- Reklama -

Harry Styles ukáže zakázanou vášeň v roli homosexuálního policisty z 50. let ve snímku My policeman

Romantické drama My policeman (Můj policista), natočené podle knižního bestselleru Bethan Robertsové a odehrávající se v Brightonu 50. let, se točí kolem nebezpečného milostného trojúhelníku.

- Reklama -

Policista Tom Burgess (hraje ho Harry Styles) se zamiluje do učitelky Marion Taylorové (Emma Corrinová ze seriálu Koruna). Brzy poté na dvojici dopadne rodinný nátlak, aby se vzali. Když se však po svatbě Tom seznámí s kurátorem muzea Patrickem Hazlewoodem (David Dawson), vzbudí to v něm dávno pohřbenou touhu po jiném muži. Tom si uvědomuje, že pokud by se na jeho vášnivý románek s Patrickem přišlo, riskoval by nejen ztrátu manželky, ale i kariéry a svobody. V Británii 50. let byla homosexualita trestným činem.

Láska a svoboda budou vždy aktuální téma, myslí si Styles

„Je šílené přemýšlet o tom, že už jen to, že dva muži spolu vejdou do bytu, může být zločin. Pro Toma to znamená, že po euforii z toho, že je s Patrickem, okamžitě následuje hanba,“ řekl Harry Styles pro web whattowatch.com. „Jen co Tom začne s Patrickem nacházet určitou svobodu, ocitá se v ještě větší pasti. Jde o neuvěřitelnou věc, o které musí lhát. Jeho život policisty je také životem staromódní mužnosti, což ještě zvyšuje stud z toho, že chce prozkoumat, kým je.“

Představitel hlavní role přiznává, že právě dilema hlavního hrdiny ho na filmu lákalo. „Obecná témata jsou neuvěřitelně nadčasová. Myslím, že právě proto film tak dobře funguje,“ řekl Styles. „Myslím, že témata lásky a svobody a jakéhosi hledání jsou neuvěřitelně aktuální, ať už byste je zasadili do jakékoliv doby.“

Harry Styles je terčem kritiky kvůli předvádění partnerek

Někteří fanoušci přitom těžce snášejí, že Stylesova první role bude zrovna role homosexuála. Zpěváka příznivci v minulosti kritizovali za to, že o svých vztazích a sexualitě na veřejnosti mluví jen zřídka. Někteří dokonce začli až tak daleko, že ho nařkli, že údajně využívá LGBTQ komunitu, aniž by ji výslovně podporoval. Styles na to minulý měsíc reagoval prohlášením pro časopis Rolling Stone, že přestože se v médiích častěji ukazuje s partnerkou než s partnerem, nikdy se nerozhodl otevřeně chodit s kýmkoli bez ohledu na pohlaví.

„Někdy lidé říkají: ‚Ty jsi veřejně chodil jen se ženami‘, a já si myslím, že jsem veřejně s nikým nechodil. Když vás někdo s někým vyfotí, neznamená to, že jste se rozhodli mít veřejný vztah nebo něco podobného,“ vysvětlil Harry Styles.

Jeho film My policeman můžete zhlédnout na Prime video už 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -