- Reklama -

Fauda 4. řada už byla celá odvysílaná v Izraeli. Na Netflix zamíří až v roce 2023

Seriál Fauda představil na izraelské televizi už celou 4. řadu a nyní zamíří na Netflix. Co byste o další sérii měli vědět?

- Reklama -

Dramatický seriál Fauda je populárním izraelským dílem, které si oblíbili fanoušci po celém světě. Vychází ze skutečných zážitků jeho autorů Liora Raze a Aviho Issacharoffa. A ve třech zatím odvysílaných řadách tento televizní seriál s akční, psychologickou, politickou a špionážní tematikou nabídl plno napínavých příběhů, které diváky přikovali k sedadlům u obrazovek.

Čtvrtá série měla premiéru na Yes TV už před několika měsíci, konkrétně v červenci. Poslední díl 4. řady se v izraelské televizi vysílal 30. září, informuje přehled seriálu na stránkách imdb.com. Jenže to bohužel neznamená, že bychom se už mohli nové série dočkat na na Netflixu.

O čem bude 4. řada Faudy?

V poslední sérii se tvůrci „Faudy“ rozhodli diváky překvapit postavou Omara (Amir Boutrous) – syna kolaboranta, který pomáhal izraelským silám. Jeho rodině se dostalo pomoci a přesídlení do Izraele a Omar se stal zdrojem informací pro kapitána Ayuba (Itzik Cohen), napsal web variety.com.

Doron je mezitím po událostech z předchozí sezóny rozzlobený a frustrovaný. Štve ho, že byl vyhozen ze speciální jednotky, a také ho tíží pocit viny za smrt jednoho z kolegů. Ve snaze pomoci Doronovi z jeho prekérní situace ho kapitán Ayub (Itzik Cohen) naverbuje na jednoduchý bezpečnostní úkol v Bruselu. Doron se s Ayubem vydává do evropského města (Boutrous) na schůzku s mladým libanonským zdrojem jménem Omar Tawalbe.

Jenže ani Doron, ani kapitán Ayub netuší, že Omar je v hanbě kvůli minulosti svého otce, který byl informátorem izraelských bezpečnostních složek. Omar se snaží očistit své jméno, takže hlavní záporák má tentokrát jinou motivaci než ti z minulých řad. Třeba takový Abú Ahmad „Panter“ z první série byl motivovaný pomstou a touhou po krvi. Díky Omarovi se zdánlivě jednoduchý úkol zkomplikuje, když Omar zradí kapitána Ayuba, unese ho a s pomocí svých spolupracovníků z teroristické buňky napojené na Hizballáh ho mučí.

Obsazení 4. řady a trailer

Díky novým tvářím se obsazení ještě rozroste. Jak upozornil haaretz.com nových dílech se objeví Inbar Lavi („Lucifer“), Amir Boutrous („The Crown“), Lucy Ayoub, Danny Steg („Kvodo“) a Loai Nofi. Do děje nové sezóny se zapojí také příznivci Hizballáhu z Libanonu a palestinští teroristé na Západním břehu Jordánu („Hashoter Hatov“).

Natáčení čtvrté série probíhalo nejprve na Ukrajině, ale později se přesunulo do maďarské Budapešti. Trailer na novou řadu se objevil na Youtube už v prosinci a produkce byla dokončena v dubnu. Z traileru se dozvíte vše, co potřebujete, abyste věděli, co od pořadu očekávat.

Netflix konečně sdělil konkrétní datum vlastní premiéry 4. řady Faudy. U příležitosti oficiální premiéry seriálu v Indii, kde se 27. listopadu objevil i Lior Raz a Avi Issacharoff, indická média v čele s indiatimes.com psala, že na Netflixu se seriál objeví až v příštím roce. Podle poslední aktualizace by se měla 4. série Faudy dočkat premiéry na Netflixu 20. ledna 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -