- Reklama -

Peaky Blinders 6. série: Datum vydání, trailer, zápletka. Kdy bude venku?

Fanoušci seriálu Peaky Blinders už dlouho netrpělivě očekávají příchod 6. sezóny. Ale kdy přesně se dočkají?

- Reklama -

Natáčení seriálu Peaky Blinders (který můžete také znát pod názvem Gangy z Birminghamu) by mělo zase brzy začít. Fanoušci se tak snad konečně dozvědí, co se stane s Tommym Shelbym (hraje ho Cillian Murphy) a jeho rodinou.

Před vydáním další sezóny Světohled shromáždil informace o všem, co potřebujete vědět o vysoce očekávaném návratu oblíbeného gangu z Birminghamu na obrazovky – od data vydání, přes trailer trailer po zápletku.

Kdy vyjde 6. série Peaky Blinders?

cillian muprhy peaky blinders
Cillian Murphy jako Tommy v seriálu Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky/Netflix

Šestá sezóna Gangů z Birminghmu dosud nemá oficiální datum vydání. Ani na domovském BBC, ani na Netflixu. 5. série vyšla v srpnu 2019, nová série měla vyjít počátkem roku 2021. Čekání se ale nakonec značně značně protáhlo. Kvůli pandemii covidu se několikrát přerušovalo a nakonec to vedlo až k odsunutí premiéry z tohoto roku na přístí.

Dnes už je naštěstí potvrzené, že se seriál vrátí v únoru 2022. „Právě jsme dokončili střih závěrečné epizody Peaky Blinders,“ napsal scénárista Steven Knight.

- Reklama -

Podle posledních zpráv by se první epizoda nové řady měla objevit 27. února.

Co se stane v 6. sezóně?

peaky blinders serie 6 nataceni
Cillian Murphy (Tommy Shelby) v Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky © Caryn Mandabach Productions Ltd & Tiger Aspect Productions Ltd 2016

Fanoušci ještě mají v živé paměti závěr páté sezóny s Tommym Shelbym (Cillian Murphy), který si držel u hlavy zbraň. Na to podle Byrneho naváže další série.

 „Rovnou pokračujeme. Takže úplně první scéna, kterou uvidíte, bude znovu tahle. Tommy, se zbraní u hlavy. Potom se přesuneme a vyřešíme ten úžasný okamžik – je to skvělé,“ řekl pro DigitalSpy.

Diváci snad také zjistí, kdo Tommyho vlastně zradil a prozradil jeho plány zabít Mosleyho.

Je už trailer k sezóně 6 Peaky Blinders?

Ano, Peaky Blinders 6 už mají první trailer. Nedávno také scénárista seriálu Steven Knight potvrdil, že se pokračování dočkáme v únoru 2022. Oficiální datum ale stále ještě není známé.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -