- Reklama -

Jim Hutton: Velký penis? Ptal se ho Freddie Mercury při seznámení

Velké lásce předcházela nízká otázka. Freddie Mercury si totiž při seznámení se svou láskou nebral servítky. A Jim Hutton se tím rozhodně nenechal rozhodit!

- reklama -

Irský milenec Freddieho Mercuryho Jim Hutton je i v oceňovaném filmu Bohemian Rhapsody, filmu o kapele Queen, který se stal celosvětovým hitem. Přestože film zaznamenal obrovský úspěch, dočkal se i kritiky. Vyčítá se mu, že některé příběhy z Mercuryho života upravil, aby snímek více vyhovala širšímu publiku.

Jednou z nepřesností bylo, že film vylíčil Jima Huttona pouze jako Mercuryho zaměstnance, než se dali dohromady. Ve skutečnosti byl Jim Hutton skutečnosti kadeřník, který se s hvězdou potkal v gay klubu s názvem Nebe.

Setkali se v roce 1985, pouhý rok poté, co se Mercury katapultoval mezi světové hvězdy svými hity jako Radio Ga Ga, I Want to Break Free, It’s a Hard Life nebo Hammer to Fall.

Otázka na penis

Mercury přistoupil k Huttonovi v baru a zeptal se ho, jestli by si dal drink. Další otázkou ho pak totálně odzbrojil – jak zdůrazňuje novinář Michael Kehoe z Ireland Calling, zeptal se chlapce, jestli má velký penis…

Pár se rozhodl dát dohromady, jejich vztah trval sedm let. Až do Mercuryho smrti, která nastala jen čtyři roky poté, co mu lékaři diagnostikovali virus HIV.

- Reklama -

Vztah Mercuryho a Huttona byl velmi bouřlivý. „Jednoho dne jsem ho viděl, jak opouští svůj byt v Kensingtonu s jiným mužem, a pohádali jsme se,“ svěřil se Hutton. „Řekl jsem mu, že se musí rozhodnout. A on řekl: „Dobře,“ chtěl být se mnou.“

„Hluboko uvnitř si myslím, že chtěl být v bezpečí s někým, kdo by ho bral takového, jakým byl. A nenechal se oslnit jeho slávou,“ dodal Hutton.

- reklama -

Něco k tématu

Další články

Sadie Sink tvrdí, že rozsah nové řady Stranger Things „je nadpozemský“

Čtvrtá série Stranger Things za pár dní dorazí na Netflix a podle toho, co prozradila Sadie Sink, která hraje Max, se můžeme těšit na „nejbizarnější řadu, jaká zatím byla“.

Bridgertonovi opouští představitelka jedné ze sester Bridgertonových

Bridgertonovi se sice v létě začnou natáčet, ale neobejde se to beze změn. Producenti do dalších dílů přeobsadí jednu ze sester Bridgertonových.

Zakletý v čase: Romantický seriál HBO podle slavného sci-fi láká na hvězdu Hry o trůny

Na poli sci-fi patří snímek „Zakletý v čase“ mezi dnes už legendární romantické klasiky. Nyní na tohle téma vznikl seriál, ve kterém se jako žena cestovatele časem představí Rose Leslie, jedna z hvězd seriálu Hra o trůny.

Srdcerváči 2. série: Seriálový Charlie si už vysnil hvězdnou posilu

Moderní pohádková romance mezi Nickem a Charliem ještě zdaleka neskončila. A vše nasvědčuje tomu, že herci a štáb seriálu chtějí v příběhu pokračovat. Srdcerváči 2. série ale přesto ještě nejsou ani zdaleka na pořadu dne.

Natalia Dyer se diví, proč fanoušky tolik zajímá její milostný vztah s Charliem Heatonem

Málokdo tuší, že hvězdy Stranger Things Natalia Dyer a Charlie Heaton netvoří pár jen v oblíbeném seriálu, ale i ve skutečnosti. Herečka nyní přiznala, že nechápe, proč tuhle věc tolik lidí řeší.

Amber Heardová má hraniční poruchu osobnosti. Násilí používala i proti kamarádce

Bývalá manželka Johnnyho Deppa Amber Heardová, která veřejně obvinila filmovou hvězdu, že je násilnická zrůda, je podle soudního znalce značně nevyrovnaná!

Nový Batman už vydělal přes 500 milionů dolarů. Robert Pattinson se přitom vydání filmu bál

Nový Batman trhá rekordy v příjmu za vstupné. Kritiky chválený snímek tak uspěl i u diváků. Představitel Batmana, britský herec Robert Pattinson, přitom přiznal, že měl z vydání filmu vcelku obavy.

Jurský park 3 láká na návrat hvězd původní série. Zároveň splnil velký Spielbergův sen

Jurský park 3 ukončí současnou trilogii o parku s dinosaury. Pro slavnou sérii to ale ještě nutně neznamená definitivní konec cesty.

Duna 2: Režisér Denise Villeneuve prozradil několik potěšujících novinek

Duna 2 potěší fanoušky knižní předlohy nejspíš ještě víc než povedený první díl. Režisér filmu Denise Villeneuve krom toho prozradil pár detailů ohledně natáčení.

Filmy online zdarma nabízí i stránka Playfilm.to: Jak funguje a co na ní najdete?

Po konci filmového serveru Freefilm hledá velké množství filmových fanoušků nový web, na kterém by mohli sledovat filmy online zdarma. Jedním z takových, co rozhodně stojí za zmínku, je filmový web playfilm.to.

Netflix předplatné a cena 2022: Jak moc se vše mění, když v USA předlatné zdražuje?

Předplatitelé Netflixu v Americe nedávno obdrželi oznámení s novými sazbami za předplatné v platné pro rok 2022. Jinými slovy, podle oficiálního prohlášení došlo v USA od prosince ke zvýšení cen. Změní se Netflix předplatné a cena 2022 i v ČR?

Macbeth jako film roku? Denzel Washington září v novém dramatu

Ústředním tématem je smrtelná ctižádost. A na poslední verzi je patrné, že ani plynutí času neubralo na aktuálnosti slavného dramatu Macbath od Williama Shakespeara.

Nejoblíbenější

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -