- Reklama -

Harry Styles ukáže zakázanou vášeň v roli homosexuálního policisty z 50. let ve snímku My policeman

Romantické drama My policeman (Můj policista), natočené podle knižního bestselleru Bethan Robertsové a odehrávající se v Brightonu 50. let, se točí kolem nebezpečného milostného trojúhelníku.

- Reklama -

Policista Tom Burgess (hraje ho Harry Styles) se zamiluje do učitelky Marion Taylorové (Emma Corrinová ze seriálu Koruna). Brzy poté na dvojici dopadne rodinný nátlak, aby se vzali. Když se však po svatbě Tom seznámí s kurátorem muzea Patrickem Hazlewoodem (David Dawson), vzbudí to v něm dávno pohřbenou touhu po jiném muži. Tom si uvědomuje, že pokud by se na jeho vášnivý románek s Patrickem přišlo, riskoval by nejen ztrátu manželky, ale i kariéry a svobody. V Británii 50. let byla homosexualita trestným činem.

Láska a svoboda budou vždy aktuální téma, myslí si Styles

„Je šílené přemýšlet o tom, že už jen to, že dva muži spolu vejdou do bytu, může být zločin. Pro Toma to znamená, že po euforii z toho, že je s Patrickem, okamžitě následuje hanba,“ řekl Harry Styles pro web whattowatch.com. „Jen co Tom začne s Patrickem nacházet určitou svobodu, ocitá se v ještě větší pasti. Jde o neuvěřitelnou věc, o které musí lhát. Jeho život policisty je také životem staromódní mužnosti, což ještě zvyšuje stud z toho, že chce prozkoumat, kým je.“

Představitel hlavní role přiznává, že právě dilema hlavního hrdiny ho na filmu lákalo. „Obecná témata jsou neuvěřitelně nadčasová. Myslím, že právě proto film tak dobře funguje,“ řekl Styles. „Myslím, že témata lásky a svobody a jakéhosi hledání jsou neuvěřitelně aktuální, ať už byste je zasadili do jakékoliv doby.“

Harry Styles je terčem kritiky kvůli předvádění partnerek

Někteří fanoušci přitom těžce snášejí, že Stylesova první role bude zrovna role homosexuála. Zpěváka příznivci v minulosti kritizovali za to, že o svých vztazích a sexualitě na veřejnosti mluví jen zřídka. Někteří dokonce začli až tak daleko, že ho nařkli, že údajně využívá LGBTQ komunitu, aniž by ji výslovně podporoval. Styles na to minulý měsíc reagoval prohlášením pro časopis Rolling Stone, že přestože se v médiích častěji ukazuje s partnerkou než s partnerem, nikdy se nerozhodl otevřeně chodit s kýmkoli bez ohledu na pohlaví.

„Někdy lidé říkají: ‚Ty jsi veřejně chodil jen se ženami‘, a já si myslím, že jsem veřejně s nikým nechodil. Když vás někdo s někým vyfotí, neznamená to, že jste se rozhodli mít veřejný vztah nebo něco podobného,“ vysvětlil Harry Styles.

- Reklama -

Jeho film My policeman můžete zhlédnout na Prime video už 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -