- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud: Jsou Beatrix a Bloom sestry?

Winx Saga: Osud je populární temny fantasy seriál na Netflixu. Snad všichni fanoušci, co ho sledují, se těší, že zjistí skutečnou identitu Bloom. Jsou s Beatrix sestry?

- Reklama -

Winx Saga: Osud je hraný seriál inspirovaný animovaném seriálem The Winx Club. Sleduje víly Alfea College, jak trénují, aby se chránili před zlem mimo hranice školy. Fanoušci věří, že Bloom (hraje ji Abigail Cowenová) může souviset s antagonistkou Beatrix (Sadie Soverallová).

Jsou Beatrix a Bloom sestry?

winx saga: osud beatrix
Sadie Soverall jako Beatrix. Foto: Jonathan Hession/NETFLIX © 2020

Winx Saga: Osud se stala jednou z nejsledovanějších sérií na Netflixu a fanoušci netrpělivě čekají, kdy a zda vůbec bude potvrzená 2. série.

První sezóna zanechala v divácích mnoho otázek, protože ohnivá víla Bloom začala odhalovat další tajemství vlastní identity. Upoutala pozornost Beatrix, tajemné víly s jedinečnými schopnostmi, která byla odhodlaná propustit darebnou Rosalindu (Lesley Sharp).

Beatrix nakonec nalákala Bloom do pasti, aby mohla pomoci osvobodit Rosalindu. Vzala také Bloom, aby viděla pozůstatky zničené vesnice Aster Dell. Právě proto někteří fanoušci věří, že jsou sestry.

- Reklama -

„Bloom a Beatrix by měla být dvojčata. Bloom si myslela, že Beatrix je krvavá čarodějka, Beatrix si zase myslela, že ona a Bloom jsou stejné,“ tvrdí na Redditu Dani0989.

Někteří diváci si zase myslí, že Bloom představuje světlou stránku Dračího ohně, zatímco Beatrix ztělesňuje jeho temnou stránku. Pokud by sestry měly takové opačné schopnosti a silné stránky, potřebovaly by odlišné výchovy a vedení.

„Bloom potřebovala lásku a Beatrix potřebovala disciplínu. Pokud jsou součástí čarodějnice nebo protilehlými částmi dračího plamene, navzájem se vyvažují,“ myslí si Dani0989. „Vychovat je odděleně by bylo nutné.“

Jak to bylo v originále?

V původním Winx Clubu má Bloom starší sestru Daphne, která učí na Alfea dějiny magie.

Byla jednou z devíti Nymf magické dimenze a je všemocnou vílou.

Zatím není jasné, zda Beatrix v seriálu funguje jako Daphneina náhrada.

Daphne byla tou, kdo poslal Bloom na Zemi, aby ji ochránila a zabránila tomu, aby Dračí plamen padl do špatných rukou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -