- Reklama -

Emma Corrin, představitelka Diany: S tanečními scénami jí pomohla Cher

4. sezóna britského královského rodinného dramatu je k dispozici ke sledování na Netflixu.

- Reklama -

A opět nabízí skvělou podívanou, na čemž má tentokrát podíl i talentovaná herečka Emma Corrin, ze které je v seriálu naprosto dokonalá princezna Diana.

Emma Corrin ve třetí epizodě nové sezóny seriálu Koruna jako depresivní a frustrovaná Diana Spencerová zaujme především v jedné scéně. Opuštěná snoubencem princem Charlesem se uvolní během baletního tréninku s volnou choreografií na soundtrack k písni „Song For Guy“ od Eltona Johna. A kdo tenhle díl viděl, musí uznat, že Emma předvedla fenomenální výkon.

Talentovaná Britka, která hraje Dianu, označuje tuto část natáčení jako nejpamátnější. Herečka přiznala, že ve skutečnosti při tanci poslouchala píseň jiné popové hvězdy. Ne tu od Eltona Johna, která hraje v seriálu.

Revolta proti plánu režiséra

emma corrin tanec seriál koruna
Emma Corrin pro tuto scénu prosadila své vlastní plány – a vyplatilo se to! foto: Des Willie/Netflix

„Velmi chtěli tuto sekvenci natočit s jasně danou choreografií. Já jsem je ze všech sil prosila, aby to nedělali,“ vzpomíná Corrin. „Řekla jsem: Prosím, můžu jen tančit, můžete jen nastavit reproduktor a vybrat píseň? Nemusíte pak tu písničku používat, ale opravdu se chci dostat do toho správného pocitu.“

A prosby herečky nakonec padly na úrodnou půdu. „Cítila jsem, že bych to nezahrála dobře, kdyby to bylo podle původní choreografie. Takže vlastně tancuji na Cher a její písničku Believe. Tu mi k tancování pustili, a já jsem si to jen užívala. A byl to úžasný okamžik. Bylo to velmi osvobozující.“

(článek pokračuje v 2. kapitole)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -