- Reklama -

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

- Reklama -

Seriál Médium, který měl premiéru v říjnu 2022, převzal od Westworldu pozici hlavního tahouna televizní sci-fi zábavy. Za oběma sci-fi hity přitom stojí tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy. První řada seriálu Médium sleduje Flynne Fisherovou v podání Chloë Grace Moretzové, která cestuje do budoucnosti pomocí robotického těla. Seriál přitom příběhově vychází ze stejnojmenného románu Williama Gibsona.

Kromě Flynne sledujeme i jejího bratra Burtona (hraje ho Jack Reynor), veterána námořní pěchoty, a jejich nemocnou matku. Díky sérii událostí, které se odehrají v různých časových rovinách, čelí Flynne v závěrečné epizodě bitvě se silami vyslanými z budoucnosti, které ji mají zabít a získat zpět klíčové tajemství, jež ukradla. Jenže, jak to bude dál?

Médium 2. série by nemusela být poslední

Seriál Médium si vytvořil oddaný kult fanoušků, kteří se hlasitě dožadují 2. série. Bude ale druhá sezóna seriálu The Peripheral? Amazon zatím nic neschválil!

Na možné pokračování tak zatím ukazuje především epilog a bonusová scéna. Pravděpodobnost, že dojde k obnovení, se díky tomu zdá být vysoká, protože Médium naprosto vládne sledovanosti na Amazonu. Jenže jisté to není, jak ostatně naznačují i slova tvůrkyně Lisy Joy.

Hrozbou pro další díly je drahá produkce

„Ráda bych měla druhou a třetí sezónu a všechny sezóny na světě, abych mohla prozkoumat tento úžasný, úžasný román,“ řekla pro RadioTimes.com. „Už jsme začali brainstormovat o druhé sérii v naději, že se dočkáme pokračování a seriálový svět bude ještě rozsáhlejší a komplikovanější.“

Komplikací možného pokračování je výše seriálového rozpočtu. Právě peníze nedávno stály za ukončením Westworldu. A ani Médium není levné – podle autora předlohy Williama Gibsona vyšla první řada na závratných 80 milionů dolarů. Vše tak stojí na rozhodnutí Amazonu. Jakmile nějaké padne, budeme o něm naše čtenáře informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -