- Reklama -

Cizinka 6. řada: Datum premiéry se blíží. Co naznačil trailer?

Poslední série romance o cestování v čase se dotočila na konci května ve Skotsku. Cizinka 6. řada bude mít premiéru na začátku března.

- Reklama -

Můžeme cestovat časem do března?! Tehdy, konkrétně 6. března, se podle volture.com konečně vrátí diváky milovaná doktorka Claire Fraserová (Caitriona Balfe), její manžel Jamie (Sam Heughan) a jejich klan. Přijde totiž tolik očekávaná Cizinka 6. řada, pokračování dobrodružné romance, která je adaptací knihy Diany Gabaldonové Dech sněhu a popela.Od uvedení poslední řady uplynou téměř dva roky. Tolik času uběhlo od poslední epizody, po jejímž dramatickém finále se Claire zotavovala z brutálního napadení.

Cizinka 6. řada trailer

Ve dvouapůlminutové upoutávce na novou řadu vše vypadá, že začne revoluční válka. „Příliv se obrátil,“ prohlásí Claire. A to je vše.

Jamie říká: „Nemůžu být dvěma věcmi najednou, Claire, rebelem, loajalistou, agentem koruny a nepřítelem krále.“

„Nemůžeš žít svůj život ve strachu z toho, kým jsi,“ odpoví mu Claire.

- Reklama -

Ta později v traileru prohlásí: „Nepatřím sem. Brianna, Roger, ti sem nepatří, a přesto jsme tady, my všichni, protože jsem tě milovala víc než život, který jsem měla. A to ti slibuji, že nás nerozdělí.“

O čem bude 6. série seriálu Cizinka?

Podle oficiálního popisu další řady vydaného stanicí Starz bude i v šesté sérii seriálu Cizinka pokračovat boj Claire a Jamieho za ochranu těch, které milují. I v dalších dílech nadále procházejí zkouškami a útrapami života v koloniální Americe. Založit si domov v Novém světě není v žádném případě snadný úkol, zejména v divokém vnitrozemí Severní Karolíny.

A ještě těžší to bude v období dramatických politických otřesů. Fraserovi se snaží udržet mír a prosperovat ve společnosti, která – jak Claire až příliš dobře ví – nevědomky směřuje k revoluci.

Kolik bude mít 6. řada dílů?

Premiérových dílů tentokrát bude méně, než by si diváci přáli. Pouhých osm. Dobrou zprávou ale je, že úvodní epizoda bude mít celých 90 minut. Útěchou divákům také může být, že podle informací webu elle.com bude další, 7. řada, obsahovat 16 epizod.

Seriál Cizinka 6. řada má premiéru nových dílů naplánovanou na 7. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -