- Reklama -

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

- Reklama -

Seriál Médium, který měl premiéru v říjnu 2022, převzal od Westworldu pozici hlavního tahouna televizní sci-fi zábavy. Za oběma sci-fi hity přitom stojí tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy. První řada seriálu Médium sleduje Flynne Fisherovou v podání Chloë Grace Moretzové, která cestuje do budoucnosti pomocí robotického těla. Seriál přitom příběhově vychází ze stejnojmenného románu Williama Gibsona.

Kromě Flynne sledujeme i jejího bratra Burtona (hraje ho Jack Reynor), veterána námořní pěchoty, a jejich nemocnou matku. Díky sérii událostí, které se odehrají v různých časových rovinách, čelí Flynne v závěrečné epizodě bitvě se silami vyslanými z budoucnosti, které ji mají zabít a získat zpět klíčové tajemství, jež ukradla. Jenže, jak to bude dál?

Médium 2. série by nemusela být poslední

Seriál Médium si vytvořil oddaný kult fanoušků, kteří se hlasitě dožadují 2. série. Bude ale druhá sezóna seriálu The Peripheral? Amazon zatím nic neschválil!

Na možné pokračování tak zatím ukazuje především epilog a bonusová scéna. Pravděpodobnost, že dojde k obnovení, se díky tomu zdá být vysoká, protože Médium naprosto vládne sledovanosti na Amazonu. Jenže jisté to není, jak ostatně naznačují i slova tvůrkyně Lisy Joy.

- Reklama -

Hrozbou pro další díly je drahá produkce

„Ráda bych měla druhou a třetí sezónu a všechny sezóny na světě, abych mohla prozkoumat tento úžasný, úžasný román,“ řekla pro RadioTimes.com. „Už jsme začali brainstormovat o druhé sérii v naději, že se dočkáme pokračování a seriálový svět bude ještě rozsáhlejší a komplikovanější.“

Komplikací možného pokračování je výše seriálového rozpočtu. Právě peníze nedávno stály za ukončením Westworldu. A ani Médium není levné – podle autora předlohy Williama Gibsona vyšla první řada na závratných 80 milionů dolarů. Vše tak stojí na rozhodnutí Amazonu. Jakmile nějaké padne, budeme o něm naše čtenáře informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -