- Reklama -

Bude Westworld bez konce? Jonathan Nolan přiznal, že o natáčení 5. série se teprve jedná

Pokud se HBO rozhodne neprodloužit seriál Westworld, bude 4. série poslední řadou seriálu. Jak uvedl spolutvůrce seriálu Jonathan Nolan, jednání o pokračování teprve probíhají. A to možná není úplně nejlepší zpráva...

- Reklama -

HBO zatím pátou sérii Westworldu oficiálně nepotvrdilo, ale Jonathan Nolan se na newyorském Comic Conu tvářil optimisticky, že se jeho seriálové drama nakonec dočká řádného seriálového finále. „Vždycky jsme plánovali pátou a poslední sérii. Stále jednáme se stanicí. Velmi doufáme, že se nám to podaří uskutečnit,“ uvedl na newyorském Comic Conu podle serveru Deadline.com.

Pátá řada Westworldu by měla zahrnovat závěrečné plány tvůrců seriálu, kteří také uvedli, že od samého začátku měla být právě 5. řada poslední sezónou seriálu.

Váhání ze strany HBO budí obavy

Nolanova manželka Lisa Joy, spolutvůrkyně Westworldu, dokonce naznačila potenciální dějovou linii v srpnovém rozhovoru pro web ew.com. „Vždycky jsme plánovali, že seriál ukončíme v příští sezóně,“ řekla Joy. „Mysleli jsme si, že by se Westworld měl tak trochu otočit v kruhu a vrátit se na divoký Západ. Ale s Dolores, která byla zatím jen hráčkou v cizích hrách, jako hlavní postavou, která by se konečně dostala k tomu, aby napsala svou vlastní hru pro ostatní.“

Jenže stane se to? To není ve skutečnosti vůbec jisté. Když se podíváme do minulosti, obnovení každé řady se oznamovalo ještě v době, kdy se seriál vysílal. Nyní máme už měsíc po konci poslední řady a pokračování pořád nebylo odsouhlaseno. Případné zrušení seriálu Westworld může naznačovat také fakt, že Warner Bros. Discovery, jež za HBO stojí, buduje novou strategii, díky které už vedení společnosti odložilo několik významných projektů, jako jsou Flash a Aquaman a Ztracené království, a také zcela odpískalo filmy jako jsou Wonder Twins nebo Batgirl. Jonathan Nolan a jeho optimismus tak ještě nemusí znamenat, že se pokračování opravdu dočkáme.

- Reklama -

Ukončení před poslední sezónou nedává velký smysl

Naděje ale umírá poslední… Vzhledem k tomu, kolik je v seriálu známých herců a jaké množství času a peněz se už do projektu investovalo, by totiž i přes úspory ve Warnerech bylo překvapením, kdyby se seriál zrušil před závěrečnou řadou. Westworld, který vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1973, baví diváky od roku 2016, kdy se uvedla první řada a seriál sklidil nadšené kritiky. Za čtyři odvysílané řady získal celkem 54 nominací a devět cen Emmy, včetně ceny za mimořádný herecký výkon ve vedlejší roli v roce 2018 pro Thandie Newtonovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -