- Reklama -

Trailer na film Asterix a Obelix: Říše středu ukázal Zlatana Ibrahimoviče či Vincenta Cassella

Římané by se měli mít na pozoru, protože Asterix a Obelix se brzy vrátí s novým dobrodružstvím ve filmu Asterix a Obelix: Říše středu.

- Reklama -

Fanoušci Asterixe a Obelixe se mohou těšit, že jejich oblíbená dvojice bude jako obvykle působit zmatek a obtěžovat Římany. V novém filmovém dobrodružství známého galského dua se Caesar rozhodl, že se pokusí stát císařem Číny. Jenže se zdá, že věci nejdou tak hladce, jak doufal, naznačuje první trailer…

Trailer si pro fanoušky připravil malou ochutnávku toho, co si ve fimu užijí. Ajednou z výrazných zajímavostí je účast slavného fotbalového útočníka Zlatana Ibrahimoviče, pro kterého jde o premiéru před kamerou. Ibrahimovič ztvárnil římského centuriona jménem Caius Antivirus. A není pochyb o tom, že jeho přítomnost adaptaci oblíbené komiksové série dodá vcelku vzrušující nádech. Francouzský hraný film se nejspíš stane hitem jak pro fanoušky původní série, tak pro diváky, co ji neznají, a zapojení Ibrahimoviče to celé jistě náležitě okoření.

Hvězdné obsazení filmu Asterix a Obelix: Říše středu

Říše středu se i bez Ibrahimoviče může pochlubit působivým hereckým obsazením. V roli Ceasara se představí Vincent Cassel. A Marion Cotillardová se zase ukáže jako královna Kleopatra, píše theplaylist.net. Cassel se proslavil svými rolemi ve filmu Černá labuť nebo díky seriálu Westworld, zatímco Cotillardová si zahrála ve filmech Počátek a Temný rytíř povstal.

Kromě těchto hollywoodských těžkých vah se ve filmu objeví také talentovaní herci, jako jsou Jonathan Cohen, Julie Chen, Linh-Dan Pham a Manu Payet.

- Reklama -

Asterix a Obelix pokračují i po smrti původních autorů

Fanoušci klasické komiksové série se mohou těšit na zbrusu nové dobrodružství už 2. února 2023, kdy vstoupí do kin. Díky kombinaci akce, humoru a nezapomenutelných postav bude tento film jistě hitem pro diváky po celém světě.

Asterix a Obelix jsou oblíbenými postavami fanoušků komiksové série od svého vzniku v roce 1961. Tito starověcí galští válečníci jsou známí svou odvahou a lstivostí a věrností a láskou k dobrému boji (a Obelix i jídlu). Celé dny tráví lovem divočáků a bojem s římskými legionáři. Série stále vzkvétá a vyvíjí se s novými autory, v loňském roce vyšla již 39. kniha, informoval movieweb.com. Příběhy stále pokračují i navzdory smrti původních tvůrců, Reného Goscinnyho a Alberta Uderza.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -