- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud se 3. řady nedočká, Netflix se rozhodl ho ukončit

Netflix se rozhodl ukončit fantasy seriál Winx Saga: Osud. Stalo se tak po pouhých dvou odvysílaných řadách. Členové štábu neskrývají zklamání.

- Reklama -

Jestli jste se těšili na třetí sérii hrané verze seriálu Winx Club, tak máte docela smůlu. Na Netflixu nebude. Společnost se rozhodla v natáčení seriálu Winx Saga: Osud dále nepokračovat, napsal polygon.com. Na Instagramu to potvrdil tvůrce seriálu Brian Young.

„Je to obzvlášť těžké, protože vím, kolik z vás poslední řadu milovalo,“ napsal Young. „Naši herci a štáb odvedli spoustu tvrdé práce při vytváření tohoto světa a postav. Jsem vděčný za každého z nich a za vás všechny, kteří jste se dívali.“

Konec přišel i přes slušnou sledovanost

Finále druhé série přitom skončilo s otevřeným koncem. Přišlo se na to, že Bloom byla jako novorozeně před více než tisíci lety umístěna do stáze a přenesena do Říše temnot, kde se nakonec setkala se svou biologickou matkou. Bohužel, co to všechno způsobí, se diváci už nedozví.

- Reklama -

Remake kultovního dětského animovaného seriálu pro mládež Netflix vyhodnotil jako nedostatečně populární na to, aby pokračoval třetí sérií. A to je minimálně zvláštní, protože na mnoha místech se druhá řada (stejně jako první) zařadila mezi nejsledovanější pořady.

Byly to úžasné 4 roky, děkuje představitelka Aishy

Smutek z konce seriálu neskrývá ani seriálová Aisha, kterou hrála Precious Mustapha. Ta v souvislosti se zprávou o konci poslala na sociálních sítích vzkaz svým příznivcům, upozornily stránky express.co.uk. Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu nasdílela komentář Briana Younga a přidala srdečné „Děkuji“ pro sledující.

„Byly to kouzelné čtyři roky!“ napsala ve stories. „Jsem tak vděčná, že jsem mohla být součástí této show. Hraní Aishy mi opravdu změnilo život! Děkuji úžasným fanouškům za vaši neustálou lásku a podporu!“

První série Winx Sagy patřila mezi největší úspěchy Netflixu

Seriál Winx Saga: Osud se premiéry na Netflixu dočkal v roce 2021. Druhá série se objevila zhruba před dvěma měsíci. První sezónu tvořilo šest epizod, druhou sedm. V seriálu hráli Abigail Cowenová, Hannah van der Westhuysenová, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaumpvá, Danny Griffin, Sadie Soverallová, Freddie Thorp, Theo Graham a Robert James-Collier.

Druhá sezóna pořadu sledovaností nestačila jen na poslední řadu seriálu Cobra Kai, podle Variety se umístila na druhém místě nejsledovanějších pořadů Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -