- Reklama -

Tragik Clooney se pořád nepoučil a zase se představí jako režisér. Co chystá tentokrát?

Ačkoli je excelentním hercem, neustále se tlačí do role režiséra, ve které je asi stejně neomylný jako analfabet v odříkávání abecedy…

- Reklama -

George Clooney má další film, na který se díky jeho režii nemůžeme těšit. Tentokrát do dalšího dílu tragikomedie na téma „Clooney chce být rejža, i když se to nikomu nelíbí“ obsadil i Bena Afflecka.

(upozornění: tento článek je nagativně zabarven autorovým pohrdavým postojem vůči schopnostem George Clooneyho jako režiséra)

George Clooney. Bez debat velmi talentovaný herec obdařený obrovským charismatem. Ale také režisér, u jehož filmů stíháte v duchu probrat snad všechny synonyma neschopnosti. Ačkoli tenhle šarmantní prošedivělý hezoun herecky vyrostl v jednoho z nejtalentovanějších herců, jako by i přes svůj věk neměl dost rozumu, aby si dokázal všimnout, že u režisérských zkoušek neustále opakuje první třídu.

Stačí si vzpomenout na jeho poslední film. Že to nechcete dělat? Že jste ho ani (stejně jako autor tohohle textu) kvůli nesnesitelné koncentraci nudy a nezábavnosti nedokázali na jedenáct pokusů dokoukat, ačkoli to bylo sci-fi, kterému jinak těžko odoláte? Že nemůžete vzpomínat na něco tak zbytečného, protože i zprávy o covidu jsou proti Clooneyho filmům třeskutá šulina? To se dá pochopit…

- Reklama -

Stejně jako to, že z výše uvedeného je jasné, že psát o dalším filmu George Clooneyho nemá moc smysl.

Prostě natočil něco o klukovi, co má problémy doma. A v tom cajdáčku bude hrát i Affleck. Tak hezké svátky. Jo, a jmenuje se to „Tender bar“, ať víte, čemu se v příštím roce vyhnout.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -