- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud se 3. řady nedočká, Netflix se rozhodl ho ukončit

Netflix se rozhodl ukončit fantasy seriál Winx Saga: Osud. Stalo se tak po pouhých dvou odvysílaných řadách. Členové štábu neskrývají zklamání.

- Reklama -

Jestli jste se těšili na třetí sérii hrané verze seriálu Winx Club, tak máte docela smůlu. Na Netflixu nebude. Společnost se rozhodla v natáčení seriálu Winx Saga: Osud dále nepokračovat, napsal polygon.com. Na Instagramu to potvrdil tvůrce seriálu Brian Young.

„Je to obzvlášť těžké, protože vím, kolik z vás poslední řadu milovalo,“ napsal Young. „Naši herci a štáb odvedli spoustu tvrdé práce při vytváření tohoto světa a postav. Jsem vděčný za každého z nich a za vás všechny, kteří jste se dívali.“

Konec přišel i přes slušnou sledovanost

Finále druhé série přitom skončilo s otevřeným koncem. Přišlo se na to, že Bloom byla jako novorozeně před více než tisíci lety umístěna do stáze a přenesena do Říše temnot, kde se nakonec setkala se svou biologickou matkou. Bohužel, co to všechno způsobí, se diváci už nedozví.

- Reklama -

Remake kultovního dětského animovaného seriálu pro mládež Netflix vyhodnotil jako nedostatečně populární na to, aby pokračoval třetí sérií. A to je minimálně zvláštní, protože na mnoha místech se druhá řada (stejně jako první) zařadila mezi nejsledovanější pořady.

Byly to úžasné 4 roky, děkuje představitelka Aishy

Smutek z konce seriálu neskrývá ani seriálová Aisha, kterou hrála Precious Mustapha. Ta v souvislosti se zprávou o konci poslala na sociálních sítích vzkaz svým příznivcům, upozornily stránky express.co.uk. Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu nasdílela komentář Briana Younga a přidala srdečné „Děkuji“ pro sledující.

„Byly to kouzelné čtyři roky!“ napsala ve stories. „Jsem tak vděčná, že jsem mohla být součástí této show. Hraní Aishy mi opravdu změnilo život! Děkuji úžasným fanouškům za vaši neustálou lásku a podporu!“

První série Winx Sagy patřila mezi největší úspěchy Netflixu

Seriál Winx Saga: Osud se premiéry na Netflixu dočkal v roce 2021. Druhá série se objevila zhruba před dvěma měsíci. První sezónu tvořilo šest epizod, druhou sedm. V seriálu hráli Abigail Cowenová, Hannah van der Westhuysenová, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaumpvá, Danny Griffin, Sadie Soverallová, Freddie Thorp, Theo Graham a Robert James-Collier.

Druhá sezóna pořadu sledovaností nestačila jen na poslední řadu seriálu Cobra Kai, podle Variety se umístila na druhém místě nejsledovanějších pořadů Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -