- Reklama -

Fauda 4: Trailer ukázal vteřiny plné napětí. Lior Raz přiznal pláč při natáčení

Fanoušci už nějakou dobu vyhlíží, kdy se na Netflixu objeví Fauda 4. Trailer oblíbeného seriálu totiž konečně spatřil světlo světa a ukázal, že se opravdu máme na co těšit.

- Reklama -

Obdivovaný izraelský seriál Fauda se má na izraelské Yes TV objevit v polovině roku 2022. Až ho izraelská televize odvysílá, bude Fauda 4 k dispozici ke streamování na Netflixu po celém světě, píše pipocasclub.com.br.

Fauda 4 se podle dostupných informací zdá být rozsáhlejší a mezinárodnější než předchozí tři řady. Láká totiž nové hrozby a nové herce; Doron, kterého hraje spolutvůrce seriálu Lior Raz, a jeho tým v dalších epizodách čelí souběžně nepokojům na dvou frontách. Nebezpečí hrozí jak ze strany aktivistů Hizballáhu z Libanonu, tak od palestinských ozbrojenců na Západním břehu Jordánu.

Začal jsem brečet a nemohl přestat, přiznal Raz

V rozhovoru pro JC.com Raz uvedl, že 4. řada v něm vyvolala spoustu starých traumat z dob, kdy působil v elitní jednotce Duvdevan. „Otevřelo to ve mně mnoho ran. Pro mě to přišlo skrze herectví, ne nutně skrze psaní nebo tvorbu. Například v minulé sezóně jsem mluvil s jednou postavou v hrobě. Rozbrečel jsem se a nemohl jsem přestat asi půl hodiny. Štáb mě prostě nechal, nemohl jsem přestat, protože ze mě všechno šlo ven,“ svěřil se Lior Raz.

Herec také promluvil o tom, že proces natáčení seriálu pro něj nakonec znamenal téměř katarzní moment, protože se konečně vyrovnal s bolestí ze ztráty přítelkyně, kterou ztratil při teroristickém útoku, když byli teenageři.

- Reklama -

„Byla to ta nejtěžší věc, která mě kdy potkala,“ říká s odkazem na útok z roku 1990, při kterém zahynula jeho tehdy osmnáctiletá přítelkyně.

Fauda 4: Obsazení láká na nové hvězdy

Kromě Raze se v nové sezóně vrátí také herci Itzik Cohen (kapitán Ayub), Rona-Lee Shimon (Nurit), Idan Amedi (Sagi), Doron Ben David (Steve), Yaacov Zada Daniel (Eli) a Meirav Shirom (Dana). Mezi nové herce patří Inbar Lavi (Lucifer) Mark Ivanir (Barry) Amir Boutrous (The Crown) Lucy Ayoub a Loai Noufi (Hashoter Hatov).

Fauda 4: Trailer představil krásku z Lucifera

V lednu 2022 jsme se dočkali prvního traileru. Fauda 4 trailer ukázal, že se v nové sezóně objeví hvězda Lucifera Inbar Lavi (která v seriálu Netflixu hraje Evu).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -