- Reklama -

Bill Murray čelí lavině obvinění: Nevhodným chováním budí rozpaky už celá léta

Geniální herec, který proslul jako jeden z nejtalentovanějších komiků. Ale také poděs, co se vůbec neumí chovat a dělá jen zlo a problémy. Bill Murray v sobě propojuje obojí, v poslední době ale bohužel častěji předvádí svou stinnou stránku…

- Reklama -

Nad hlavou talentovaného herce se stahují mračna nejrůznějších obvinění. A je jich tolik, že snadno mohou smést jednu úspěšnou kariéru. Bill Murray totiž v poslední době řeší kvůli svému chování jeden skandál za druhým. A reálně hrozí, že se ho Hollywood definitivně zřekne.

Ještě před několika lety přitom 72letého herce všichni chválili pomalu jako světce, byl považován za idol napříč generacemi, který je milován jak pro své chování mimo obrazovku, tak pro svou nečekaně úspěšnou profesní dráhu. Pak ale přišlo dubnové natáčení celovečerního debutu Azize Ansariho Being Mortal.

Jeho jednání bylo zcela sexuální, tvrdí napadená

Podle zpráv magazínu Puck z tohoto týdne Bill Murray údajně zaplatil 100 000 dolarů „mnohem mladší“ člence štábu výše zmiňovaného snímku. Stalo se tak jen několik měsíců poté, co se v důsledku stížnosti na Murrayho chování zastavila celá produkce filmu. Podle článku 72letý Murray herečku během natáčení líbal a objímal. Ta prý „reagovala zděšeně“ a „vykládala si jeho jednání jako zcela sexuální“, načež si na herce stěžovala.

Uběhl jediný den od zprávy Pucku a svou biografii vydala herečka Geena Davisová. Ta ve své knize Dying of Politeness popsala podle webu usatoday.com negativní zážitky s Murraym při práci na filmu Rychlá změna v roce 1990. Držitelka Oscara tvrdí, že když se na začátku seznámila se svým budoucím hereckým kolegou, „trval“ na tom, že jí namasíruje záda přístrojem. Davisová tvrdí, že nabídku mnohokrát odmítla, ale Murray dál trval na svém a ona tomu naléhání nakonec podlehla, aby nezpůsobila rozruch. Komik na ni navíc později na place údajně křičel před „více než 300 lidmi“, tvrdí herečka.

- Reklama -

Setha Greena hodil Bill Murray za trest do koše

Zdaleka nejotřesnější zážitek s hvězdou Krotitelů duchů ale učinil v dětství herec Seth Green, upozorňuje britský Guardian. Promluvil o hádce s Murrayem na place SNL, když mu bylo devět let a Murraymu kolem třiceti let. Greena tehdy obsadili do role malého dítěte v jednom ze skečů. Než měl přijít na scénu, sledoval v zákulisí televizi. Náhle přišel Bill Murray. „Viděl mě, jak sedím na opěradle gauče, a udělal velký povyk, že jsem na jeho místě,“ řekl Green. „A já na to: ‚To je absurdní. Sedím na opěradle toho gauče. Na tu pohovce se vejde ještě několik lidí. Laskavě se na to vykašlete.‘ A on na to: ‚To je moje křeslo.'“

Green tvrdí, že odmítl odejít. Toho ale vzápětí litoval! „Zvedl mě za kotníky,“ přiznal Green, „držel mě hlavou dolů… visel jsem nad odpadkovým košem a říkal mi: ‚Odpadky patří do koše.‘ A já jsem křičel, máchal jsem rukama, divoce jsem sebou mlátil. Pustil mě do toho koše a ten se převrátil. Vyděsilo mě to. Utíkal jsem pryč, v šatně se schoval pod stůl a prostě jsem jen brečel.“

Všechny nás ze srdce nenáviděl, vzpomíná Rob Schneider

Během čtvrtečního vystoupení v pořadu The Jim Norton & Sam Roberts Show na SiriusXM Schneider podle foxnews.com připomněl nenávist 72letého herce ke kolegům v pořadu SNL. „Nebyl k nám moc milý,“ řekl Schneider o Murraym. „Když moderoval Saturday Night Live, nenáviděl nás. Absolutně nás nenáviděl. Chci říct, že přímo hořel nenávistí.“

Herec z filmu „Machři“ pokračoval tvrzením, že Murray, bývalý člen štábu „SNL“, nenáviděl zejména Chrise Farleyho a Adama Sandlera. „Chrise Farleyho nenáviděl se vší vášní. Jako by při pohledu na něj přímo vřel,“ řekl Schneider.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -