- Reklama -

Ginny a Georgia 2. série: Kdy se objeví na Netflixu pokračování oblíbeného seriálu?

Už je to více než rok, přesně to bylo 19. dubna, kdy Netflíx potvrdil 2. řadu seriálu Ginny a Georgia. Jak to s pokračováním vypadá?

- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada už má skoro dotočené všechny díly. Konečně, chtělo by se říct… Tento komediálně-dramatický seriál měl na Netflixu premiéru už v únoru 2021. Rychle se stal oblíbený a mnoho diváků ho sledovalo ho na jeden zátah. Netflix oznámil, že během prvních 28 dnů po uvedení seriálu, si příběhy Ginny a Georgie pustilo 52 milionů domácností.

„Velmi si vážíme neuvěřitelného ohlasu a lásky, kterou jste Ginny a Georgii projevili,“ komentovala to v prohlášení Debra J. Fisher, vedoucí seriálu a výkonná producentka. „Jsme obzvlášť vděční Brianne (Howeyové) a Toni (Gentryové), které na každém kroku nastavily tu nejvyšší laťku. Nemůžeme se dočkat, až se do Wellsbury vrátíme ve druhé sérii.“

Vysoká sledovanost přiměla Netflix, aby v dubnu 2021 prodloužil teenagerský seriál pro další sezónu. Přestože se seriál dočkal obnovení v dubnu 2021, výroba bohužel neprobíhá tak rychle, jak by si fanoušci přáli. Dlouhé čekání na pokračování je o to těžší, že dramatické finále 1. série v divácích zanechalo řadu palčivých otázek.

Natáčení je u konce, zbývá postprodukce

Tvůrkyně seriálu Debra Fisherová koncem října prozradila, že natáčecí práce na druhé řadě už jsou u konce. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme to zabalili. Co to znamená? Netflixu bude trvat 14 týdnů, než nadabuje Ginny a Georgii do všech neanglicky mluvících jazyků,“ vysvětlila Fisherová prostřednictvím sociální sítě.

- Reklama -

Kdy bude mít premiéru Ginny a Georgia 2?

Je to hotová věc! Netflix prodloužil seriál v dubnu 2021. Druhá série Ginny & Georgia se premiéry dočká 5. ledna 2023, oznámil streamer poté, co tvůrkyně Debra Fisherová teasovala datum vydání na TikToku.

Druhá série bude pokračovat několik týdnů po událostech první série. „Chtěli jsme navázat na příběh přesně tam, kde jsme skončili,“ řekla tvůrkyně Sarah Lampertová prostřednictvím časopisu Tudum. „Zanechali jsme to na takovém šťavnatém cliffhangeru.“

O čem je seriál Ginny a Georgia?

Po smrti Georgiina manžela seriál ukazuje, jak Ginny a Georgia opouští Texas a stěhují se do menšího města, kde hledají nový začátek. Seriál se díky jejich cestě zabýval některými závažnými tématy včetně kriminality, otázek rasy nebo sebepoškozování. Najdete v něme ale i vcelku očekávaný obsah, jako je téma manželství či přátelství a nouze není ani o rodinná dramata.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -