- Reklama -

Cizinka 6. řada: Datum premiéry se blíží. Co naznačil trailer?

Poslední série romance o cestování v čase se dotočila na konci května ve Skotsku. Cizinka 6. řada bude mít premiéru na začátku března.

- Reklama -

Můžeme cestovat časem do března?! Tehdy, konkrétně 6. března, se podle volture.com konečně vrátí diváky milovaná doktorka Claire Fraserová (Caitriona Balfe), její manžel Jamie (Sam Heughan) a jejich klan. Přijde totiž tolik očekávaná Cizinka 6. řada, pokračování dobrodružné romance, která je adaptací knihy Diany Gabaldonové Dech sněhu a popela.Od uvedení poslední řady uplynou téměř dva roky. Tolik času uběhlo od poslední epizody, po jejímž dramatickém finále se Claire zotavovala z brutálního napadení.

Cizinka 6. řada trailer

Ve dvouapůlminutové upoutávce na novou řadu vše vypadá, že začne revoluční válka. „Příliv se obrátil,“ prohlásí Claire. A to je vše.

Jamie říká: „Nemůžu být dvěma věcmi najednou, Claire, rebelem, loajalistou, agentem koruny a nepřítelem krále.“

„Nemůžeš žít svůj život ve strachu z toho, kým jsi,“ odpoví mu Claire.

Ta později v traileru prohlásí: „Nepatřím sem. Brianna, Roger, ti sem nepatří, a přesto jsme tady, my všichni, protože jsem tě milovala víc než život, který jsem měla. A to ti slibuji, že nás nerozdělí.“

O čem bude 6. série seriálu Cizinka?

Podle oficiálního popisu další řady vydaného stanicí Starz bude i v šesté sérii seriálu Cizinka pokračovat boj Claire a Jamieho za ochranu těch, které milují. I v dalších dílech nadále procházejí zkouškami a útrapami života v koloniální Americe. Založit si domov v Novém světě není v žádném případě snadný úkol, zejména v divokém vnitrozemí Severní Karolíny.

A ještě těžší to bude v období dramatických politických otřesů. Fraserovi se snaží udržet mír a prosperovat ve společnosti, která – jak Claire až příliš dobře ví – nevědomky směřuje k revoluci.

Kolik bude mít 6. řada dílů?

Premiérových dílů tentokrát bude méně, než by si diváci přáli. Pouhých osm. Dobrou zprávou ale je, že úvodní epizoda bude mít celých 90 minut. Útěchou divákům také může být, že podle informací webu elle.com bude další, 7. řada, obsahovat 16 epizod.

Seriál Cizinka 6. řada má premiéru nových dílů naplánovanou na 7. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -