- Reklama -

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

- Reklama -

Pokud by se vycházelo jen ze sledovanosti, pokračování vynikajícího sci-fi seriálu Westworld bychom se asi už nedočkali. Čtvrté sérii Westworldu podle stránek tvseriesfinal.com klesla sledovanost v porovnání s třetí sérii o celých 57 procent. Možná i to je důvod, proč HBO zatím oficiálně nepotvrdilo pokračování. Podle herce Eda Harrise by však seriál měl ukončit až Westworld 5. série.

Alespoň to naznačil ve své odpovědi na otázku ohledně budoucnosti své postavy. „Nemám tušení, co plánují. Máme ještě jednu sezónu, která se začne natáčet v dubnu a květnu příštího roku,“ řekl Ed Harris stránkám Hollywood Reporter. „Nevím, jak to dopadne.“

Harris doufá, že William se ještě napraví

Harris hraje v seriálu Williama alias Muže v černém a je stálým členem hereckého obsazení už od premiéry Westworldu v roce 2016. Přiznává, že by se mu líbilo, kdyby jeho postava ještě prošla nějakým vývojem.

„Nevadilo by mi, kdyby se on, skutečný člověk William, dostal z kryostroje a napravil některé situace, za které je zodpovědný,“ prozradil Harris. „Nevím ale, jestli se to stane. Rozhodně mi to nikdo neřekl, ani si nejsem jistý, jestli má velkou šanci přežít. Nevím, jestli se někdy vrátí do role toho muže, kterého hraje Jimmi Simpson. Doufám, že se vrátí aspoň nějaký aspekt toho, kým byl, když byl mladší, ale opravdu nevím, jestli se to stane.“

Kdy bude mít Westworld 5 premiéru?

Seriál Westworld, který pro HBO vytvořili Jonathan Nolan a Lisa Joy podle stejnojmenného filmu Michaela Crichtona z roku 1973, láká kromě Harrise na známá herecká jména jako jsou Evan Rachel Woodová, Thandie Newtonová, Jeffrey Wright, James Marsden, Luke Hemsworth a další. Čtvrtá série Westworldu, kterou aktuálně vysílá HBO, má osm epizod, což odpovídá počtu epizod ve třetí sérii.

Pokud se dá věřit slovům Eda Harrise (rozhovor byl zveřejněn v červenci 2022), pak bychom se páté a zřejmě poslední série mohli dočkat někdy v roce 2024.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -