- Reklama -

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

- Reklama -

Dolores na konci poslední série sci-fi seriálu Westworld potkala tragická smrt. Pro tuhle robotku to ale nebude ani zdaleka konec. Herečka Evan Rachel Woodová, její představitelka, se totiž objeví i v nových dílech. Už ale ne v roli, na kterou byli diváci zvyklí.

Dolores zemřela, když se snažila bojovat proti společnosti Incite, která využívala umělou inteligenci k ovládání lidského chování. Ve čtvrté sérii Woodová vrací na obrazovky jako nová postava Christina. Kdo že to je? Christina je ambiciózní spisovatelka, co žije se svou spolubydlící, kterou hraje Ariana DeBoseová, jež získala Oscara za roli Anitu ve West Side Story.

Místo Dolores přijde Christine

„Dolores, kterou známe, je pryč,“ komentuje nový děj Evan Rachel Woodová podle webu wegotthiscovered.com. „Christina je normální žena, která žije ve velkém městě a snaží se prosadit jako spisovatelka. Když jsem se původně dozvěděla, že Dolores čeká poněkud tragický konec, zeptala jsem se na to tvůrců seriálu a oni mi odpověděli, že to není pravda. Řekli mi, že se v další sezóně vrátím a budu vypadat jako Evan Rachel Woodová!“

A Evan Rachel Woodová není jediný známý obličej, na který se diváci mohou těšit. Do obsazení se vrací i James Marsden, přestože jeho postavu Teddyho Flooda zabili ve druhé sérii. Teddy spáchal sebevraždu poté, co z něj jeho milenka Dolores během vzpoury robotických hostitelů v původním tematickém parku seriálu udělala nelítostného zabijáka. Nyní se však herci po sezónní pauze opět setkají, když Marsden ztvární postavu, která vezme Christinu na rande, píší Radio Times.

- Reklama -

Co udělají Maeve a Caleb?

Westworld 4. řada se odehrává sedm let po událostech třetí série. A nebude v něm chybět robotka Maeve (Thandie Newton) a lidský válečný veterán Caleb (Aaron Paul). Ti musí spolupracovat, aby buď odvrátili konec světa, nebo vytvořili nový.

Na záčátku nové řady Westworldu dvojici najdeme, když „je Caleb pronásledován poté, co si prošel peklem a zpět, a Maeve je na cestě válečníka,“ prozradila spolutvůrkyně seriálu Lisa Joy magazínu NME. „Každý z nich pokračuje ve svém životě a svět osvobodila mrtvá Dolores. Otázkou však je: jsou hostitelé stále někde poblíž? Mohou si v tomto světě najít nové místo? A mohou spolu hostitelé a lidé mírumilovně komunikovat?“

Westworld 4. řada se začne na HBO Max objevovat od 26. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -