snaží rozjet Warcraft 2 a dát plánovanému pokračování další šanci. Od vydání prvního filmu přitom uběhlo už více než pět let.

- Reklama -

Co přimělo producenty změnit názor? Důvodem obnovení je podle všeho obrovská popularita online hry v době pandemie. Zapomenout přitom nesmíme ani úspěch prvního filmu. V zámoří „Warcraft: Počátek“ vydělal 47 milionů amerických dolarů, ale celosvětově utržil téměř 440 milionů. Finanční propadák rozhodně vypadá jinak.

Zůstává otázkou, zda bude pokračování skutečně sledovat děj prvního filmu, nebo zda celá série začne nanovo. Vzhledem k obrovskému časovému odstupu mezi oběma projekty se druhá možnost zdá být reálnější. V současné době ale na tohle konto zatím nepřišlo žádné oficiální prohlášení studia.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -