- Reklama -

Cizinka 6. řada: Datum premiéry se blíží. Co naznačil trailer?

Poslední série romance o cestování v čase se dotočila na konci května ve Skotsku. Cizinka 6. řada bude mít premiéru na začátku března.

- Reklama -

Můžeme cestovat časem do března?! Tehdy, konkrétně 6. března, se podle volture.com konečně vrátí diváky milovaná doktorka Claire Fraserová (Caitriona Balfe), její manžel Jamie (Sam Heughan) a jejich klan. Přijde totiž tolik očekávaná Cizinka 6. řada, pokračování dobrodružné romance, která je adaptací knihy Diany Gabaldonové Dech sněhu a popela.Od uvedení poslední řady uplynou téměř dva roky. Tolik času uběhlo od poslední epizody, po jejímž dramatickém finále se Claire zotavovala z brutálního napadení.

Cizinka 6. řada trailer

Ve dvouapůlminutové upoutávce na novou řadu vše vypadá, že začne revoluční válka. „Příliv se obrátil,“ prohlásí Claire. A to je vše.

Jamie říká: „Nemůžu být dvěma věcmi najednou, Claire, rebelem, loajalistou, agentem koruny a nepřítelem krále.“

„Nemůžeš žít svůj život ve strachu z toho, kým jsi,“ odpoví mu Claire.

Ta později v traileru prohlásí: „Nepatřím sem. Brianna, Roger, ti sem nepatří, a přesto jsme tady, my všichni, protože jsem tě milovala víc než život, který jsem měla. A to ti slibuji, že nás nerozdělí.“

O čem bude 6. série seriálu Cizinka?

Podle oficiálního popisu další řady vydaného stanicí Starz bude i v šesté sérii seriálu Cizinka pokračovat boj Claire a Jamieho za ochranu těch, které milují. I v dalších dílech nadále procházejí zkouškami a útrapami života v koloniální Americe. Založit si domov v Novém světě není v žádném případě snadný úkol, zejména v divokém vnitrozemí Severní Karolíny.

A ještě těžší to bude v období dramatických politických otřesů. Fraserovi se snaží udržet mír a prosperovat ve společnosti, která – jak Claire až příliš dobře ví – nevědomky směřuje k revoluci.

Kolik bude mít 6. řada dílů?

Premiérových dílů tentokrát bude méně, než by si diváci přáli. Pouhých osm. Dobrou zprávou ale je, že úvodní epizoda bude mít celých 90 minut. Útěchou divákům také může být, že podle informací webu elle.com bude další, 7. řada, obsahovat 16 epizod.

Seriál Cizinka 6. řada má premiéru nových dílů naplánovanou na 7. března.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -