- Reklama -

Ginny a Georgia 2. řada: Tvůrkyně seriálu prozradila, kdy se tento hit vrátí na Netflix

Tvůrkyně seriálu prozradila brzký příchod 2. série netflixáckého hitu Ginny a Georgia. Vypadá to, že se návratu do Wellsbury dočkáme už v prosinci tohoto roku.

- Reklama -

Debra J. Fisherová, výkonná producentka a scenáristka seriálu Ginny a Georgia, poskytla fanouškům vzrušující novinku o vysílání druhé série. Fisherová totiž fanoušky informovala na TikToku, že skončilo natáčení 2. řady seriálu Ginny a Georgia, píše hellomagazine.com.

„Otázka číslo jedna, kterou mi jako tvůrkyni seriálu Ginny a Georgia pokládají, zní: „Kde je druhá řada?“,“ uvedla. „Vím a můžu vám říct tohle: právě jsme ukončili [postprodukci]. Co to znamená? Netflix teď bude 14 týdnů dabovat Ginny a Georgiu do všech neanglicky mluvících jazyků.“

Video zakončila svou předpovědí, kdy by mohla vyjít druhá série. „Aniž bychom dostali oficiální zprávu od Netflixu, tak nás to vede na konec roku.“

14 týdnů na dabing do všech jazykových verzí

@debrajfisher Where’s season 2 #ginnyandgeorgia #ginnyandgeorgiaedit #bts #season2 #ginnyandgeorgianetflix #netflix #foryou #foryoupage ♬ original sound – debrajfisher

- Reklama -

Když se pak Fisherové jeden z fanoušků seriálu ptal, jestli se tedy dočkáme příchodu Ginny a Georgia 2. série ještě v tomto roce, dostal kladnou odpověd. „Nejdříve v polovině nebo na konci prosince,“ napsala o možné premiéře na Netflixu.

První řada seriálu Ginny a Georgie měla premiéru v únoru 2021 a sledovala matku a dceru, jak se přizpůsobují životu v komunitě v Nové Anglii. Seriál si rychle získal obrovskou popularitu. Podle Netflixu první sezónu během prvních 28 dní zhlédlo „více než 52 milionů členských domácností“, uvádí screenrant.com.

Děj druhé série Ginny a Georgii zůstává zahalen tajemstvím

Zatím bohužel nejsou žádné konkrétní informace o ději 2. řady seriálu Ginny & Georgia. Bude se nejspíš navazovat na závěr první řady, kdy Ginny zjistila, že Georgia zabila svého manžela, protože si myslela, že se k ní chová nevhodně. Po tomto odhalení Ginny utekla od matky a Wellsbury na motorce s Austinem.

Ačkoli nelze předvídat, jak příběh dopadne, diváci se mohou spolehnout na to, že Georgia nakonec své dítě najde. Těžko čekat něco jiného vzhledem k její pověsti, že je vždy o krok napřed. Nicméně vzhledem k tomu, že je do případu nyní zapleten Austinův otec Gil (Aaron Ashmore), mohla by mít ještě problém získat děti zpět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -