- Reklama -

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

- Reklama -

Napínavý seriál Fauda o izraelských obranných silách se po dvouleté přestávce vrátil na Netflix a je akčnější než kdy dřív. Nejnovější sezóna pokračuje ve sledování napínavého a kontroverzního příběhu o zkušenostech speciální jednotky v Izraelských obranných silách. Navzdory kontroverzní povaze seriálu příběh stále získává ocenění, včetně ceny za nejlepší dramatický seriál na izraelských cenách Akademie, píše britský express.co.uk.

Lior Raz promluvil o plánech na film

Otázkou, kterou si však všichni kladou, je, zda bude i Fauda pátá série? Tvůrce seriálu Lior Raz naznačil, že se chystá další řada, a dokonce se zmínil o prvních jednáních o filmu Fauda. Na charitativní akci pro izraelskou záchrannou službu Magen David Adom řekl: „Velmi vážně se bavíme o filmu. Co se týče toho, zda budou další série, to zatím nevíme, jsme tomu otevřeni.“

Dočkáme se tedy pokračování? Podle obvyklého protokolu Netflixu můžeme očekávat, že se o případné páté sérii dozvíme více v polovině února. Ale nebojte se, zatím to nevypadá, že by se pro naše oblíbené postavy chystal konec cesty.

Úspěch seriálu změnil pohled na Židy

Seriál si přitom nezamilovali jen fanoušci v Izraeli, stal se hitem i v zemích, jako je Libanon, Sýrie, Írán, Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Katar. Dokonce se dostal na titulní stranu jednoho z největších egyptských deníků. „Dříve nás znali jen jako prakticky nacisty – tak nás vykreslovali – ale teď už chápou, kdo jsme,“ pochvaloval si úspěch seriálu Lior Raz podle stránek jewishnews.co.uk. „V Izraeli je to stejné – lidé z pravého křídla nám říkají: ‚To je poprvé, co cítíme soucit s druhou stranou‘.“

- Reklama -

Poslední sezóna dokonce zavedla tým do nových lokací, jako je Libanon a Belgie, a tvůrce příjemně překvapily pozitivní reakce na nové epizody. I přes nejasný konec naznačující ztrátu několika členů týmu se tak pokračování nejspíš dočkáme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -