- Reklama -

Ginny a Georgia 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

2. řada seriálu Ginny a Georgia patřila k nejočekávanějším novinkám a po zhlédnutí se fanoušci ptají, jestli bude i Ginny a Georgia 3. řada.

- Reklama -

Seriál Ginny a Georgia sleduje osudy šestnáctileté Ginny (hraje ji Antonia Gentryová) a její matky Georgie (hraje ji Brianne Howeyová), jak se perou se svými životy, vztahy a rodinnou dynamikou. Seriál se stal diváckým hitem díky kombinaci hřejivých a dramatických momentů. Druhá série skončila velkým zvratem a zanechala ve fanoušcích mnoho otázek ohledně budoucnosti seriálu. Bude i Ginny a Georgia 3. řada, která poskytne odpovědi a bude pokračovat v příběhu ústřední dvojice?

(Varování: článek obsahuje spoilery z druhé série seriálu Ginny a Georgia)

Fanoušci seriálu Ginny a Georgia si na vydání druhé série museli počkat téměř dva roky, ale čekání se vyplatilo. Ukázalo se totiž, že nová řada je ještě dramatičtější a napínavější než ta první. Vzhledem k tomu, že finále druhé série skončilo svatbou Georgie, se zdá pravděpodobné, že se seriál dočká obnovení pro třetí sérii, píše digitalspy.com.

Netflix s pokračováním zatím váhá

Prozatím ale Netflix oficiálně neoznámil, že by obnovil seriál Ginny & Georgia pro třetí sérii. To však neznamená, že by se fanoušci měli vzdát naděje, že pokračování bude. Není neobvyklé, že si streamovací platformy a sítě nechávají nějaký čas na rozmyšlenou, než se rozhodnou pro pokračování. A vzhledem ke konci druhé série je jasné, že hlavní postavy mohou vyprávět ještě další příběhy.

Protože představitelé seriálu zatím neposkytli žádné aktuální informace o možnosti třetí série, budeme tento článek aktualizovat o všechny nové informace, jakmile budou k dispozici.

O čem bude Ginny a Georgia 3. řada?

Pokud se Ginny & Georgia dočká obnovení pro třetí sérii, je pravděpodobné, že se příběh zaměří na následky Georgina zatčení za vraždu Toma Fullera. Nabídlo by to možnost mnoha reakcí ostatních postav na Georgiino zatčení. Je také otázkou, jak zločin ovlivní Georgiin vztah s jejím manželem Paulem. A jaký to bude mít vliv na jeho roli starosty a vztah mezi Georgiou a Cynthií.

Seriál by měl i nadále sledovat vývoj dalších klíčových vztahů. Hlavně Georgiu a Joea, Ginny a Marcuse a Max a Silver, upozorňuje decider.com. Je možné, že v budoucnosti seriálu sehraje větší roli také postava Gila, když je nyní Georgia za mřížemi. Celkově lze říci, že na konci druhé série zůstalo mnoho nevyřešených otázek. A případní třetí série poskytne příležitost tyto volné konce uzavřít a dovést příběh do uspokojivého konce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -