- Reklama -

Jim Hutton: Velký penis? Ptal se ho Freddie Mercury při seznámení

Velké lásce předcházela nízká otázka. Freddie Mercury si totiž při seznámení se svou láskou nebral servítky. A Jim Hutton se tím rozhodně nenechal rozhodit!

- Reklama -

Irský milenec Freddieho Mercuryho Jim Hutton je i v oceňovaném filmu Bohemian Rhapsody, filmu o kapele Queen, který se stal celosvětovým hitem. Přestože film zaznamenal obrovský úspěch, dočkal se i kritiky. Vyčítá se mu, že některé příběhy z Mercuryho života upravil, aby snímek více vyhovala širšímu publiku.

Jednou z nepřesností bylo, že film vylíčil Jima Huttona pouze jako Mercuryho zaměstnance, než se dali dohromady. Ve skutečnosti byl Jim Hutton skutečnosti kadeřník, který se s hvězdou potkal v gay klubu s názvem Nebe.

Setkali se v roce 1985, pouhý rok poté, co se Mercury katapultoval mezi světové hvězdy svými hity jako Radio Ga Ga, I Want to Break Free, It’s a Hard Life nebo Hammer to Fall.

Otázka na penis

Mercury přistoupil k Huttonovi v baru a zeptal se ho, jestli by si dal drink. Další otázkou ho pak totálně odzbrojil – jak zdůrazňuje novinář Michael Kehoe z Ireland Calling, zeptal se chlapce, jestli má velký penis…

- Reklama -

Pár se rozhodl dát dohromady, jejich vztah trval sedm let. Až do Mercuryho smrti, která nastala jen čtyři roky poté, co mu lékaři diagnostikovali virus HIV.

Vztah Mercuryho a Huttona byl velmi bouřlivý. „Jednoho dne jsem ho viděl, jak opouští svůj byt v Kensingtonu s jiným mužem, a pohádali jsme se,“ svěřil se Hutton. „Řekl jsem mu, že se musí rozhodnout. A on řekl: „Dobře,“ chtěl být se mnou.“

„Hluboko uvnitř si myslím, že chtěl být v bezpečí s někým, kdo by ho bral takového, jakým byl. A nenechal se oslnit jeho slávou,“ dodal Hutton.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -