- Reklama -

Harry Styles ukáže zakázanou vášeň v roli homosexuálního policisty z 50. let ve snímku My policeman

Romantické drama My policeman (Můj policista), natočené podle knižního bestselleru Bethan Robertsové a odehrávající se v Brightonu 50. let, se točí kolem nebezpečného milostného trojúhelníku.

- Reklama -

Policista Tom Burgess (hraje ho Harry Styles) se zamiluje do učitelky Marion Taylorové (Emma Corrinová ze seriálu Koruna). Brzy poté na dvojici dopadne rodinný nátlak, aby se vzali. Když se však po svatbě Tom seznámí s kurátorem muzea Patrickem Hazlewoodem (David Dawson), vzbudí to v něm dávno pohřbenou touhu po jiném muži. Tom si uvědomuje, že pokud by se na jeho vášnivý románek s Patrickem přišlo, riskoval by nejen ztrátu manželky, ale i kariéry a svobody. V Británii 50. let byla homosexualita trestným činem.

Láska a svoboda budou vždy aktuální téma, myslí si Styles

„Je šílené přemýšlet o tom, že už jen to, že dva muži spolu vejdou do bytu, může být zločin. Pro Toma to znamená, že po euforii z toho, že je s Patrickem, okamžitě následuje hanba,“ řekl Harry Styles pro web whattowatch.com. „Jen co Tom začne s Patrickem nacházet určitou svobodu, ocitá se v ještě větší pasti. Jde o neuvěřitelnou věc, o které musí lhát. Jeho život policisty je také životem staromódní mužnosti, což ještě zvyšuje stud z toho, že chce prozkoumat, kým je.“

Představitel hlavní role přiznává, že právě dilema hlavního hrdiny ho na filmu lákalo. „Obecná témata jsou neuvěřitelně nadčasová. Myslím, že právě proto film tak dobře funguje,“ řekl Styles. „Myslím, že témata lásky a svobody a jakéhosi hledání jsou neuvěřitelně aktuální, ať už byste je zasadili do jakékoliv doby.“

Harry Styles je terčem kritiky kvůli předvádění partnerek

Někteří fanoušci přitom těžce snášejí, že Stylesova první role bude zrovna role homosexuála. Zpěváka příznivci v minulosti kritizovali za to, že o svých vztazích a sexualitě na veřejnosti mluví jen zřídka. Někteří dokonce začli až tak daleko, že ho nařkli, že údajně využívá LGBTQ komunitu, aniž by ji výslovně podporoval. Styles na to minulý měsíc reagoval prohlášením pro časopis Rolling Stone, že přestože se v médiích častěji ukazuje s partnerkou než s partnerem, nikdy se nerozhodl otevřeně chodit s kýmkoli bez ohledu na pohlaví.

„Někdy lidé říkají: ‚Ty jsi veřejně chodil jen se ženami‘, a já si myslím, že jsem veřejně s nikým nechodil. Když vás někdo s někým vyfotí, neznamená to, že jste se rozhodli mít veřejný vztah nebo něco podobného,“ vysvětlil Harry Styles.

Jeho film My policeman můžete zhlédnout na Prime video už 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -