- Reklama -

Světlo a stíny 3. série: Co prozradil tvůrce seriálu?

Druhý díl seriálu Světla a stíny o víkendu uhranul fanoušky tím, jak udatná Alina, Mal, Vrány a všichni jim podobní svádějí bitvu se zlotřilým Darklingem a jeho nestvůrami. Dramatické finále pak vyvolalo zásadní otázku: bude i Světlo a stíny 3. série?

- Reklama -

Druhý díl seriálu Světla a stíny o víkendu uhranul fanoušky tím. Udatná Alina, Mal, Vrány a všichni jim podobní dál svádějí bitvu se zlotřilým Darklingem a jeho nestvůrami. Dramatické finále ale vyvolalo zásadní otázku: bude i Světlo a stíny 3. série?

Netflix zatím nedal třetí sérii oficiální požehnání, ale už nějaký čas se objevují zvěsti o jejím vzniku. Pomohl tomu i hlavní tvůrce seriálu Eric Heisserer, který uvedl pár slov o tom, jaké jsou budoucí plány.

„Naštěstí vytváříme zcela nový materiál pro herce, které známe, milujeme a kterým věříme. A kteří nám v tom pomohou,“ řekl Heisserer pro Entertainment Weekly. „A jejich příběh se proplétá s duologií Krále jizev, kterou jsme si již zamilovali. Jde o to, abychom vše sešili tak, jak jsme v prvních dvou sezónách sešili ostatní postavy.“

O čem bude Světlo a stíny 3. série?

Co tedy můžeme čekat ve třetí sérii? Na rozdíl od jiných dramatických produkcí si díky knižní předloze lze udělat slušnou domněnku o zastřešující dějové linii. Ta totiž vychází z událostí třetího a závěrečného dílu trilogie Grishaverse, podle které seriál vzniká. V tomto svazku Alina, která dosáhla téměř svatého postavení, využije své vzrůstající moci Světolonošky, aby se jednou provždy postavila Darklingovi. Bohužel to ale bude mít neblahé následky pro její blízké i celý svět.

Třetí řada navíc bude pokračovat v prolínání dějových prvků z navazující duologie Bardugo Šest vran a Prohnilé město, v níž vystupuje sympatická parta neumětelů z Ketterdamu. Ve výchozím materiálu se hrdinské činy Vran odehrávají ve stejném fiktivním světě jako Alinin příběh. Jejich cesty se ale téměř nekříží. V seriálu se však loupežné, morálně nejednoznačné jednání Kaza, Inej, Jespera, Niny a Wylana stále více prolíná s tradičnějšími dobrodružstvími Aliny a Mala. Proto, i v případě, že skvěle znáte předlohu, se bude v další řadě televizního zpracování tohoto příběhu na obrazovce vše odvíjet poněkud odlišně od toho, jak to znáte z knih.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -