- Reklama -

Bude Westworld bez konce? Jonathan Nolan přiznal, že o natáčení 5. série se teprve jedná

Pokud se HBO rozhodne neprodloužit seriál Westworld, bude 4. série poslední řadou seriálu. Jak uvedl spolutvůrce seriálu Jonathan Nolan, jednání o pokračování teprve probíhají. A to možná není úplně nejlepší zpráva...

- Reklama -

HBO zatím pátou sérii Westworldu oficiálně nepotvrdilo, ale Jonathan Nolan se na newyorském Comic Conu tvářil optimisticky, že se jeho seriálové drama nakonec dočká řádného seriálového finále. „Vždycky jsme plánovali pátou a poslední sérii. Stále jednáme se stanicí. Velmi doufáme, že se nám to podaří uskutečnit,“ uvedl na newyorském Comic Conu podle serveru Deadline.com.

Pátá řada Westworldu by měla zahrnovat závěrečné plány tvůrců seriálu, kteří také uvedli, že od samého začátku měla být právě 5. řada poslední sezónou seriálu.

Váhání ze strany HBO budí obavy

Nolanova manželka Lisa Joy, spolutvůrkyně Westworldu, dokonce naznačila potenciální dějovou linii v srpnovém rozhovoru pro web ew.com. „Vždycky jsme plánovali, že seriál ukončíme v příští sezóně,“ řekla Joy. „Mysleli jsme si, že by se Westworld měl tak trochu otočit v kruhu a vrátit se na divoký Západ. Ale s Dolores, která byla zatím jen hráčkou v cizích hrách, jako hlavní postavou, která by se konečně dostala k tomu, aby napsala svou vlastní hru pro ostatní.“

Jenže stane se to? To není ve skutečnosti vůbec jisté. Když se podíváme do minulosti, obnovení každé řady se oznamovalo ještě v době, kdy se seriál vysílal. Nyní máme už měsíc po konci poslední řady a pokračování pořád nebylo odsouhlaseno. Případné zrušení seriálu Westworld může naznačovat také fakt, že Warner Bros. Discovery, jež za HBO stojí, buduje novou strategii, díky které už vedení společnosti odložilo několik významných projektů, jako jsou Flash a Aquaman a Ztracené království, a také zcela odpískalo filmy jako jsou Wonder Twins nebo Batgirl. Jonathan Nolan a jeho optimismus tak ještě nemusí znamenat, že se pokračování opravdu dočkáme.

- Reklama -

Ukončení před poslední sezónou nedává velký smysl

Naděje ale umírá poslední… Vzhledem k tomu, kolik je v seriálu známých herců a jaké množství času a peněz se už do projektu investovalo, by totiž i přes úspory ve Warnerech bylo překvapením, kdyby se seriál zrušil před závěrečnou řadou. Westworld, který vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1973, baví diváky od roku 2016, kdy se uvedla první řada a seriál sklidil nadšené kritiky. Za čtyři odvysílané řady získal celkem 54 nominací a devět cen Emmy, včetně ceny za mimořádný herecký výkon ve vedlejší roli v roce 2018 pro Thandie Newtonovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -