- Reklama -

Seriál 1899 končí: Netflix vydal stopku, 2. série nebude

Netflix zrušil seriál "1899" a neprodlouží jej pro druhou sérii. Potvrdili to spolutvůrci seriálu Baran bo Odar a Jantje Freise v prohlášení sdíleném na Odarově Instagramu.

- Reklama -

„S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že seriál ‚1899‘ se nedočkal obnovení,“ napsal Odar na Instagramu. „Rádi bychom tuto neuvěřitelnou cestu zakončili druhou a třetí sezónou, jako se nám to podařilo s ‚Dark‘. Ale někdy se věci nevyvíjejí tak, jak jste si naplánovali. Takový je život.“

„Víme, že to zklame miliony fanoušků. Ale chceme vám z celého srdce poděkovat, že jste byli součástí tohoto úžasného dobrodružství,“ pokračuje prohlášení. „Máme vás rádi. Nikdy nezapomeňte.“

Nepomohla ani nejmodernější produkční scéna v Evropě

Temný seriál 1899 je sci-fi thriller odehrávající se v roce, který je uveden v jeho názvu. Vypráví příběh skupiny lidí cestujících na parníku Kerberos z Evropy do New Yorku. Spojují je jejich naděje a sny o novém století a budoucnosti v zahraničí. Jejich cesta však nabere nečekaný směr, když objeví jinou loď s migranty unášenou na otevřeném moři. To, co najdou na palubě, změní jejich cestu do zaslíbené země v děsivou noční můru.

V seriálu 1899 hráli Emily Beechamová, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann a Miguel Bernardeau. Všechny záběry vznikly ve studiích Babelsberg v Německu s využitím nejmodernější virtuální produkční scény. Jantje Friese a Baran bo Odar působili jako spoluscenáristé a výkonní producenti, Friese psal scénář a bo Odar režíroval.

Seriálu 1899 se na úspěch Dark nepodařilo navázat

Seriál „1899“ se zároveň pokoušel navázat na úspěch seriálu „Dark“, který pro Netflix vytvořili Adar a Friese a slavili s ním obrovské úspěchy. Po třech sezónách seriálu „Dark“ podepsali Adar a Friese smlouvu s Netflixem na tvorbu dalšího obsahu a „1899“ byl prvním projektem, který z této dohody vzešel. Bohužel, nakonec neúspěšně, což jistě zarmoutí miliony fanoušků po celém světě.

Existuje jen malá útěcha: Všech 8 epizod seriálu 1899 je stále k dispozici ke zhlédnutí na Netflixu. Níže se podívejte na prohlášení tvůrců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -