- Reklama -

Peaky Blinders 6. série: Datum vydání, trailer, zápletka. Kdy bude venku?

Fanoušci seriálu Peaky Blinders už dlouho netrpělivě očekávají příchod 6. sezóny. Ale kdy přesně se dočkají?

- Reklama -

Natáčení seriálu Peaky Blinders (který můžete také znát pod názvem Gangy z Birminghamu) by mělo zase brzy začít. Fanoušci se tak snad konečně dozvědí, co se stane s Tommym Shelbym (hraje ho Cillian Murphy) a jeho rodinou.

Před vydáním další sezóny Světohled shromáždil informace o všem, co potřebujete vědět o vysoce očekávaném návratu oblíbeného gangu z Birminghamu na obrazovky – od data vydání, přes trailer trailer po zápletku.

Kdy vyjde 6. série Peaky Blinders?

cillian muprhy peaky blinders
Cillian Murphy jako Tommy v seriálu Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky/Netflix

Šestá sezóna Gangů z Birminghmu dosud nemá oficiální datum vydání. Ani na domovském BBC, ani na Netflixu. 5. série vyšla v srpnu 2019, nová série měla vyjít počátkem roku 2021. Čekání se ale nakonec značně značně protáhlo. Kvůli pandemii covidu se několikrát přerušovalo a nakonec to vedlo až k odsunutí premiéry z tohoto roku na přístí.

Dnes už je naštěstí potvrzené, že se seriál vrátí v únoru 2022. „Právě jsme dokončili střih závěrečné epizody Peaky Blinders,“ napsal scénárista Steven Knight.

- Reklama -

Podle posledních zpráv by se první epizoda nové řady měla objevit 27. února.

Co se stane v 6. sezóně?

peaky blinders serie 6 nataceni
Cillian Murphy (Tommy Shelby) v Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky © Caryn Mandabach Productions Ltd & Tiger Aspect Productions Ltd 2016

Fanoušci ještě mají v živé paměti závěr páté sezóny s Tommym Shelbym (Cillian Murphy), který si držel u hlavy zbraň. Na to podle Byrneho naváže další série.

 „Rovnou pokračujeme. Takže úplně první scéna, kterou uvidíte, bude znovu tahle. Tommy, se zbraní u hlavy. Potom se přesuneme a vyřešíme ten úžasný okamžik – je to skvělé,“ řekl pro DigitalSpy.

Diváci snad také zjistí, kdo Tommyho vlastně zradil a prozradil jeho plány zabít Mosleyho.

Je už trailer k sezóně 6 Peaky Blinders?

Ano, Peaky Blinders 6 už mají první trailer. Nedávno také scénárista seriálu Steven Knight potvrdil, že se pokračování dočkáme v únoru 2022. Oficiální datum ale stále ještě není známé.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -