- Reklama -

Freddy Carter ze seriálu Světlo a stíny přiznal, že je fanouškem knižní verze

Freddy Carter, herec, který ztvárňuje Kaza Brekkera v oblíbeném seriálu Světlo a stíny, prozradil, jak se mu postava líbí a jaké je hrát někoho, kdo je vždy o dva kroky napřed.

- Reklama -

Seriál Světlo a stíny, natočený podle knižní série Leigh Bardugo Grishaverse, měl premiéru na Netflixu v dubnu 2021 a okamžitě se stal hitem. První série seriálu dominovala žebříčku Top 10 na streamovací platformě překvapivě dlouho, což vedlo k oznámení druhé série. A ta byla podobně úspěšná. Lví podíl na tom má i ústřední představitel Vran Kaz Brekker v podání Freddyho Cartera.

Fredy Carter přiznal, že byl fanouškem Kaze ještě předtím, než roli získal. Jako fanoušek knižní verze přiznal, že ho postava zaujala asi po třech větách knihy „Šest vran“. Zvláště se mu líbila výzva hrát někoho, kdo je vždy o dva kroky před ostatními a má pokaždé schované nějaké eso v rukávu.

Chtěl bych být jako Kaz, přiznal Freddy Carter

„To, co (tvůrce) Eric Heisserer a jeho scenáristický tým udělali opravdu dobře, je zachycení této jeho stránky,“ prozradil Carter stránkám vogue.sg. „Donutí vás to říct si: ‚Proč to dělá? To přece nebude fungovat.‘ A pak má vždycky nějaké eso v rukávu. Takový bych chtěl být. Jsem vždycky dva kroky za všemi.“

Hrát Kaze bylo pro Cartera nejen vzrušující výzvou, ale prý také naplňující zkušeností. Prozradil, že natáčení první sezóny bylo tak zábavné, že bylo skvělé se k postavě vrátit v sezóně druhé. Herec přitom netají, že ho v pokračování nejvíce bavila linka Kaze Brekkera s Inej Ghafa.

„V polovině sezóny se Kazovi podaří dosáhnout pomsty. Má tu věc, po které věčně pátral, ale pak si najednou uvědomí, že v životě jde o víc,“ řekl herec. „Přestože má, co lovil, cítil se dost prázdný.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -