- Reklama -

Trailer na film Asterix a Obelix: Říše středu ukázal Zlatana Ibrahimoviče či Vincenta Cassella

Římané by se měli mít na pozoru, protože Asterix a Obelix se brzy vrátí s novým dobrodružstvím ve filmu Asterix a Obelix: Říše středu.

- Reklama -

Fanoušci Asterixe a Obelixe se mohou těšit, že jejich oblíbená dvojice bude jako obvykle působit zmatek a obtěžovat Římany. V novém filmovém dobrodružství známého galského dua se Caesar rozhodl, že se pokusí stát císařem Číny. Jenže se zdá, že věci nejdou tak hladce, jak doufal, naznačuje první trailer…

Trailer si pro fanoušky připravil malou ochutnávku toho, co si ve fimu užijí. Ajednou z výrazných zajímavostí je účast slavného fotbalového útočníka Zlatana Ibrahimoviče, pro kterého jde o premiéru před kamerou. Ibrahimovič ztvárnil římského centuriona jménem Caius Antivirus. A není pochyb o tom, že jeho přítomnost adaptaci oblíbené komiksové série dodá vcelku vzrušující nádech. Francouzský hraný film se nejspíš stane hitem jak pro fanoušky původní série, tak pro diváky, co ji neznají, a zapojení Ibrahimoviče to celé jistě náležitě okoření.

Hvězdné obsazení filmu Asterix a Obelix: Říše středu

Říše středu se i bez Ibrahimoviče může pochlubit působivým hereckým obsazením. V roli Ceasara se představí Vincent Cassel. A Marion Cotillardová se zase ukáže jako královna Kleopatra, píše theplaylist.net. Cassel se proslavil svými rolemi ve filmu Černá labuť nebo díky seriálu Westworld, zatímco Cotillardová si zahrála ve filmech Počátek a Temný rytíř povstal.

Kromě těchto hollywoodských těžkých vah se ve filmu objeví také talentovaní herci, jako jsou Jonathan Cohen, Julie Chen, Linh-Dan Pham a Manu Payet.

Asterix a Obelix pokračují i po smrti původních autorů

Fanoušci klasické komiksové série se mohou těšit na zbrusu nové dobrodružství už 2. února 2023, kdy vstoupí do kin. Díky kombinaci akce, humoru a nezapomenutelných postav bude tento film jistě hitem pro diváky po celém světě.

Asterix a Obelix jsou oblíbenými postavami fanoušků komiksové série od svého vzniku v roce 1961. Tito starověcí galští válečníci jsou známí svou odvahou a lstivostí a věrností a láskou k dobrému boji (a Obelix i jídlu). Celé dny tráví lovem divočáků a bojem s římskými legionáři. Série stále vzkvétá a vyvíjí se s novými autory, v loňském roce vyšla již 39. kniha, informoval movieweb.com. Příběhy stále pokračují i navzdory smrti původních tvůrců, Reného Goscinnyho a Alberta Uderza.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -