- Reklama -

Fauda 4: Trailer ukázal vteřiny plné napětí. Lior Raz přiznal pláč při natáčení

Fanoušci už nějakou dobu vyhlíží, kdy se na Netflixu objeví Fauda 4. Trailer oblíbeného seriálu totiž konečně spatřil světlo světa a ukázal, že se opravdu máme na co těšit.

- Reklama -

Obdivovaný izraelský seriál Fauda se má na izraelské Yes TV objevit v polovině roku 2022. Až ho izraelská televize odvysílá, bude Fauda 4 k dispozici ke streamování na Netflixu po celém světě, píše pipocasclub.com.br.

Fauda 4 se podle dostupných informací zdá být rozsáhlejší a mezinárodnější než předchozí tři řady. Láká totiž nové hrozby a nové herce; Doron, kterého hraje spolutvůrce seriálu Lior Raz, a jeho tým v dalších epizodách čelí souběžně nepokojům na dvou frontách. Nebezpečí hrozí jak ze strany aktivistů Hizballáhu z Libanonu, tak od palestinských ozbrojenců na Západním břehu Jordánu.

Začal jsem brečet a nemohl přestat, přiznal Raz

V rozhovoru pro JC.com Raz uvedl, že 4. řada v něm vyvolala spoustu starých traumat z dob, kdy působil v elitní jednotce Duvdevan. „Otevřelo to ve mně mnoho ran. Pro mě to přišlo skrze herectví, ne nutně skrze psaní nebo tvorbu. Například v minulé sezóně jsem mluvil s jednou postavou v hrobě. Rozbrečel jsem se a nemohl jsem přestat asi půl hodiny. Štáb mě prostě nechal, nemohl jsem přestat, protože ze mě všechno šlo ven,“ svěřil se Lior Raz.

Herec také promluvil o tom, že proces natáčení seriálu pro něj nakonec znamenal téměř katarzní moment, protože se konečně vyrovnal s bolestí ze ztráty přítelkyně, kterou ztratil při teroristickém útoku, když byli teenageři.

- Reklama -

„Byla to ta nejtěžší věc, která mě kdy potkala,“ říká s odkazem na útok z roku 1990, při kterém zahynula jeho tehdy osmnáctiletá přítelkyně.

Fauda 4: Obsazení láká na nové hvězdy

Kromě Raze se v nové sezóně vrátí také herci Itzik Cohen (kapitán Ayub), Rona-Lee Shimon (Nurit), Idan Amedi (Sagi), Doron Ben David (Steve), Yaacov Zada Daniel (Eli) a Meirav Shirom (Dana). Mezi nové herce patří Inbar Lavi (Lucifer) Mark Ivanir (Barry) Amir Boutrous (The Crown) Lucy Ayoub a Loai Noufi (Hashoter Hatov).

Fauda 4: Trailer představil krásku z Lucifera

V lednu 2022 jsme se dočkali prvního traileru. Fauda 4 trailer ukázal, že se v nové sezóně objeví hvězda Lucifera Inbar Lavi (která v seriálu Netflixu hraje Evu).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -