- Reklama -

Ginny a Georgia 2. série: Kdy se objeví na Netflixu pokračování oblíbeného seriálu?

Už je to více než rok, přesně to bylo 19. dubna, kdy Netflíx potvrdil 2. řadu seriálu Ginny a Georgia. Jak to s pokračováním vypadá?

- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada už má skoro dotočené všechny díly. Konečně, chtělo by se říct… Tento komediálně-dramatický seriál měl na Netflixu premiéru už v únoru 2021. Rychle se stal oblíbený a mnoho diváků ho sledovalo ho na jeden zátah. Netflix oznámil, že během prvních 28 dnů po uvedení seriálu, si příběhy Ginny a Georgie pustilo 52 milionů domácností.

„Velmi si vážíme neuvěřitelného ohlasu a lásky, kterou jste Ginny a Georgii projevili,“ komentovala to v prohlášení Debra J. Fisher, vedoucí seriálu a výkonná producentka. „Jsme obzvlášť vděční Brianne (Howeyové) a Toni (Gentryové), které na každém kroku nastavily tu nejvyšší laťku. Nemůžeme se dočkat, až se do Wellsbury vrátíme ve druhé sérii.“

Vysoká sledovanost přiměla Netflix, aby v dubnu 2021 prodloužil teenagerský seriál pro další sezónu. Přestože se seriál dočkal obnovení v dubnu 2021, výroba bohužel neprobíhá tak rychle, jak by si fanoušci přáli. Dlouhé čekání na pokračování je o to těžší, že dramatické finále 1. série v divácích zanechalo řadu palčivých otázek.

Natáčení je u konce, zbývá postprodukce

Tvůrkyně seriálu Debra Fisherová koncem října prozradila, že natáčecí práce na druhé řadě už jsou u konce. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme to zabalili. Co to znamená? Netflixu bude trvat 14 týdnů, než nadabuje Ginny a Georgii do všech neanglicky mluvících jazyků,“ vysvětlila Fisherová prostřednictvím sociální sítě.

Kdy bude mít premiéru Ginny a Georgia 2?

Je to hotová věc! Netflix prodloužil seriál v dubnu 2021. Druhá série Ginny & Georgia se premiéry dočká 5. ledna 2023, oznámil streamer poté, co tvůrkyně Debra Fisherová teasovala datum vydání na TikToku.

Druhá série bude pokračovat několik týdnů po událostech první série. „Chtěli jsme navázat na příběh přesně tam, kde jsme skončili,“ řekla tvůrkyně Sarah Lampertová prostřednictvím časopisu Tudum. „Zanechali jsme to na takovém šťavnatém cliffhangeru.“

O čem je seriál Ginny a Georgia?

Po smrti Georgiina manžela seriál ukazuje, jak Ginny a Georgia opouští Texas a stěhují se do menšího města, kde hledají nový začátek. Seriál se díky jejich cestě zabýval některými závažnými tématy včetně kriminality, otázek rasy nebo sebepoškozování. Najdete v něme ale i vcelku očekávaný obsah, jako je téma manželství či přátelství a nouze není ani o rodinná dramata.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -