- Reklama -

Jim Hutton: Velký penis? Ptal se ho Freddie Mercury při seznámení

Velké lásce předcházela nízká otázka. Freddie Mercury si totiž při seznámení se svou láskou nebral servítky. A Jim Hutton se tím rozhodně nenechal rozhodit!

- Reklama -

Irský milenec Freddieho Mercuryho Jim Hutton je i v oceňovaném filmu Bohemian Rhapsody, filmu o kapele Queen, který se stal celosvětovým hitem. Přestože film zaznamenal obrovský úspěch, dočkal se i kritiky. Vyčítá se mu, že některé příběhy z Mercuryho života upravil, aby snímek více vyhovala širšímu publiku.

Jednou z nepřesností bylo, že film vylíčil Jima Huttona pouze jako Mercuryho zaměstnance, než se dali dohromady. Ve skutečnosti byl Jim Hutton skutečnosti kadeřník, který se s hvězdou potkal v gay klubu s názvem Nebe.

Setkali se v roce 1985, pouhý rok poté, co se Mercury katapultoval mezi světové hvězdy svými hity jako Radio Ga Ga, I Want to Break Free, It’s a Hard Life nebo Hammer to Fall.

Otázka na penis

Mercury přistoupil k Huttonovi v baru a zeptal se ho, jestli by si dal drink. Další otázkou ho pak totálně odzbrojil – jak zdůrazňuje novinář Michael Kehoe z Ireland Calling, zeptal se chlapce, jestli má velký penis…

Pár se rozhodl dát dohromady, jejich vztah trval sedm let. Až do Mercuryho smrti, která nastala jen čtyři roky poté, co mu lékaři diagnostikovali virus HIV.

Vztah Mercuryho a Huttona byl velmi bouřlivý. „Jednoho dne jsem ho viděl, jak opouští svůj byt v Kensingtonu s jiným mužem, a pohádali jsme se,“ svěřil se Hutton. „Řekl jsem mu, že se musí rozhodnout. A on řekl: „Dobře,“ chtěl být se mnou.“

„Hluboko uvnitř si myslím, že chtěl být v bezpečí s někým, kdo by ho bral takového, jakým byl. A nenechal se oslnit jeho slávou,“ dodal Hutton.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -