- Reklama -

Ginny a Georgia 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

2. řada seriálu Ginny a Georgia patřila k nejočekávanějším novinkám a po zhlédnutí se fanoušci ptají, jestli bude i Ginny a Georgia 3. řada.

- Reklama -

Seriál Ginny a Georgia sleduje osudy šestnáctileté Ginny (hraje ji Antonia Gentryová) a její matky Georgie (hraje ji Brianne Howeyová), jak se perou se svými životy, vztahy a rodinnou dynamikou. Seriál se stal diváckým hitem díky kombinaci hřejivých a dramatických momentů. Druhá série skončila velkým zvratem a zanechala ve fanoušcích mnoho otázek ohledně budoucnosti seriálu. Bude i Ginny a Georgia 3. řada, která poskytne odpovědi a bude pokračovat v příběhu ústřední dvojice?

(Varování: článek obsahuje spoilery z druhé série seriálu Ginny a Georgia)

Fanoušci seriálu Ginny a Georgia si na vydání druhé série museli počkat téměř dva roky, ale čekání se vyplatilo. Ukázalo se totiž, že nová řada je ještě dramatičtější a napínavější než ta první. Vzhledem k tomu, že finále druhé série skončilo svatbou Georgie, se zdá pravděpodobné, že se seriál dočká obnovení pro třetí sérii, píše digitalspy.com.

Netflix s pokračováním zatím váhá

Prozatím ale Netflix oficiálně neoznámil, že by obnovil seriál Ginny & Georgia pro třetí sérii. To však neznamená, že by se fanoušci měli vzdát naděje, že pokračování bude. Není neobvyklé, že si streamovací platformy a sítě nechávají nějaký čas na rozmyšlenou, než se rozhodnou pro pokračování. A vzhledem ke konci druhé série je jasné, že hlavní postavy mohou vyprávět ještě další příběhy.

Protože představitelé seriálu zatím neposkytli žádné aktuální informace o možnosti třetí série, budeme tento článek aktualizovat o všechny nové informace, jakmile budou k dispozici.

O čem bude Ginny a Georgia 3. řada?

Pokud se Ginny & Georgia dočká obnovení pro třetí sérii, je pravděpodobné, že se příběh zaměří na následky Georgina zatčení za vraždu Toma Fullera. Nabídlo by to možnost mnoha reakcí ostatních postav na Georgiino zatčení. Je také otázkou, jak zločin ovlivní Georgiin vztah s jejím manželem Paulem. A jaký to bude mít vliv na jeho roli starosty a vztah mezi Georgiou a Cynthií.

Seriál by měl i nadále sledovat vývoj dalších klíčových vztahů. Hlavně Georgiu a Joea, Ginny a Marcuse a Max a Silver, upozorňuje decider.com. Je možné, že v budoucnosti seriálu sehraje větší roli také postava Gila, když je nyní Georgia za mřížemi. Celkově lze říci, že na konci druhé série zůstalo mnoho nevyřešených otázek. A případní třetí série poskytne příležitost tyto volné konce uzavřít a dovést příběh do uspokojivého konce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -