- Reklama -

Tragik Clooney se pořád nepoučil a zase se představí jako režisér. Co chystá tentokrát?

Ačkoli je excelentním hercem, neustále se tlačí do role režiséra, ve které je asi stejně neomylný jako analfabet v odříkávání abecedy…

- Reklama -

George Clooney má další film, na který se díky jeho režii nemůžeme těšit. Tentokrát do dalšího dílu tragikomedie na téma „Clooney chce být rejža, i když se to nikomu nelíbí“ obsadil i Bena Afflecka.

(upozornění: tento článek je nagativně zabarven autorovým pohrdavým postojem vůči schopnostem George Clooneyho jako režiséra)

George Clooney. Bez debat velmi talentovaný herec obdařený obrovským charismatem. Ale také režisér, u jehož filmů stíháte v duchu probrat snad všechny synonyma neschopnosti. Ačkoli tenhle šarmantní prošedivělý hezoun herecky vyrostl v jednoho z nejtalentovanějších herců, jako by i přes svůj věk neměl dost rozumu, aby si dokázal všimnout, že u režisérských zkoušek neustále opakuje první třídu.

Stačí si vzpomenout na jeho poslední film. Že to nechcete dělat? Že jste ho ani (stejně jako autor tohohle textu) kvůli nesnesitelné koncentraci nudy a nezábavnosti nedokázali na jedenáct pokusů dokoukat, ačkoli to bylo sci-fi, kterému jinak těžko odoláte? Že nemůžete vzpomínat na něco tak zbytečného, protože i zprávy o covidu jsou proti Clooneyho filmům třeskutá šulina? To se dá pochopit…

- Reklama -

Stejně jako to, že z výše uvedeného je jasné, že psát o dalším filmu George Clooneyho nemá moc smysl.

Prostě natočil něco o klukovi, co má problémy doma. A v tom cajdáčku bude hrát i Affleck. Tak hezké svátky. Jo, a jmenuje se to „Tender bar“, ať víte, čemu se v příštím roce vyhnout.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -