- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud se 3. řady nedočká, Netflix se rozhodl ho ukončit

Netflix se rozhodl ukončit fantasy seriál Winx Saga: Osud. Stalo se tak po pouhých dvou odvysílaných řadách. Členové štábu neskrývají zklamání.

- Reklama -

Jestli jste se těšili na třetí sérii hrané verze seriálu Winx Club, tak máte docela smůlu. Na Netflixu nebude. Společnost se rozhodla v natáčení seriálu Winx Saga: Osud dále nepokračovat, napsal polygon.com. Na Instagramu to potvrdil tvůrce seriálu Brian Young.

„Je to obzvlášť těžké, protože vím, kolik z vás poslední řadu milovalo,“ napsal Young. „Naši herci a štáb odvedli spoustu tvrdé práce při vytváření tohoto světa a postav. Jsem vděčný za každého z nich a za vás všechny, kteří jste se dívali.“

Konec přišel i přes slušnou sledovanost

Finále druhé série přitom skončilo s otevřeným koncem. Přišlo se na to, že Bloom byla jako novorozeně před více než tisíci lety umístěna do stáze a přenesena do Říše temnot, kde se nakonec setkala se svou biologickou matkou. Bohužel, co to všechno způsobí, se diváci už nedozví.

Remake kultovního dětského animovaného seriálu pro mládež Netflix vyhodnotil jako nedostatečně populární na to, aby pokračoval třetí sérií. A to je minimálně zvláštní, protože na mnoha místech se druhá řada (stejně jako první) zařadila mezi nejsledovanější pořady.

Byly to úžasné 4 roky, děkuje představitelka Aishy

Smutek z konce seriálu neskrývá ani seriálová Aisha, kterou hrála Precious Mustapha. Ta v souvislosti se zprávou o konci poslala na sociálních sítích vzkaz svým příznivcům, upozornily stránky express.co.uk. Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu nasdílela komentář Briana Younga a přidala srdečné „Děkuji“ pro sledující.

„Byly to kouzelné čtyři roky!“ napsala ve stories. „Jsem tak vděčná, že jsem mohla být součástí této show. Hraní Aishy mi opravdu změnilo život! Děkuji úžasným fanouškům za vaši neustálou lásku a podporu!“

První série Winx Sagy patřila mezi největší úspěchy Netflixu

Seriál Winx Saga: Osud se premiéry na Netflixu dočkal v roce 2021. Druhá série se objevila zhruba před dvěma měsíci. První sezónu tvořilo šest epizod, druhou sedm. V seriálu hráli Abigail Cowenová, Hannah van der Westhuysenová, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaumpvá, Danny Griffin, Sadie Soverallová, Freddie Thorp, Theo Graham a Robert James-Collier.

Druhá sezóna pořadu sledovaností nestačila jen na poslední řadu seriálu Cobra Kai, podle Variety se umístila na druhém místě nejsledovanějších pořadů Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -