- Reklama -

Fauda 4: Trailer ukázal vteřiny plné napětí. Lior Raz přiznal pláč při natáčení

Fanoušci už nějakou dobu vyhlíží, kdy se na Netflixu objeví Fauda 4. Trailer oblíbeného seriálu totiž konečně spatřil světlo světa a ukázal, že se opravdu máme na co těšit.

- Reklama -

Obdivovaný izraelský seriál Fauda se má na izraelské Yes TV objevit v polovině roku 2022. Až ho izraelská televize odvysílá, bude Fauda 4 k dispozici ke streamování na Netflixu po celém světě, píše pipocasclub.com.br.

Fauda 4 se podle dostupných informací zdá být rozsáhlejší a mezinárodnější než předchozí tři řady. Láká totiž nové hrozby a nové herce; Doron, kterého hraje spolutvůrce seriálu Lior Raz, a jeho tým v dalších epizodách čelí souběžně nepokojům na dvou frontách. Nebezpečí hrozí jak ze strany aktivistů Hizballáhu z Libanonu, tak od palestinských ozbrojenců na Západním břehu Jordánu.

Začal jsem brečet a nemohl přestat, přiznal Raz

V rozhovoru pro JC.com Raz uvedl, že 4. řada v něm vyvolala spoustu starých traumat z dob, kdy působil v elitní jednotce Duvdevan. „Otevřelo to ve mně mnoho ran. Pro mě to přišlo skrze herectví, ne nutně skrze psaní nebo tvorbu. Například v minulé sezóně jsem mluvil s jednou postavou v hrobě. Rozbrečel jsem se a nemohl jsem přestat asi půl hodiny. Štáb mě prostě nechal, nemohl jsem přestat, protože ze mě všechno šlo ven,“ svěřil se Lior Raz.

Herec také promluvil o tom, že proces natáčení seriálu pro něj nakonec znamenal téměř katarzní moment, protože se konečně vyrovnal s bolestí ze ztráty přítelkyně, kterou ztratil při teroristickém útoku, když byli teenageři.

„Byla to ta nejtěžší věc, která mě kdy potkala,“ říká s odkazem na útok z roku 1990, při kterém zahynula jeho tehdy osmnáctiletá přítelkyně.

Fauda 4: Obsazení láká na nové hvězdy

Kromě Raze se v nové sezóně vrátí také herci Itzik Cohen (kapitán Ayub), Rona-Lee Shimon (Nurit), Idan Amedi (Sagi), Doron Ben David (Steve), Yaacov Zada Daniel (Eli) a Meirav Shirom (Dana). Mezi nové herce patří Inbar Lavi (Lucifer) Mark Ivanir (Barry) Amir Boutrous (The Crown) Lucy Ayoub a Loai Noufi (Hashoter Hatov).

Fauda 4: Trailer představil krásku z Lucifera

V lednu 2022 jsme se dočkali prvního traileru. Fauda 4 trailer ukázal, že se v nové sezóně objeví hvězda Lucifera Inbar Lavi (která v seriálu Netflixu hraje Evu).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -