- Reklama -

Creed III: Datum vydání, zápletka, trailer

Připravte se na návrat do filmového boxerského ringu s nejnovějším přírůstkem legendární boxerské série - "Creed III". Michael B. Jordan se vrátí v roli Adonise "Donnieho" Creeda, syna Apolla Creeda, který se v tomto očekávaném sportovním dramatu utká se zcela novým soupeřem.

- Reklama -

S příchodem roku 2023 se výrazně přiblížil zbrusu nový film, který slibuje, že nás opět přivede do ringu a zažehne i v tom nejobyčejnějším divákovi oheň soutěživosti. Řeč není o ničem jiném, než o připravované novince Creed III, nejnovějším přírůstkem ze série Rockyho. Opět se tak podíváme, jak se má Adonis „Donnie“ Creed (hraje ho Michael B. Jordan), syn Apolla Creeda, píše collider.com.

Cesta syna Apollo Creeda

Těm z vás, kterým možná unikly první dva díly Creeda stojí za to připomenout, jakou cestu Donnie dosud urazil. Ve filmu Creed z roku 2015 se snažil prosadit a získat legitimitu dědice odkazu svého otce. V druhém díle se zase díky němu znovu rozhořela klasická rivalita mezi Creedem a Dragem, která poprvé upoutala pozornost celého světa ve filmu Rocky IV.

Creed III se však hodlá od původní série odpoutat a ponořit se hlouběji do Donnieho minulosti, pryč od Creedů, Dragů a Balbů. Creed III bude mít celosvětovou premiéru 3. března 2023, připomíná variety.com.

O čem bude Creed III?

Oficiální synopse filmu Creed III zní takto: „Poté, co Adonis Creed ovládl svět boxu, se mu daří jak v kariéře, tak v rodinném životě. Když se po dlouhém trestu ve vězení znovu objeví jeho kamarád z dětství a bývalý boxerský zázrak Damian, touží dokázat, že si zaslouží svou šanci v ringu. Konfrontace mezi bývalými přáteli je víc než pouhý zápas. Aby Adonis vyrovnal skóre, musí dát v sázku svou budoucnost a utkat se s Damianem – boxerem, který nemá co ztratit.“

- Reklama -

Už je také trailer k filmu Creed III, který je důkazem intenzivní a elektrizující konfrontace mezi Michaelem B. Jordanem a Jonathanem Majorsem hrajícím jeho oponenta a kamaráda z mládí. Už při sledování traileru tak člověk ihned pocítí vzrušení ze souboje a okamžitě dostane chuť pustit si i další díly téhle slavné boxerské série.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -