- Reklama -

Seriál 1899 končí: Netflix vydal stopku, 2. série nebude

Netflix zrušil seriál "1899" a neprodlouží jej pro druhou sérii. Potvrdili to spolutvůrci seriálu Baran bo Odar a Jantje Freise v prohlášení sdíleném na Odarově Instagramu.

- Reklama -

„S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že seriál ‚1899‘ se nedočkal obnovení,“ napsal Odar na Instagramu. „Rádi bychom tuto neuvěřitelnou cestu zakončili druhou a třetí sezónou, jako se nám to podařilo s ‚Dark‘. Ale někdy se věci nevyvíjejí tak, jak jste si naplánovali. Takový je život.“

„Víme, že to zklame miliony fanoušků. Ale chceme vám z celého srdce poděkovat, že jste byli součástí tohoto úžasného dobrodružství,“ pokračuje prohlášení. „Máme vás rádi. Nikdy nezapomeňte.“

Nepomohla ani nejmodernější produkční scéna v Evropě

Temný seriál 1899 je sci-fi thriller odehrávající se v roce, který je uveden v jeho názvu. Vypráví příběh skupiny lidí cestujících na parníku Kerberos z Evropy do New Yorku. Spojují je jejich naděje a sny o novém století a budoucnosti v zahraničí. Jejich cesta však nabere nečekaný směr, když objeví jinou loď s migranty unášenou na otevřeném moři. To, co najdou na palubě, změní jejich cestu do zaslíbené země v děsivou noční můru.

V seriálu 1899 hráli Emily Beechamová, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann a Miguel Bernardeau. Všechny záběry vznikly ve studiích Babelsberg v Německu s využitím nejmodernější virtuální produkční scény. Jantje Friese a Baran bo Odar působili jako spoluscenáristé a výkonní producenti, Friese psal scénář a bo Odar režíroval.

Seriálu 1899 se na úspěch Dark nepodařilo navázat

Seriál „1899“ se zároveň pokoušel navázat na úspěch seriálu „Dark“, který pro Netflix vytvořili Adar a Friese a slavili s ním obrovské úspěchy. Po třech sezónách seriálu „Dark“ podepsali Adar a Friese smlouvu s Netflixem na tvorbu dalšího obsahu a „1899“ byl prvním projektem, který z této dohody vzešel. Bohužel, nakonec neúspěšně, což jistě zarmoutí miliony fanoušků po celém světě.

Existuje jen malá útěcha: Všech 8 epizod seriálu 1899 je stále k dispozici ke zhlédnutí na Netflixu. Níže se podívejte na prohlášení tvůrců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -