- Reklama -

Freddy Carter ze seriálu Světlo a stíny přiznal, že je fanouškem knižní verze

Freddy Carter, herec, který ztvárňuje Kaza Brekkera v oblíbeném seriálu Světlo a stíny, prozradil, jak se mu postava líbí a jaké je hrát někoho, kdo je vždy o dva kroky napřed.

- Reklama -

Seriál Světlo a stíny, natočený podle knižní série Leigh Bardugo Grishaverse, měl premiéru na Netflixu v dubnu 2021 a okamžitě se stal hitem. První série seriálu dominovala žebříčku Top 10 na streamovací platformě překvapivě dlouho, což vedlo k oznámení druhé série. A ta byla podobně úspěšná. Lví podíl na tom má i ústřední představitel Vran Kaz Brekker v podání Freddyho Cartera.

Fredy Carter přiznal, že byl fanouškem Kaze ještě předtím, než roli získal. Jako fanoušek knižní verze přiznal, že ho postava zaujala asi po třech větách knihy „Šest vran“. Zvláště se mu líbila výzva hrát někoho, kdo je vždy o dva kroky před ostatními a má pokaždé schované nějaké eso v rukávu.

Chtěl bych být jako Kaz, přiznal Freddy Carter

„To, co (tvůrce) Eric Heisserer a jeho scenáristický tým udělali opravdu dobře, je zachycení této jeho stránky,“ prozradil Carter stránkám vogue.sg. „Donutí vás to říct si: ‚Proč to dělá? To přece nebude fungovat.‘ A pak má vždycky nějaké eso v rukávu. Takový bych chtěl být. Jsem vždycky dva kroky za všemi.“

Hrát Kaze bylo pro Cartera nejen vzrušující výzvou, ale prý také naplňující zkušeností. Prozradil, že natáčení první sezóny bylo tak zábavné, že bylo skvělé se k postavě vrátit v sezóně druhé. Herec přitom netají, že ho v pokračování nejvíce bavila linka Kaze Brekkera s Inej Ghafa.

- Reklama -

„V polovině sezóny se Kazovi podaří dosáhnout pomsty. Má tu věc, po které věčně pátral, ale pak si najednou uvědomí, že v životě jde o víc,“ řekl herec. „Přestože má, co lovil, cítil se dost prázdný.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -