- Reklama -

Freddy Carter ze seriálu Světlo a stíny přiznal, že je fanouškem knižní verze

Freddy Carter, herec, který ztvárňuje Kaza Brekkera v oblíbeném seriálu Světlo a stíny, prozradil, jak se mu postava líbí a jaké je hrát někoho, kdo je vždy o dva kroky napřed.

- Reklama -

Seriál Světlo a stíny, natočený podle knižní série Leigh Bardugo Grishaverse, měl premiéru na Netflixu v dubnu 2021 a okamžitě se stal hitem. První série seriálu dominovala žebříčku Top 10 na streamovací platformě překvapivě dlouho, což vedlo k oznámení druhé série. A ta byla podobně úspěšná. Lví podíl na tom má i ústřední představitel Vran Kaz Brekker v podání Freddyho Cartera.

Fredy Carter přiznal, že byl fanouškem Kaze ještě předtím, než roli získal. Jako fanoušek knižní verze přiznal, že ho postava zaujala asi po třech větách knihy „Šest vran“. Zvláště se mu líbila výzva hrát někoho, kdo je vždy o dva kroky před ostatními a má pokaždé schované nějaké eso v rukávu.

Chtěl bych být jako Kaz, přiznal Freddy Carter

„To, co (tvůrce) Eric Heisserer a jeho scenáristický tým udělali opravdu dobře, je zachycení této jeho stránky,“ prozradil Carter stránkám vogue.sg. „Donutí vás to říct si: ‚Proč to dělá? To přece nebude fungovat.‘ A pak má vždycky nějaké eso v rukávu. Takový bych chtěl být. Jsem vždycky dva kroky za všemi.“

Hrát Kaze bylo pro Cartera nejen vzrušující výzvou, ale prý také naplňující zkušeností. Prozradil, že natáčení první sezóny bylo tak zábavné, že bylo skvělé se k postavě vrátit v sezóně druhé. Herec přitom netají, že ho v pokračování nejvíce bavila linka Kaze Brekkera s Inej Ghafa.

- Reklama -

„V polovině sezóny se Kazovi podaří dosáhnout pomsty. Má tu věc, po které věčně pátral, ale pak si najednou uvědomí, že v životě jde o víc,“ řekl herec. „Přestože má, co lovil, cítil se dost prázdný.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -