- Reklama -

Trailer na film Asterix a Obelix: Říše středu ukázal Zlatana Ibrahimoviče či Vincenta Cassella

Římané by se měli mít na pozoru, protože Asterix a Obelix se brzy vrátí s novým dobrodružstvím ve filmu Asterix a Obelix: Říše středu.

- Reklama -

Fanoušci Asterixe a Obelixe se mohou těšit, že jejich oblíbená dvojice bude jako obvykle působit zmatek a obtěžovat Římany. V novém filmovém dobrodružství známého galského dua se Caesar rozhodl, že se pokusí stát císařem Číny. Jenže se zdá, že věci nejdou tak hladce, jak doufal, naznačuje první trailer…

Trailer si pro fanoušky připravil malou ochutnávku toho, co si ve fimu užijí. Ajednou z výrazných zajímavostí je účast slavného fotbalového útočníka Zlatana Ibrahimoviče, pro kterého jde o premiéru před kamerou. Ibrahimovič ztvárnil římského centuriona jménem Caius Antivirus. A není pochyb o tom, že jeho přítomnost adaptaci oblíbené komiksové série dodá vcelku vzrušující nádech. Francouzský hraný film se nejspíš stane hitem jak pro fanoušky původní série, tak pro diváky, co ji neznají, a zapojení Ibrahimoviče to celé jistě náležitě okoření.

Hvězdné obsazení filmu Asterix a Obelix: Říše středu

Říše středu se i bez Ibrahimoviče může pochlubit působivým hereckým obsazením. V roli Ceasara se představí Vincent Cassel. A Marion Cotillardová se zase ukáže jako královna Kleopatra, píše theplaylist.net. Cassel se proslavil svými rolemi ve filmu Černá labuť nebo díky seriálu Westworld, zatímco Cotillardová si zahrála ve filmech Počátek a Temný rytíř povstal.

Kromě těchto hollywoodských těžkých vah se ve filmu objeví také talentovaní herci, jako jsou Jonathan Cohen, Julie Chen, Linh-Dan Pham a Manu Payet.

- Reklama -

Asterix a Obelix pokračují i po smrti původních autorů

Fanoušci klasické komiksové série se mohou těšit na zbrusu nové dobrodružství už 2. února 2023, kdy vstoupí do kin. Díky kombinaci akce, humoru a nezapomenutelných postav bude tento film jistě hitem pro diváky po celém světě.

Asterix a Obelix jsou oblíbenými postavami fanoušků komiksové série od svého vzniku v roce 1961. Tito starověcí galští válečníci jsou známí svou odvahou a lstivostí a věrností a láskou k dobrému boji (a Obelix i jídlu). Celé dny tráví lovem divočáků a bojem s římskými legionáři. Série stále vzkvétá a vyvíjí se s novými autory, v loňském roce vyšla již 39. kniha, informoval movieweb.com. Příběhy stále pokračují i navzdory smrti původních tvůrců, Reného Goscinnyho a Alberta Uderza.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -