- Reklama -

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

- Reklama -

Dolores na konci poslední série sci-fi seriálu Westworld potkala tragická smrt. Pro tuhle robotku to ale nebude ani zdaleka konec. Herečka Evan Rachel Woodová, její představitelka, se totiž objeví i v nových dílech. Už ale ne v roli, na kterou byli diváci zvyklí.

Dolores zemřela, když se snažila bojovat proti společnosti Incite, která využívala umělou inteligenci k ovládání lidského chování. Ve čtvrté sérii Woodová vrací na obrazovky jako nová postava Christina. Kdo že to je? Christina je ambiciózní spisovatelka, co žije se svou spolubydlící, kterou hraje Ariana DeBoseová, jež získala Oscara za roli Anitu ve West Side Story.

Místo Dolores přijde Christine

„Dolores, kterou známe, je pryč,“ komentuje nový děj Evan Rachel Woodová podle webu wegotthiscovered.com. „Christina je normální žena, která žije ve velkém městě a snaží se prosadit jako spisovatelka. Když jsem se původně dozvěděla, že Dolores čeká poněkud tragický konec, zeptala jsem se na to tvůrců seriálu a oni mi odpověděli, že to není pravda. Řekli mi, že se v další sezóně vrátím a budu vypadat jako Evan Rachel Woodová!“

A Evan Rachel Woodová není jediný známý obličej, na který se diváci mohou těšit. Do obsazení se vrací i James Marsden, přestože jeho postavu Teddyho Flooda zabili ve druhé sérii. Teddy spáchal sebevraždu poté, co z něj jeho milenka Dolores během vzpoury robotických hostitelů v původním tematickém parku seriálu udělala nelítostného zabijáka. Nyní se však herci po sezónní pauze opět setkají, když Marsden ztvární postavu, která vezme Christinu na rande, píší Radio Times.

Co udělají Maeve a Caleb?

Westworld 4. řada se odehrává sedm let po událostech třetí série. A nebude v něm chybět robotka Maeve (Thandie Newton) a lidský válečný veterán Caleb (Aaron Paul). Ti musí spolupracovat, aby buď odvrátili konec světa, nebo vytvořili nový.

Na záčátku nové řady Westworldu dvojici najdeme, když „je Caleb pronásledován poté, co si prošel peklem a zpět, a Maeve je na cestě válečníka,“ prozradila spolutvůrkyně seriálu Lisa Joy magazínu NME. „Každý z nich pokračuje ve svém životě a svět osvobodila mrtvá Dolores. Otázkou však je: jsou hostitelé stále někde poblíž? Mohou si v tomto světě najít nové místo? A mohou spolu hostitelé a lidé mírumilovně komunikovat?“

Westworld 4. řada se začne na HBO Max objevovat od 26. června.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama