- Reklama -

Ginny a Georgia 2. série: Kdy se objeví na Netflixu pokračování oblíbeného seriálu?

Už je to více než rok, přesně to bylo 19. dubna, kdy Netflíx potvrdil 2. řadu seriálu Ginny a Georgia. Jak to s pokračováním vypadá?

- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada už má skoro dotočené všechny díly. Konečně, chtělo by se říct… Tento komediálně-dramatický seriál měl na Netflixu premiéru už v únoru 2021. Rychle se stal oblíbený a mnoho diváků ho sledovalo ho na jeden zátah. Netflix oznámil, že během prvních 28 dnů po uvedení seriálu, si příběhy Ginny a Georgie pustilo 52 milionů domácností.

„Velmi si vážíme neuvěřitelného ohlasu a lásky, kterou jste Ginny a Georgii projevili,“ komentovala to v prohlášení Debra J. Fisher, vedoucí seriálu a výkonná producentka. „Jsme obzvlášť vděční Brianne (Howeyové) a Toni (Gentryové), které na každém kroku nastavily tu nejvyšší laťku. Nemůžeme se dočkat, až se do Wellsbury vrátíme ve druhé sérii.“

Vysoká sledovanost přiměla Netflix, aby v dubnu 2021 prodloužil teenagerský seriál pro další sezónu. Přestože se seriál dočkal obnovení v dubnu 2021, výroba bohužel neprobíhá tak rychle, jak by si fanoušci přáli. Dlouhé čekání na pokračování je o to těžší, že dramatické finále 1. série v divácích zanechalo řadu palčivých otázek.

Natáčení je u konce, zbývá postprodukce

Tvůrkyně seriálu Debra Fisherová koncem října prozradila, že natáčecí práce na druhé řadě už jsou u konce. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme to zabalili. Co to znamená? Netflixu bude trvat 14 týdnů, než nadabuje Ginny a Georgii do všech neanglicky mluvících jazyků,“ vysvětlila Fisherová prostřednictvím sociální sítě.

- Reklama -

Kdy bude mít premiéru Ginny a Georgia 2?

Je to hotová věc! Netflix prodloužil seriál v dubnu 2021. Druhá série Ginny & Georgia se premiéry dočká 5. ledna 2023, oznámil streamer poté, co tvůrkyně Debra Fisherová teasovala datum vydání na TikToku.

Druhá série bude pokračovat několik týdnů po událostech první série. „Chtěli jsme navázat na příběh přesně tam, kde jsme skončili,“ řekla tvůrkyně Sarah Lampertová prostřednictvím časopisu Tudum. „Zanechali jsme to na takovém šťavnatém cliffhangeru.“

O čem je seriál Ginny a Georgia?

Po smrti Georgiina manžela seriál ukazuje, jak Ginny a Georgia opouští Texas a stěhují se do menšího města, kde hledají nový začátek. Seriál se díky jejich cestě zabýval některými závažnými tématy včetně kriminality, otázek rasy nebo sebepoškozování. Najdete v něme ale i vcelku očekávaný obsah, jako je téma manželství či přátelství a nouze není ani o rodinná dramata.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -