- Reklama -

Ginny a Georgia 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

2. řada seriálu Ginny a Georgia patřila k nejočekávanějším novinkám a po zhlédnutí se fanoušci ptají, jestli bude i Ginny a Georgia 3. řada.

- Reklama -

Seriál Ginny a Georgia sleduje osudy šestnáctileté Ginny (hraje ji Antonia Gentryová) a její matky Georgie (hraje ji Brianne Howeyová), jak se perou se svými životy, vztahy a rodinnou dynamikou. Seriál se stal diváckým hitem díky kombinaci hřejivých a dramatických momentů. Druhá série skončila velkým zvratem a zanechala ve fanoušcích mnoho otázek ohledně budoucnosti seriálu. Bude i Ginny a Georgia 3. řada, která poskytne odpovědi a bude pokračovat v příběhu ústřední dvojice?

(Varování: článek obsahuje spoilery z druhé série seriálu Ginny a Georgia)

Fanoušci seriálu Ginny a Georgia si na vydání druhé série museli počkat téměř dva roky, ale čekání se vyplatilo. Ukázalo se totiž, že nová řada je ještě dramatičtější a napínavější než ta první. Vzhledem k tomu, že finále druhé série skončilo svatbou Georgie, se zdá pravděpodobné, že se seriál dočká obnovení pro třetí sérii, píše digitalspy.com.

Netflix s pokračováním zatím váhá

Prozatím ale Netflix oficiálně neoznámil, že by obnovil seriál Ginny & Georgia pro třetí sérii. To však neznamená, že by se fanoušci měli vzdát naděje, že pokračování bude. Není neobvyklé, že si streamovací platformy a sítě nechávají nějaký čas na rozmyšlenou, než se rozhodnou pro pokračování. A vzhledem ke konci druhé série je jasné, že hlavní postavy mohou vyprávět ještě další příběhy.

- Reklama -

Protože představitelé seriálu zatím neposkytli žádné aktuální informace o možnosti třetí série, budeme tento článek aktualizovat o všechny nové informace, jakmile budou k dispozici.

O čem bude Ginny a Georgia 3. řada?

Pokud se Ginny & Georgia dočká obnovení pro třetí sérii, je pravděpodobné, že se příběh zaměří na následky Georgina zatčení za vraždu Toma Fullera. Nabídlo by to možnost mnoha reakcí ostatních postav na Georgiino zatčení. Je také otázkou, jak zločin ovlivní Georgiin vztah s jejím manželem Paulem. A jaký to bude mít vliv na jeho roli starosty a vztah mezi Georgiou a Cynthií.

Seriál by měl i nadále sledovat vývoj dalších klíčových vztahů. Hlavně Georgiu a Joea, Ginny a Marcuse a Max a Silver, upozorňuje decider.com. Je možné, že v budoucnosti seriálu sehraje větší roli také postava Gila, když je nyní Georgia za mřížemi. Celkově lze říci, že na konci druhé série zůstalo mnoho nevyřešených otázek. A případní třetí série poskytne příležitost tyto volné konce uzavřít a dovést příběh do uspokojivého konce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -