- Reklama -

Cizinka 6. řada: Datum premiéry se blíží. Co naznačil trailer?

Poslední série romance o cestování v čase se dotočila na konci května ve Skotsku. Cizinka 6. řada bude mít premiéru na začátku března.

- Reklama -

Můžeme cestovat časem do března?! Tehdy, konkrétně 6. března, se podle volture.com konečně vrátí diváky milovaná doktorka Claire Fraserová (Caitriona Balfe), její manžel Jamie (Sam Heughan) a jejich klan. Přijde totiž tolik očekávaná Cizinka 6. řada, pokračování dobrodružné romance, která je adaptací knihy Diany Gabaldonové Dech sněhu a popela.Od uvedení poslední řady uplynou téměř dva roky. Tolik času uběhlo od poslední epizody, po jejímž dramatickém finále se Claire zotavovala z brutálního napadení.

Cizinka 6. řada trailer

Ve dvouapůlminutové upoutávce na novou řadu vše vypadá, že začne revoluční válka. „Příliv se obrátil,“ prohlásí Claire. A to je vše.

Jamie říká: „Nemůžu být dvěma věcmi najednou, Claire, rebelem, loajalistou, agentem koruny a nepřítelem krále.“

„Nemůžeš žít svůj život ve strachu z toho, kým jsi,“ odpoví mu Claire.

- Reklama -

Ta později v traileru prohlásí: „Nepatřím sem. Brianna, Roger, ti sem nepatří, a přesto jsme tady, my všichni, protože jsem tě milovala víc než život, který jsem měla. A to ti slibuji, že nás nerozdělí.“

O čem bude 6. série seriálu Cizinka?

Podle oficiálního popisu další řady vydaného stanicí Starz bude i v šesté sérii seriálu Cizinka pokračovat boj Claire a Jamieho za ochranu těch, které milují. I v dalších dílech nadále procházejí zkouškami a útrapami života v koloniální Americe. Založit si domov v Novém světě není v žádném případě snadný úkol, zejména v divokém vnitrozemí Severní Karolíny.

A ještě těžší to bude v období dramatických politických otřesů. Fraserovi se snaží udržet mír a prosperovat ve společnosti, která – jak Claire až příliš dobře ví – nevědomky směřuje k revoluci.

Kolik bude mít 6. řada dílů?

Premiérových dílů tentokrát bude méně, než by si diváci přáli. Pouhých osm. Dobrou zprávou ale je, že úvodní epizoda bude mít celých 90 minut. Útěchou divákům také může být, že podle informací webu elle.com bude další, 7. řada, obsahovat 16 epizod.

Seriál Cizinka 6. řada má premiéru nových dílů naplánovanou na 7. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -