- Reklama -

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

- Reklama -

Pokud by se vycházelo jen ze sledovanosti, pokračování vynikajícího sci-fi seriálu Westworld bychom se asi už nedočkali. Čtvrté sérii Westworldu podle stránek tvseriesfinal.com klesla sledovanost v porovnání s třetí sérii o celých 57 procent. Možná i to je důvod, proč HBO zatím oficiálně nepotvrdilo pokračování. Podle herce Eda Harrise by však seriál měl ukončit až Westworld 5. série.

Alespoň to naznačil ve své odpovědi na otázku ohledně budoucnosti své postavy. „Nemám tušení, co plánují. Máme ještě jednu sezónu, která se začne natáčet v dubnu a květnu příštího roku,“ řekl Ed Harris stránkám Hollywood Reporter. „Nevím, jak to dopadne.“

Harris doufá, že William se ještě napraví

Harris hraje v seriálu Williama alias Muže v černém a je stálým členem hereckého obsazení už od premiéry Westworldu v roce 2016. Přiznává, že by se mu líbilo, kdyby jeho postava ještě prošla nějakým vývojem.

„Nevadilo by mi, kdyby se on, skutečný člověk William, dostal z kryostroje a napravil některé situace, za které je zodpovědný,“ prozradil Harris. „Nevím ale, jestli se to stane. Rozhodně mi to nikdo neřekl, ani si nejsem jistý, jestli má velkou šanci přežít. Nevím, jestli se někdy vrátí do role toho muže, kterého hraje Jimmi Simpson. Doufám, že se vrátí aspoň nějaký aspekt toho, kým byl, když byl mladší, ale opravdu nevím, jestli se to stane.“

- Reklama -

Kdy bude mít Westworld 5 premiéru?

Seriál Westworld, který pro HBO vytvořili Jonathan Nolan a Lisa Joy podle stejnojmenného filmu Michaela Crichtona z roku 1973, láká kromě Harrise na známá herecká jména jako jsou Evan Rachel Woodová, Thandie Newtonová, Jeffrey Wright, James Marsden, Luke Hemsworth a další. Čtvrtá série Westworldu, kterou aktuálně vysílá HBO, má osm epizod, což odpovídá počtu epizod ve třetí sérii.

Pokud se dá věřit slovům Eda Harrise (rozhovor byl zveřejněn v červenci 2022), pak bychom se páté a zřejmě poslední série mohli dočkat někdy v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -