- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud se 3. řady nedočká, Netflix se rozhodl ho ukončit

Netflix se rozhodl ukončit fantasy seriál Winx Saga: Osud. Stalo se tak po pouhých dvou odvysílaných řadách. Členové štábu neskrývají zklamání.

- Reklama -

Jestli jste se těšili na třetí sérii hrané verze seriálu Winx Club, tak máte docela smůlu. Na Netflixu nebude. Společnost se rozhodla v natáčení seriálu Winx Saga: Osud dále nepokračovat, napsal polygon.com. Na Instagramu to potvrdil tvůrce seriálu Brian Young.

„Je to obzvlášť těžké, protože vím, kolik z vás poslední řadu milovalo,“ napsal Young. „Naši herci a štáb odvedli spoustu tvrdé práce při vytváření tohoto světa a postav. Jsem vděčný za každého z nich a za vás všechny, kteří jste se dívali.“

Konec přišel i přes slušnou sledovanost

Finále druhé série přitom skončilo s otevřeným koncem. Přišlo se na to, že Bloom byla jako novorozeně před více než tisíci lety umístěna do stáze a přenesena do Říše temnot, kde se nakonec setkala se svou biologickou matkou. Bohužel, co to všechno způsobí, se diváci už nedozví.

Remake kultovního dětského animovaného seriálu pro mládež Netflix vyhodnotil jako nedostatečně populární na to, aby pokračoval třetí sérií. A to je minimálně zvláštní, protože na mnoha místech se druhá řada (stejně jako první) zařadila mezi nejsledovanější pořady.

Byly to úžasné 4 roky, děkuje představitelka Aishy

Smutek z konce seriálu neskrývá ani seriálová Aisha, kterou hrála Precious Mustapha. Ta v souvislosti se zprávou o konci poslala na sociálních sítích vzkaz svým příznivcům, upozornily stránky express.co.uk. Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu nasdílela komentář Briana Younga a přidala srdečné „Děkuji“ pro sledující.

„Byly to kouzelné čtyři roky!“ napsala ve stories. „Jsem tak vděčná, že jsem mohla být součástí této show. Hraní Aishy mi opravdu změnilo život! Děkuji úžasným fanouškům za vaši neustálou lásku a podporu!“

První série Winx Sagy patřila mezi největší úspěchy Netflixu

Seriál Winx Saga: Osud se premiéry na Netflixu dočkal v roce 2021. Druhá série se objevila zhruba před dvěma měsíci. První sezónu tvořilo šest epizod, druhou sedm. V seriálu hráli Abigail Cowenová, Hannah van der Westhuysenová, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaumpvá, Danny Griffin, Sadie Soverallová, Freddie Thorp, Theo Graham a Robert James-Collier.

Druhá sezóna pořadu sledovaností nestačila jen na poslední řadu seriálu Cobra Kai, podle Variety se umístila na druhém místě nejsledovanějších pořadů Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -