- Reklama -

Bill Murray čelí lavině obvinění: Nevhodným chováním budí rozpaky už celá léta

Geniální herec, který proslul jako jeden z nejtalentovanějších komiků. Ale také poděs, co se vůbec neumí chovat a dělá jen zlo a problémy. Bill Murray v sobě propojuje obojí, v poslední době ale bohužel častěji předvádí svou stinnou stránku…

- Reklama -

Nad hlavou talentovaného herce se stahují mračna nejrůznějších obvinění. A je jich tolik, že snadno mohou smést jednu úspěšnou kariéru. Bill Murray totiž v poslední době řeší kvůli svému chování jeden skandál za druhým. A reálně hrozí, že se ho Hollywood definitivně zřekne.

Ještě před několika lety přitom 72letého herce všichni chválili pomalu jako světce, byl považován za idol napříč generacemi, který je milován jak pro své chování mimo obrazovku, tak pro svou nečekaně úspěšnou profesní dráhu. Pak ale přišlo dubnové natáčení celovečerního debutu Azize Ansariho Being Mortal.

Jeho jednání bylo zcela sexuální, tvrdí napadená

Podle zpráv magazínu Puck z tohoto týdne Bill Murray údajně zaplatil 100 000 dolarů „mnohem mladší“ člence štábu výše zmiňovaného snímku. Stalo se tak jen několik měsíců poté, co se v důsledku stížnosti na Murrayho chování zastavila celá produkce filmu. Podle článku 72letý Murray herečku během natáčení líbal a objímal. Ta prý „reagovala zděšeně“ a „vykládala si jeho jednání jako zcela sexuální“, načež si na herce stěžovala.

Uběhl jediný den od zprávy Pucku a svou biografii vydala herečka Geena Davisová. Ta ve své knize Dying of Politeness popsala podle webu usatoday.com negativní zážitky s Murraym při práci na filmu Rychlá změna v roce 1990. Držitelka Oscara tvrdí, že když se na začátku seznámila se svým budoucím hereckým kolegou, „trval“ na tom, že jí namasíruje záda přístrojem. Davisová tvrdí, že nabídku mnohokrát odmítla, ale Murray dál trval na svém a ona tomu naléhání nakonec podlehla, aby nezpůsobila rozruch. Komik na ni navíc později na place údajně křičel před „více než 300 lidmi“, tvrdí herečka.

- Reklama -

Setha Greena hodil Bill Murray za trest do koše

Zdaleka nejotřesnější zážitek s hvězdou Krotitelů duchů ale učinil v dětství herec Seth Green, upozorňuje britský Guardian. Promluvil o hádce s Murrayem na place SNL, když mu bylo devět let a Murraymu kolem třiceti let. Greena tehdy obsadili do role malého dítěte v jednom ze skečů. Než měl přijít na scénu, sledoval v zákulisí televizi. Náhle přišel Bill Murray. „Viděl mě, jak sedím na opěradle gauče, a udělal velký povyk, že jsem na jeho místě,“ řekl Green. „A já na to: ‚To je absurdní. Sedím na opěradle toho gauče. Na tu pohovce se vejde ještě několik lidí. Laskavě se na to vykašlete.‘ A on na to: ‚To je moje křeslo.'“

Green tvrdí, že odmítl odejít. Toho ale vzápětí litoval! „Zvedl mě za kotníky,“ přiznal Green, „držel mě hlavou dolů… visel jsem nad odpadkovým košem a říkal mi: ‚Odpadky patří do koše.‘ A já jsem křičel, máchal jsem rukama, divoce jsem sebou mlátil. Pustil mě do toho koše a ten se převrátil. Vyděsilo mě to. Utíkal jsem pryč, v šatně se schoval pod stůl a prostě jsem jen brečel.“

Všechny nás ze srdce nenáviděl, vzpomíná Rob Schneider

Během čtvrtečního vystoupení v pořadu The Jim Norton & Sam Roberts Show na SiriusXM Schneider podle foxnews.com připomněl nenávist 72letého herce ke kolegům v pořadu SNL. „Nebyl k nám moc milý,“ řekl Schneider o Murraym. „Když moderoval Saturday Night Live, nenáviděl nás. Absolutně nás nenáviděl. Chci říct, že přímo hořel nenávistí.“

Herec z filmu „Machři“ pokračoval tvrzením, že Murray, bývalý člen štábu „SNL“, nenáviděl zejména Chrise Farleyho a Adama Sandlera. „Chrise Farleyho nenáviděl se vší vášní. Jako by při pohledu na něj přímo vřel,“ řekl Schneider.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -