- Reklama -

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

- Reklama -

Napínavý seriál Fauda o izraelských obranných silách se po dvouleté přestávce vrátil na Netflix a je akčnější než kdy dřív. Nejnovější sezóna pokračuje ve sledování napínavého a kontroverzního příběhu o zkušenostech speciální jednotky v Izraelských obranných silách. Navzdory kontroverzní povaze seriálu příběh stále získává ocenění, včetně ceny za nejlepší dramatický seriál na izraelských cenách Akademie, píše britský express.co.uk.

Lior Raz promluvil o plánech na film

Otázkou, kterou si však všichni kladou, je, zda bude i Fauda pátá série? Tvůrce seriálu Lior Raz naznačil, že se chystá další řada, a dokonce se zmínil o prvních jednáních o filmu Fauda. Na charitativní akci pro izraelskou záchrannou službu Magen David Adom řekl: „Velmi vážně se bavíme o filmu. Co se týče toho, zda budou další série, to zatím nevíme, jsme tomu otevřeni.“

Dočkáme se tedy pokračování? Podle obvyklého protokolu Netflixu můžeme očekávat, že se o případné páté sérii dozvíme více v polovině února. Ale nebojte se, zatím to nevypadá, že by se pro naše oblíbené postavy chystal konec cesty.

Úspěch seriálu změnil pohled na Židy

Seriál si přitom nezamilovali jen fanoušci v Izraeli, stal se hitem i v zemích, jako je Libanon, Sýrie, Írán, Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Katar. Dokonce se dostal na titulní stranu jednoho z největších egyptských deníků. „Dříve nás znali jen jako prakticky nacisty – tak nás vykreslovali – ale teď už chápou, kdo jsme,“ pochvaloval si úspěch seriálu Lior Raz podle stránek jewishnews.co.uk. „V Izraeli je to stejné – lidé z pravého křídla nám říkají: ‚To je poprvé, co cítíme soucit s druhou stranou‘.“

- Reklama -

Poslední sezóna dokonce zavedla tým do nových lokací, jako je Libanon a Belgie, a tvůrce příjemně překvapily pozitivní reakce na nové epizody. I přes nejasný konec naznačující ztrátu několika členů týmu se tak pokračování nejspíš dočkáme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -