- Reklama -

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

- Reklama -

Dolores na konci poslední série sci-fi seriálu Westworld potkala tragická smrt. Pro tuhle robotku to ale nebude ani zdaleka konec. Herečka Evan Rachel Woodová, její představitelka, se totiž objeví i v nových dílech. Už ale ne v roli, na kterou byli diváci zvyklí.

Dolores zemřela, když se snažila bojovat proti společnosti Incite, která využívala umělou inteligenci k ovládání lidského chování. Ve čtvrté sérii Woodová vrací na obrazovky jako nová postava Christina. Kdo že to je? Christina je ambiciózní spisovatelka, co žije se svou spolubydlící, kterou hraje Ariana DeBoseová, jež získala Oscara za roli Anitu ve West Side Story.

Místo Dolores přijde Christine

„Dolores, kterou známe, je pryč,“ komentuje nový děj Evan Rachel Woodová podle webu wegotthiscovered.com. „Christina je normální žena, která žije ve velkém městě a snaží se prosadit jako spisovatelka. Když jsem se původně dozvěděla, že Dolores čeká poněkud tragický konec, zeptala jsem se na to tvůrců seriálu a oni mi odpověděli, že to není pravda. Řekli mi, že se v další sezóně vrátím a budu vypadat jako Evan Rachel Woodová!“

A Evan Rachel Woodová není jediný známý obličej, na který se diváci mohou těšit. Do obsazení se vrací i James Marsden, přestože jeho postavu Teddyho Flooda zabili ve druhé sérii. Teddy spáchal sebevraždu poté, co z něj jeho milenka Dolores během vzpoury robotických hostitelů v původním tematickém parku seriálu udělala nelítostného zabijáka. Nyní se však herci po sezónní pauze opět setkají, když Marsden ztvární postavu, která vezme Christinu na rande, píší Radio Times.

- Reklama -

Co udělají Maeve a Caleb?

Westworld 4. řada se odehrává sedm let po událostech třetí série. A nebude v něm chybět robotka Maeve (Thandie Newton) a lidský válečný veterán Caleb (Aaron Paul). Ti musí spolupracovat, aby buď odvrátili konec světa, nebo vytvořili nový.

Na záčátku nové řady Westworldu dvojici najdeme, když „je Caleb pronásledován poté, co si prošel peklem a zpět, a Maeve je na cestě válečníka,“ prozradila spolutvůrkyně seriálu Lisa Joy magazínu NME. „Každý z nich pokračuje ve svém životě a svět osvobodila mrtvá Dolores. Otázkou však je: jsou hostitelé stále někde poblíž? Mohou si v tomto světě najít nové místo? A mohou spolu hostitelé a lidé mírumilovně komunikovat?“

Westworld 4. řada se začne na HBO Max objevovat od 26. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -