- Reklama -

Emma Corrin, představitelka Diany: S tanečními scénami jí pomohla Cher

4. sezóna britského královského rodinného dramatu je k dispozici ke sledování na Netflixu.

- Reklama -

A opět nabízí skvělou podívanou, na čemž má tentokrát podíl i talentovaná herečka Emma Corrin, ze které je v seriálu naprosto dokonalá princezna Diana.

Emma Corrin ve třetí epizodě nové sezóny seriálu Koruna jako depresivní a frustrovaná Diana Spencerová zaujme především v jedné scéně. Opuštěná snoubencem princem Charlesem se uvolní během baletního tréninku s volnou choreografií na soundtrack k písni „Song For Guy“ od Eltona Johna. A kdo tenhle díl viděl, musí uznat, že Emma předvedla fenomenální výkon.

Talentovaná Britka, která hraje Dianu, označuje tuto část natáčení jako nejpamátnější. Herečka přiznala, že ve skutečnosti při tanci poslouchala píseň jiné popové hvězdy. Ne tu od Eltona Johna, která hraje v seriálu.

Revolta proti plánu režiséra

emma corrin tanec seriál koruna
Emma Corrin pro tuto scénu prosadila své vlastní plány – a vyplatilo se to! foto: Des Willie/Netflix

„Velmi chtěli tuto sekvenci natočit s jasně danou choreografií. Já jsem je ze všech sil prosila, aby to nedělali,“ vzpomíná Corrin. „Řekla jsem: Prosím, můžu jen tančit, můžete jen nastavit reproduktor a vybrat píseň? Nemusíte pak tu písničku používat, ale opravdu se chci dostat do toho správného pocitu.“

A prosby herečky nakonec padly na úrodnou půdu. „Cítila jsem, že bych to nezahrála dobře, kdyby to bylo podle původní choreografie. Takže vlastně tancuji na Cher a její písničku Believe. Tu mi k tancování pustili, a já jsem si to jen užívala. A byl to úžasný okamžik. Bylo to velmi osvobozující.“

(článek pokračuje v 2. kapitole)

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -