- Reklama -

Harry Styles ukáže zakázanou vášeň v roli homosexuálního policisty z 50. let ve snímku My policeman

Romantické drama My policeman (Můj policista), natočené podle knižního bestselleru Bethan Robertsové a odehrávající se v Brightonu 50. let, se točí kolem nebezpečného milostného trojúhelníku.

- Reklama -

Policista Tom Burgess (hraje ho Harry Styles) se zamiluje do učitelky Marion Taylorové (Emma Corrinová ze seriálu Koruna). Brzy poté na dvojici dopadne rodinný nátlak, aby se vzali. Když se však po svatbě Tom seznámí s kurátorem muzea Patrickem Hazlewoodem (David Dawson), vzbudí to v něm dávno pohřbenou touhu po jiném muži. Tom si uvědomuje, že pokud by se na jeho vášnivý románek s Patrickem přišlo, riskoval by nejen ztrátu manželky, ale i kariéry a svobody. V Británii 50. let byla homosexualita trestným činem.

Láska a svoboda budou vždy aktuální téma, myslí si Styles

„Je šílené přemýšlet o tom, že už jen to, že dva muži spolu vejdou do bytu, může být zločin. Pro Toma to znamená, že po euforii z toho, že je s Patrickem, okamžitě následuje hanba,“ řekl Harry Styles pro web whattowatch.com. „Jen co Tom začne s Patrickem nacházet určitou svobodu, ocitá se v ještě větší pasti. Jde o neuvěřitelnou věc, o které musí lhát. Jeho život policisty je také životem staromódní mužnosti, což ještě zvyšuje stud z toho, že chce prozkoumat, kým je.“

Představitel hlavní role přiznává, že právě dilema hlavního hrdiny ho na filmu lákalo. „Obecná témata jsou neuvěřitelně nadčasová. Myslím, že právě proto film tak dobře funguje,“ řekl Styles. „Myslím, že témata lásky a svobody a jakéhosi hledání jsou neuvěřitelně aktuální, ať už byste je zasadili do jakékoliv doby.“

Harry Styles je terčem kritiky kvůli předvádění partnerek

Někteří fanoušci přitom těžce snášejí, že Stylesova první role bude zrovna role homosexuála. Zpěváka příznivci v minulosti kritizovali za to, že o svých vztazích a sexualitě na veřejnosti mluví jen zřídka. Někteří dokonce začli až tak daleko, že ho nařkli, že údajně využívá LGBTQ komunitu, aniž by ji výslovně podporoval. Styles na to minulý měsíc reagoval prohlášením pro časopis Rolling Stone, že přestože se v médiích častěji ukazuje s partnerkou než s partnerem, nikdy se nerozhodl otevřeně chodit s kýmkoli bez ohledu na pohlaví.

„Někdy lidé říkají: ‚Ty jsi veřejně chodil jen se ženami‘, a já si myslím, že jsem veřejně s nikým nechodil. Když vás někdo s někým vyfotí, neznamená to, že jste se rozhodli mít veřejný vztah nebo něco podobného,“ vysvětlil Harry Styles.

- Reklama -

Jeho film My policeman můžete zhlédnout na Prime video už 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -