- Reklama -

Cizinka 6. řada: Datum premiéry se blíží. Co naznačil trailer?

Poslední série romance o cestování v čase se dotočila na konci května ve Skotsku. Cizinka 6. řada bude mít premiéru na začátku března.

- Reklama -

Můžeme cestovat časem do března?! Tehdy, konkrétně 6. března, se podle volture.com konečně vrátí diváky milovaná doktorka Claire Fraserová (Caitriona Balfe), její manžel Jamie (Sam Heughan) a jejich klan. Přijde totiž tolik očekávaná Cizinka 6. řada, pokračování dobrodružné romance, která je adaptací knihy Diany Gabaldonové Dech sněhu a popela.Od uvedení poslední řady uplynou téměř dva roky. Tolik času uběhlo od poslední epizody, po jejímž dramatickém finále se Claire zotavovala z brutálního napadení.

Cizinka 6. řada trailer

Ve dvouapůlminutové upoutávce na novou řadu vše vypadá, že začne revoluční válka. „Příliv se obrátil,“ prohlásí Claire. A to je vše.

Jamie říká: „Nemůžu být dvěma věcmi najednou, Claire, rebelem, loajalistou, agentem koruny a nepřítelem krále.“

„Nemůžeš žít svůj život ve strachu z toho, kým jsi,“ odpoví mu Claire.

Ta později v traileru prohlásí: „Nepatřím sem. Brianna, Roger, ti sem nepatří, a přesto jsme tady, my všichni, protože jsem tě milovala víc než život, který jsem měla. A to ti slibuji, že nás nerozdělí.“

O čem bude 6. série seriálu Cizinka?

Podle oficiálního popisu další řady vydaného stanicí Starz bude i v šesté sérii seriálu Cizinka pokračovat boj Claire a Jamieho za ochranu těch, které milují. I v dalších dílech nadále procházejí zkouškami a útrapami života v koloniální Americe. Založit si domov v Novém světě není v žádném případě snadný úkol, zejména v divokém vnitrozemí Severní Karolíny.

A ještě těžší to bude v období dramatických politických otřesů. Fraserovi se snaží udržet mír a prosperovat ve společnosti, která – jak Claire až příliš dobře ví – nevědomky směřuje k revoluci.

Kolik bude mít 6. řada dílů?

Premiérových dílů tentokrát bude méně, než by si diváci přáli. Pouhých osm. Dobrou zprávou ale je, že úvodní epizoda bude mít celých 90 minut. Útěchou divákům také může být, že podle informací webu elle.com bude další, 7. řada, obsahovat 16 epizod.

Seriál Cizinka 6. řada má premiéru nových dílů naplánovanou na 7. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -