- Reklama -

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

- Reklama -

Napínavý seriál Fauda o izraelských obranných silách se po dvouleté přestávce vrátil na Netflix a je akčnější než kdy dřív. Nejnovější sezóna pokračuje ve sledování napínavého a kontroverzního příběhu o zkušenostech speciální jednotky v Izraelských obranných silách. Navzdory kontroverzní povaze seriálu příběh stále získává ocenění, včetně ceny za nejlepší dramatický seriál na izraelských cenách Akademie, píše britský express.co.uk.

Lior Raz promluvil o plánech na film

Otázkou, kterou si však všichni kladou, je, zda bude i Fauda pátá série? Tvůrce seriálu Lior Raz naznačil, že se chystá další řada, a dokonce se zmínil o prvních jednáních o filmu Fauda. Na charitativní akci pro izraelskou záchrannou službu Magen David Adom řekl: „Velmi vážně se bavíme o filmu. Co se týče toho, zda budou další série, to zatím nevíme, jsme tomu otevřeni.“

Dočkáme se tedy pokračování? Podle obvyklého protokolu Netflixu můžeme očekávat, že se o případné páté sérii dozvíme více v polovině února. Ale nebojte se, zatím to nevypadá, že by se pro naše oblíbené postavy chystal konec cesty.

Úspěch seriálu změnil pohled na Židy

Seriál si přitom nezamilovali jen fanoušci v Izraeli, stal se hitem i v zemích, jako je Libanon, Sýrie, Írán, Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Katar. Dokonce se dostal na titulní stranu jednoho z největších egyptských deníků. „Dříve nás znali jen jako prakticky nacisty – tak nás vykreslovali – ale teď už chápou, kdo jsme,“ pochvaloval si úspěch seriálu Lior Raz podle stránek jewishnews.co.uk. „V Izraeli je to stejné – lidé z pravého křídla nám říkají: ‚To je poprvé, co cítíme soucit s druhou stranou‘.“

Poslední sezóna dokonce zavedla tým do nových lokací, jako je Libanon a Belgie, a tvůrce příjemně překvapily pozitivní reakce na nové epizody. I přes nejasný konec naznačující ztrátu několika členů týmu se tak pokračování nejspíš dočkáme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.

Ginny a Georgia: Hvězdy seriálu naznačily, co bude se vztahem Ginny a Marcuse

V další řadě nás čeká asi hodně zajímavý návrat do světa seriálu Ginny & Georgia. Hvězdy seriálu dráždí možným návratem středoškolských milenců Ginny a Marcuse. Navzdory jejich rozchodu ve druhé sezóně totiž jejich představitelé Antonia Gentry a Felix Mallard naznačují možnost hlubšího pouta mezi oběma postavami.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -