- Reklama -

Seriál Winx Saga: Osud: Jsou Beatrix a Bloom sestry?

Winx Saga: Osud je populární temny fantasy seriál na Netflixu. Snad všichni fanoušci, co ho sledují, se těší, že zjistí skutečnou identitu Bloom. Jsou s Beatrix sestry?

- Reklama -

Winx Saga: Osud je hraný seriál inspirovaný animovaném seriálem The Winx Club. Sleduje víly Alfea College, jak trénují, aby se chránili před zlem mimo hranice školy. Fanoušci věří, že Bloom (hraje ji Abigail Cowenová) může souviset s antagonistkou Beatrix (Sadie Soverallová).

Jsou Beatrix a Bloom sestry?

winx saga: osud beatrix
Sadie Soverall jako Beatrix. Foto: Jonathan Hession/NETFLIX © 2020

Winx Saga: Osud se stala jednou z nejsledovanějších sérií na Netflixu a fanoušci netrpělivě čekají, kdy a zda vůbec bude potvrzená 2. série.

První sezóna zanechala v divácích mnoho otázek, protože ohnivá víla Bloom začala odhalovat další tajemství vlastní identity. Upoutala pozornost Beatrix, tajemné víly s jedinečnými schopnostmi, která byla odhodlaná propustit darebnou Rosalindu (Lesley Sharp).

Beatrix nakonec nalákala Bloom do pasti, aby mohla pomoci osvobodit Rosalindu. Vzala také Bloom, aby viděla pozůstatky zničené vesnice Aster Dell. Právě proto někteří fanoušci věří, že jsou sestry.

„Bloom a Beatrix by měla být dvojčata. Bloom si myslela, že Beatrix je krvavá čarodějka, Beatrix si zase myslela, že ona a Bloom jsou stejné,“ tvrdí na Redditu Dani0989.

Někteří diváci si zase myslí, že Bloom představuje světlou stránku Dračího ohně, zatímco Beatrix ztělesňuje jeho temnou stránku. Pokud by sestry měly takové opačné schopnosti a silné stránky, potřebovaly by odlišné výchovy a vedení.

„Bloom potřebovala lásku a Beatrix potřebovala disciplínu. Pokud jsou součástí čarodějnice nebo protilehlými částmi dračího plamene, navzájem se vyvažují,“ myslí si Dani0989. „Vychovat je odděleně by bylo nutné.“

Jak to bylo v originále?

V původním Winx Clubu má Bloom starší sestru Daphne, která učí na Alfea dějiny magie.

Byla jednou z devíti Nymf magické dimenze a je všemocnou vílou.

Zatím není jasné, zda Beatrix v seriálu funguje jako Daphneina náhrada.

Daphne byla tou, kdo poslal Bloom na Zemi, aby ji ochránila a zabránila tomu, aby Dračí plamen padl do špatných rukou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -