- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada: Tvůrkyně seriálu prozradila, kdy se tento hit vrátí na Netflix

Tvůrkyně seriálu prozradila brzký příchod 2. série netflixáckého hitu Ginny a Georgia. Vypadá to, že se návratu do Wellsbury dočkáme už v prosinci tohoto roku.

- Reklama -

Debra J. Fisherová, výkonná producentka a scenáristka seriálu Ginny a Georgia, poskytla fanouškům vzrušující novinku o vysílání druhé série. Fisherová totiž fanoušky informovala na TikToku, že skončilo natáčení 2. řady seriálu Ginny a Georgia, píše hellomagazine.com.

„Otázka číslo jedna, kterou mi jako tvůrkyni seriálu Ginny a Georgia pokládají, zní: „Kde je druhá řada?“,“ uvedla. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme ukončili [postprodukci]. Co to znamená? Netflix teď bude 14 týdnů dabovat Ginny a Georgiu do všech neanglicky mluvících jazyků.“

Video zakončila svou předpovědí, kdy by mohla vyjít druhá série. „Aniž bychom dostali oficiální zprávu od Netflixu, tak nás to vede na konec roku.“

14 týdnů na dabing do všech jazykových verzí

@debrajfisher Where’s season 2 #ginnyandgeorgia #ginnyandgeorgiaedit #bts #season2 #ginnyandgeorgianetflix #netflix #foryou #foryoupage ♬ original sound – debrajfisher

- Reklama -

Když se pak Fisherové jeden z fanoušků seriálu ptal, jestli se tedy dočkáme příchodu Ginny a Georgia 2. série ještě v tomto roce, dostal kladnou odpověd. „Nejdříve v polovině nebo na konci prosince,“ napsala o možné premiéře na Netflixu.

První řada seriálu Ginny a Georgie měla premiéru v únoru 2021 a sledovala matku a dceru, jak se přizpůsobují životu v komunitě v Nové Anglii. Seriál si rychle získal obrovskou popularitu. Podle Netflixu první sezónu během prvních 28 dní zhlédlo „více než 52 milionů členských domácností“, uvádí screenrant.com.

Děj druhé série Ginny a Georgii zůstává zahalen tajemstvím

Zatím bohužel nejsou žádné konkrétní informace o ději 2. řady seriálu Ginny & Georgia. Bude se nejspíš navazovat na závěr první řady, kdy Ginny zjistila, že Georgia zabila svého manžela, protože si myslela, že se k ní chová nevhodně. Po tomto odhalení Ginny utekla od matky a Wellsbury na motorce s Austinem.

Ačkoli nelze předvídat, jak příběh dopadne, diváci se mohou spolehnout na to, že Georgia nakonec své dítě najde. Těžko čekat něco jiného vzhledem k její pověsti, že je vždy o krok napřed. Nicméně vzhledem k tomu, že je do případu nyní zapleten Austinův otec Gil (Aaron Ashmore), mohla by mít ještě problém získat děti zpět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -