- Reklama -

Seriál 1899 končí: Netflix vydal stopku, 2. série nebude

Netflix zrušil seriál "1899" a neprodlouží jej pro druhou sérii. Potvrdili to spolutvůrci seriálu Baran bo Odar a Jantje Freise v prohlášení sdíleném na Odarově Instagramu.

- Reklama -

„S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že seriál ‚1899‘ se nedočkal obnovení,“ napsal Odar na Instagramu. „Rádi bychom tuto neuvěřitelnou cestu zakončili druhou a třetí sezónou, jako se nám to podařilo s ‚Dark‘. Ale někdy se věci nevyvíjejí tak, jak jste si naplánovali. Takový je život.“

„Víme, že to zklame miliony fanoušků. Ale chceme vám z celého srdce poděkovat, že jste byli součástí tohoto úžasného dobrodružství,“ pokračuje prohlášení. „Máme vás rádi. Nikdy nezapomeňte.“

Nepomohla ani nejmodernější produkční scéna v Evropě

Temný seriál 1899 je sci-fi thriller odehrávající se v roce, který je uveden v jeho názvu. Vypráví příběh skupiny lidí cestujících na parníku Kerberos z Evropy do New Yorku. Spojují je jejich naděje a sny o novém století a budoucnosti v zahraničí. Jejich cesta však nabere nečekaný směr, když objeví jinou loď s migranty unášenou na otevřeném moři. To, co najdou na palubě, změní jejich cestu do zaslíbené země v děsivou noční můru.

V seriálu 1899 hráli Emily Beechamová, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann a Miguel Bernardeau. Všechny záběry vznikly ve studiích Babelsberg v Německu s využitím nejmodernější virtuální produkční scény. Jantje Friese a Baran bo Odar působili jako spoluscenáristé a výkonní producenti, Friese psal scénář a bo Odar režíroval.

- Reklama -

Seriálu 1899 se na úspěch Dark nepodařilo navázat

Seriál „1899“ se zároveň pokoušel navázat na úspěch seriálu „Dark“, který pro Netflix vytvořili Adar a Friese a slavili s ním obrovské úspěchy. Po třech sezónách seriálu „Dark“ podepsali Adar a Friese smlouvu s Netflixem na tvorbu dalšího obsahu a „1899“ byl prvním projektem, který z této dohody vzešel. Bohužel, nakonec neúspěšně, což jistě zarmoutí miliony fanoušků po celém světě.

Existuje jen malá útěcha: Všech 8 epizod seriálu 1899 je stále k dispozici ke zhlédnutí na Netflixu. Níže se podívejte na prohlášení tvůrců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -