- Reklama -

Seriál 1899 končí: Netflix vydal stopku, 2. série nebude

Netflix zrušil seriál "1899" a neprodlouží jej pro druhou sérii. Potvrdili to spolutvůrci seriálu Baran bo Odar a Jantje Freise v prohlášení sdíleném na Odarově Instagramu.

- Reklama -

„S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že seriál ‚1899‘ se nedočkal obnovení,“ napsal Odar na Instagramu. „Rádi bychom tuto neuvěřitelnou cestu zakončili druhou a třetí sezónou, jako se nám to podařilo s ‚Dark‘. Ale někdy se věci nevyvíjejí tak, jak jste si naplánovali. Takový je život.“

„Víme, že to zklame miliony fanoušků. Ale chceme vám z celého srdce poděkovat, že jste byli součástí tohoto úžasného dobrodružství,“ pokračuje prohlášení. „Máme vás rádi. Nikdy nezapomeňte.“

Nepomohla ani nejmodernější produkční scéna v Evropě

Temný seriál 1899 je sci-fi thriller odehrávající se v roce, který je uveden v jeho názvu. Vypráví příběh skupiny lidí cestujících na parníku Kerberos z Evropy do New Yorku. Spojují je jejich naděje a sny o novém století a budoucnosti v zahraničí. Jejich cesta však nabere nečekaný směr, když objeví jinou loď s migranty unášenou na otevřeném moři. To, co najdou na palubě, změní jejich cestu do zaslíbené země v děsivou noční můru.

V seriálu 1899 hráli Emily Beechamová, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann a Miguel Bernardeau. Všechny záběry vznikly ve studiích Babelsberg v Německu s využitím nejmodernější virtuální produkční scény. Jantje Friese a Baran bo Odar působili jako spoluscenáristé a výkonní producenti, Friese psal scénář a bo Odar režíroval.

- Reklama -

Seriálu 1899 se na úspěch Dark nepodařilo navázat

Seriál „1899“ se zároveň pokoušel navázat na úspěch seriálu „Dark“, který pro Netflix vytvořili Adar a Friese a slavili s ním obrovské úspěchy. Po třech sezónách seriálu „Dark“ podepsali Adar a Friese smlouvu s Netflixem na tvorbu dalšího obsahu a „1899“ byl prvním projektem, který z této dohody vzešel. Bohužel, nakonec neúspěšně, což jistě zarmoutí miliony fanoušků po celém světě.

Existuje jen malá útěcha: Všech 8 epizod seriálu 1899 je stále k dispozici ke zhlédnutí na Netflixu. Níže se podívejte na prohlášení tvůrců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -