- Reklama -

Creed III: Datum vydání, zápletka, trailer

Připravte se na návrat do filmového boxerského ringu s nejnovějším přírůstkem legendární boxerské série - "Creed III". Michael B. Jordan se vrátí v roli Adonise "Donnieho" Creeda, syna Apolla Creeda, který se v tomto očekávaném sportovním dramatu utká se zcela novým soupeřem.

- Reklama -

S příchodem roku 2023 se výrazně přiblížil zbrusu nový film, který slibuje, že nás opět přivede do ringu a zažehne i v tom nejobyčejnějším divákovi oheň soutěživosti. Řeč není o ničem jiném, než o připravované novince Creed III, nejnovějším přírůstkem ze série Rockyho. Opět se tak podíváme, jak se má Adonis „Donnie“ Creed (hraje ho Michael B. Jordan), syn Apolla Creeda, píše collider.com.

Cesta syna Apollo Creeda

Těm z vás, kterým možná unikly první dva díly Creeda stojí za to připomenout, jakou cestu Donnie dosud urazil. Ve filmu Creed z roku 2015 se snažil prosadit a získat legitimitu dědice odkazu svého otce. V druhém díle se zase díky němu znovu rozhořela klasická rivalita mezi Creedem a Dragem, která poprvé upoutala pozornost celého světa ve filmu Rocky IV.

Creed III se však hodlá od původní série odpoutat a ponořit se hlouběji do Donnieho minulosti, pryč od Creedů, Dragů a Balbů. Creed III bude mít celosvětovou premiéru 3. března 2023, připomíná variety.com.

O čem bude Creed III?

Oficiální synopse filmu Creed III zní takto: „Poté, co Adonis Creed ovládl svět boxu, se mu daří jak v kariéře, tak v rodinném životě. Když se po dlouhém trestu ve vězení znovu objeví jeho kamarád z dětství a bývalý boxerský zázrak Damian, touží dokázat, že si zaslouží svou šanci v ringu. Konfrontace mezi bývalými přáteli je víc než pouhý zápas. Aby Adonis vyrovnal skóre, musí dát v sázku svou budoucnost a utkat se s Damianem – boxerem, který nemá co ztratit.“

Už je také trailer k filmu Creed III, který je důkazem intenzivní a elektrizující konfrontace mezi Michaelem B. Jordanem a Jonathanem Majorsem hrajícím jeho oponenta a kamaráda z mládí. Už při sledování traileru tak člověk ihned pocítí vzrušení ze souboje a okamžitě dostane chuť pustit si i další díly téhle slavné boxerské série.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -