- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud: Jsou Beatrix a Bloom sestry?

Winx Saga: Osud je populární temny fantasy seriál na Netflixu. Snad všichni fanoušci, co ho sledují, se těší, že zjistí skutečnou identitu Bloom. Jsou s Beatrix sestry?

- Reklama -

Winx Saga: Osud je hraný seriál inspirovaný animovaném seriálem The Winx Club. Sleduje víly Alfea College, jak trénují, aby se chránili před zlem mimo hranice školy. Fanoušci věří, že Bloom (hraje ji Abigail Cowenová) může souviset s antagonistkou Beatrix (Sadie Soverallová).

Jsou Beatrix a Bloom sestry?

winx saga: osud beatrix
Sadie Soverall jako Beatrix. Foto: Jonathan Hession/NETFLIX © 2020

Winx Saga: Osud se stala jednou z nejsledovanějších sérií na Netflixu a fanoušci netrpělivě čekají, kdy a zda vůbec bude potvrzená 2. série.

První sezóna zanechala v divácích mnoho otázek, protože ohnivá víla Bloom začala odhalovat další tajemství vlastní identity. Upoutala pozornost Beatrix, tajemné víly s jedinečnými schopnostmi, která byla odhodlaná propustit darebnou Rosalindu (Lesley Sharp).

Beatrix nakonec nalákala Bloom do pasti, aby mohla pomoci osvobodit Rosalindu. Vzala také Bloom, aby viděla pozůstatky zničené vesnice Aster Dell. Právě proto někteří fanoušci věří, že jsou sestry.

- Reklama -

„Bloom a Beatrix by měla být dvojčata. Bloom si myslela, že Beatrix je krvavá čarodějka, Beatrix si zase myslela, že ona a Bloom jsou stejné,“ tvrdí na Redditu Dani0989.

Někteří diváci si zase myslí, že Bloom představuje světlou stránku Dračího ohně, zatímco Beatrix ztělesňuje jeho temnou stránku. Pokud by sestry měly takové opačné schopnosti a silné stránky, potřebovaly by odlišné výchovy a vedení.

„Bloom potřebovala lásku a Beatrix potřebovala disciplínu. Pokud jsou součástí čarodějnice nebo protilehlými částmi dračího plamene, navzájem se vyvažují,“ myslí si Dani0989. „Vychovat je odděleně by bylo nutné.“

Jak to bylo v originále?

V původním Winx Clubu má Bloom starší sestru Daphne, která učí na Alfea dějiny magie.

Byla jednou z devíti Nymf magické dimenze a je všemocnou vílou.

Zatím není jasné, zda Beatrix v seriálu funguje jako Daphneina náhrada.

Daphne byla tou, kdo poslal Bloom na Zemi, aby ji ochránila a zabránila tomu, aby Dračí plamen padl do špatných rukou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -