- Reklama -

Emma Corrin, představitelka Diany: S tanečními scénami jí pomohla Cher

4. sezóna britského královského rodinného dramatu je k dispozici ke sledování na Netflixu.

- Reklama -

A opět nabízí skvělou podívanou, na čemž má tentokrát podíl i talentovaná herečka Emma Corrin, ze které je v seriálu naprosto dokonalá princezna Diana.

Emma Corrin ve třetí epizodě nové sezóny seriálu Koruna jako depresivní a frustrovaná Diana Spencerová zaujme především v jedné scéně. Opuštěná snoubencem princem Charlesem se uvolní během baletního tréninku s volnou choreografií na soundtrack k písni „Song For Guy“ od Eltona Johna. A kdo tenhle díl viděl, musí uznat, že Emma předvedla fenomenální výkon.

Talentovaná Britka, která hraje Dianu, označuje tuto část natáčení jako nejpamátnější. Herečka přiznala, že ve skutečnosti při tanci poslouchala píseň jiné popové hvězdy. Ne tu od Eltona Johna, která hraje v seriálu.

Revolta proti plánu režiséra

emma corrin tanec seriál koruna
Emma Corrin pro tuto scénu prosadila své vlastní plány – a vyplatilo se to! foto: Des Willie/Netflix

„Velmi chtěli tuto sekvenci natočit s jasně danou choreografií. Já jsem je ze všech sil prosila, aby to nedělali,“ vzpomíná Corrin. „Řekla jsem: Prosím, můžu jen tančit, můžete jen nastavit reproduktor a vybrat píseň? Nemusíte pak tu písničku používat, ale opravdu se chci dostat do toho správného pocitu.“

A prosby herečky nakonec padly na úrodnou půdu. „Cítila jsem, že bych to nezahrála dobře, kdyby to bylo podle původní choreografie. Takže vlastně tancuji na Cher a její písničku Believe. Tu mi k tancování pustili, a já jsem si to jen užívala. A byl to úžasný okamžik. Bylo to velmi osvobozující.“

(článek pokračuje v 2. kapitole)

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -