- Reklama -

Bude Westworld bez konce? Jonathan Nolan přiznal, že o natáčení 5. série se teprve jedná

Pokud se HBO rozhodne neprodloužit seriál Westworld, bude 4. série poslední řadou seriálu. Jak uvedl spolutvůrce seriálu Jonathan Nolan, jednání o pokračování teprve probíhají. A to možná není úplně nejlepší zpráva...

- Reklama -

HBO zatím pátou sérii Westworldu oficiálně nepotvrdilo, ale Jonathan Nolan se na newyorském Comic Conu tvářil optimisticky, že se jeho seriálové drama nakonec dočká řádného seriálového finále. „Vždycky jsme plánovali pátou a poslední sérii. Stále jednáme se stanicí. Velmi doufáme, že se nám to podaří uskutečnit,“ uvedl na newyorském Comic Conu podle serveru Deadline.com.

Pátá řada Westworldu by měla zahrnovat závěrečné plány tvůrců seriálu, kteří také uvedli, že od samého začátku měla být právě 5. řada poslední sezónou seriálu.

Váhání ze strany HBO budí obavy

Nolanova manželka Lisa Joy, spolutvůrkyně Westworldu, dokonce naznačila potenciální dějovou linii v srpnovém rozhovoru pro web ew.com. „Vždycky jsme plánovali, že seriál ukončíme v příští sezóně,“ řekla Joy. „Mysleli jsme si, že by se Westworld měl tak trochu otočit v kruhu a vrátit se na divoký Západ. Ale s Dolores, která byla zatím jen hráčkou v cizích hrách, jako hlavní postavou, která by se konečně dostala k tomu, aby napsala svou vlastní hru pro ostatní.“

Jenže stane se to? To není ve skutečnosti vůbec jisté. Když se podíváme do minulosti, obnovení každé řady se oznamovalo ještě v době, kdy se seriál vysílal. Nyní máme už měsíc po konci poslední řady a pokračování pořád nebylo odsouhlaseno. Případné zrušení seriálu Westworld může naznačovat také fakt, že Warner Bros. Discovery, jež za HBO stojí, buduje novou strategii, díky které už vedení společnosti odložilo několik významných projektů, jako jsou Flash a Aquaman a Ztracené království, a také zcela odpískalo filmy jako jsou Wonder Twins nebo Batgirl. Jonathan Nolan a jeho optimismus tak ještě nemusí znamenat, že se pokračování opravdu dočkáme.

Ukončení před poslední sezónou nedává velký smysl

Naděje ale umírá poslední… Vzhledem k tomu, kolik je v seriálu známých herců a jaké množství času a peněz se už do projektu investovalo, by totiž i přes úspory ve Warnerech bylo překvapením, kdyby se seriál zrušil před závěrečnou řadou. Westworld, který vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1973, baví diváky od roku 2016, kdy se uvedla první řada a seriál sklidil nadšené kritiky. Za čtyři odvysílané řady získal celkem 54 nominací a devět cen Emmy, včetně ceny za mimořádný herecký výkon ve vedlejší roli v roce 2018 pro Thandie Newtonovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -