- Reklama -

Ginny a Georgia 2. série: Kdy se objeví na Netflixu pokračování oblíbeného seriálu?

Už je to více než rok, přesně to bylo 19. dubna, kdy Netflíx potvrdil 2. řadu seriálu Ginny a Georgia. Jak to s pokračováním vypadá?

- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada už má skoro dotočené všechny díly. Konečně, chtělo by se říct… Tento komediálně-dramatický seriál měl na Netflixu premiéru už v únoru 2021. Rychle se stal oblíbený a mnoho diváků ho sledovalo ho na jeden zátah. Netflix oznámil, že během prvních 28 dnů po uvedení seriálu, si příběhy Ginny a Georgie pustilo 52 milionů domácností.

„Velmi si vážíme neuvěřitelného ohlasu a lásky, kterou jste Ginny a Georgii projevili,“ komentovala to v prohlášení Debra J. Fisher, vedoucí seriálu a výkonná producentka. „Jsme obzvlášť vděční Brianne (Howeyové) a Toni (Gentryové), které na každém kroku nastavily tu nejvyšší laťku. Nemůžeme se dočkat, až se do Wellsbury vrátíme ve druhé sérii.“

Vysoká sledovanost přiměla Netflix, aby v dubnu 2021 prodloužil teenagerský seriál pro další sezónu. Přestože se seriál dočkal obnovení v dubnu 2021, výroba bohužel neprobíhá tak rychle, jak by si fanoušci přáli. Dlouhé čekání na pokračování je o to těžší, že dramatické finále 1. série v divácích zanechalo řadu palčivých otázek.

Natáčení je u konce, zbývá postprodukce

Tvůrkyně seriálu Debra Fisherová koncem října prozradila, že natáčecí práce na druhé řadě už jsou u konce. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme to zabalili. Co to znamená? Netflixu bude trvat 14 týdnů, než nadabuje Ginny a Georgii do všech neanglicky mluvících jazyků,“ vysvětlila Fisherová prostřednictvím sociální sítě.

Kdy bude mít premiéru Ginny a Georgia 2?

Je to hotová věc! Netflix prodloužil seriál v dubnu 2021. Druhá série Ginny & Georgia se premiéry dočká 5. ledna 2023, oznámil streamer poté, co tvůrkyně Debra Fisherová teasovala datum vydání na TikToku.

Druhá série bude pokračovat několik týdnů po událostech první série. „Chtěli jsme navázat na příběh přesně tam, kde jsme skončili,“ řekla tvůrkyně Sarah Lampertová prostřednictvím časopisu Tudum. „Zanechali jsme to na takovém šťavnatém cliffhangeru.“

O čem je seriál Ginny a Georgia?

Po smrti Georgiina manžela seriál ukazuje, jak Ginny a Georgia opouští Texas a stěhují se do menšího města, kde hledají nový začátek. Seriál se díky jejich cestě zabýval některými závažnými tématy včetně kriminality, otázek rasy nebo sebepoškozování. Najdete v něme ale i vcelku očekávaný obsah, jako je téma manželství či přátelství a nouze není ani o rodinná dramata.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -