- Reklama -

Witcher 2. řada: Nové informace a trailery. Co prozradil Cavill?

Na nedávném festivalu Tudum zveřejnil Netflix novinky o seriálu Witcher. 2. řada bude o nových příšerách a podle Henryho Cavilla i nečekané Geraltově roli…

- Reklama -

Na akci Tudum společnosti Netflix se toho kolem Geralta z Rivie odehrálo docela dost. Witcher 2. řada hrála na velké prezentaci novinek jednu z hlavních rolí. Fanoušci se dočkali dvou nových, velmi krátkých teaserů, které ukázaly, jak vypadá život Geralta a zejména co můžeme očekávat od Ciri.

První sezóna Zaklínače se odehrávala v několika časových rovinách. Zkoumala minulost Geralta, korunní princezny Cirilly (Freya Allan) a Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra). Jejich příběhy se spojily do jedné časové linie až na samém konci 1. řady, která vyvrcholila epickou bitvou o Soddenský vrch.

Kdy bude Witcher 2. řada na Netflixu?


Až se 17. prosince na obrazovkách objeví druhá série, dojde k velké změně stylu vyprávění z první řady. Představitel Geralta z Rivie Henry Cavill to prozradil Entertainment Weekly.

Vše by se tak mělo odehrávat v jedné časové rovině. Herec také prozradil, že můžeme očekávat „několik nečekaných zvratů během jedné epizody“, což diváky u obrazovek jistě dokáže držet v napětí.

Změny se ale netýkají jen vyprávěcího stylu. K proměně dojde také u Geralta z Rivie. Cavill prozradil, že Witcher 2. řada „ukáže více toho intelektuálního, filozofického, moudrého Geralta“. Docela slušný rozdíl, když si člověk vzpomena na toho Geralta z 1. série. Ten byl většinu času nevrlý, odtažitý, a snad až zbytečně tajemný.

- Reklama -

To už podle všeho zůstane jen vzpomínkou.

Geralt ukáže otcovskou stránku

„Opravdu jsem se chtěl vyhnout tomu, aby byl Geralt příliš jednotvárný,“ svěřil se herec. „I když je občas temný a tajemný, chtěl jsem, aby působil jako ta neuvěřitelná postava, kterou napsal (autor série Zaklínač Andrzej Sapkowski).“

Henry Cavil, který je jen tak mimochodem podle stránek muznosti.cz favoritem na nového Jamese Bonda, je známým fanouškem knižní předlohy Zaklínače. Vysvětlil, že druhá řadainspirovaná Sapkowského knihou Krev elfů. Geralt z Rivie v ní přijímá svou „otcovskou stránku“, když trénuje své Dítě překvapení. Princeznu Ciri učí ovládat sílu, kterou v sobě má.

„Má v sobě hluboko zakořeněný syndrom bílého rytíře,“ komentoval to Cavill, jak píše devdiscourse.com. Dodal, že „ačkoli sepokaždé, když podle něj jedná, dostane se do vážných problémů. A dostane sebe i všechny ostatní do horší situace, než původně zamýšlel. Ale s Ciri se v Geraltovi rozhodně probouzí jeho otcovská stránka. Ačkoli nebyl nutně někým, kdo by toužil po dětech, roli ochránce bere zcela přirozeně.“

Druhá série Zaklínače se na Netflixu objeví 17. prosince – a Netflix už podle NBC potvrdil, že bude i 3. série. Kromě toho se chystá další zaklínačský anime film a také projekt „Zaklínač pro děti a rodiny“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -