- Reklama -

1899 2. série: Tvůrci po strhujícím finále potvrdili plány na další dvě řady

Géniové, kteří stojí za napínavým německým originálem Dark od Netflixu, mají na svědomí nejnovější mysteriózní hit 1899. Možná vás po zhlédnutí všech 8 dílů zajímá, zda se seriál 1899 dočká i 2. série.

- Reklama -

Němečtí tvůrci Jantje Frieseová a Baran bo Odar jsou známí díky kritikou oceňovanému sci-fi seriálu Dark. V současné době se snaží navázat na úspěch Darku v dalším mysl ohromujícím thrilleru. Jejich zbrusu nový mysteriózní seriál 1899 se soustředí na skupinu cestujících, kteří doufají, že útěkem z Evropy začnou nový život v Americe. Jejich plány však ztroskotají, když uprostřed oceánu narazí na pohřešovanou loď Prometheus. Cestující začnou zažívat podivné události a přemýšlejí, jak vše souvisí se záhadnou lodí. První řada končí napínavým finále, po kterém jsou fanoušci v očekávání, zda se dočkají u seriálu 1899 2. série.

Zda bude 1899 2. série záleží na divácích

Dobrou zprávou je, že Jantje Frieseová v rozhovoru pro Deadline z roku 2021 prozradila, že s Odarem hodlají udělat ze seriálu 1899 udělat pořad, který poběží několik let. Vše ale podle slov Frieseové závisí na tom, jak dobře bude první sezóna přijata u diváků. I z důvodu nedávné premiéry totiž ještě druhá řada 1899 zatím nedostala od Netflixu oficiální potvrzení.

Ale přestože Netflix druhou sérii 1899 zatím neschválil, tvůrci jsou optimističtí a věří, že fanoušci záhadu nakonec rozluští. „Působí to trochu jako historické drama z roku 1899, ale něco tu nehraje,“ vysvětlila Jantje. „To, co neustále děláme, je hra s očekáváním. Když si přečtete šifru, něco očekáváte a cítíte se v tom bezpečně. A my pak to očekávání změníme.“

Rozuzlení by seriál 1899 mohl dostat ve 3. řadě

S tím podle webu indiewire.com souhlasí i Odar. „V sedmé epizodě první sezóny dáváme velkou odpověď. Není to neustálé: ‚Jo, my vás oblbneme‘ a pak to uvidíte ve třetí sezóně. V první sezóně jde o nastolení velkého tématu, velké věci. Uvidíme, jestli bude druhá sezóna, a pak si s tímto tématem začneme hrát a rozuzlení pak přijde ideálně ve třetí řadě. Opět je to, stejně jako v Dark, určeno k vyprávění ve třech sériích.“

Než Netflix rozhodne, zda konkrétní seriál prodlouží, často vyčkává i několik měsíců. Než tedy dojde k jeho rozhodnutí, můžete si maximálně tak osvěžit všech osm dílů 1899 na Netflixu. Nebo zkusit najít jiné skvělé seriály na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -