- Reklama -

Ginny a Georgia 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

2. řada seriálu Ginny a Georgia patřila k nejočekávanějším novinkám a po zhlédnutí se fanoušci ptají, jestli bude i Ginny a Georgia 3. řada.

- Reklama -

Seriál Ginny a Georgia sleduje osudy šestnáctileté Ginny (hraje ji Antonia Gentryová) a její matky Georgie (hraje ji Brianne Howeyová), jak se perou se svými životy, vztahy a rodinnou dynamikou. Seriál se stal diváckým hitem díky kombinaci hřejivých a dramatických momentů. Druhá série skončila velkým zvratem a zanechala ve fanoušcích mnoho otázek ohledně budoucnosti seriálu. Bude i Ginny a Georgia 3. řada, která poskytne odpovědi a bude pokračovat v příběhu ústřední dvojice?

(Varování: článek obsahuje spoilery z druhé série seriálu Ginny a Georgia)

Fanoušci seriálu Ginny a Georgia si na vydání druhé série museli počkat téměř dva roky, ale čekání se vyplatilo. Ukázalo se totiž, že nová řada je ještě dramatičtější a napínavější než ta první. Vzhledem k tomu, že finále druhé série skončilo svatbou Georgie, se zdá pravděpodobné, že se seriál dočká obnovení pro třetí sérii, píše digitalspy.com.

Netflix s pokračováním zatím váhá

Prozatím ale Netflix oficiálně neoznámil, že by obnovil seriál Ginny & Georgia pro třetí sérii. To však neznamená, že by se fanoušci měli vzdát naděje, že pokračování bude. Není neobvyklé, že si streamovací platformy a sítě nechávají nějaký čas na rozmyšlenou, než se rozhodnou pro pokračování. A vzhledem ke konci druhé série je jasné, že hlavní postavy mohou vyprávět ještě další příběhy.

- Reklama -

Protože představitelé seriálu zatím neposkytli žádné aktuální informace o možnosti třetí série, budeme tento článek aktualizovat o všechny nové informace, jakmile budou k dispozici.

O čem bude Ginny a Georgia 3. řada?

Pokud se Ginny & Georgia dočká obnovení pro třetí sérii, je pravděpodobné, že se příběh zaměří na následky Georgina zatčení za vraždu Toma Fullera. Nabídlo by to možnost mnoha reakcí ostatních postav na Georgiino zatčení. Je také otázkou, jak zločin ovlivní Georgiin vztah s jejím manželem Paulem. A jaký to bude mít vliv na jeho roli starosty a vztah mezi Georgiou a Cynthií.

Seriál by měl i nadále sledovat vývoj dalších klíčových vztahů. Hlavně Georgiu a Joea, Ginny a Marcuse a Max a Silver, upozorňuje decider.com. Je možné, že v budoucnosti seriálu sehraje větší roli také postava Gila, když je nyní Georgia za mřížemi. Celkově lze říci, že na konci druhé série zůstalo mnoho nevyřešených otázek. A případní třetí série poskytne příležitost tyto volné konce uzavřít a dovést příběh do uspokojivého konce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -