- Reklama -

Světlo a stíny 3. série: Co prozradil tvůrce seriálu?

Druhý díl seriálu Světla a stíny o víkendu uhranul fanoušky tím, jak udatná Alina, Mal, Vrány a všichni jim podobní svádějí bitvu se zlotřilým Darklingem a jeho nestvůrami. Dramatické finále pak vyvolalo zásadní otázku: bude i Světlo a stíny 3. série?

- Reklama -

Druhý díl seriálu Světla a stíny o víkendu uhranul fanoušky tím. Udatná Alina, Mal, Vrány a všichni jim podobní dál svádějí bitvu se zlotřilým Darklingem a jeho nestvůrami. Dramatické finále ale vyvolalo zásadní otázku: bude i Světlo a stíny 3. série?

Netflix zatím nedal třetí sérii oficiální požehnání, ale už nějaký čas se objevují zvěsti o jejím vzniku. Pomohl tomu i hlavní tvůrce seriálu Eric Heisserer, který uvedl pár slov o tom, jaké jsou budoucí plány.

„Naštěstí vytváříme zcela nový materiál pro herce, které známe, milujeme a kterým věříme. A kteří nám v tom pomohou,“ řekl Heisserer pro Entertainment Weekly. „A jejich příběh se proplétá s duologií Krále jizev, kterou jsme si již zamilovali. Jde o to, abychom vše sešili tak, jak jsme v prvních dvou sezónách sešili ostatní postavy.“

O čem bude Světlo a stíny 3. série?

Co tedy můžeme čekat ve třetí sérii? Na rozdíl od jiných dramatických produkcí si díky knižní předloze lze udělat slušnou domněnku o zastřešující dějové linii. Ta totiž vychází z událostí třetího a závěrečného dílu trilogie Grishaverse, podle které seriál vzniká. V tomto svazku Alina, která dosáhla téměř svatého postavení, využije své vzrůstající moci Světolonošky, aby se jednou provždy postavila Darklingovi. Bohužel to ale bude mít neblahé následky pro její blízké i celý svět.

- Reklama -

Třetí řada navíc bude pokračovat v prolínání dějových prvků z navazující duologie Bardugo Šest vran a Prohnilé město, v níž vystupuje sympatická parta neumětelů z Ketterdamu. Ve výchozím materiálu se hrdinské činy Vran odehrávají ve stejném fiktivním světě jako Alinin příběh. Jejich cesty se ale téměř nekříží. V seriálu se však loupežné, morálně nejednoznačné jednání Kaza, Inej, Jespera, Niny a Wylana stále více prolíná s tradičnějšími dobrodružstvími Aliny a Mala. Proto, i v případě, že skvěle znáte předlohu, se bude v další řadě televizního zpracování tohoto příběhu na obrazovce vše odvíjet poněkud odlišně od toho, jak to znáte z knih.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -