- Reklama -

Trailer na film Asterix a Obelix: Říše středu ukázal Zlatana Ibrahimoviče či Vincenta Cassella

Římané by se měli mít na pozoru, protože Asterix a Obelix se brzy vrátí s novým dobrodružstvím ve filmu Asterix a Obelix: Říše středu.

- Reklama -

Fanoušci Asterixe a Obelixe se mohou těšit, že jejich oblíbená dvojice bude jako obvykle působit zmatek a obtěžovat Římany. V novém filmovém dobrodružství známého galského dua se Caesar rozhodl, že se pokusí stát císařem Číny. Jenže se zdá, že věci nejdou tak hladce, jak doufal, naznačuje první trailer…

Trailer si pro fanoušky připravil malou ochutnávku toho, co si ve fimu užijí. Ajednou z výrazných zajímavostí je účast slavného fotbalového útočníka Zlatana Ibrahimoviče, pro kterého jde o premiéru před kamerou. Ibrahimovič ztvárnil římského centuriona jménem Caius Antivirus. A není pochyb o tom, že jeho přítomnost adaptaci oblíbené komiksové série dodá vcelku vzrušující nádech. Francouzský hraný film se nejspíš stane hitem jak pro fanoušky původní série, tak pro diváky, co ji neznají, a zapojení Ibrahimoviče to celé jistě náležitě okoření.

Hvězdné obsazení filmu Asterix a Obelix: Říše středu

Říše středu se i bez Ibrahimoviče může pochlubit působivým hereckým obsazením. V roli Ceasara se představí Vincent Cassel. A Marion Cotillardová se zase ukáže jako královna Kleopatra, píše theplaylist.net. Cassel se proslavil svými rolemi ve filmu Černá labuť nebo díky seriálu Westworld, zatímco Cotillardová si zahrála ve filmech Počátek a Temný rytíř povstal.

Kromě těchto hollywoodských těžkých vah se ve filmu objeví také talentovaní herci, jako jsou Jonathan Cohen, Julie Chen, Linh-Dan Pham a Manu Payet.

- Reklama -

Asterix a Obelix pokračují i po smrti původních autorů

Fanoušci klasické komiksové série se mohou těšit na zbrusu nové dobrodružství už 2. února 2023, kdy vstoupí do kin. Díky kombinaci akce, humoru a nezapomenutelných postav bude tento film jistě hitem pro diváky po celém světě.

Asterix a Obelix jsou oblíbenými postavami fanoušků komiksové série od svého vzniku v roce 1961. Tito starověcí galští válečníci jsou známí svou odvahou a lstivostí a věrností a láskou k dobrému boji (a Obelix i jídlu). Celé dny tráví lovem divočáků a bojem s římskými legionáři. Série stále vzkvétá a vyvíjí se s novými autory, v loňském roce vyšla již 39. kniha, informoval movieweb.com. Příběhy stále pokračují i navzdory smrti původních tvůrců, Reného Goscinnyho a Alberta Uderza.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -