- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada: Tvůrkyně seriálu prozradila, kdy se tento hit vrátí na Netflix

Tvůrkyně seriálu prozradila brzký příchod 2. série netflixáckého hitu Ginny a Georgia. Vypadá to, že se návratu do Wellsbury dočkáme už v prosinci tohoto roku.

- Reklama -

Debra J. Fisherová, výkonná producentka a scenáristka seriálu Ginny a Georgia, poskytla fanouškům vzrušující novinku o vysílání druhé série. Fisherová totiž fanoušky informovala na TikToku, že skončilo natáčení 2. řady seriálu Ginny a Georgia, píše hellomagazine.com.

„Otázka číslo jedna, kterou mi jako tvůrkyni seriálu Ginny a Georgia pokládají, zní: „Kde je druhá řada?“,“ uvedla. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme ukončili [postprodukci]. Co to znamená? Netflix teď bude 14 týdnů dabovat Ginny a Georgiu do všech neanglicky mluvících jazyků.“

Video zakončila svou předpovědí, kdy by mohla vyjít druhá série. „Aniž bychom dostali oficiální zprávu od Netflixu, tak nás to vede na konec roku.“

14 týdnů na dabing do všech jazykových verzí

@debrajfisher Where’s season 2 #ginnyandgeorgia #ginnyandgeorgiaedit #bts #season2 #ginnyandgeorgianetflix #netflix #foryou #foryoupage ♬ original sound – debrajfisher

Když se pak Fisherové jeden z fanoušků seriálu ptal, jestli se tedy dočkáme příchodu Ginny a Georgia 2. série ještě v tomto roce, dostal kladnou odpověd. „Nejdříve v polovině nebo na konci prosince,“ napsala o možné premiéře na Netflixu.

První řada seriálu Ginny a Georgie měla premiéru v únoru 2021 a sledovala matku a dceru, jak se přizpůsobují životu v komunitě v Nové Anglii. Seriál si rychle získal obrovskou popularitu. Podle Netflixu první sezónu během prvních 28 dní zhlédlo „více než 52 milionů členských domácností“, uvádí screenrant.com.

Děj druhé série Ginny a Georgii zůstává zahalen tajemstvím

Zatím bohužel nejsou žádné konkrétní informace o ději 2. řady seriálu Ginny & Georgia. Bude se nejspíš navazovat na závěr první řady, kdy Ginny zjistila, že Georgia zabila svého manžela, protože si myslela, že se k ní chová nevhodně. Po tomto odhalení Ginny utekla od matky a Wellsbury na motorce s Austinem.

Ačkoli nelze předvídat, jak příběh dopadne, diváci se mohou spolehnout na to, že Georgia nakonec své dítě najde. Těžko čekat něco jiného vzhledem k její pověsti, že je vždy o krok napřed. Nicméně vzhledem k tomu, že je do případu nyní zapleten Austinův otec Gil (Aaron Ashmore), mohla by mít ještě problém získat děti zpět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -