- Reklama -

Novinky na Netflixu (prosinec 2020): Co by vám nemělo uniknout?

Novinky na netflixu (prosinec 2020) slibují opravdu nekonečné hodiny zábavy.

- Reklama -

Jak jistě sami uznáte, Netflix v druhé polovině prosince uvede víc titulů, než je snad člověk schopen zhlédnout. A některé opravdu vypadají víc než lákavě. Jaké Netflix novinky by vám neměly uniknout?

Méďa a lumíci – 2. řada (12. prosince)

Napětí v lese stoupá a méďa s lumíky se dostanou do bláznivých situací, ve kterých bude hrát roli elixír lásky nebo kouzelníkův klobouk.

Startup – 1. řada (13. prosince)

Mladí korejští podnikatelé, kteří by svoje sny rádi proměnili v realitu, bojují o úspěch i lásku v nemilosrdném světě špičkových technologií.

Anitta: Vyrobeno v Honóriu

Intimní dokument, ve kterém se brazilská popová ikona Anitta rozpovídá o slávě, rodině a neuvěřitelné pracovitosti, která ji vynesla až na vrchol.

- Reklama -

Zpackaný Vánoce (16. prosince)

Její sestra měla naplánovanou dokonalou vánoční svatbu a ona ji zpackala. Rebelka Tumi teď musí všechno napravit.

Rozparovač – minisérie (16. prosince)

Vyšetřovatelé a svědci vzpomínají, jak na sklonku 70. let terorizoval severní Anglii Jack Rozparovač.

Dějiny latinskoamerického rocku – minisérie (16. prosince)

Kapely jako Soda Stereo, Café Tacvba nebo Aterciopelados v dokumentu o krušném vývoji latinskoamerického rcku za časů diktatur, zákazů i otevřeného odmítání tvrdé hudby.

Na Vánoce žádný zázrak (17. prosince)

Účetní, který sní o kariéře kouzelníka, pozve šéfa na Vánoce k sobě domů. Neví ale, že jde o jednoho z nejhledanějších zločinců v Kolumbii. I tento film patří mezi vcelku očekávané novinky na Netflixu (prosinec 2020).

Schulz zachraňuje Ameriku (17. prosince)

Stand-up amerického komika rozdělený na 4. části, ve kterém si ber na paškál pandemii, predátory, protesty i prezidenty.

Sladké domove! – 1. řada (18. prosince)

Lidé se mění v krvelačná monstra a rozsévají zkázu. Zoufalý teenager a jeho sousedi z vedlejšího bytu bojují o přežití a snaží se při tom zůstat lidmi.

Řbitov zvířátek (18. prosince)

Za novým domem Creedových na novoanglickém venkově leží zlověstné staré pohřebiště. A po sérii tragických událostí se jeho děsivá síla projeví naplno.

Příběhy hříchu – 1. řada (18. prosince)

Čtyři krátké filmy, čtyři temné a znepokojivé příběhy o lidech, kteří mají vlastní sny a touhy – a o těch, kteří jim stojí v cestě.

Vir Das: V izolaci – karanténní speciál (16. prosince)

Během karantény pořádá tenhle oblíbený komik pro diváky na celém světě online vystoupení ze svého domova v Bombaji a dává jevištnímu vtipkování nový, hlubší význam.

Ma Rainey – matka blues

V roce 1927 se v nahrávacím studiu v Chicagu se svojí kapelou sešla zpěvačka blues Ma Rainey, která si nikdy nenechala nic líbit, a atmosféra tam brzy pořádně zhoustla.

Ariana Grande: Excuse me, I love You (21. prosince)

Půlnoční nebe (23. prosince)

Osamělý vdovec v Arktidě spěchá varovat astronauty, aby se nevraceli zpátky na Zem, kde došlo k celosvětové katastrofě. A také lahůdka pro milovníky George Clooneyho – hraje hlavní roli a stál i za kamerou.

Hurvínek a kouzelné muzeum (23. prosince)

Kluk, která je blázen do počítačových her, musí využít svoje schopnosti, aby zachránil staré muzeum loutek i celé město před zloduchem, terý se nečekaně vrací.

3 Bobule (24. prosince)

Mezi nejočekávanější novinky na Netflixu (prosinec 2020) rozhodně patří i třetí pokračování oblíbené české vinařské komedie.

Blíží se vinobraní a manželé, kteří jsou už nějakou dobu od sebe, se snaží zachránit nejen krachující vinařství, ale i svůj vztah.

Bridgertonovi – 1. řada (25. prosince)

Babiččino poslední přání (25. prosince)

Babička se rozhodne, že nastal čas sepsat poslední vůli, a celá rodina si začne dělat zálusk na její dům. Pokračování filmu „Babička se vdává“.

Krasotinky – 1. řada (14. prosince)

Vynikající studentka baletní školy se stane obětí útoku. Na její náhradnici ale čeká svět plný lži, zrady a nelítostné konkurence.

Kalifornské vánoce

Jeho bezstarostnému životu by mohlo brzy odzvonit, a tak se nechá najmout jako pomocník na ranči a zkusí přimět farmářku, aby těsně před Vánoci prodala rodinné pozemky.

Něžné vlny (23. prosince)

Je rok 1989 a nesmělý puberťák závodí s časem, aby navzdory přání rodičů stihl získat srdce okouzlující akvabely, která se brzy odstěhuje za železnou oponu.

Malá Anastázie (24. prosince)

Ruská princezna unikne časovým portálem před nebezpečím a s pomocí nové kamarádky se z Ameriky osmdesátých let snaží zachránit svoji rodinu, který zůstala v minulosti.

Můžeme být hrdinové (25. prosince)

Mezi další žhavé novinky na Netflixu (prosinec 2020) patří i film režiséra Roberta Rodrigueze. Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.

To nejlepší ze zbytků (30. prosince)

Labužnické těstoviny ze včerejších hranolek? Žádný problém! Šikovní kuchaři se předhánějí v kreativitě a v kulinářské soutěži vytvářejí nové lákavé pokrmy ze zbytků.

Přestupný rok (31. prosince)

Anna má v úmyslu požádat svého přítele 29. února o ruku. Když ale potká šarmantního barmana, musí svoje rozhodnutí přehodnotit.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (31. prosince)

V této volné adaptaci animovaného seriálu „Rock a Bullwinkle“ z 60. let se vydá psí génius pan Peabody a jeho mladý společník Sherman na vzrušující cestu v čase.

Drákula: Neznámá legenda (31. prosince)

Příběh o zrodu středověkého válečníka a vládce, který se musel stát upírem, aby ochránil svoji zemi před osmanskými nájezdníky.

Best of Stand-up 2020

Od Jerryho Seinfelda po Leslie Jones nebo Kevina Harta. Výběr toho nejlepšího ze stand-up komedie v silvestrovském speciálu.

Kursk (31. prosince)

Největší hrozbou pro posádku uvězněnou v potopené ruské ponorce je byrokracie na souši. Podle skutečného příběhu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -