- Reklama -

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

- Reklama -

Pokud by se vycházelo jen ze sledovanosti, pokračování vynikajícího sci-fi seriálu Westworld bychom se asi už nedočkali. Čtvrté sérii Westworldu podle stránek tvseriesfinal.com klesla sledovanost v porovnání s třetí sérii o celých 57 procent. Možná i to je důvod, proč HBO zatím oficiálně nepotvrdilo pokračování. Podle herce Eda Harrise by však seriál měl ukončit až Westworld 5. série.

Alespoň to naznačil ve své odpovědi na otázku ohledně budoucnosti své postavy. „Nemám tušení, co plánují. Máme ještě jednu sezónu, která se začne natáčet v dubnu a květnu příštího roku,“ řekl Ed Harris stránkám Hollywood Reporter. „Nevím, jak to dopadne.“

Harris doufá, že William se ještě napraví

Harris hraje v seriálu Williama alias Muže v černém a je stálým členem hereckého obsazení už od premiéry Westworldu v roce 2016. Přiznává, že by se mu líbilo, kdyby jeho postava ještě prošla nějakým vývojem.

„Nevadilo by mi, kdyby se on, skutečný člověk William, dostal z kryostroje a napravil některé situace, za které je zodpovědný,“ prozradil Harris. „Nevím ale, jestli se to stane. Rozhodně mi to nikdo neřekl, ani si nejsem jistý, jestli má velkou šanci přežít. Nevím, jestli se někdy vrátí do role toho muže, kterého hraje Jimmi Simpson. Doufám, že se vrátí aspoň nějaký aspekt toho, kým byl, když byl mladší, ale opravdu nevím, jestli se to stane.“

- Reklama -

Kdy bude mít Westworld 5 premiéru?

Seriál Westworld, který pro HBO vytvořili Jonathan Nolan a Lisa Joy podle stejnojmenného filmu Michaela Crichtona z roku 1973, láká kromě Harrise na známá herecká jména jako jsou Evan Rachel Woodová, Thandie Newtonová, Jeffrey Wright, James Marsden, Luke Hemsworth a další. Čtvrtá série Westworldu, kterou aktuálně vysílá HBO, má osm epizod, což odpovídá počtu epizod ve třetí sérii.

Pokud se dá věřit slovům Eda Harrise (rozhovor byl zveřejněn v červenci 2022), pak bychom se páté a zřejmě poslední série mohli dočkat někdy v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -