- Reklama -

Fauda 4. řada už byla celá odvysílaná v Izraeli. Na Netflix zamíří až v roce 2023

Seriál Fauda představil na izraelské televizi už celou 4. řadu a nyní zamíří na Netflix. Co byste o další sérii měli vědět?

- Reklama -

Dramatický seriál Fauda je populárním izraelským dílem, které si oblíbili fanoušci po celém světě. Vychází ze skutečných zážitků jeho autorů Liora Raze a Aviho Issacharoffa. A ve třech zatím odvysílaných řadách tento televizní seriál s akční, psychologickou, politickou a špionážní tematikou nabídl plno napínavých příběhů, které diváky přikovali k sedadlům u obrazovek.

Čtvrtá série měla premiéru na Yes TV už před několika měsíci, konkrétně v červenci. Poslední díl 4. řady se v izraelské televizi vysílal 30. září, informuje přehled seriálu na stránkách imdb.com. Jenže to bohužel neznamená, že bychom se už mohli nové série dočkat na na Netflixu.

O čem bude 4. řada Faudy?

V poslední sérii se tvůrci „Faudy“ rozhodli diváky překvapit postavou Omara (Amir Boutrous) – syna kolaboranta, který pomáhal izraelským silám. Jeho rodině se dostalo pomoci a přesídlení do Izraele a Omar se stal zdrojem informací pro kapitána Ayuba (Itzik Cohen), napsal web variety.com.

Doron je mezitím po událostech z předchozí sezóny rozzlobený a frustrovaný. Štve ho, že byl vyhozen ze speciální jednotky, a také ho tíží pocit viny za smrt jednoho z kolegů. Ve snaze pomoci Doronovi z jeho prekérní situace ho kapitán Ayub (Itzik Cohen) naverbuje na jednoduchý bezpečnostní úkol v Bruselu. Doron se s Ayubem vydává do evropského města (Boutrous) na schůzku s mladým libanonským zdrojem jménem Omar Tawalbe.

- Reklama -

Jenže ani Doron, ani kapitán Ayub netuší, že Omar je v hanbě kvůli minulosti svého otce, který byl informátorem izraelských bezpečnostních složek. Omar se snaží očistit své jméno, takže hlavní záporák má tentokrát jinou motivaci než ti z minulých řad. Třeba takový Abú Ahmad „Panter“ z první série byl motivovaný pomstou a touhou po krvi. Díky Omarovi se zdánlivě jednoduchý úkol zkomplikuje, když Omar zradí kapitána Ayuba, unese ho a s pomocí svých spolupracovníků z teroristické buňky napojené na Hizballáh ho mučí.

Obsazení 4. řady a trailer

Díky novým tvářím se obsazení ještě rozroste. Jak upozornil haaretz.com nových dílech se objeví Inbar Lavi („Lucifer“), Amir Boutrous („The Crown“), Lucy Ayoub, Danny Steg („Kvodo“) a Loai Nofi. Do děje nové sezóny se zapojí také příznivci Hizballáhu z Libanonu a palestinští teroristé na Západním břehu Jordánu („Hashoter Hatov“).

Natáčení čtvrté série probíhalo nejprve na Ukrajině, ale později se přesunulo do maďarské Budapešti. Trailer na novou řadu se objevil na Youtube už v prosinci a produkce byla dokončena v dubnu. Z traileru se dozvíte vše, co potřebujete, abyste věděli, co od pořadu očekávat.

Netflix konečně sdělil konkrétní datum vlastní premiéry 4. řady Faudy. U příležitosti oficiální premiéry seriálu v Indii, kde se 27. listopadu objevil i Lior Raz a Avi Issacharoff, indická média v čele s indiatimes.com psala, že na Netflixu se seriál objeví až v příštím roce. Podle poslední aktualizace by se měla 4. série Faudy dočkat premiéry na Netflixu 20. ledna 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -