- Reklama -

Jim Hutton: Velký penis? Ptal se ho Freddie Mercury při seznámení

Velké lásce předcházela nízká otázka. Freddie Mercury si totiž při seznámení se svou láskou nebral servítky. A Jim Hutton se tím rozhodně nenechal rozhodit!

- Reklama -

Irský milenec Freddieho Mercuryho Jim Hutton je i v oceňovaném filmu Bohemian Rhapsody, filmu o kapele Queen, který se stal celosvětovým hitem. Přestože film zaznamenal obrovský úspěch, dočkal se i kritiky. Vyčítá se mu, že některé příběhy z Mercuryho života upravil, aby snímek více vyhovala širšímu publiku.

Jednou z nepřesností bylo, že film vylíčil Jima Huttona pouze jako Mercuryho zaměstnance, než se dali dohromady. Ve skutečnosti byl Jim Hutton skutečnosti kadeřník, který se s hvězdou potkal v gay klubu s názvem Nebe.

Setkali se v roce 1985, pouhý rok poté, co se Mercury katapultoval mezi světové hvězdy svými hity jako Radio Ga Ga, I Want to Break Free, It’s a Hard Life nebo Hammer to Fall.

Otázka na penis

Mercury přistoupil k Huttonovi v baru a zeptal se ho, jestli by si dal drink. Další otázkou ho pak totálně odzbrojil – jak zdůrazňuje novinář Michael Kehoe z Ireland Calling, zeptal se chlapce, jestli má velký penis…

- Reklama -

Pár se rozhodl dát dohromady, jejich vztah trval sedm let. Až do Mercuryho smrti, která nastala jen čtyři roky poté, co mu lékaři diagnostikovali virus HIV.

Vztah Mercuryho a Huttona byl velmi bouřlivý. „Jednoho dne jsem ho viděl, jak opouští svůj byt v Kensingtonu s jiným mužem, a pohádali jsme se,“ svěřil se Hutton. „Řekl jsem mu, že se musí rozhodnout. A on řekl: „Dobře,“ chtěl být se mnou.“

„Hluboko uvnitř si myslím, že chtěl být v bezpečí s někým, kdo by ho bral takového, jakým byl. A nenechal se oslnit jeho slávou,“ dodal Hutton.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -