- Reklama -

Peaky Blinders 6. série: Datum vydání, trailer, zápletka. Kdy bude venku?

Fanoušci seriálu Peaky Blinders už dlouho netrpělivě očekávají příchod 6. sezóny. Ale kdy přesně se dočkají?

- Reklama -

Natáčení seriálu Peaky Blinders (který můžete také znát pod názvem Gangy z Birminghamu) by mělo zase brzy začít. Fanoušci se tak snad konečně dozvědí, co se stane s Tommym Shelbym (hraje ho Cillian Murphy) a jeho rodinou.

Před vydáním další sezóny Světohled shromáždil informace o všem, co potřebujete vědět o vysoce očekávaném návratu oblíbeného gangu z Birminghamu na obrazovky – od data vydání, přes trailer trailer po zápletku.

Kdy vyjde 6. série Peaky Blinders?

cillian muprhy peaky blinders
Cillian Murphy jako Tommy v seriálu Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky/Netflix

Šestá sezóna Gangů z Birminghmu dosud nemá oficiální datum vydání. Ani na domovském BBC, ani na Netflixu. 5. série vyšla v srpnu 2019, nová série měla vyjít počátkem roku 2021. Čekání se ale nakonec značně značně protáhlo. Kvůli pandemii covidu se několikrát přerušovalo a nakonec to vedlo až k odsunutí premiéry z tohoto roku na přístí.

Dnes už je naštěstí potvrzené, že se seriál vrátí v únoru 2022. „Právě jsme dokončili střih závěrečné epizody Peaky Blinders,“ napsal scénárista Steven Knight.

Podle posledních zpráv by se první epizoda nové řady měla objevit 27. února.

Co se stane v 6. sezóně?

peaky blinders serie 6 nataceni
Cillian Murphy (Tommy Shelby) v Peaky Blinders Foto: Robert Viglasky © Caryn Mandabach Productions Ltd & Tiger Aspect Productions Ltd 2016

Fanoušci ještě mají v živé paměti závěr páté sezóny s Tommym Shelbym (Cillian Murphy), který si držel u hlavy zbraň. Na to podle Byrneho naváže další série.

 „Rovnou pokračujeme. Takže úplně první scéna, kterou uvidíte, bude znovu tahle. Tommy, se zbraní u hlavy. Potom se přesuneme a vyřešíme ten úžasný okamžik – je to skvělé,“ řekl pro DigitalSpy.

Diváci snad také zjistí, kdo Tommyho vlastně zradil a prozradil jeho plány zabít Mosleyho.

Je už trailer k sezóně 6 Peaky Blinders?

Ano, Peaky Blinders 6 už mají první trailer. Nedávno také scénárista seriálu Steven Knight potvrdil, že se pokračování dočkáme v únoru 2022. Oficiální datum ale stále ještě není známé.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -