- Reklama -

Peaky Blinders 6. série: Datum vydání, trailer, zápletka. Kdy bude venku?

Fanoušci seriálu Peaky Blinders už dlouho netrpělivě očekávají příchod 6. sezóny. Ale kdy přesně se dočkají?

- Reklama -

Natáčení seriálu Peaky Blinders (který můžete také znát pod názvem Gangy z Birminghamu) by mělo zase brzy začít. Fanoušci se tak snad konečně dozvědí, co se stane s Tommym Shelbym (hraje ho Cillian Murphy) a jeho rodinou.

Před vydáním další sezóny Světohled shromáždil informace o všem, co potřebujete vědět o vysoce očekávaném návratu oblíbeného gangu z Birminghamu na obrazovky – od data vydání, přes trailer trailer po zápletku.

Kdy vyjde 6. série Peaky Blinders?

cillian muprhy peaky blinders
Cillian Murphy jako Tommy v seriálu Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky/Netflix

Šestá sezóna Gangů z Birminghmu dosud nemá oficiální datum vydání. Ani na domovském BBC, ani na Netflixu. 5. série vyšla v srpnu 2019, nová série měla vyjít počátkem roku 2021. Čekání se ale nakonec značně značně protáhlo. Kvůli pandemii covidu se několikrát přerušovalo a nakonec to vedlo až k odsunutí premiéry z tohoto roku na přístí.

Dnes už je naštěstí potvrzené, že se seriál vrátí v únoru 2022. „Právě jsme dokončili střih závěrečné epizody Peaky Blinders,“ napsal scénárista Steven Knight.

- Reklama -

Podle posledních zpráv by se první epizoda nové řady měla objevit 27. února.

Co se stane v 6. sezóně?

peaky blinders serie 6 nataceni
Cillian Murphy (Tommy Shelby) v Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky © Caryn Mandabach Productions Ltd & Tiger Aspect Productions Ltd 2016

Fanoušci ještě mají v živé paměti závěr páté sezóny s Tommym Shelbym (Cillian Murphy), který si držel u hlavy zbraň. Na to podle Byrneho naváže další série.

 „Rovnou pokračujeme. Takže úplně první scéna, kterou uvidíte, bude znovu tahle. Tommy, se zbraní u hlavy. Potom se přesuneme a vyřešíme ten úžasný okamžik – je to skvělé,“ řekl pro DigitalSpy.

Diváci snad také zjistí, kdo Tommyho vlastně zradil a prozradil jeho plány zabít Mosleyho.

Je už trailer k sezóně 6 Peaky Blinders?

Ano, Peaky Blinders 6 už mají první trailer. Nedávno také scénárista seriálu Steven Knight potvrdil, že se pokračování dočkáme v únoru 2022. Oficiální datum ale stále ještě není známé.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -