- Reklama -

Emma Corrin, představitelka Diany: S tanečními scénami jí pomohla Cher

4. sezóna britského královského rodinného dramatu je k dispozici ke sledování na Netflixu.

- Reklama -

A opět nabízí skvělou podívanou, na čemž má tentokrát podíl i talentovaná herečka Emma Corrin, ze které je v seriálu naprosto dokonalá princezna Diana.

Emma Corrin ve třetí epizodě nové sezóny seriálu Koruna jako depresivní a frustrovaná Diana Spencerová zaujme především v jedné scéně. Opuštěná snoubencem princem Charlesem se uvolní během baletního tréninku s volnou choreografií na soundtrack k písni „Song For Guy“ od Eltona Johna. A kdo tenhle díl viděl, musí uznat, že Emma předvedla fenomenální výkon.

Talentovaná Britka, která hraje Dianu, označuje tuto část natáčení jako nejpamátnější. Herečka přiznala, že ve skutečnosti při tanci poslouchala píseň jiné popové hvězdy. Ne tu od Eltona Johna, která hraje v seriálu.

Revolta proti plánu režiséra

emma corrin tanec seriál koruna
Emma Corrin pro tuto scénu prosadila své vlastní plány – a vyplatilo se to! foto: Des Willie/Netflix

„Velmi chtěli tuto sekvenci natočit s jasně danou choreografií. Já jsem je ze všech sil prosila, aby to nedělali,“ vzpomíná Corrin. „Řekla jsem: Prosím, můžu jen tančit, můžete jen nastavit reproduktor a vybrat píseň? Nemusíte pak tu písničku používat, ale opravdu se chci dostat do toho správného pocitu.“

A prosby herečky nakonec padly na úrodnou půdu. „Cítila jsem, že bych to nezahrála dobře, kdyby to bylo podle původní choreografie. Takže vlastně tancuji na Cher a její písničku Believe. Tu mi k tancování pustili, a já jsem si to jen užívala. A byl to úžasný okamžik. Bylo to velmi osvobozující.“

(článek pokračuje v 2. kapitole)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -