- Reklama -

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

- Reklama -

Seriál Médium, který měl premiéru v říjnu 2022, převzal od Westworldu pozici hlavního tahouna televizní sci-fi zábavy. Za oběma sci-fi hity přitom stojí tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy. První řada seriálu Médium sleduje Flynne Fisherovou v podání Chloë Grace Moretzové, která cestuje do budoucnosti pomocí robotického těla. Seriál přitom příběhově vychází ze stejnojmenného románu Williama Gibsona.

Kromě Flynne sledujeme i jejího bratra Burtona (hraje ho Jack Reynor), veterána námořní pěchoty, a jejich nemocnou matku. Díky sérii událostí, které se odehrají v různých časových rovinách, čelí Flynne v závěrečné epizodě bitvě se silami vyslanými z budoucnosti, které ji mají zabít a získat zpět klíčové tajemství, jež ukradla. Jenže, jak to bude dál?

Médium 2. série by nemusela být poslední

Seriál Médium si vytvořil oddaný kult fanoušků, kteří se hlasitě dožadují 2. série. Bude ale druhá sezóna seriálu The Peripheral? Amazon zatím nic neschválil!

Na možné pokračování tak zatím ukazuje především epilog a bonusová scéna. Pravděpodobnost, že dojde k obnovení, se díky tomu zdá být vysoká, protože Médium naprosto vládne sledovanosti na Amazonu. Jenže jisté to není, jak ostatně naznačují i slova tvůrkyně Lisy Joy.

Hrozbou pro další díly je drahá produkce

„Ráda bych měla druhou a třetí sezónu a všechny sezóny na světě, abych mohla prozkoumat tento úžasný, úžasný román,“ řekla pro RadioTimes.com. „Už jsme začali brainstormovat o druhé sérii v naději, že se dočkáme pokračování a seriálový svět bude ještě rozsáhlejší a komplikovanější.“

Komplikací možného pokračování je výše seriálového rozpočtu. Právě peníze nedávno stály za ukončením Westworldu. A ani Médium není levné – podle autora předlohy Williama Gibsona vyšla první řada na závratných 80 milionů dolarů. Vše tak stojí na rozhodnutí Amazonu. Jakmile nějaké padne, budeme o něm naše čtenáře informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -