- Reklama -

1899 2. série: Tvůrci po strhujícím finále potvrdili plány na další dvě řady

Géniové, kteří stojí za napínavým německým originálem Dark od Netflixu, mají na svědomí nejnovější mysteriózní hit 1899. Možná vás po zhlédnutí všech 8 dílů zajímá, zda se seriál 1899 dočká i 2. série.

- Reklama -

Němečtí tvůrci Jantje Frieseová a Baran bo Odar jsou známí díky kritikou oceňovanému sci-fi seriálu Dark. V současné době se snaží navázat na úspěch Darku v dalším mysl ohromujícím thrilleru. Jejich zbrusu nový mysteriózní seriál 1899 se soustředí na skupinu cestujících, kteří doufají, že útěkem z Evropy začnou nový život v Americe. Jejich plány však ztroskotají, když uprostřed oceánu narazí na pohřešovanou loď Prometheus. Cestující začnou zažívat podivné události a přemýšlejí, jak vše souvisí se záhadnou lodí. První řada končí napínavým finále, po kterém jsou fanoušci v očekávání, zda se dočkají u seriálu 1899 2. série.

Zda bude 1899 2. série záleží na divácích

Dobrou zprávou je, že Jantje Frieseová v rozhovoru pro Deadline z roku 2021 prozradila, že s Odarem hodlají udělat ze seriálu 1899 udělat pořad, který poběží několik let. Vše ale podle slov Frieseové závisí na tom, jak dobře bude první sezóna přijata u diváků. I z důvodu nedávné premiéry totiž ještě druhá řada 1899 zatím nedostala od Netflixu oficiální potvrzení.

Ale přestože Netflix druhou sérii 1899 zatím neschválil, tvůrci jsou optimističtí a věří, že fanoušci záhadu nakonec rozluští. „Působí to trochu jako historické drama z roku 1899, ale něco tu nehraje,“ vysvětlila Jantje. „To, co neustále děláme, je hra s očekáváním. Když si přečtete šifru, něco očekáváte a cítíte se v tom bezpečně. A my pak to očekávání změníme.“

Rozuzlení by seriál 1899 mohl dostat ve 3. řadě

S tím podle webu indiewire.com souhlasí i Odar. „V sedmé epizodě první sezóny dáváme velkou odpověď. Není to neustálé: ‚Jo, my vás oblbneme‘ a pak to uvidíte ve třetí sezóně. V první sezóně jde o nastolení velkého tématu, velké věci. Uvidíme, jestli bude druhá sezóna, a pak si s tímto tématem začneme hrát a rozuzlení pak přijde ideálně ve třetí řadě. Opět je to, stejně jako v Dark, určeno k vyprávění ve třech sériích.“

- Reklama -

Než Netflix rozhodne, zda konkrétní seriál prodlouží, často vyčkává i několik měsíců. Než tedy dojde k jeho rozhodnutí, můžete si maximálně tak osvěžit všech osm dílů 1899 na Netflixu. Nebo zkusit najít jiné skvělé seriály na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -