- Reklama -

Fauda 4. řada: Obsazení, známá fakta, datum vydání

Co se zatím ví o pokračování slavného izraelského seriálu?

- Reklama -

Izraelský seriál Fauda je asi nejlepší akční podívaná na Netflixu. Zatím vyšly 3. série a tvůrce Avi Issacharoff už potvrdil, že bude i Fauda 4. Co se i ní zatím ví?

Fauda v překladu znamený Chaos. A přesně ten nastal, když se seriál objevil na Netflixu. Původně nepříliš známý hit stanice Yes získal po uvedení ve videotéce streamovacího gigantu popularitu ne celém světě podobně jako seriál Papírový dům (La Casa De Papel). Seriál z Izraele díky Netflixu vzal svět útokem. Má skvělou sledovanost a také velmi věrné fanoušky. I proto je čtvrtá sezóna je také již nějakou dobu na spadnutí.

Poprvé o ni podle webu israelhayom.co.il Issacharoff promluvil na premiéře anglicky mluvené verze 3. řady v Izraelském muzeu.

Fauda: Základní informace o seriálu

fauda 4 lior raz
Lior Raz (v popředí snímku) a Doron Ben-David v seriálu Fauda. Foto: Netflix

Fauda je izraelské drama, které vychází ze skutečných zkušeností ozbrojených složek. Konkrétně se seriál zaměřuje na postavu Dorona, veterána, který odešel z izraelských ozbrojených sil. Je alle nucen znovu nastoupit do akce, když se objeví terorista považovaný za mrtvého. Má v plánu navštívit svatbu svého bratra. A na tu se Doron musí vypravit, aby zjistil, jestli terorista opravdu přijde. Jenže se to pak všechno trochu zamotá…

- Reklama -

Seriál sleduje Doronův život, který až nepříjemně vystihuje těžké životní osudy příslušníků tajných služeb.

Hlavní hvězdou seriálu je Lior Raz, který spolu s Avi Issacharoffem pracuje i v tvůrčím týmu. Dvojice se při psaní seriálu inspirovala skutečnými životy příslušníků obranných složek a vlastními zkušenostmi. Vzhledem k tomu, že oba byli členové tajných služeb, je seriál velmi přesně vykreslen a z jeho opravdovosti občas až mrazí.

Kdo se objeví v obsazení Fauda 4?

Obsazení 4. řady zatím nebylo není známo, ale vzhledem k tomu, jak končila poslední řada „Faudy“, se dá odhadnout, kdo se objeví. Kromě Raze by to měli být také Hisham Sulliman, Shadi Mar’i, Laëtitia Eïdo, Itzik Cohen a Netta Garti. Chybět určitě nebude ani Rona Lee-Shimon.

V další sérii zůstane toto obsazení pravděpodobně z velké části stejné, i když je možné, že se tvůrci rozhodnou seriál oživit novými postavami.

Kolik dílů bude mít Fauda 4?

fauda 4
Fotografie z natáčení 3. řady seriálu. Foto: Netflix

S největší pravděpodobností stejně jako měli předchozí řady seriálu. Každá řada měla totiž v tomto ohledu stejnou strukturu. Takže nejspíš i Fauda 4 bude mít 12 dílů.

Fauda 4. řada: Kdy bude na Netflixu?

Bohužel, i když víme, že 4. řada bude, nevíme kdy. Dobrou zprávou je, že tým Faudy oznámil, že se už začalo natáčet. Po oznámení o potvrzení 4. řady je to první zpráva o seriálu, která ukázala, že se s další sérií opravdu počítá.

Vzhledem k tomu, že Lior Raz a Avi Issacharoff dosud asi byli dost vytížení s tvorbou dalšího seriálu Zmizet beze stopy (Hit & run), dal se nejspíš dlouhý čas čekání na další Faudu čekat.

Tak jako tak nás čeká ještě hodně měsíců čekání. K průměrnému produkčnímu cyklu a načasování většiny seriálů v stále ještě probíhající pandemii je totiž potřeba zhruba 12-18 měsíců práce, než se díly dokončí. Osmnáct měsíců je maximum, ke kterému nedochází často. Vzhledem k tomu je jasné, že se Fauda 4 rozhodně neobjeví dřív než v září roku 2022.

Fauda 4 trailer

Ačkoli ještě stále není známé přesné datum premiéry, producenti alespoň potěšili fanoušky prvním trailerem. Ze záběrů je patrné, že se 4. série izraelského seriálového hitu Fauda vydává do Libanonu a Bruselu. Odehrávat se ale podle všeho bude i v Jeninu a Ramle.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -