- Reklama -

Witcher 2. řada: Nové informace a trailery. Co prozradil Cavill?

Na nedávném festivalu Tudum zveřejnil Netflix novinky o seriálu Witcher. 2. řada bude o nových příšerách a podle Henryho Cavilla i nečekané Geraltově roli…

- Reklama -

Na akci Tudum společnosti Netflix se toho kolem Geralta z Rivie odehrálo docela dost. Witcher 2. řada hrála na velké prezentaci novinek jednu z hlavních rolí. Fanoušci se dočkali dvou nových, velmi krátkých teaserů, které ukázaly, jak vypadá život Geralta a zejména co můžeme očekávat od Ciri.

První sezóna Zaklínače se odehrávala v několika časových rovinách. Zkoumala minulost Geralta, korunní princezny Cirilly (Freya Allan) a Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra). Jejich příběhy se spojily do jedné časové linie až na samém konci 1. řady, která vyvrcholila epickou bitvou o Soddenský vrch.

Kdy bude Witcher 2. řada na Netflixu?


Až se 17. prosince na obrazovkách objeví druhá série, dojde k velké změně stylu vyprávění z první řady. Představitel Geralta z Rivie Henry Cavill to prozradil Entertainment Weekly.

Vše by se tak mělo odehrávat v jedné časové rovině. Herec také prozradil, že můžeme očekávat „několik nečekaných zvratů během jedné epizody“, což diváky u obrazovek jistě dokáže držet v napětí.

Změny se ale netýkají jen vyprávěcího stylu. K proměně dojde také u Geralta z Rivie. Cavill prozradil, že Witcher 2. řada „ukáže více toho intelektuálního, filozofického, moudrého Geralta“. Docela slušný rozdíl, když si člověk vzpomena na toho Geralta z 1. série. Ten byl většinu času nevrlý, odtažitý, a snad až zbytečně tajemný.

To už podle všeho zůstane jen vzpomínkou.

Geralt ukáže otcovskou stránku

„Opravdu jsem se chtěl vyhnout tomu, aby byl Geralt příliš jednotvárný,“ svěřil se herec. „I když je občas temný a tajemný, chtěl jsem, aby působil jako ta neuvěřitelná postava, kterou napsal (autor série Zaklínač Andrzej Sapkowski).“

Henry Cavil, který je jen tak mimochodem podle stránek muznosti.cz favoritem na nového Jamese Bonda, je známým fanouškem knižní předlohy Zaklínače. Vysvětlil, že druhá řadainspirovaná Sapkowského knihou Krev elfů. Geralt z Rivie v ní přijímá svou „otcovskou stránku“, když trénuje své Dítě překvapení. Princeznu Ciri učí ovládat sílu, kterou v sobě má.

„Má v sobě hluboko zakořeněný syndrom bílého rytíře,“ komentoval to Cavill, jak píše devdiscourse.com. Dodal, že „ačkoli sepokaždé, když podle něj jedná, dostane se do vážných problémů. A dostane sebe i všechny ostatní do horší situace, než původně zamýšlel. Ale s Ciri se v Geraltovi rozhodně probouzí jeho otcovská stránka. Ačkoli nebyl nutně někým, kdo by toužil po dětech, roli ochránce bere zcela přirozeně.“

Druhá série Zaklínače se na Netflixu objeví 17. prosince – a Netflix už podle NBC potvrdil, že bude i 3. série. Kromě toho se chystá další zaklínačský anime film a také projekt „Zaklínač pro děti a rodiny“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -