- Reklama -

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

- Reklama -

Seriál Médium, který měl premiéru v říjnu 2022, převzal od Westworldu pozici hlavního tahouna televizní sci-fi zábavy. Za oběma sci-fi hity přitom stojí tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy. První řada seriálu Médium sleduje Flynne Fisherovou v podání Chloë Grace Moretzové, která cestuje do budoucnosti pomocí robotického těla. Seriál přitom příběhově vychází ze stejnojmenného románu Williama Gibsona.

Kromě Flynne sledujeme i jejího bratra Burtona (hraje ho Jack Reynor), veterána námořní pěchoty, a jejich nemocnou matku. Díky sérii událostí, které se odehrají v různých časových rovinách, čelí Flynne v závěrečné epizodě bitvě se silami vyslanými z budoucnosti, které ji mají zabít a získat zpět klíčové tajemství, jež ukradla. Jenže, jak to bude dál?

Médium 2. série by nemusela být poslední

Seriál Médium si vytvořil oddaný kult fanoušků, kteří se hlasitě dožadují 2. série. Bude ale druhá sezóna seriálu The Peripheral? Amazon zatím nic neschválil!

Na možné pokračování tak zatím ukazuje především epilog a bonusová scéna. Pravděpodobnost, že dojde k obnovení, se díky tomu zdá být vysoká, protože Médium naprosto vládne sledovanosti na Amazonu. Jenže jisté to není, jak ostatně naznačují i slova tvůrkyně Lisy Joy.

- Reklama -

Hrozbou pro další díly je drahá produkce

„Ráda bych měla druhou a třetí sezónu a všechny sezóny na světě, abych mohla prozkoumat tento úžasný, úžasný román,“ řekla pro RadioTimes.com. „Už jsme začali brainstormovat o druhé sérii v naději, že se dočkáme pokračování a seriálový svět bude ještě rozsáhlejší a komplikovanější.“

Komplikací možného pokračování je výše seriálového rozpočtu. Právě peníze nedávno stály za ukončením Westworldu. A ani Médium není levné – podle autora předlohy Williama Gibsona vyšla první řada na závratných 80 milionů dolarů. Vše tak stojí na rozhodnutí Amazonu. Jakmile nějaké padne, budeme o něm naše čtenáře informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -