- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud: Jsou Beatrix a Bloom sestry?

Winx Saga: Osud je populární temny fantasy seriál na Netflixu. Snad všichni fanoušci, co ho sledují, se těší, že zjistí skutečnou identitu Bloom. Jsou s Beatrix sestry?

- Reklama -

Winx Saga: Osud je hraný seriál inspirovaný animovaném seriálem The Winx Club. Sleduje víly Alfea College, jak trénují, aby se chránili před zlem mimo hranice školy. Fanoušci věří, že Bloom (hraje ji Abigail Cowenová) může souviset s antagonistkou Beatrix (Sadie Soverallová).

Jsou Beatrix a Bloom sestry?

winx saga: osud beatrix
Sadie Soverall jako Beatrix. Foto: Jonathan Hession/NETFLIX © 2020

Winx Saga: Osud se stala jednou z nejsledovanějších sérií na Netflixu a fanoušci netrpělivě čekají, kdy a zda vůbec bude potvrzená 2. série.

První sezóna zanechala v divácích mnoho otázek, protože ohnivá víla Bloom začala odhalovat další tajemství vlastní identity. Upoutala pozornost Beatrix, tajemné víly s jedinečnými schopnostmi, která byla odhodlaná propustit darebnou Rosalindu (Lesley Sharp).

Beatrix nakonec nalákala Bloom do pasti, aby mohla pomoci osvobodit Rosalindu. Vzala také Bloom, aby viděla pozůstatky zničené vesnice Aster Dell. Právě proto někteří fanoušci věří, že jsou sestry.

„Bloom a Beatrix by měla být dvojčata. Bloom si myslela, že Beatrix je krvavá čarodějka, Beatrix si zase myslela, že ona a Bloom jsou stejné,“ tvrdí na Redditu Dani0989.

Někteří diváci si zase myslí, že Bloom představuje světlou stránku Dračího ohně, zatímco Beatrix ztělesňuje jeho temnou stránku. Pokud by sestry měly takové opačné schopnosti a silné stránky, potřebovaly by odlišné výchovy a vedení.

„Bloom potřebovala lásku a Beatrix potřebovala disciplínu. Pokud jsou součástí čarodějnice nebo protilehlými částmi dračího plamene, navzájem se vyvažují,“ myslí si Dani0989. „Vychovat je odděleně by bylo nutné.“

Jak to bylo v originále?

V původním Winx Clubu má Bloom starší sestru Daphne, která učí na Alfea dějiny magie.

Byla jednou z devíti Nymf magické dimenze a je všemocnou vílou.

Zatím není jasné, zda Beatrix v seriálu funguje jako Daphneina náhrada.

Daphne byla tou, kdo poslal Bloom na Zemi, aby ji ochránila a zabránila tomu, aby Dračí plamen padl do špatných rukou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -